Forum Forum finansoweKredyty

Uwaga na Eurobank !!!

Uwaga na Eurobank !!!

kibat / 212.76.33.* / 2006-04-10 15:28
Dzisiaj odebrałem raport o swojej osobie z Biura Informacji Kredytowej. Okazało się, że gdy kilka miesięcy temu starałem się o kredyt gotówkowy, pytałem tylko w kilku bankach o warunki, (nie podpisywałem żadnego wniosku kredytowego) to EUROBANK bez mojej wiedzy przesłał do BIK informacje, że złożyłem u nich wniosek o kredyt w kwocie 30000zł co jest nieprawdą gdyż tylko pytałem na jaki kredyt mogę liczyć. W efekcie złożyłem wniosek o kredyt w innym banku. Okazało się jednak, że dla innego banku nie jestem już wiarygodnym klientem gdyż kilka dni wcześniej EUROBANK odżucił mój wniosek o kredyt (KTÓREGO NIGDY NIE SKŁADAŁEM) lub, że próbuję zaciągnąć kolejny kredyt. W efekcie zostałem bez kredytu mimo, że nie mam żadnych zaległości kredytowych. Przestrzegam przed tym bankiem.
Wyświetlaj:
Lion from Lyon / 87.204.248.* / 2009-09-28 14:46
Wypisują bzdury tu na forum, ustawiając pozycjonowanie w google tak, aby po wpisaniu hasła eurobank pojawiło sie hasło "Uwaga na Eurobank". To takie prymitywne, jak zleceniodawcy tego czarnego PR. Uwierza tylko ciemni i niedoświadczeni.
OMCIA / 77.253.113.* / 2009-10-24 21:03
nie masz racji.to co pisza to prawda.
czerwona madonna / 78.88.46.* / 2009-10-20 15:43
Właśnie doświadczyłam dzisiaj elokwencji EB w sprawie rozpatrywania reklamacji. W piątek zgłosiłam e-mailem reklamację na pracownika wrocławskiego oddziału windykacji za chamstwo, arogancję i zastraszanie. Otrzymałam informację zwrotną, że moja reklamacja zostanie rozpatrzona w trybie pilnym. Dziś rano owszem zadzwoniono do mnie i przeproszono oraz poinformowano, że w stosunku do tego pracownika zostały wyciągnięte konsekwencje służbowe ale chyba polegające na tym, że ma ze wzmożoną siłą mnie nękać ( a tak jak jedna z moich przedmówczyń mam 10 dniowe opóźnienie ze spłatą jednej raty przy czym i telefonicznie i e-mailowo zadeklarowałam spłatę w listopadzie podwójnej raty). Tak się składa, że od kilku lat pracuję również jako konsultant telefoniczny dla różnych firm - zarówno rozmowy przychodzące i wychodzące ale nigdzie nie kazano mi tak obsługiwać klienta.
Tak więc UWAGA NA EURO BANK!!! Każdemu z moich znajomych będę to powtarzać
Peter1770 / 93.159.31.* / 2009-10-13 14:29
Ten bank jest gowniany, a pracuja w nim byli kontrolerzy MZK i straznicy wiezienni. Konkurencja wcale nie musi im robic czarnego PR w sieci, bo sami wystawiaja sobie swiadectwo !!!
Lion from Lyon / 87.204.248.* / 2009-10-13 14:38
Większych głupot dawno nie czytałem ;DDDDDDDDD
dekiel from LYON / 93.105.232.* / 2009-09-29 09:42
moze ty jestes ciemny czy niedoswiadczony, czy spozycjonowanie strony to od razu czarny PR? pomysl troche... chyba ze nie myslisz, bo jestes pracownikiem tej super instytucji...
Lion from Lyon / 87.204.248.* / 2009-09-29 14:10
Nie jestem pracownikiem tej instytucji. pracuję w firmie produkcyjnej. Nie trzeba być geniuszem, żeby wiedzieć kto obrzuca błotem eurobank na tym forum:))) Czytałem też najświeższy artykuł zawierający wyniki badań przeprowadzonych przez specjalistów z Expandera: Eurobank wypada NAJLEPIEJ ZE WSZYSTKICH 25 banków działających w Polsce. Poczytaj sobie w internecie, albo w profesjonalnej prasie.Na nic te wasze intrygi, nikt mądry nie będzie kierował sie takimi oszczerstwami, jakie można na tym podejrzanym forum wyczytać. Wejdź i nie zemdlej: http://wyborcza.pl/1,75248,7089260,Polskie_banki_wsrod_najdrozszych_w_Europie.html
OMCIA / 77.253.113.* / 2009-10-24 21:07
BLA,BLA,BLA POGADAJ JESZCZE.JAK CZYTASZ TE SWOJE GAZETKI TO CZYTAJ DALEJ.TUTAJ LUDZIE WYMIENIAJA SIE SWOIMI DOSWIADCZENIAMI JAKICH DOSWIADCZYLI Z TYM CHAMSTWEM!!!!!!!!!!!!!!!!!
margo 22 / 83.10.28.* / 2009-10-20 16:39
to najgorszy ban jaki w zyciu widzialam , wysylaja windykacje do osby zmarlej od kilku meisiecy mimow ze maja wszystkie dane w systemie, skasowali moja mame na 5000 zl ubezpeiczenia na wypadek smierci i teraz udaja przyglopow!!!!
czerwona madonna / 78.88.46.* / 2009-10-20 15:46
Właśnie doświadczyłam dzisiaj elokwencji EB w sprawie rozpatrywania reklamacji. W
piątek zgłosiłam e-mailem reklamację na pracownika wrocławskiego oddziału windykacji
za chamstwo, arogancję i zastraszanie. Otrzymałam informację zwrotną, że moja
reklamacja zostanie rozpatrzona w trybie pilnym. Dziś rano owszem zadzwoniono do mnie
i przeproszono oraz poinformowano, że w stosunku do tego pracownika zostały
wyciągnięte konsekwencje służbowe ale chyba polegające na tym, że ma ze wzmożoną siłą
mnie nękać ( a tak jak jedna z moich przedmówczyń mam 10 dniowe opóźnienie ze spłatą
jednej raty przy czym i telefonicznie i e-mailowo zadeklarowałam spłatę w listopadzie
podwójnej raty). Tak się składa, że od kilku lat pracuję również jako konsultant
telefoniczny dla różnych firm - zarówno rozmowy przychodzące i wychodzące ale nigdzie
nie kazano mi tak obsługiwać klienta.
Tak więc UWAGA NA EURO BANK!!! Każdemu z moich znajomych będę to powtarzać
Lion from Lyon / 87.204.248.* / 2009-10-22 13:46
Uwaga na Eurobank, bo zwraca się po swoje?? Chamscy są? To ich nagraj i wyslij na policję. A moze też masz nieczyste sumienie?? Pewnie bardziej by Ci pasowało, gdyby umorzono zwrot pożyczki? :)
czerwona madonna / 78.88.46.* / 2009-10-24 06:24
"A moze też masz nieczyste sumienie??" - Co za wysokie zdolności ultrafioletowe. Szkoda tylko, że horyzonty myślenia są takie wąskie!!!
Pewien L. / 89.78.214.* / 2009-10-13 17:10
A ja powiem tak. Znam eurobank i mam w nim znajomych. Jako tako oferta eurobanku nie jest zła i nawet wypada na jedną z najlepszych z dostępnych, ale nie będę robił reklamy. Co do ich działu windykacji to miałem z nimi ostatnio do czynienia, gdyż sam wylądowałem bez pracy z powodu "rzekomego kryzysu". Facet jak można przeczytać na powyższych tekstach był podobny. Groził mi windykacją, że nie tego mnie rodzice nauczyli (nazywając ich po imieniu, bo też mają tam konta), że mnie na ulicy będą palcami wytykać itp. Zjechałem go jak trzeba, bo znam się po części na prawie i wiem, co mogę, a co nie A to wszystko dlatego, że wpłaciłem ratę za kredyt 400zł, ale już mi brakło 50zł by ratę za kartę kredytową spłacić w wysokości 50zł i czekałem 25 dni by wpłacić, bo nie mogłem wcześniej. Także może i bank nie jest zły i ma ciekawą ofertę to jednak ich dział windykacji jest naprawdę denerwujący i należy mieć to na uwadze. Wszyscy Ci, co uważają, że te informacje są nieprawdziwe i że ludzi tu piszący piszą wierutne kłamstwa powiem tak. To Wy piszecie bzdury, bo nie wiecie o co biega. To tak jak i każde inne forum jest by wymieniać opinie i doświadczenia. Ludzi tu piszący najczęściej piszą to co sami przeżyli, a nie piszą p******* by kogoś zniechęcać. To takie opinie jak te coś dają do myślenia, a wszelkie uciszanie tego to próba kryptoreklamy. Czy inne banki tak mają tez tak może być, ale tu akurat jest poruszony Eurobank i sam wiem, bo miałem do czynienia z nim i z innymi i pod tym względem to prawda. Poza tym propo kredytów. Każdemu bankowi zależy na tym by kasę otrzymać, bo jak dadzą do firmy zajmującej się windykacją to już jest to dla nich strata kredytu. Prawo Bankowe też się przydaje:)

Pozdrawiam niedowiarków i tych, co doświadczyli:)
OMCIA / 77.253.113.* / 2009-10-24 21:14
JA MIAŁAM PODOBNĄ SYTUACJE.JAK Z TEGO WYBRNĄĆ KIEDY ZNÓW DO MNIE ZADZWONIĄ?CZY MAJĄ PRAWO WYSŁAĆ DO MNIE WINDYKATORA TERENOWEGO?
Rozbawiony / 195.34.211.* / 2009-11-08 20:26
No pewnie ale nie wyślą jak terminowo zaczniesz płacić raty.
Peter1770 / 93.159.31.* / 2009-10-13 14:52
W takim razie nigdy nie byles ich klientem, ze piszesz takie farmazony. Wiesz, kto i na jakiej podstawie przygotowuje te rankingi ??? Domyslam sie, ze nie masz bladego pojecia...
Im wyzsza prowizja dla posrednika, tym lepsza ocena banku.
A z perspektywy ich klienta - spoznisz sie ze splata raty 2 dni i wydzwaniaja do Ciebie i calej Twojej rodziny ( wykorzystujac numery podawane w naglych przypadkach jako numery do codziennego kontaktu ). Poziom rozmow jest szokujacy, na zasadzie " jak nie wplacisz jutro rano, to spalimy Ci dom i calą wieś"
Osobiście przestrzegam wszystkich, którym kiedykolwiek przyjdzie na myśl skorzystać z usług tej pożal się Boże pseudo finansowej instytucji !!!!!!!!!!
kazikkr71 / 89.191.128.* / 2009-10-12 10:22
mam kredyt w eurobanu. przy 6 racie pomyłkowo przelałem za mało pieniędzy. otrzymałem pismo informujšce o zbyt małym wpływie na konto. zadzwoniłem pod mr podany w piœmie i poinformowałem pana, że pienišdze przeleje za tydzień. pan powiedział, że nie ma problemu. za 5 dni zrobiłem przelew i temat się skończył. nie było chamstwa ani złosliwych windykatorów. popieram, że z bankiem trzeba rozmawiać. ich bardziej interesujš pienišdze niż licytacje lodówki albo kuchenki gazowej.
dekiel from LYON / 93.105.232.* / 2009-10-01 10:38
aha, jakbys nie zauwazyl, to grom wpisow jest tutaj na temat kredytow tego banku, a nie oferty kont i depozytow. wez kredyt w euro banku i zobacz, jak to jest.... jedna rzecz tam sie zgadza, polskie banki sa bardzo drogie, a kredyty na 30% rocznie w euro to standard, niechlubny zreszta.
dekiel from LYON / 93.105.232.* / 2009-10-01 10:34
widac ze duzo wiesz, jak wierzysz 'specjalistom' z expandera. radze poczytac troszke wlasnie o firmach posrednictwa.... i dopiero sie wymadrzac. ale widac, mlody jeszcze jestes ;)
Lion from Lyon / 87.204.248.* / 2009-10-05 11:37
Do "dekiel from Lyon" vel "Marta b." - widać nie do końca rozumiesz tekst pisany. Lepiej sobie ponarzekać, niż zmierzyć się z rzeczywistością - to Twoja metoda. Brałaś kredyt w eurobanku?? Skoro tak - to po co, skoro taki niekorzystny, jak piszą "praktykanci". A jeśli nie brałaś, to co możesz o tym wiedzieć??
dekiel from LYON / 93.105.232.* / 2009-10-05 17:12
job, maluski, job!!!! lyso??? :))))
Lion from Lyon / 87.204.248.* / 2009-10-06 07:51
.....??????...... Taaaa, lekarz kazal przytakiwać..... :))) Jeśli tak wygląda potencjalny klient banku, nic dziwnego, że nie wie jak splacić zaciągnięty kredyt. A potem już tylko ma pretensje do obsługi, że ta ściaga długi w terminie. Nic za darmo, proszę Państwa, czas się przyzwyczaić do gospodarki wolnorynkowej.
Lion from Lyon / 87.204.248.* / 2009-09-29 14:13
No i pozdrawiam Cię Marto, z konkurencji Eurobanku :))))))
Sonatina / 87.204.248.* / 2009-09-28 14:40
Odkąd udało mi sie przenieść konto z bardzo drogiego PKO BP, wreszcie nie muszę stac w kolejkach w zatłoczonym lokalu bankowym, nie muszę płacić za prowadzenie konta, za przelewy czy inne usługi, za które PKO regularnie zdziera kasę z Klientów. Profesjonalna, miła obsługa i wymierne korzyści można znaleźć właśnie w Eurobanku, a na pewno nie w PKO, który teraz lansuje swoje usługi właśnie kopiując reklamy EUROBANKU, tak aby do złudzenia przypominały szatę graficzna eurobanku, prowokując tym samym wejście na stronę PKO ;))))
OSA@ / 83.31.35.* / 2009-09-25 14:12
EUROBANK.......no cóz bez komentarza tak samo jak pracownicy windykacji,zero szacunku dla drugiegiego człowieka,potrafia tylko straszyć i ubliżać.NIE POLECAM TEGO BANKU NIKOMU!!!!!!!!!
beata2345678 / 213.238.125.* / 2009-10-07 09:43
Ja gtez nie , świry normalnie, zero kultury szacunku i odrobiny klasy. Nie wolno brac tam kredytów. Naprawde. Moja tata spóżnił sie tydzień awantura straszenie ze wezmą meble ubliżanie i krzyk Skandal
znowu ja / 87.204.248.* / 2009-10-07 09:51
Nie każdy wie, że jak się bierze kredyt - trzeba go spłacać W TERMINIE. To podstawowa zasada. A jak ktoś na Ciebie krzyczy i wyzywa - zgłos policji. Poza tym, jak ktoś się spoźnia ze spłatą długu, sam się naraża na nieprzyjemności. Dobry zwyczaj - nie pożyczaj, albo dostosuj się do zasad panujących w kapitaliźmie.
mandarynka / 79.190.182.* / 2009-10-20 11:45
To, że mam pożyczke w banku i że w jakiś sposób jestem zależna od banku nie upoważnia banku by człowieka traktować jak szmatę. wszystko ma swoje granice, jak sąd będzie takiego pana sądził z ubliżania i zastraszania to tylko te kwestie bedzie brał pod uwage, a nie to czy ja płacę terminowo czy nie. O to rowniez będzie pytał, oczywiście, ale w kwestiach wydania orzeczenia w ogóle nie będzie brał tego pod uwagę. Banki oczywiście mogą domagać się swoich pieniędzy ale metodami ZGODNYMI Z PRAWEM.
mysl_istoto / 77.254.94.* / 2009-10-07 10:56
zglos komu? mialas kiedys od czynienia z prokuratura lub policja? jak nie, to sie nie udzielaj. praworzadna sie znalazla. ludzie traca prace, wypadki losowe, moze cos wyskoczyc i trafi sie, iz nie zaplacimy ratki w terminie, ale to powod zeby nablizac komus przez telefon? chyba nie, wiec sie zastanow. oczywiscie, ze najlepiej placic w terminie, ale tez najlepiej siedziec w domu i nie wychozic na miasto, bo mozna ulec wypadkowi, czy nawdychac sie nieswiezego powietrza.
Lion from Lyon / 87.204.248.* / 2009-10-08 08:47
Dlatego kredyty są ubezpieczane - od takich a nie innych wypadków. Poza tym banki to nie instytucje charytatywne i nie mają obowiązku ze zrozumieniem wczuwać sie w położenie każdego kredytobiorcy. Zasady są jasne: bierzesz kredyt - zobowiązujesz się, to płac w terminie. Czujesz, że nie podołasz spłacie - nie bierz kredytu. Poza tym, zawsze można napisać skargę na obsługę, zgłosić napaść słowną na policji itp. itd. Ale po co, lepiej ponarzekać na niesprawiedliwość, no nie? Zresztą, od niektórych nie wyegzekwujesz inaczej swojej kasy, dopóki ich porządnie nie nastraszysz - wiesz, że ma na utrzymanie samochodu, wyjazdy na wczasy, ciuchy, papierosy, itp., ale żeby oddać Tobie kasę, nawet po terminie - na to już nie ma. I tak często jest z kredytobiorcami.
Sonatina / 87.204.248.* / 2009-09-28 14:33
Ciekawe dlaczego PKO BP w swojej ostatniej reklamie wykorzystuje "barwy" i grafikę eurobanku?? Czyżby Eurobank kojarzył sie jednak dobrze, a niewydarzeni studenci i pracownicy innych banków szkalowali go anonimowo w internecie w ramach zarobku po godzinach?? Jestem pewna, że TAK!!!!
olaoo / 81.190.239.* / 2009-09-24 18:07
Ja mam bardzo dobre zdanie o tym Eurobanku, spłacam u nich już 3 kredyt - w czasie wakacji kilka dni spoźniłam się z ratą, zadzownila do mnie pani - ustaliłam termin wpłaty i dostałam od banku 1 miesięczną przerwę w spłacie, wszystko załatwiłyśmy podczas jednej rozmowy a dokumenty po kilku dniach zostały przysłane do domu. Polecam wszystkim uczciwym ludzion Eurobank! A takim złodziejom jak wy, którzy nie chcecie oddawać pieniędzy jak bank prosi o zwrot powinni zamknąć drzwi w każdym banku!
w******** klient / 82.139.12.* / 2009-09-26 21:10
ty chyba jesteś kobieto jakaś chora ja spłacam u nich 4 kredyt i jest napewno w tym banku ostatni no chyba że pożyczałaś jakieś kieszonkowe kwoty przecież to są debiledo kwadratu
Rozbawiony / 195.34.211.* / 2009-11-08 20:29
To po co tam bierzesz kredyty debilu do kwadratu.
agaz / 217.98.38.* / 2009-10-08 21:05
skoro są takimi debilami to po co bierzesz u nich kolejne kredyty. mnie jeśli się coś nie podoba to nie idę tam 4 razy
bez autora / 79.185.98.* / 2009-09-25 13:26
To było szczęście!! Jak ja się spóźniłam jeden dzień to zadzwonił do mnie " miły" pan i mi nawymyślał i naurągał!
jockeras / 83.8.237.* / 2009-10-02 14:22
dokladnie, obsluga pozostawia wiele do zyczenia.. Wystarczy spoznic sie jeden dzien to od razu dzwonia i wymyslaja niewiadomo co.. nie mowie juz o wyzwiskach itp..
fcoryt / 89.78.192.* / 2009-09-24 19:16
wredna bitch z ciebie
GIN 25 / 84.10.169.* / 2009-09-24 18:55
JESZCZE JEDNO Z KOGO TY SIE MASZ CO ŻEBY OCENIAĆ INNYCH LUDZI OD TEGO JEST BÓG CZUJESZ SIE BEZPIECZNA BO MOŻESZ TAK BEZ ŻADNYCH KONSEKWENCJI OBRAŻAĆ LUDZI MOŻE PRZYJEDZIESZ DO NAS WSZYSTKICH I POWIESZ NAM TO PROSTO W OCZY CO? NIE WRZUCA SIĘ LUDZI DO JEDNEGO WORA NIE UCZYLI CIE TEGO
ola00 / 81.190.239.* / 2009-09-25 08:59
uważam się za UCZCIWĄ osobę, która zanim podpisze umowę kredytową bierze do ręki kalkulator i liczy czy ją na kredyt stać! Pracy moi Drodzy z dnia na dzień się nie traci, ponadto większość kredytów jest ubezpiczona na wypadek utraty pracy. Bardzo mnie irytuje Drodzy Dłużnicy fakt, że jak ktoś potępia Wasze zachowanie to jest od razu nazywany albo ,,pracownikiem banku'' albo ,,głupkiem''. Naprawdę nie tylko osoby pracujące w sektorze finansów i głupcy są uczciwi!!
bez kredytu / 83.10.238.* / 2009-11-14 20:00
Jak pracy z dnia na dzien sie nie traci kobieto gdzie ty zyjesz?
Pracy moi Drodzy z dnia na dzień się nie
traci,
Nigy nie pracowałam w EB, ale! / 194.146.217.* / 2009-11-15 23:24
A w jakich przypadkach pracę traci się z dnia na dzień? (z tego co mi wiadomo, w przypadku umowy o pracę obowiązuje okres wypowiedzenia (oczywiście jeśli nie traci się jej na własne życzenie)?! Czyż nie? Czyż nawet jeśli się straci pracę, w Twoje części kraju już nie funkcjonują zasiłki dla bezrobotnych? Wówczas należy 'zacisnąć pas" i znaleźć nowe zatrudnienie. Ale po co, skoro większość "uczciwych ludzi" uważa, że ta okoliczność zwalnia ich z wcześniejszych zobowiązań.

Co do ubezpieczeń (czyż nie należy przeczytać umowy i regulaminu przed jej podpisaniem? Niby takie oczywiste, a jednak zastanawiam się ilu klientów/ rozżalonych forumowiczów może się pochwalić tym, że wykonało tę prostą czynność?

Zaraz pewnie zarzucie mi, że "jest kryzys", że pracy nie ma itp. A z tego, co mi wiadomo, w marketach są ciągle wakaty na stanowiskach tj " kasjer/ka, magazynier/ka itp. Już nie wspominając o zajęciach dorywczych tj (zbieranie owoców czy warzyw).

Dla osób, które zaciągnęły "małe i średnie" na spłatę wystarczy, a w przypadku osób z "dobrymi zarobkami" zawsze mnie nurtowało, po co zaciągają kredyty, skoro wtedy "tak dobrze się im powodziło"?!

Odnośnie osób, które zalegają z płatnościami (bez względu czy jest to 1 dzień czy 3 m-ce). Czy Waszym zdaniem wywiązujecie się z umowy, którą podpisaliście? Czy może w momencie jej podpisywania, znajdowaliście się pod wpływem jakiś środków farmaceutycznych, albo też dolegają wam jakieś inne problemy zdrowotne? Bo jeśli nie to trudno mi zrozumieć wasze stanowiska - spóźniacie się ze spłatą i macie pretensje, że bank Wam o tym przypomina - już jest powód do narzekania. Jeśli nie przypomina - też jesteście niezadowoleni, bo później tłumaczycie się, że nie wiedzieliście o zadłużeniu, bo np. przelew nie dotarł, albo wpłaciliście ratę po innym kursie (A później pretensje- dlaczego bank mnie o tym wcześniej nie poinformował itd). Wraz z zawieraniem umowy zostaje sporządzony harmonogram spłat - i WASZYM OBOWIĄZKIEM JEST GO PRZESTRZEGAĆ - a wpłaty mają być tak dokonywane, żeby w określonym terminie środki były zaksięgowane na koncie. Jeśli nie łamiecie warunki umowy i nie jest to żaden powód do dumy, czy tłumaczeń, że każdemu się to może zdarzyć. Jeśli takie macie podejście do kredytów, to proponuję pożyczać od rodziny! lub renegocjować warunki umowy przed jej zawarciem - a jeśli się nie uda to albo należy zaakceptować to co jest, albo zrezygnować ze współpracy.

Ps. Nie popieram niekulturalnych rozmów, w których padają groźby karalne czy inne sformułowania naruszające godność osobistą (nawet dłużników!). Jednak przed rozpoczęciem rozmowy wystarczy zapytać czy windykator/ka wyrażają zgodę na nagrywanie rozmowy, w wówczas jest to podstawa do złożenia skargi, czy nawet wytoczenia sprawy w postępowaniu cywilnym (ale po co? Skoro lepiej obrażać tych ludzi na forum, wymieniając z imienia i nazwiska - w sposób, który uniemożliwia im jakąkolwiek obronę? Przecież im na forum nie wolno przedstawić szczegółów sprawy, czyż nie? Tak się zastanawiam ile "postronnych osób " dało się wciągnąć w tę prowokację, i czy teraz przypadkiem nie jest im głupio, że zachowują się tak jak pracownicy EB, albo nawet gorzej (oni przecież kontaktowali się z dłużnikami zgodnie z warunkami umowy, w skutek jej nienależytej realizacji?)

Nie wiem czy warto było się tu rozpisywać, ale mam nadzieję, że choć niewielki ułamek z was zastanowi się nad tym co zamierza tu umieścić!
mysl_istoto / 77.254.94.* / 2009-10-07 11:00
radze poczytac warunki owych ubezpieczen - to po pierwsze, po 2 nie znasz zadnej osoby, ktora stracila prace z dnia na dzien? gdzie mieszkasz? na antarktydzie - wtedy to mozliwe....
GIN25 / 84.10.169.* / 2009-09-25 15:13
tak a my wszyscy jesteśmy nieuczciwi i okradamy ten bank prosze cie kobieto zastanów sie co ty wogóle tu wypisujesz,a mnie irytują tacy ludzie jak ty którzy wrzucają wszystkich do jednego wora nie znasz ludzi ich sytuacji życiowej a wyzywasz ich od złodzieji a potem dziwisz się że ktoś cie obraża a tak pozatym tu chodzi o to jak pracownicy windykacji tego banczku traktują ludzi zastraszanie i grożby według ciebie są metodami którymi powinnien posługiwać sie bank jak tak to gratuluje!!! i jeszcze jeno nie pozwole żeby ktoś taki jak ty nazywał mnie złodziejem bo nim nie nie jestem
dobry humor / 83.4.179.* / 2009-11-20 01:30
ciekawe jak u ciebie jest z tym wrzucaniem do jednego wora skoro masz juz tak wyrobiona opinie o pracownikach windykacji EB i o innych pracownikach banku
hehehehe
oraz o innych osobach które obrażasz swoimi wypowiedziami
zarzuty jakie podnosisz to to ze nikt nie rozumie twej sytuacji zyciowej?
odniesienie do boga we wczesniejszym poscie hmmm
a w nastepnym urocze złozeczenie w stosunku do bliźnich
wprost powalajace
rozgoryczenie frustracja - raczej sugeruje rozmowe z psychologiem a nie wypisywanie bzdur na forum
GIN25 / 84.10.169.* / 2009-09-24 18:46
czyli ludzi którzy nagle stracili prace zostali bez środków do życia i nie mają z czego spłacać rat nazywasz złodziejami żal mi ciebie kobieto ale mam nadzieje że kiedyś ciebie to spotka życze ci tego z całego serca i współczuje braku mózgu
viki5 / 90.156.1.* / 2009-10-12 22:26
Nie rozumię Cie człowieku. Pożyczyłeś - musisz oddać i nie ma zmiłuj się. Gdybyś ty pożyczył sąsiadowi, to pozwoliłbyś na zapomnienie o długu, albo czekał w nieskończoność na spłatę? Obrażasz się na ludzi, którzy czasami ostatnie złotówki niosą do banku, właśnie po to żeby nie znaleźć się w takiej sytuacji jaką opisujesz. Dobrze, że banki upominają się o spłatę należności, bo byłoby to bardzo niesprawiedliwe, że jeden spłaca (chociaż też czsami jest ciężko), a innny tylko narzeka zamiast szukać rozwiązania.
GIN25 / 84.10.169.* / 2009-10-15 16:29
widze że czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną bez komentarza.POZDRAWIAM
uzyt / 212.76.60.* / 2009-09-21 16:26
Pozostaje BANKOWY ARBITRAŻ KONSUMENCKI
Andrzej z Wiednia / 84.114.139.* / 2009-09-16 23:51
Moja tesciowa dzieki takim instytucja jak Eurobank wpadla w spirale kredytowa. I ten bank niby mial jej pomoc wyjsc z dolka. Niby... przyznal jej kredyt w sytuacji gdy z raportu BiK jasno wynikalo ze nie ma zadnej zdolnosci kredytowej. Tesciowa jest emerytka, ma 71 lat i dochody 1100 zl. miesiecznie. Koszty kredytu, UBEZPIECZENIE tego kredytu i inne oplaty to horror. Udalo sie splacic prawie calosc kredytu i tu Eurobank wkrecil moja tesciowa w niby to konsolidacyjny kredyt.. ( splacajacy kredyt w Eurobanku !!!!) i powiekszenie kapitalu o 2000. Tesciowa przystala na propozycje banku bo niby kto mialby jej lepiej doradzic.... Sprawdzilismy , ze koszt tej operacji to 3000, plus ubezpieczenie prawie 4000 (wszystko liczone od sumy kwot starego juz ubezpieczonego kredytu i dodanej). W sumie do splaty jest ponad 26000 a bylo 9000. Przejalem notarialnie prawo do reprezentowania interesow tesciowej, ale ten bank nie akceptuje notarialnych pelnomocnictw !!! Kierowniczka placowki posiada kompetencje wylacznie do telefonowania do centrali we Wroclawiu !!! Brak slow. Skladam wniosek do prokuratury o wyludzenie i oszustwo. Przestrzegam wszystkich przed tym zlodziejskim bankiem i jego niekompetentnymi pracownikami. Prosze o kontakt tych ktorym udalo sie pozytywnie zamknac sprawy z Eurobankiem.
lalkinek / 80.51.99.* / 2009-10-05 18:54
Moja tesciowa dzieki takim instytucja jak Eurobank wpadla w spirale kredytowa. I ten bank
niby mial jej pomoc wyjsc z dolka. Niby... przyznal jej kredyt w sytuacji gdy z raportu
BiK jasno wynikalo ze nie ma zadnej zdolnosci kredytowej. Tesciowa jest emerytka, ma 71
lat i dochody 1100 zl. miesiecznie. Koszty kredytu, UBEZPIECZENIE tego kredytu i inne
oplaty to horror. Udalo sie splacic prawie calosc kredytu i tu Eurobank wkrecil moja
tesciowa w niby to konsolidacyjny kredyt.. ( splacajacy kredyt w Eurobanku !!!!) i
powiekszenie kapitalu o 2000. Tesciowa przystala na propozycje banku bo niby kto mialby
jej lepiej doradzic.... Sprawdzilismy , ze koszt tej operacji to 3000, plus ubezpieczenie
prawie 4000 (wszystko liczone od sumy kwot starego juz ubezpieczonego kredytu i dodanej).
W sumie do splaty jest ponad 26000 a bylo 9000. Przejalem notarialnie prawo do
reprezentowania interesow tesciowej, ale ten bank nie akceptuje notarialnych
pelnomocnictw !!! Kierowniczka placowki posiada kompetencje wylacznie do telefonowania do
centrali we Wroclawiu !!! Brak slow. Skladam wniosek do prokuratury o wyludzenie i
oszustwo. Przestrzegam wszystkich przed tym zlodziejskim bankiem i jego niekompetentnymi
pracownikami. Prosze o kontakt tych ktorym udalo sie pozytywnie zamknac sprawy z
Eurobankiem.

zanim przystąpisz do " procesowej walki" to doradzam trochę lektury z zakresu prawa, gdyż wyłudzenie i oszustwo to jedno i to samo, pozdrawiam
Florina / 83.7.139.* / 2009-11-03 11:54
Bez jaj! w EUROBANKU STOSUJĄ metode zastraszania klienta. Ja miałam już w wielu bankach zaległości ale te rozmowy w stylu to po co pani brała kredyt! itd.dlaczego pani ma zaległosci, więc ja na to, że wypadki losowe. A oni nas to nie interesuje, wpłata ma być bo będzie komornik! ŻADEN bank nie rozwiązuje tak sprawy z klientami, z wieloma bankami można się dogadać, są przychylni klientowi. Dodatkowo ton w jakim pan rozmawia! jakby tatuś do córki! bez sensu! spłace ten kredyt i NIGDY WIĘCEJ OD NICH!
aga 12 / 89.108.238.* / 2009-11-04 22:35
Ja powiem tak sama byłam pracownikiem banku i dział windykacji jest po to by ściągnąć należność zanim pójdzie ona na straty. To jak pracownik tego dziłu wyegzekwuje należności zależy tylko od niego. Nikt nie nakazuje traktować po chamsku kredytobiorców niespłacających swoich długów. Zdarza się to wszędzie zależy tylko na kogo się trafi. Banki gonią za klientem i aby na nim zarobić zazwyczaj proponują więcej niż jeden produkt po to tylko by niestety żerować na kliencie. Dobrze mają ci, którzy wzięli jednorazowo kredyt i spłacili go. Pozostali tzn. mający kredyt gotówkowy, kartękredytową itd. winni są sami sobie stratę pieniędzy, bo kogo stać na kredyt - ludzi którzy mają pieniądze. A pracownik pracuje i za to mu płacą by nabił jak największą pulę potencjalnych dłużników. Bo każdy kto ma kredyt jest nim.Sama miałam wziąść z mężem klredyt na mieszkanie i całe szczęście, że przemyślałam sprawę bo obecnie jestem na bezrobociu i pewnie miałabym problem z jego spłatą. Ważne jest jednak w takim momęcie wykazanie chęci uregulowania swoich zobowiązań. Czyli gdy rata wynosi 600 zł spłacić np. 200 zł bądź samę odsetki i dobrze jest poinformować pisemnie bank o zaistniałej sytuacji. Uwieżcie mi na takiego klienta chciałby liczyć każdy bank i każdy bank takiego klienta by zrozumiał. A ludzie są różni i na to trzeba brać poprawkę.
xzxzxzxz / 80.51.99.* / 2009-10-05 18:43
proponuję panu dokładnie przeczytać sobie co to jest oszustwo i wyłudzenie, ponieważ w świetle polskiego prawa jest to jedno i to samo.
pablo 1 / 195.205.171.* / 2009-09-15 19:57
ludzie sprawcie sobie czy macie zamkniete kredyty w eurobanku bo sie okazuje ze po roku kredyty sa dalej aktywne po niedzieli podjade do placowki w czestochowie ale gwarantuje ze kredyt zamkne nawt kosztem wyprowadzenia mnie z placowki przez polic je emeryci macie przerabane wasze emerutury sa zagrozone zagrozone tak was wladowal w gowno eurobank a moze ktos z telewizji sie tu odezwie bedzie niezly temat
zadowolona / 83.30.146.* / 2009-09-30 20:20
Gdy ja spłacałam swój kredyt w eurobanku, to zgłosiłam to w ich oddziale. Po zakmknięciu poprosiłam o potwierdzenie. Taki dokument wydają od ręki i bez żadnej opłaty. Jestem zadowolona z eurobanku. Wpłacałam raty w terminie i nie miałam nigdy z nimi kłopotów. Obsługa w porządku. Koszty kredytu nie są duże, ja nigdy nie biorę ubepieczeń. Ogólnie polecam eurobank.
dekiel from LYON / 93.105.232.* / 2009-10-01 10:39
zawsze do banku chodzisz z 2 poreczycielami, ze nie bierzesz ubezpieczen? a ile na taki kredyt czekalas? bo z tydzien na pewno. zapraszam do podzielenia sie swoja historia, jak bierzesz taki kredyt, moze ludzi to cos nauczy.
poinformowany / 83.25.74.* / 2009-09-02 21:50
Pośrednicy dostali juz wypowiedzenia teraz czas na ucieczke z rynku finasowego w Polsce
Thork / 89.231.183.* / 2009-09-02 09:41
Mój ojciec wziął pożyczkę w Eurobanku na 2600 zł. W połowie spłaty dobrał 3500 zł. Po jednym dniu okazało się ze te pieniądze nie będą mu potrzebne i następnego dnia zaniósł pieniądze do eurobanku z prośba o anulowanie tej drugiej pożyczki skonsolidowanej i powrót do starego harmonogramu spłat, (co eurobank ma zapisane w regulaminie, że do 10 dni tak można zrobić). Babkę go obsługująca chyba to przerosło, (bo jak się później dowiedziałem eurobank ma bardzo duża rotacje pracowników) i te pieniądze wpłaciła ojcu na konto oszczędnościowe. Ojciec nieświadomy niczego spłacał raty z pierwszej pożyczki a brakującą sumę bank pobierał z konta oszczędnościowego. Ojciec nie był niczego świadomy. Pierwszą pożyczkę ojciec spłacił zgodnie z pierwszym harmonogramem. Teraz dzwoni windykacja, złożyliśmy pismo do prokuratury na jej działania, dodatkowo skargę do nadzoru finansowego. Ojciec został perfidnie oszukany przez pracowników banku. Za jeden przetrzymania pieniędzy dzień bank chce 1600 zł!!!!
Eurobank specjalnie naciąga emerytów, bo łatwo ich wsadzić na minę tak jak mego ojca i łatwo ich "windykacja" - działająca już poza krawędzią prawa może zastraszyć. Ogólnie jest to bank, który tylko czeka na Wasze potknięcia!! Regulamin ma tak opracowany, aby sprzyjał generowaniu tego rodzaju [pomyłek, na których Eurobank zarabia. Uważajcie na ta instytucję!!
cosmo / 89.75.165.* / 2009-09-14 19:55
Winny jest pracownik nie bank. Nie chciała stracić prowizji za kredyt, bo tym by się to dla niej skończyło. Od każdej usługi jest określony czas, w którym można od niej odstąpić i tu Euro się nie wyróżnia. Sądzę, że jak opiszecie sprawę i wyślecie ją w odpowiednie miejsce, to bank uzna waszą reklamację.

Jeżeli chodzi o emerytów, to nikt tym ludziom nie każe brać kredytów na siłę. Każdy sam jest odpowiedzialny za swoje postępowanie, a że mają oni jako grupa wiekowa dosyć niezły % spłacanych kredytów i super zabezpieczenie w postaci stałej i pewnej emerytury to bym się nie dziwił bankom zanadto. Tak jest na całym świecie i nikt tu gromów nie rzuca. U nas problemem jest wykształcenie i umiejętność korzystania z narzędzi tych ludzi ale o to powinny już zadbać ich rodziny, a nie banki moim zdaniem

!!!

debit / 83.27.15.* / 2009-08-28 09:57
A jak jest w innych windykacjach, choćby wyzywali od kur~~~~ i ch***``````` i
innych ludzie brali biorą i będę brali kredyty to że wy wszyscy się żalicie że
tak jest po tym jak weźmiecie kredyt to nic nie zmienia , bo ludzie nie czytają
opinii o windykacji banku jak maja wziąć kredyt. A po za tym dlaczego dzwonią z
windykacji do was BO NIE SPŁACACIE! Jak się bierze kredyt to trzeba go SPŁACAĆ.
Jakbyście pożyczyli pieniądze to sami byście chcieli żeby wam ktoś w terminie
oddał. Poza tym czy spóźniłeś się 7 dni czy 14 jesteś takim samym dłużnikiem
jak ten co nie spłaca już od 3 miesięcy. A dlaczego was wyzywają, bo najpierw
piszą pisma wysyłają wiadomości a od was żadnego odzewu dzwonią proszą nie
płacicie, to w końcu jak dzwonią to od razu do was z mordą bo inaczej do was
nie dociera.
GIN25 / 84.10.169.* / 2009-09-24 18:06
czekam aż wkońcu ktoś zajmie się tymi baranami z windykacji napisałem juz do telewizji mam nadzieje że wezmą sie za to bo to co wyprawiają ludzie pracujący w tym dziale przechodzi ludzkie pojęcie za kogo oni sie mają myślą że będą obrażac ludzi "telefonowi twardziele"czas z tym skończyć trzeba taraktować ich tak samo jechać z nimi a tak wogóle to dziwie się że prezesi tego banku na coś takiego pozwalają może najpierw trzeba by było zająć sie nimi a potem bezmózgami z windykacji życze im tylko żeby im kiedyś powineła sie noga nie mieli za co żyć i trafili na takich jak oni.
maryna / 195.177.210.* / 2009-09-30 13:52
Przygotowuję artykuł o windykacji. Czy można prosić o kontakt na email: klrklngr@yahoo.com
pozdrawiam
cosmo / 89.75.165.* / 2009-09-14 19:46
Chłopie nie piszę w takich tematach, bo są one zazwyczaj bezsensu ale nikt nie ma prawa nikogo straszyć i wyzywać, ponieważ jest to przestępstwo. Nie raz już przerabiałem temat klienta, który został źle potraktowany i bank musiał zrezygnować z części należności za cenę spokoju medialnego. Wszystkie tego typu rozmowy są nagrywane i bardzo łatwo jest wykazać przekroczenie uprawnień pracownika. Sporo osób windykujących działa na granicy prawa i często dostaje im się za to po nosie. Miękka windykacja bankowa, ma Cię poinformować o konsekwencjach Twojej biernej postawy i zmotywować do spłaty. Twarda Ci zabierze telewizor. Nie ma tu potrzeby na nikogo o nic huczeć i wcale 3 miesięczny dłużnik nie jest taki sam jak 14 dniowy, bo banki dopuszczają opóźnienia 0-30 i zazwyczaj nie robią z tego powodu problemów.
maryna / 195.177.210.* / 2009-09-30 13:42
Przygotowuję artykuł o windykacji. Czy można by prosić o kontakt? Mój email: klrklngr@yahoo.com
mandarynka / 79.190.182.* / 2009-10-20 12:02
Jeśli to prawda, że piszesz artukuł o windykacji to prosze zgłoś sie na mój email , moe sie dołączyc do reszty i napisać coś niecos na ten temat.
jagrass / 83.29.238.* / 2009-09-04 12:46
Chyba jesteś debil a nie debit
niezadowolona EUROBAN NIEEEEE / 89.74.146.* / 2009-09-14 18:02
i tu jest teraz pokazane czarno na bialym namiastka tego jak odnosza sie do innych jak potrafia wyzywac jagrass wes czlowieku jakies leki a nie obrazaj innych
johhnynoname / 83.5.87.* / 2009-08-28 23:41
Biedny pracowniku windykacji, jeśli cię uczyli że z ludźmi się tylko "z mordą" rozmawia to wypada tylko współczuć.
źródełko / 83.25.92.* / 2009-08-27 22:06
Całe szczęście że eurobank ucieka z Polski juz niedlugo zostaną tylko czerwone plamy po reklamach najpierw santander teraz Euro
vikusia / 90.156.1.* / 2009-10-12 21:51
Miałam kredyt w santanderze na 5 lat. Wszystkie raty wpłacane w terminie i żadnych kłopotów. Do dziś proszą się żebym wzieła od nich kolejne pieniądze. Współpraca układała się pomyślnie. Polecam
kor / 89.78.50.* / 2009-08-31 22:04
nie ucieka
Źródełko / 83.25.68.* / 2009-09-01 14:16
Ucieknie zniknie jak kamfora
niezadowolona EUROBAN NIEEEEE / 89.74.146.* / 2009-09-14 18:26
zeby to byla prawda ,chciala bym zeby uciekl
Orle_n / 94.246.126.* / 2009-08-27 20:25
głupoty ludzie pisza.co do eurobanku to tak: nigdy nie robcie przelewu zewnetrznego po poludmiu w piatek i az tak przez wekeend do poniedzialka.karta kredytowa i debetowa dziala tak jak trzeba.Konto on-line i oszczednosciowe jest ok. trzeba trzymac max 15 tys a mozna zrobic 5 takich i nie placic belki.ja tak mam z zona140 tys na zycie .a czy ktos mie sprawdzal przypadkiem godzin o ktorych ludzie pisza rozne p******* na tym forum? tak tak w wiekszosci po calym dniu pracy przecietnego Polaczka. caly dzien jezdza po nim a pozniej on w zaciszu swojego pokoiku i komputerka wypisuje historie z palca wyssane....a z reszta nie lepiej miec debetowa a nie kredytowa karte? trzeba tylko mocniej poruszac glowa a nie brac kredytowa a poniej dziwicie sie ze jest termin splaty i dzwonia o H*j wie ktorej godzine z prosba o kase. Dziwna Polska i ludzie. policznie sobie ile oddajecie bankowi za karty kredytowe nie wazne w jakim banku.wszedzie zjadaja.Smacznego i milego dnia zycze:)
awsfd / 77.236.0.* / 2009-08-27 21:26
Od niedawna można mieć już 15 kont oszczędnościowych.
zła / 85.222.30.* / 2009-08-26 14:24
Mnie spotkało coś o wiele gorszego z e stront tego banku. Otóż 10 czerwca tego roku chciałam wyplacic w innym bankomacie niz euroban bo mam do niego daleko 1200zł owy bankomat zaciął się i nie wypłacił mi kasy. Okazało sie jednak ze moj wspaniały bank zaksięgowal to jako operacje wypłacenia. dzis mamy 26 czerwca i nik nie raczył mi oddac mojej kasy .Za to gdy do nich dzwonie zycza mi milego dnia i proponuja kredyt.
milka244 / 94.254.226.* / 2009-08-31 13:22
Bidulko... w takim wypadku trzeba isc do tego banku z którego usług chciałaś skorzystać i napisac reklamacje jezeli pieniadze zeszly z konta potem trzeba zaczekac az za porozumieniem bankow reklamacja zostanie uwzgledniona a pieniadze zwrocone i to nie wina banku tylko bankomatu.
buniek3 / 213.158.196.* / 2009-08-18 13:46
właśnie przed chwilą zadzwonił do mnie pracownik eurobanku z informacja o zadłużeniu a termin wpłaty raty mija dzisiaj, był arogsancki, żeby nie nazwać tego dosadniej, NIE POLECAM TEGO BANKU NIKOMU.
BRAK PROFESJONALIZMU W KONTAKTACH Z KLIENTEM KOSZMAR!!!!
sirs / 77.112.150.* / 2009-09-22 19:38
Jechać z takimi-NIESPEŁNIONYMI BANKOWCAMI -jak z gównem.A jak ja spłaciłam szybciej kredyt to na odsetki,które należały się mi czekałam troche i nie robiłam jazdy a okazuje się że powinnam-ale kulture mam wrodzoną a nie nabytą jak ta WINDYKACJA.
karinmina / 194.146.120.* / 2009-09-02 11:58
bzdury jakikolwiek kontakt telefoniczny zaczyna się minimum 5 dni po upływie terminu raty, ludzie sa zachłanni na cudze pieniadze których nie chca oddawac bo lepiej sie czuja jak zostaja u nich w portfelu i znajda wszystkie wymówki BANK ZŁY LUDZIE ZLI ZEBY SIE WYBIELIC I PIENIEDZY NIE ODDAC, tO JES6T NORMALNA OBRONA PSYCHOLOGICZNA, PROSTA SPRAWA IDZIE CŻŁOWIEK DO BANKU MA HARMONOGRAM NP na 10, nie wpłaca i wielce zdziwionai rozzalony ze ktos sie o pieniadze upomina, Jest to dla mnie żałosne i brutalne ze ludzie w polsce próbuja byc bizmessmenami za cudze pieniadze i zyja ponad stan.
elliza / 83.31.47.* / 2009-08-27 18:03
zgadzam sie w 100% spoznilam sie z rata kredytu o tydzien,dostalam tel z pogrożkami,bylam w szoku jak pracownik banku tak moze sie zwracac do klienta,to jakas paranoja,zaluje ze nie mam dyktafonu w tel bo bym na policje poszla!!!!!!
Nikitata / 78.8.12.* / 2009-11-08 17:51
i co byś na policji powiedziała? że pieniędzy dla banku od tygodnia nie oddajesz? to spróbuj, a potem opisz co policja ci na to powiedziała
żenada...
eliza25 / 83.31.47.* / 2009-08-27 18:01
zgadzam sie w 100% spoznilam sie z rata kredytu o tydzien,dostalam tel z pogrożkami,bylam w szoku jak pracownik banku tak moze sie zwracac do klienta,to jakas paranoja,zaluje ze nie mam dyktafonu w tel bo bym na policje poszla!!!!!!
szoking / 217.98.84.* / 2009-08-14 23:29
Piszecie o zlym traktowaniu tych co nie placa kredyty to jestem w
stanie zrozumiec. Ja jak narazie kredytow nie mam ale trzymam okolo
200 tys na zwyklym rachunku. Oto jak mnie potraktowano;
Potrzebowalem gotowki bo rano mama miala zawal serca i karetka
zabrala ja do szpitala, po poludniu pojechalem do Eurobanku wybrac
pieniadze potrzebne aby mame ratowac tj. zapewnic jej odpowiednia
opieke w szpitalu! Do banku zabralem dowod i paszport, poprosilem o
wyplate 5 tys zl. W banku kazali mi podpisac aktualizacje danych
osobowych bo ich pracownicy popelnili blad i nie wpisali AL (Aleja)
przed nazwa ulicy. Odmowilem bo sie wymeldowalem z tego adresu i tam
nie mieszkam o czym informowalem bank ale nie zdazylem dowodu wymienic, gosc stwierdzil ze taki adres mam w dowodzie i mam to podpisac. Gdy podpisywalem
dokument nagle sie rozmyslilem i pokreslilem moj podpis oraz
napisalem dane nieaktualne bo stwierdzilem ze nikt mnie nie bedzie zmuszal abym cos podpisywal jak ja nie chce. Poprosilem o zwrot dowodu, ale nie
chcieli mi go oddac, powiedzialem ze wychodze a pieniadze wyplace w
bankomacie. Przy wyjsciu ochroniaz mnie zlapal i zaczal wykrecac
reke. W banku stwierdzili ze zniszczylem dokument bankowy i wzywaja
policje, powiedzialem ze nie mam na to czasu bo mam mame w szpitalu,
a w banku robili sobie z tego zarty, zamkneli bank chyba na godzine a
potem powiedzeli ze mnie pozwa do sądu o jakies koszty?? Przezylem
taki szok ze pomylilem przy bankomacie PIN kilka razy i mi sie karta zablokowala wiec
musialem wrocic do banku. Powiedzieli mi ze mnie w tym odziale juz
nigdy nie obsluza a w moim miescie nie ma drugiego odzialu tego
banku, nastepnego dnia musialem jechac to innego miasta bo nie mialem
nawet na papier toaletowy dla mamy ktorego w szpitalu brakowalo!!!

Nie wiem co mam zrobic, czy mam to tak zostawic? moze gdzies napisac
skarge.. KNF a moze do telewizji??

Dlaczego mam podpisac cos z czym sie nie zgadzam, jakim prawem bank uwaza ze lepiej wie gdzie mieszkam niz ja, jakim prawem zamkneli mnie w odziale i wykrecali rekę, zakazali telefonowac o pomoc z telefonu komurkowego oraz nagrywac, odmowili obsługi odcinajac od moich pieniędzy a tym samym uniemożliwili ratowanie zycia mojej mamie, i smiali sie jak im to tlumaczylem.
Myślę ze w Eurobanku pomylilo sie coś komus z minioną epoką z ktorą sie widocznie utozsamiają nawet po kolorze.


Od dzisiaj dla mnie to banki sa taka sama instytucja zaufania publicznego jak babcia klozetowa a ktora różni sie zakresem uslug.
mitaginka / 77.113.175.* / 2009-09-16 22:06
od kiedy w eurobanku jest stała ochrona? pewnie mylisz banki albo masz bujną wyobraźnię ;o)
milka244 / 94.254.226.* / 2009-08-31 13:27
czemu sie dziwisz? obowiazkiem pani ktora cie obsluzyla jest sprawdzic dowod jezeli jest tam jakas niezgodnosc to trzeba to wyjascic bo z dowodem moze byc cos nie tak.tzreba bylo podpisac a w wolnej chwili podejsc i zmienic dane.proste.zaden pracownik jakiejkolwiek instytucji nie bedzie nadstawial karku dla klienta.
Clown Szyderca / 77.236.0.* / 2009-08-26 22:40
To faktycznie musiało ci bardzo zależeć na czasie i tych pieniądzach, skoro zamiast podpisać papiery, wypłacić kasę i lecieć do szpitala, wolałeś szopki odstawiać. Mogłeś na spokojnie wszystkie kwestie z danymi osobowymi wyjaśnić w późniejszym terminie i przyjść z aktualnym zaświadczeniem o zameldowaniu. Bank to nie cyrk a dokumenty bankowe to nie kolorowanka żebyś sobie po nich mazał.
A.S / 83.4.162.* / 2009-08-15 12:34
Drogi przyjacielu , marnujesz się powinieneś pisać scenariusze do filmów S/F ,sukces gwarantowany.W żadnym oddziale EB nie ma ochrony.
krążownik szos / 85.222.40.* / 2009-08-15 01:39
rozbawiłeś mnie tą historią.
U Ciebie w Sanoku może są takie akcje, ale jak sobie je wymarzysz.

Przy wyjsciu ochroniaz mnie zlapal i zaczal wykrecac
reke ...


Napisz mi, który oddział eurobanku ma ochroniarza stojącego przy wyjściu?
Jeżdżę trochę po Polsce, i jeszcze ani jednego takiego nie widziałem.
PS. w internecie poprawna polszczyzna też obowiązuje.
A.S / 83.4.166.* / 2009-08-29 13:22
Telefon trzymałeś w zębach (ręce miałeś wykrecone)przy takiej sprawnosci powinieneś sobie poradzić z ochrona.
szokking / 217.98.84.* / 2009-08-15 22:40
zaden ochroniaz nie stal przy wyjsciu caly dzien ani policja ktora by specjalie czychala na klientow banku, pojawiają sie na wezwanie. Najpierw pojawil sie ochroniaz nieumudurowany ktory wykerecal mi reke, zamkneli oddzial nie mialem jak wyjsc i pojawilo sie dwuch kolejnych mam zdjecia ktore zrobilem telefonem, potem przyjechala policja. Nie udalo mi sie spisac numery ID ochroniarzy dlatego zrobilem kilka fotek i mam tez zapis dzwieku z tej sytuacji mimo ze nie pozwolili uzywac telefonu to cos sie zarejestrowalo.
Naprawde tak bylo jakby mi ktos opowiadal takie rzeczy to bym sam nie uwierzyl ale tak sie stalo i z poalcem w d. jestem w stanie to udowodnic. Zreszta w banku sa kamery ale chyba zapis jest bez dzwieku dlatego sam zatroszczylem sie o nagranie.
Problem jest aby to udowodnic tylko co z tym zrobic KNF, rzecznik praw, czy telewizja, a moze mam to olac i tak zostawic? Mysle ze trzeba cos zrobic bo o wolnosc to chyba trzeba ciagle walczyc, kiedys najpierw zydom zaczeli wybijac okna w sklepikach i oni nic z tym nie zrobili to zaczeli ich palic.
Nikitata / 78.8.12.* / 2009-11-08 18:07
tak i dla podartego papierka oddział zamknęli ... a co z resztą klientów zrobili? też im ręce powykręcali, czy ewakuację zarządzili?
weru / 83.12.202.* / 2009-09-18 08:27
Chłopie z tego co piszesz to masz ponad 200 kafli na koncie.Proste masz kasę to załatwiaj , na biednego nie trafiło.K...a ludzie nie maja co do pyska włożyć a Ty tu pi....sz takie farmazony.Zastanów się troszkę.
joj / 80.72.40.* / 2009-08-22 20:08
Co jarasz? Ja też to chcę!!!

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: