Forum Forum finansoweInne

Uwaga na doradcę Tax care Mateusza Graczyka

Uwaga na doradcę Tax care Mateusza Graczyka

mick1220 / 2015-02-24 11:21
Normalnie porażka , naciąganie klientów, marnowanie ich czasu, zostałem podstępem zwabiony na spotkanie z doradcą tax care, który poinformował mnie, że nie zajmują się dopłatami, a o których zapewniał mnie doradca Mateusz Graczyk. Ten czas mogłem spędzić z dzieckiem, które i tak mało mnie widzi, a tak przez bałwana go zmarnowałem na bezsensowne spotkanie.


ODRADZAM KONTAKTU Z TYM KONSULTANTEM. !!!!
Wyświetlaj:
ANTYKI / 83.8.90.* / 2019-08-17 12:30
WITAM PANSTWA .
Z MOIM MĘŻEM FIRMA TAX CARE POSTĄPIŁA JESZCZE LEPIEJ ....BEZ PODPISANIA JAKIEJKOLWIEK UMOWY TYLKO PRZEZ ROZMOWĘ TELEFONICZNĄ ZOSTAŁ POINFORMOWANY ŻE PRZYŚLĄ UMOWĘ DO PODPISU KTÓREJ NA SZCZĘŚCIE NIE PRZYSŁALI I NIC NIE PODPISYWAŁ A MIMO TEGO PRZYSŁALI PO 3 LUB 4 MIESIĄCACH RACHUNKI DO ZAPŁATY Z GROŻBĄ DOPROWADZENIA DO SPŁATY ZADŁUŻENIA.
(I WYPOWIEDZENIA UMOWY ZE SKUTKIEM NATYCHMIASTOWYM).
TO JEST JAKAŚ PARANOJA OCZYWIŚCIE PÓJDĘ Z TYM DO SĄDU .
ALE ZASTANAWIA MNIE FAKT JAK NASZE PAŃSTWO POLSKIE POZWALA NA DZIAŁALNOŚĆ TAKIM OSZUSTOM.
Filippa / 37.248.155.* / 2019-05-24 10:32
Przede wszystkim nie jesteśmy dziećmi, że nas można zwabić cukierkiem. Umowy się czyta przed podpisaniem, bo to pozwala uniknąć właśnie takich sytuacji, że co pan nie doczytał to doubliża wszystkim dookoła po fakcie.
Niezadowlony klient / 77.252.47.* / 2018-12-01 14:48
U mnie podobnie nie polecam firmy tax care ,naciągacze . Zostałem zwabiony przez innego doradcę Mateusza Grodeckiego. Podpisałem umowę , poszedłem na spotkanie z księgowym , księgowy okazał się zwykłym matolem , którego nie rozumiałem co do mnie mówi , porażka , odstąpiłem od umowy natychmiastowo . Niestety okres 3 miesięcznego wypowiedzenia uznali ze mogą tylko zrobić i naliczyli mi ok 1200 zł za nic nie robienie . Nie zapłacę tego . Sprawa trafi do sądu pozdrawiam .
Tajemniczy nieznajomy / 194.147.108.* / 2019-02-27 14:26
Widzie trochę niedokładności ze strony Autora tekstu. 1. Graczyk czy Grodecki. 2. Pan Grodecki nigdy nie występował w roli doradcy.
3. Jeżeli Pan nie potrafi czytać umów które jasno określają zasady współpracy to proszę z liczeniem się z konsekwencjami. 4 nie ma Pan podstawy prawnej za wystosowanie do sądu oskarżenia.
Tomek818 / 94.254.143.* / 2018-06-08 08:11
a ja podpisałem umowę na prowadzenie księgowości, PORAŻKA dokumenty do Zus wysłane po terminie, źle wyliczona składka, a teraz rachunek za usługi dwukrotnie większy niż na umowie... sprawa raczej trafi do sądu bo nie ma tam z kim rozmawiać ! NIE POLECAM !!!

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: