Forum Forum finansoweKredyty

Uwaga na Eurobank !!!

Uwaga na Eurobank !!!

kibat / 212.76.33.* / 2006-04-10 15:28
Dzisiaj odebrałem raport o swojej osobie z Biura Informacji Kredytowej. Okazało się, że gdy kilka miesięcy temu starałem się o kredyt gotówkowy, pytałem tylko w kilku bankach o warunki, (nie podpisywałem żadnego wniosku kredytowego) to EUROBANK bez mojej wiedzy przesłał do BIK informacje, że złożyłem u nich wniosek o kredyt w kwocie 30000zł co jest nieprawdą gdyż tylko pytałem na jaki kredyt mogę liczyć. W efekcie złożyłem wniosek o kredyt w innym banku. Okazało się jednak, że dla innego banku nie jestem już wiarygodnym klientem gdyż kilka dni wcześniej EUROBANK odżucił mój wniosek o kredyt (KTÓREGO NIGDY NIE SKŁADAŁEM) lub, że próbuję zaciągnąć kolejny kredyt. W efekcie zostałem bez kredytu mimo, że nie mam żadnych zaległości kredytowych. Przestrzegam przed tym bankiem.
Wyświetlaj:
BREdzisz / 94.42.55.* / 2009-11-19 20:08
czyzby tvn24 juz wykasowala ze swoich stron news o wybrykach windykatorow. wstyd! rzeczniczka jeszcze sie tlumaczy, ze to jednostkowe przypadki, zeby czasem przez przypadek jej cos na glowe nie spadlo. szkoda,z e money.pl jest cenzurowane i powykasowywano linki. wstyd! jestescie dla ludzi, czy tylko dla bankow?

http://www.tvn24.pl/2283798,0,0,1,1,cala-rozmowa-z-rzeczniczka-eurobanku--alina-stahl-tvn24,wideo.html
kjdgfksaj / 212.180.179.* / 2009-11-19 20:32
tu mozecie obejrzec dzwoniacych:
http://www.goldenline.pl/michal-walczak16
http://www.goldenline.pl/mateusz-rak2
http://www.goldenline.pl/agnieszka-holowacz2
http://www.goldenline.pl/magdalena-antonowicz
http://www.goldenline.pl/karolina-marut

zycze wyobrazni
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 4 osoby - sasuke, mati ae, imp, eurobank.]
gdzie jest windykacja euro / 94.42.42.* / 2009-11-21 07:19
czesc tych osob juz wykasowala swoje zdjecia lub cale profile. ciekawe dlaczego? teraz uciekaja, a przez telefon tacy kozacy byli. euro???? co jest????
koekpdka / 83.27.233.* / 2009-11-20 00:18
d,,,,,,,,, wyobrazni to zycze tobie, jak juz podajesz linki to patrz jakie. Jestes b..........................
FCB / 83.238.180.* / 2009-11-19 18:54
http://www.youtube.com/watch?v=fcoqK-8WBTM
kundo / 78.88.210.* / 2009-11-23 01:04
http://www.youtube.com/watch?v=MD3BfzdPcl4&feature=related
blee / 212.180.179.* / 2009-11-19 20:01
i takie brzydactwo Was obraza:
http://www.goldenline.pl/maciej-fafula
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 2 osoby - sasuke, eurobank.]
Myślący / 89.79.24.* / 2009-11-19 18:11
Nie ma co się przejmować tym reportażem TVN. Przecież 90% z nas na pewno nie trafi do windykacji. Nie należy oceniać całego banku poprzez paru kretynów z windykacji, którzy na pewno teraz wylecą z tej pracy :) Zapewniam Was, że znam kilka podobnych sytuacji z innych banków(na szczęście nie na swoim konkretnym przypadku) i dzieje się tak niemal wszędzie, miejmy tylko nadzieję, że audyty wewnętrzne tych banków, zajmą się takimi sytuacjami. Proponuję brać kredyty biorąc pod uwagę ofertę banku, a nie OBSŁUGĘ WINDYKACYJNĄ!!! A jeżeli chodzi o samą ofertę to są lepsze niż Eurobanku, wystarczy się tylko rozejrzeć, choć w Eurobanku aż taka tragiczna nie jest :)
jamal_ / 2009-12-17 23:56
rzecznik prasowy, p. Alina Stahl powiedziała w wywiadzie dla TVN, że zwolnienie to jest ostateczność, ale że są jeszcze inne kary np nagana, czy obcięcie premii... Prokop wtedy sam się zdziwił, że ta osoba jeszcze pracuje, i nie dowierzał.


Nie należy oceniać całego banku poprzez paru kretynów z windykacji, którzy na
pewno teraz wylecą z tej pracy :)
Tak uważam / 83.5.118.* / 2009-11-20 13:39
A ja w atmosferze nagonki na EUROBANK wypowiem się nieco inaczej.
MYŚLĄCY pisze bardzo mądrze, a ja powiem szczerze w EUROBANKU chętnie ulokuję swoje oszczędności i podejrzewam, że będą one bezpieczne. Co zaś do kredytu, to będąc osobą racjonalną - zadłużę sie w banku tym, albo może innym tylko wówsczas, gdy będę pewna, że kredyt zdołam spłacić. Wiem, że w życiu zdarzają się przypadki i sytuacje nadzwyczajne i szczególne, ale w bulwersującym nas reportażu trudno się takich przypadków doszukać i natychmiast nasuwa mi się pytanie, a co w sytuacji, gdyby ktoś nie spłacał.. bo nie! Dalej, rodzą się we mnie wątpliwości, czy w takiej sytuacji wszystko jest tak do końca w porządku? Nagrywanie fragmentu rozmowy bez uprzedzenia drugiej strony - fe! Publiczne odtwarzanie. Co to jest? EUROBANK nie zachował się elegancko, jak przystało na bank w ogóle, ale jak powiadają przekorni (wiem, że MYŚLĄCY się z tym nie zgodzi) w sytuacjach bez wyjścia "cel uświęca środki"... Takie jest życie i wiadomo, że według tej zasady działa nie tylko EUROBANK!
Reasumując - osobiście mam mieszane uczucia, ale bardzo się cieszę, że tak jak określa to MYŚLĄCY - ok. 90% ludzi trzeźwo stąpających po ziemi problem kontaktu kredytobiorca - windykator nie dotyczy i prawie zupełnie nie obchodzi.I jeszcze, niech każdy z nich robi to co do niego należy: odpowiednimi metodami i w odpowiednim stylu.
Johnyyyh / 87.99.34.* / 2009-12-15 20:19
Najważniejszą i istotną w tym momencie sprawą są prawa jakie przysługują zarówno dłużnikowi jak i wierzycielowi. Dłużnik może wysłać oficjalne pismo z prośbą o zmiane harmonogramu spłat, ale dopóki dł zalega z płatnościami, wierzyciel nie ma obowiązku odpowiadać na takie pismo, ponadto jeżeli decydujemy się na kredyt w banku mamy świadomość faktu, że trzeba spłacać, wszelkie karencje w spłacie dotyczą tylko tego, co zawarte w umowie. Więc odsyłam wszystkich klientów banków o DOKŁADNE CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM, bo tego najczęściej brakuje, często roszczenie co do zmiany terminu płatności, czy zmiany sposobu kredytowania są po prostu bezpodstawne ze względu kazusy zawarte w umowie kredytowej jak i zarówno umowy dotyczącej konta bankowego.
Chciałbym jeszcze również zaznaczyć fakt ubezpieczeń kredytów. Ludzie uważają, że jeżeli mają ubezpieczony kredyt to mogą z jakichś tam przyczyn przestać spłacać, często nie wiedzą czego ubezpieczenie dotyczy i na jakich warunkach jest uwzględniane.
LUDZIE CZYTAJCIE TO CO PODPISUJECIE!!! to jest najważniejsze. Z tytułu warunków umowy możecie jedynie mieć roszczenia co do waszych kredytów. Z resztą... Odsyłam do regulaminów w banku, w którym wzięliście pożyczkę, tam jest wszystko czarne na białym.
Chciałbym też tylko zaznaczyć iż, nieznajomość przepisów i warunków regulaminu nie zwalnia z przestrzegania go!
Pozdrawiam

Johny
Zniesmaczony / 83.21.24.* / 2009-11-20 19:22
> Nagrywanie fragmentu rozmowy bez uprzedzenia drugiej strony - fe!

To nie tak. Windykator kilkakrotnie był informowany, że rozmowa jest nagrywana. Zupełnie to ignorował. Co więcej, nasiliło to jego agresje.
To może świadczyć o tym, ze podchodził do "opieprzania" bardzo osobiście. To nie są oznaki profesjonalizmu. lecz zaburzeń emocjonalnych. Może ojciec, na którego się powoływał, lał go w dzieciństwie.
Tak czy siak, nawet gdyby nie były to naciski ze strony szefostwa, takie traktowanie jest niedopuszczalne i kładzie cień na instytucję zatrudniającą takich ludzi. Gdzie audyt wewnętrzny, do diabła.
zupełnie z innej beczki? / 78.8.135.* / 2009-11-20 14:21
miło, że zarówno "myślący" jak i "tak uważam" oraz inni państwo logicznie rozumują .gdzie są podobni? pozdrawiam.
mira0009 / 2009-11-19 17:55
Ja spotkałam się z podobną sytuacją...Zdecydowałam się wziąć kredyt wiec jak inaczej miałam poznać oferty banków najlepsze dla mnie jak nie odwiedzając ich osobiście. Za każdym razem brano mój dowód osobisty i wpisywano mnie do komputera...przedstawiano mi oferty ale nie podpisywałam żadnych umów.Nic....Dotarłam na koniec do swojego banku PKO SA i była tam przeurocza pani która po odrzuceniu przez mój bank wniosku na który się zdecydowałam bo miał najlepszą ofertę wyjaśniła mi powód...otóż byłam podejrzana dlatego,że widniałam że do kilku banków złożyłam zapytanie o kredyt...paranoja.Wydaje mi się,że mam takie prawo zapytać jaką w danym banku mam zdolność i ofertę po czym wybrać bank i od razu gdy nie podjęłam decyzji nie złożyłam wniosku nie podpisałam umowy powinnam od razu być usunięta z bazy danych lub nie powinno się tego brać pod uwagę...Poza tym pracownik banku powinien mieć wyliczoną symulację na kartce i nie powinien mnie wprowadzać w komputer...tak zostałam pouczona.Mam 3 mieś na znikniecie ze pytałam o kredyt-SUPER!!!! Pojechałam do innego banku dbkredyt wniosek kolejny a raczej zapytanie o kredyt...umówiłam się tam złożyłam wniosek o kredyt i odmowa!!!ale powód mnie jeszcze bardziej powalił....brak historii kredytowej....nie dostane kredytu bo nigdy do tąd nie brałam a bank nie wie jakim mogę być klientem....już normalnie materiał na artykuł.Jak mam mieć historię jak nie brałam kredytu???Jak mam wziąć jak mi nie dają bo ....Myślałam ,że ktoś kto ma czyste konto dostanie od ręki..otóż NIE Kredyt w końcu dostałam bez p****** i wymysłów w Eurobanku i jestem zadowolona raty spłacam w terminie i mam już kolejną ofertę...przeniosę też tam konto...Różne banki,różni ludzie różne sytuację...
headhunter / 62.233.251.* / 2009-11-19 15:24
mam jedynie nadzieję, że ten temat przeczyta któryś z wrocławskich prokuratorów i zajmie się sprawą Eurobanku. Nota bene rzeczniczka prasowa jest beznadziejna i powinna chociaż jako wizytówka Banku umieć się ubrać (nie w jeansy). Należy liczyć jeszcze na to że TVN nie wycofa się ze zbierania informaci o tak niesamowitych postępowaniach pionu windykacji. To że ktoś nie spłaca rat jest z pewnością naganne ale tylko wtedy jeśli robi to z premedytacją (czytaj wyłudza kredyt). Rożnie się w życiu może dziać. Szkoda tylko że do pracy windykatorów zatrudnia się dzieciaki - aczkowlwiek wygląda to z poziomu psychologicznego na bardzo dokładnie przemyślane działanie. Może warto aby wszyscy forumowicze pamiętali o tych praktykach obsługując kiedyś osoby z wpisem w rubrykę zatrudnienie: Eurobank? Zastanawia mnie fakt jak na to zareagują firmy rekruterskie w Polsce - czy oni nie zdają sobie sprawy że też kiedyś z tego Banku odejdą i co wtedy? Świadectwo o sobie wydali przepiękne.
Oburzony / 89.79.161.* / 2009-11-19 21:03
Dlaczego ten bezczelny typ nie został zwolniony dyscyplinarnie???
Jego miejsce właściwe do pracy,to publiczny szalet !!!!!!!!!!!!!
Ale zapewne za karę otrzyma premię,bo działa na korzyść Banku!!!
Miałem zamiar wziąć pożyczkę,ale nie w tym Banku,co innym też dobrze radzę !!!!!!!!!!!!!!!
A Pani rzecznik powinna pomyśleć o innej pracy,bo do tej kompletnie się nie nadaje!!!
Może razem z tym typem stworzą odpowiednią spółkę z o.o. ds.szalet ?
asc-kron / 77.253.206.* / 2009-11-19 13:01
siła mediów jest wielka, za co tylko Dziękować!!! Po programie w TVN o traktowaniu Pana, który zalegał z zadłużeniem - mam już wyrobione zdanie na temat tegoż Banku -a mnie pozostaje omijać go szerokim łukiem i cieszyć się, że nie jest się jego klientem - i tyle w temacie. Jest tyle banków w Polsce - wybór olbrzymi, więc jest w czym przebierać!!! Tak nie traktuje się klientów/klienta. Zachowanie windykatora kadzie się cieniem na praktyki Eurobanku
klientczydłuznik? / 217.153.42.* / 2009-11-22 10:40
asc-kron, a ja usłyszałem od nich, że nie jestem już klientem eurobanku, bo zalegam z ratą....więc pewnie są szkoleni tak, że z chwilą spóźnienia się z ratą o jeden dzień z klienta przechodzisz na dłuznika którego trzeba traktować z buta.....zresztą co tu duzo mówić...wystarczy na google wpisac eurobank i niech sami zobaczą co wyskakuje najwięcej na ich temat......nic dziwnego, że media tak się zainteresowały windykacją tego banku...jeśli w ogóle to jest bank...I na nic tutaj te filozofie wszystkich broniacych się negocjatorów bankowych.....Ja to jestem przynajmniej taki,że znam sie na tych ich schematach i po prostu jesli rozmowa telefoniczna mnie odraża, to zwyczajnie się rozłaczam....a ratę i tak zapłacę nawet z odsetkami karnymi czy cos.....i wszystkim uczciwym których dopadł chwilowy kryzys proponuję robic to samo....ciekawe też ,że na pismach monitach itp. nie ma wyzwisk, reprymend, gróźb itd...Więc te ich telefony można zwyczajnie olać....
telesfor / 83.8.213.* / 2009-11-19 19:40
Dokładnie tak media są wielką siła i dzięki stacji TVN że poruszyła ten temat.Rzeczywiście zachowanie pracowników działu windykacji w Eurobanku daje wiele do życzenia są chamscy zachowują sie wulgarnie w stosunku do klientów .Jestem ich klientem i wiem jakie praktyki stosują .Potrafią zelżeć człowieka i zmieszać z błotem nawet za kilkudniowe opóźnienie.Nie potrafią zrozumieć że pracodawcy też nie płacą w terminie wynagrodzeń a co za tym idzie są opóźnienia w płatności.Dla nich taki klient to NIC .ZERO.JESTEM CIEKAWY JAK REAGUJĄ NA TAKICH KLIENTÓW KTÓRZY WOGÓLE NIE SPŁACAJĄ KREDYTÓW. Dlatego każdemu odradzam wiązać sie z tym Bankiem.Przy podpisywaniu umowy aby wziąć kredyt jest pięknie a później niestety jest tak jak w tym reportarzu,chamstwo i brak zrozumienia drugiego człowieka. Niestety życie jakie jest każdy widzi.Ciśnie sie na usta znane przysłowie że CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI WILKIEM.
WSTYD WSTYD I JESZCZE RAZ WSTYD.
rudy kraków / 83.142.222.* / 2009-11-19 20:04
nareszcie ktoś się przygotował i nagrał tego barana z windykacji ja też miałem do czynienia z nimi oni są nienormalni wydzwaniają do pracy zastraszają ludzi grożą sądem 24 godzinnym i więzieniem żałuje tylko że tego nie nagrałem a pani rzecznik głupoty wygaduje dobrze wie co tam się dzieje dzwoniłem nie raz do banku ze skargą i nic się nie zmieniło ludzie jak chcecie kredyt to nie u nich bo jak wam się noga powinie to was wykończą są inne banki też działa tam windykacja ale takich chamów tam nie ma oni są szkoleni i dlatego tak działają.
kocia ruda / 83.15.12.* / 2009-11-19 21:27
zgadzam się z tobą nie tylko dzwonią do pracy ale i do domu straszą wszystkich sądem a o chamskim zachowaniu to można długo pisać też miałam z nimi przeboje i wiem jacy potrafią być wredni.
GNYK1 / 188.146.64.* / 2009-11-19 19:55
WYPOWIADAJCIE SIĘ NA TVN 24 NA FORUM SPRAWA EURO BANKU MOŻE DUŻA ILOŚĆ WPISÓW ZMUSI MEDIA DO ZROBIENIA POŻĄDNEGO REPORTAŻU WALCZMY
pracowniktvn / 87.99.30.* / 2009-11-21 18:43
A co masz tak wielkie długi że juz sam nie potrafisz sie bronic.. i chcesz (osłonić się) TVN-em???
ŻAŁOSNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
dana.wroc / 87.105.176.* / 2009-12-07 22:40
A potrafisz się obronić, jak wpadnie ci do domu trzech mięśniaków? Inaczej mówiąc, windykatorzy terenowi Eurobanku? Albo jak zaczną straszyć twoje dzieci przed domem.
PUk1 / 89.229.229.* / 2009-11-19 11:47
Ja dażę dużym zaufaniem ten Bank . Zawsze kąkretna informacja ,miła obsługa klienta ciepła i pozytywna atmosfera.
AnB / 213.180.136.* / 2009-11-19 14:50
PUk1 czy Tobie płaci agencja której klientem jest eurobank aby w internecie ratować ich wizerunek którego już nie mają ?
Ps. Jest ich ogłoszenie o pracę. Szukają windykatorów. Zgłoś się "kąkretnie"
AWESOME / 78.154.72.* / 2009-11-19 12:37
"kąkretna informacja"? No to po prostu z*********!
Palma / 78.154.72.* / 2009-11-19 12:22
Ile ci płacą?
Manda / 89.229.229.* / 2009-11-19 11:37
MoZe już wystarczy tych oszcerstw, każdy który podpisuje jaką kolwiek umowę do czegoś się zobowiązuje .Żadnen bank by niepodarował ani grosza.Ludzie którzy w banku pracują muszą pilnować aby był porządek, to niejest liczenie puszek po piwie tylko pieniędzy.Jestem kredytobiąrcą innego dużego banku,staram się spłacać raty w terminie,ale zdażyło się ominąć kilka dni a był już telefon z upomnieniem.Ta afera dostała takiego rozgłosu w Tv 24 to nienowość tam też pracują tylko ludzie i musząo czymś muwić aby była wieksz oglądalnośc. Jesteście obużeni po wypowiedziach jakiegoś nie wypoczętego (buca)pracownika, ale wy wypisując takie bzdury oczerniając wszystkich pracowników wyżądzacie stokroć większąkrzywdę pomyśl najpierw a póżniej zastanów sie czy warto tak postępować z inymi
Paula 22003 / 83.142.222.* / 2009-11-20 13:18
Kobieto co Ty w ogóle wypisujesz!!!!Tu się zgadzam, że spłacać trzeba, podpisujesz umowę to się zobowiązujesz, ale jest tysiąc innych firm windykacyjnych i jakoś da się rozmawiać, a EUROBANK ( nie jeden pracownik, wszyscy są tacy sami)!!!!! zastrasza na maxa, wyzywa, upokaża. Jak bierzesz kredyt to za przeproszeniem wchodzą Ci do tyłka, a jak Ci sie noga powinie to chcą człowieka zagnębić!!!!!
Zycze Ci , żebyś zawsze tak terminowo wszystko wpłacała, a jak kiedyś coś Ci nie wyjdzie, to nie życze żeby zadzwonił do Ciebie ktoś z EUROBANKU, bo wtedy poczujesz jak to jest i poznasz to o czym tutaj Ci wszyscy ludzie wypisują.
ola fasola / 83.25.101.* / 2009-11-19 13:17
weź pod uwagę że to nie był jeden pracownik. był głos damski a innym razem męski więc mam prawo rozciągnąć to na innych pracowników.
QUB25 / 84.10.169.* / 2009-11-19 14:03
jestem pewien że prawie wszyscy pracownicy działu windykacji tego banku odnoszą sie tak do ludzi bo są tak szkoleni
mandarynka3456 / 83.142.222.* / 2009-11-20 13:21
i tu się zgadzam, pewnie tak jest, dlatego myślę, że to właśnie te najwyższe stołki trzeba by w tym banku zlikwidować, żeby coś się zmieniło.
Wyprali ludziom mózgi, i posługują się zwykłym szarym pracownikiem.
Ukarany zostanie pracownik windykacji a nie szef, a powinno być na odwrót.
Jot; / 83.12.165.* / 2009-11-19 12:02
Część kredytu z innego banku trzeba przeznaczyć na naukę ortografii.
ziom1111 / 89.72.162.* / 2009-11-19 01:41
Chętnie bym zobaczył raporty finansowe tego banku, bo ta sytuacja może nie wróżyć nic dobrego... Żaden szanujący się bank nie może sobie pozwolić na takie traktowanie swoich klientów nawet jeżeli są oni dłużnikami i w mniejszym lub większym stopniu zalegają z ratami.

może warto w takiej sytuacji postawić 2 pytania, bo jedno z nich da nam odpowiedź:
1. czy ten bank jest szanującym się bankiem ??
2. czy ten bank jest w pełni wypłacalny, lub czy zagraża mu niewypłacalność??
rich 25 / 83.27.164.* / 2009-11-19 00:50
"Isawind" odnośnie BIK rozumiem że bank wysyła informację OK ale dlaczego ona wisi w BIK przez 2 lata? wytłumacz skoro nie brałem zawet złotówki kredytu w żadnym banku? i dopiero po kilku pismach i ponagleniach zostałem "chyba" wykreślony (Pan zadzwonił z Eurobanku i oznajmił że moja reklamacja została łaskawie rozpatrzona) Pozdrawiam.
rich25 / 83.27.164.* / 2009-11-19 00:36
Kiedyś wszedłem do placówki eurobanku w Poznaniu i poprosiłem o symulację kredytu gotówkowego i zaczeły się moje kłopoty. Nigdy nie podpisywałem żadnej umowy i nie otrzymałem kredytu ale wpis bo BIK miałem jako kredytobiorcę. Masakra kiedy po dwóch latach załozyłem Firmę i chciałem kredyt uzyskać! Pan ma od 2 lat nie spłacony kredyt! Rok odkręcałem temt. Nie mam słów. Potwiedzam wszystkie negatywy na temat EUROBANKU!
PS. Ciekawostka już wtedy 3 lata temu w placówce banku klienci skarzyli się na bandyckie metody windykatorów banku.
ania_pomorze / 94.42.56.* / 2009-11-19 06:55
pracownicy specjalnie biora dane klienta, aby miec baze. nawet, jak wycofasz zgode marketingowa, to i tka do ciebie beda dzwonic i namawiac na kredyt na 30% w skali roku. zenada. dobrze, ze kolo tylka im sie nasypie teraz za te grozby z windykacji. omijajcie te francuskie sc***wo!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - eurobank.]
Waldemarus / 193.19.165.* / 2009-11-19 00:04
To nie jest Bank to jest lichwa.Od lat to wiedziałem. A Pan i Pani ktory dzwonil do Pana W.wystarczy zeby spotkal sie z nim twarza w twarz i zebral by taki lomot jak A.G. od T.A. :)) A Rzecznik Banku i pseudo PRowiec czytaj Pijawka jest w ten proceder 100% zamieszana. EUROBANK to bank sekta. Tam maja zjazdy co kilka tygodni gdzie ludziom mozgi lasuja.
Klijent banku / 80.50.235.* / 2009-11-18 23:46
Mam pytanie kto opracowywał kalkulator rachunku oszczędnościowego, gdzie po przekroczeniu wpłaty kwoty 18100 podatek belki wychodzi 366 zł. i po wpłaceniu kwoty 30000 zł. za 12 miesięcy również wychodzi podatek belki w kwocie 366 zł. czy to nie paranoja. Myślę, że ktoś przeczyta to i sporządzi porządny kalkulator, żeby obliczał prawidłowo odsetki oraz podatek od tych odsetek.
miesz_ko / 83.4.8.* / 2009-11-18 23:31
oniemiałem gdy zobaczyłem ten materiał w TVN 24. Jestem oburzony i zawsze już będę omijał ten bank bardzo szerokim łukiem. Z bardzo daleka...
xx / 91.193.84.* / 2009-11-18 23:47
witam pracuje w bankowej windykacji 4 rok w innym banku niż ten z artkułu... no cóż... sytuacja jaka miła miejsce jest niedopuszczalna doskonale rozumiem ze zaległosc nie jest mała bo ponad 2 miesiące i na tym etapie do dłużnika rzeczywiscie zmienia sie diamteralnie podejscie romowy sa dośc ostre ale przynajmniej u mnie w banku nikt nigdy nie straszył teog nie nie robi... to jedna sprawa druga sprawa jest taka ze jeesli dłuznik ma problemy to bank wcale nie musi mu pomagac niestety podpisując umowe klient zobowiazał sie wpłacac raty co miesiąc i danej kwocie i to czy pomoc jest udzielona czy nie... juz jest kwestią indywidualna natomiast raczej takowa pomoc jest udzielana a juz zupełnie nie rozumiem pozostawinie listu klienta bez odpowiedzi tak jak to miało miejsce w tym przypadku... Reasumując mimo tego ze dłużnik nie spacał swoich zobowiązac nie ma prawa być traktowany w ten sposob... to jest karygodne...
ready / 95.41.80.* / 2009-11-18 23:21
Zapraszam tego cwaniaczka z Eurobanku do Szczecina na Parkową. Nagramy to i usłyszycie jak cieńko p****** takie cw.le.

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: