Forum Forum finansoweKredyty

UWAGA NA ALIORBANK

UWAGA NA ALIORBANK

antyalior / 83.27.115.* / 2009-09-01 13:31
Chciałem wziąć u nich kredyt i już przy podpisywaniu umowy chcieli mnie oszukać na wysokości oprocentowania - dobrze, że zauważyłem to poprawili, przeprosili i mówili że to przeoczenie. Myślałem, że no każdemu sie może zdarzyć, ale potem było jeszcze gorzej w końcu zrezygnowałem. Mimo że we wniosku zaznaczyłem, że chcę odebrać pełną dokumentacje w przypadku nieotrzymania kredytu to nie chcieli mi jej wydać podobno takie są procedury. Po kilku minutach sprzeczki okazało się że jednak da się te papiery odzyskać. Teraz już rozumiem ich slogan reklamowy "Inna kultura bankowości" - trzeba go tylko inaczej zinterpretować. Odradzam i przestrzegam
Wyświetlaj:
tylkoniealior / 109.47.247.* / 2011-09-01 19:53
Podpisuje sie pod hasłem UWAGA NA ALIOR BANK, tam rzeczyswiście panuje inna kultura bankowości polegajaca na zwodzeniu naciąganiu na niepotrzebne koszty. Ubiegałem sie w Aliorze o kredyt konsolidacyjny, wg doradcy w placówce posiadałem zdolnośc kredytową i jak najbardziej mogłem ubiegać się o kredyt.Więc ruszyła maszyna, najpierw gromadzenie dokumentów ok 2 miesięcy wycena mieszkania za którą zapłaciłem 400 żeby po upływie ok 3 miesięcy usłyszeć - niestety ale analityk rozpatrujący wniosek wydał decyzję negatywną. Powdód obecne zobiwązania wobec innych banków są zbyt duże w stosunku do dochodów. Więc pytam- co to jest kredyt konsolidacyjny i co ma na celu. Po to się na niego zdecydowałem aby obniżyć ratę . Szkoda słów. Będę domagał się zwrotu poniesionych kosztów. Ja również odradzam i przestrzegam!!!
WronaTomek / 195.187.79.* / 2010-09-14 15:19
oceń ten bank:

http://ocena-banku.blogspot.com
cosmo / 89.77.76.* / 2009-09-01 22:16
heheh dobre, gratuluje Ci spostrzegawczości i bardzo dobrze że czytasz co podpisujesz.

Co do błędu to może rzeczywiście ktoś coś przeoczył i szkoda tu wieszać psy na nich za to. Nie mają doświadczenia, uczą się udzielać kredyty i na kimś muszą to robić.

Gratuluję jednak dobrej podstawy i rynkowego zachowania.
polecający / 82.177.194.* / 2010-05-24 09:43
Witam

Ja już skożystałem z tej promocji za założenie konta
po przeanalizowaniu regulaminu i tabeli opłat i prowizji ,wygląda na to że bank
weźmie tylko 5 zł za kartę i wypłaci premię 200 zł + 50 zł za polecenie.
Jeśli ktoś chce być polecony to proszę o przysłanie sms z adresem e mail
na nr: 795-078-883.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: