Forum Forum finansoweKredyty

Uwaga na Eurobank !!!

Uwaga na Eurobank !!!

kibat / 212.76.33.* / 2006-04-10 15:28
Dzisiaj odebrałem raport o swojej osobie z Biura Informacji Kredytowej. Okazało się, że gdy kilka miesięcy temu starałem się o kredyt gotówkowy, pytałem tylko w kilku bankach o warunki, (nie podpisywałem żadnego wniosku kredytowego) to EUROBANK bez mojej wiedzy przesłał do BIK informacje, że złożyłem u nich wniosek o kredyt w kwocie 30000zł co jest nieprawdą gdyż tylko pytałem na jaki kredyt mogę liczyć. W efekcie złożyłem wniosek o kredyt w innym banku. Okazało się jednak, że dla innego banku nie jestem już wiarygodnym klientem gdyż kilka dni wcześniej EUROBANK odżucił mój wniosek o kredyt (KTÓREGO NIGDY NIE SKŁADAŁEM) lub, że próbuję zaciągnąć kolejny kredyt. W efekcie zostałem bez kredytu mimo, że nie mam żadnych zaległości kredytowych. Przestrzegam przed tym bankiem.
Wyświetlaj:
krak-men / 89.76.103.* / 2009-01-14 18:02
Mój ojciec ma kredyt w Eurobanku. Wział cos ok. 4000zł. Nie dawno miałem swój slub - wiadomo spore wydatki i w ogóle - każdy kto organizował wie ile pieniędzy to pochłania.
W grudniu ojciec nie uregulował karty kredytowej - hmm... tak jak i w pozostałych bankach -termin jakos do końca grudnia.
Od ok. 1,5 tygodnia dzień w dzień telefon do domu ok. godz. 17 - pracownik Eurobanku.
Dziś przysłuchałem się rozmowie. LUDZIE TO JAKIEŚ STRASZNE NIEPOROZUMIENIE- jakbyście to słyszeli co PRZEDSTAWICIEL banku wygaduje to byście takich bzdur tu nie pisali. Począwszy do zastraszania (wizyta w pracy,zwolnienie z pracy,zajęcie mieszkania) ,przechodząc po obelgi (jeszcze trochę to będziemy życ pod mostem,że będziemy chodzić po zupy dla bezdomnych) , wyzwiska (ciemniak,zacofany,) a na samym końcu rzucając słuchawką!

Pani Jolanto Kowalik - proszę mi powiedzieć na jakich podstawach zwracacie się tak do swoich klientów, wiecie co to jest poszanowanie innego człowiek, czy wiecie że to jest niezgodne z prawem? W takich sytuacjach to szczerze powiem że załuję,ze nie mieszkam w USA - tam raczej sprawa była by bardzo prosta - jedno takie słowo i od razu sprawa do sądu - kto był w USA chyba przyzna mi rację.

Naprawdę szczerze ODRADZAM korzystanie z tegoż właśnie banku.

Poważnie zastanawiamy sie nad skierowaniem skargi na w/w bank.
sflusrowany / 77.113.91.* / 2009-03-22 13:55
Pani Jolanto.TO JESZCZE NIC-DO MNIE DZWONILI I WYSYLAJĄ ZA MNA LIST GONCZY BO NIEPLACE RAT OD STYCZNIA .CHCIALEM POROZMAWIAC Z KTURYMS Z TYCH CWANIAKÓW ALE ,TYLKO SŁYSZE OBELGI I GROZBY.PRZEZ TYCH CHAMÓW MUSIALEM SIĘ ZWOLNIC Z PRACY ,BO TAK TRULI KADROWEJ ZE ,DALA MI DO ZROZUMIENIA ŻEBYM, Z TYM COS ZROBIŁ ALE,CO.
markowski* / 89.79.11.* / 2009-02-23 20:53
Hmm... ciekawy jestem ile osób, które nie są zadowolone z rozmów przeprowadzanych przez windykatorów złożyło coś takiego jak REKLAMACJA? Nie ma jak to wypisywać na forach, straszyć pójściem do sądu, do prasy (DO USA NAWET;-)) i takie tam... zamiast zwyczajnie napisać pismo i poprosić panią w oddziale żeby to wysłała. Przecież jeśli będzie więcej takich skarg to w końcu bank przestanie pozwalać na takie praktyki. Ja sam mam kredyt w Eurobanku i obsługa zrobiła na mnie dobre wrażenie. Poza tym to jedyny bank w którym podano mi przed podpisaniem umowy tzw. CAŁKOWITY KOSZT KREDYTU, co do grosza... więc mogłem sam zadecydować czy brać czy nie. Wobec mnie Eurobank WYWIĄZAŁ SIĘ Z UMOWY(!!!!), którą z nim podpisałem , zatem ja wywiązuje się z niej tak samo rzetelnie.... dotąd wydało mi się to jedynym logicznym rozwiązaniem...
BIB / 93.105.110.* / 2009-02-04 21:13
takie są prawa windyklacji i to WSZĘDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dyszka / 81.190.243.* / 2009-02-04 18:50
skargi to mozna złozyc jak najbardziej ale na dział windykacji tegoz banku!! nie wszyscy co tam pracuja sa zli, no ludzie zastanowcie sie troche - nie płacicie i oczekujecie nagrody za to?? ja mam kredyt w tym banku PANIE TAM PRACUJACE SA BARDZO MILE I ZAWSZE SLUZA POMOCA!! WIEC TEN BANK POLECAM!!
Mariola.w17 / 83.5.177.* / 2009-02-04 13:07
Moja teściowa 84 lata wzięła niewielki kredyt w EUROBANKU . Spłaciła go , ale wynikła po drodze niedopłata 7 zł. Były też telefony do jej domu bardzo obelżywe i zastraszające. Omal tej historii nie przypłaciła drugim zawałem. Gdybym wiedziała do jakiego banku się wybrała zabroniłabym jej. Nalbardziej denerwujące jest reklama tej instytucji " Co jeszcze możemy dla państwa zrobić " odp. nauczyć się kultury i poszanowania prawa . Zwłaszcza że namawiają na kredyty uczciwych emerytów.
a.z. / 194.146.120.* / 2009-01-28 20:56
jesli jest sie dluznikiem banku nie ma sie co dziwic ze bank ponagla spłate w wybrany przez siebie sposob (zaznaczone w regulaminie)
łatwo jest brac kredyt, ale do splaty to klientów siłą trzeba zaciągac
felix450 / 79.190.20.* / 2009-01-13 17:03
Faktycznie jest to dziwna instytuacja. Ja na odpowiedz na moją skargę czekam prawie rok. Skargę złożyłam w siedzibie banku w dniu 6.02.2008 r. Skarga dotyczyła bezzasadnego naliczenia odsetek , gdyż aby dokonać całkowitej spłaty kredytu udałam się do banku, gdzie "miła" Pani podała mi (na podstawie danych uzyskanych z bazy)kwotę należną do wpłaty. Kwotę tę jej wpłaciłam. Po roku od dokonania tej wpłaty pracownik banku telefonicznie poinformował mnie, że mam zaległość w postaci 75 zł. Kwota ta zdaniem banku stanowi odsetki od kilku złotych, bo o tyle pracownica banku błędnie pomniejszyła kwotę ogólną kredytu. Uważam , że żądanie po roku kwoty 75 zł ,na którą składają się przede wszystkim odsetki powstałe w wyniku zaniechania działania banku jest dowodem na brak profesjonalizmu i chęć przerzucenia kosztów na klienta lub świadomym i celowym wyciąganiem pieniędzy przez ten bank.
klient.t / 85.222.86.* / 2009-02-01 22:26
droga pani i pozostali narzekający.... jak sami nie dbacie o własne interesy, to nie oczekujcie, ze ktoś będzie to robić za was! jeden narzeka, ze bank mu zwrócił nadplatę i nie poinformował, druga narzeka, że za póżno poinformowana o niedopłacie.... kazdy powinien zdać sobie sprawę, ze nie jest jedynym klientem, ze nie ma osobistego doradcy w banku... to wasz kredyt i wasze konto.. sami pilnujcie kasy, która tam się znajduję.... A JAK SIĘ KOŃCZY SPŁACAĆ KREDYT LUB SIĘ ZAMYKA KARTĘ KREDYTOWĄ - TO NALEŻY ZADZWONIĆ DO BANKU I POPROSIĆ O WYSTAWIENIE ZAŚWIADCZENIA IŻ OWY KREDYT CZY KARTA ZOSTAŁY SPŁACONE CAŁKOWICIE, A BANK NIE MA ROSZCZEŃ..... coś w rodzaju "przezorny 2 razy zabezpieczony".... macie czas i ochote na wypisywanie głupot na forum , a nie macie czasu przypilnować własnych spraw i dobrze zapoznać się z warunkami umowy !
ja jestem jednym z wielu klientow Eurobanku i jak do tej pory nie mam powodów krytykowania ..... i oby tak dalej
euroxxx / 94.42.58.* / 2009-01-22 19:34
problem mogl byc w tym, iz na dzien podawania calkowitego zadluzenia, pracownik banku nie podal kwoty, jaka klient zalegal (nie uregulowal w terminie raty). nie dodal wiec do kwoty podanej klientowi jego aktualnego zadluzenia przeterminowanego.
rbka / 83.12.157.* / 2009-01-14 14:58
To prawda ja miałem podobną sytułacje
Tadeusz B. / 81.190.194.* / 2009-01-27 16:47
Znam ten temat-we wrześniu ub.roku skończyłem spłacać kredyt ratalny, wkrótce dostałem pismo wzywające mnie do wpłacenia dodatkowo kwoty 90 zł. Po telefonicznej rozmowie z bardzo aroganckim i chamskim gierojem z tegoż banku we Wrocławiu wpłaciłem tę kwotę na 5 dni przed terminem wskazanym w piśmie banku.
Nagle dzisiaj dowiaduję się, że nadal jestem coś tam winien. Niewielkie pieniądze, ale mogą chyba urosnąć. Co będzie, jeśli to też wpłacę ? Prawdopodobnie powstanie nowy dług i tak w nieskończoność, Nie rozumiem - jak może ktokolwiek, może nawet nocny stróż-bawić się dopisując ludziom zadłużenia. Czy w tym banku nie ma jakiejś wewnętrznej kontroli, która sprawdza kompetencje i uczciwość pracowników oraz ich stosunek do klientów ? Przeczytałem wiele z postów na tym forum i doszedłem do wniosku, że część pracujących tam to wtyczki z innych banków, mające za zadanie zniechęcenie klientów eurobanku i przeciągnięcie ich do innych. Z taką niekompetencją, chamstwem, wręcz głupotą nie zetknęłem się w żadnym innym banku. Radzę sprawdzić.
134ryr / 89.74.227.* / 2009-01-12 21:39
czy EB obniżył już komuś oprocentowanie kredytu hipotecznego zgodnie z aktualnym LIBOR-em ?
tm / 62.233.177.* / 2009-01-20 17:19
tez mam a nowege harmonogramu spłat ani widu ani słychu, dzwoniłem sie pytać to ponoć już wysyłają, zaczynaja mnie wkur....ć za przeproszeniem
softail / 83.19.158.* / 2009-01-31 12:59
Wziąłem na raty w necie właśnie przez EuroBank i do tej pory (a minęło już 6 miesięcy)
książeczki spłat jak nie widać tak nie widać. Od początku muszę sam wypełniać przelewy i pamiętać która to rata z kolei do zapłaty. To pierwszy bank który nie przysłał mi książeczki słat. Żałosne ... Nigdy więcej EuroBank`u !
buhaha / 89.228.143.* / 2009-02-23 23:50
dobre sobie, faktycznie zamęcza bank pracą... wypisać samemu druk mordęga hehe, nie no koniec świata i pół!!!!
żenua / 84.40.136.* / 2009-02-06 23:07
ach i już przez pół roku zastanawia się Pan czemu nie ma Pan książeczki spłat?żałosne.Należało zadzwonić na infolinię banku....choć cieżko pewnie Panu numer wykrecić?????
ZBULWERSOWANA / 83.21.120.* / 2009-02-06 23:15
OCH CO ZA MADRA RADA
xdx / 84.40.136.* / 2009-02-06 23:40
droga zbulwersowana zamiast siedzieć w necie skręcaj długopisy...może uda ci sie zarobić na zaległą ratę:)
EB14 / 89.228.70.* / 2009-02-06 18:21
bo w Eurobanku nie ma książeczek spłat
i trzeba to robić na podstawie harmonogramu
a jak pełnoletnia osoba nie potrafi wypełnić druku przelewu to czas najwyższy się nauczyć, nieprawdaż? Bardzo przydatna umiejętność :)
masterxxx2009 / 94.42.61.* / 2009-02-01 12:07
jak masz problem z pisaniem, to moze sa jakies darmowe kursy dofinansowywane z unii... a tak serio, eurobank nie wysyla blankietow, ot, taki maly szczegolik. jak rece ciebie bola, zeby wypelnic druk (zal mi ciebie, bo widze z emasz internet, ale jak wolisz na poczcie - to ok), to popros kogos z rodziny.
igorx / 83.9.143.* / 2009-01-20 17:50
mam pytańko dotyczące ich hipotecznego
zadzwoń na komure 607 765 800
ja oddzwonie
dadu / 213.17.139.* / 2009-01-19 09:21
do tej pory nic w skrzynce nie widać... jak szło do góry - moment i nowy harmonogram, teraz coś ich system pewnie przeciążony ;)...
igorx / 83.9.143.* / 2009-01-20 17:52
mam pytańko dotyczące ich hipotecznego
zadzwoń na komure 607 765 800
ja oddzwonie
mala84 / 83.8.146.* / 2009-01-12 17:47
Witam!
windykacja w eurobanku to jakas paranoja!!nie wiem co tam za ludzie pracują!dzwoniąc krzyczą i straszą ze pojada do moich rodzicow jak nie zapłacę raty i pozabieraja im np. pralkę czy telewizor jak nie beda mieli na to rachunkow! jak to mozliwe ,że oni cos takiego wygadują no i uslyszalam, że jestem wyrodną córką i przynoszę wstyd rodzinie!!
klient.t / 85.222.86.* / 2009-02-01 22:37
a gdyby windykator zadzwonił do ciebie i grzecznie poprosił : miła pani, czy mogłaby pani zastanowic sie nad zapłaceniem zaległych należnośći w wolnej chwili? bo są niedoplaty i nam jest przykro... bardzo bardzo prosimy,... moze pani zapłaci? zaplaciłaby pani ???? śmiechu warte!!!!! taka jest rola windykatora, tak samo jak i komornika, policjanta i tak dalej.. ma cie zmusić do zapłaty długu...
przeciwnik eurobanku / 83.21.120.* / 2009-02-06 23:31
zmusić to nie znaczy wyzywać , nalezy podejść normalnie do człowieka, człowiek wyuczony ma podejscie do ludzi i zrozumie kto robi z niego debila, a kto ma naprawde problem, który wspólnie mozna rozwiazać, a windykator zarobi i to duze pieniadze, najpierw nalezy umiec dobrze komunikować sie z ludźmi, wtedy efekty bedą bardzo pozytywne
ZBULWERSOWANA / 83.21.120.* / 2009-02-06 22:48
chwileczkkę komornik czy policjant ma pełna kulture i jak chce dotrzec do osoby to rozmawia z nim nie wyzwiskami czy obelgami jak to robia z windykacji eurobanku, najpierw powinni przejsc kurs psychologi i ogłady bo daleko im do tego. Ludzie pisza tu sama prawdę, że u pracowników windykacji eurobanku brak kultury, oni zachowuja sie jak niespełna rozumu, obrazając wszystkich. U tych ludzi nie ma tłumaczenia, pytaja poprostu o bzdury, dzwonia do zakładu pracy , po rodzinie jakby to naprawdę coś dało. Jak ktoś nie chce zapłacić to nic go nie ruszy nawet telefony do zakładu pracy czy rodziny, a to , że ktoś opuźnił kredyt napewno miał jakiś ważny powód, gdzie normalny człowiek powinien zrozumieć. Dobrze ktoś napisał, ze oni wygaduja bzdury i obrazają ludzi, a szczególnie doprowadzaja do wyprowadzenia człowieka z równowagi, później oskarzaja, ze ktoś jest wulgarny, bezczelny itd.Tylko najpierw wypadałoby posłuchać rozowy z tymi jełopami. Któregoś razu nagram ich i wyslę gdzie nalezy moze w końcu ta nagonka sie skończy i ludzi do windykacji beda nabierac według jakiegoś poziomu. Pracuję z ludzimi ze środowisk patologicznych i nigdy jeszcze nikogo nie obraziłam, gdzie przyznam sie szczerze nie raz zaleźli mi za skórę. JESZCZE RZA ZGADZAM SIE Z WIEKSZOŚCIA LUDZI TO CO SIE DZIEJE W EUROBANKU TO BEZCZELNOŚĆ, MUSIMY SIE WZIĄĆ WSZYSCY W GARŚĆ I COŚ Z TYM ZROBIĆ, TAK NIE MOZE BYĆ , ZYJEMY W PAŃSTWIE DEMOKRATYCZNYM. NA ZACHODZIE NIGDY TAKI KTOŚ NIE PRZEPRACOWAŁBY NAWET CAŁEGO DNIA OBRAZAJAC W TEN SPOSÓB LUDZI.
ZGŁASZAM SKARGE DO NADZORU BANKOWEGO NIE DO EUROBANKU, BO ONI TYLKO POTRAFIA PRZEPRASZAC I DALEJ TO SAMO.LUDZIE ZRÓBCIE TAK SAMO ONI NIE SA BEZKARNI, JEST NADZÓR NAD WSZYSTKIMI BANKAMI JAK ZROBIMY TO RAZEM TO NAPEWNO BĘDZIE SKUTEK.
żenua / 84.40.136.* / 2009-02-06 23:44
mamy dobrych prawników:)
bubulubub / 84.40.136.* / 2009-02-06 23:14
łahahhaha EuroBank też nagrywa wszystkie rozmowy, a Pani też napewno była bezczelna w trakcie rozmowy.a TAK POZATYM NAJLEPSZA ROZMOWA WINDYKATORA JAKĄ SŁYSZAŁĄM:

KLIENTKA:(tłumacząc sie dlaczego nie mogła iść do placówki)choroba, brzydka pogoda sratatata etc
na to WINDYKATOR:placówka eurobanku to nie Mordor można do niej dotrzeć


pozdrawiam
ebklientka / 83.23.129.* / 2009-03-12 21:23
super, napewno babka dotarła w końcu
ZBULWERSOWANA / 83.21.120.* / 2009-02-06 23:24
NIESTETY NIGDY NIE JESTEM WULGARNA NAWET JAK KTOŚ WYPROWADZI MNIE Z RÓWNOWAGI, SKORO NAGRYWAJA TO DLACZEGO PRZEPRASZAJA ZA PRACOWNIKÓW. W ZADNYM BANKU NIE POZWOLA SOBIE NA TAKIE ROZMOWY OBRAZAJACE LUDZI NAWET JESLI ZALEGAJA Z KREDYTAMI, A ZRESZTA CO JA SIĘ TŁUMACZĘ NAJPIERW TRZEBA USŁYSZEĆ, A PÓŹNIEJ OCENIAĆ. MOZE NIEDŁUGO BĘDZIE TO W MEDIACH KTO WIE, PROSZE ŚLEDZIĆ MEDIA, A NIE CHWALIĆ BEZCZELNYCH LUDZI, NAJPIERW NALEZY CZŁOWIEKA ZROZUMIEĆ, A PÓŹNIEJ OCENIAĆ. NIE WRZUCAĆ WSZYSTKICH DO JEDNEGO WORKA, PONIEWAŻ JAK WSZEDZIE NA ŚWIECI SA DŁUZNICY I DŁUZNICY ?
EB14 / 89.228.70.* / 2009-02-06 18:22
hahaha
dobre
podoba mi się
"MIŁA PANI CZY MOGŁABY PANI.....:
hihihi
pozdrawiam
a.z. / 194.146.120.* / 2009-01-28 20:59
wystarczy pamietac o spłacie raty na czas i nie bedzie takich telefonów.
sama zawiniłaś a teraz narzekasz ze bank upomina sie o swoje
MMMMarek / 83.20.93.* / 2009-01-26 17:54
W głowie się to nie mieści...
yui / 79.162.124.* / 2010-10-14 20:54
eb nie placi prowizji agentom
adam34 / 83.14.194.* / 2009-01-10 21:07
Chora instytucja. Dziwne zasady przyznawania kredytu i nieciekawy poziom obsługi. Mozna wybrac lepiej.
jo she / 194.146.120.* / 2009-01-28 20:59
obsługa jest ok, tylko ludzie bez wyobraźni, skoro zaciagam kredyt, to zoobowiązuje sie go spłacać terminowo, a skoro nie stać mnie na spłate to nie zaciagam
EB Doradca / 81.190.237.* / 2009-01-11 21:46
Nasz system scoringowy nigdy się nie myli. Nie płacz więc, jeśli nie dostałeś.
666alleluja / 83.30.16.* / 2009-01-15 21:45
niema systemów nieomylnych ściemniaczu wy jesteście przedewszystkim handlarzami danych osobowych i badziewiem robiącym zamęt w branży ty ch***!
izibell / 2009-01-14 19:09
Do Doradcy EB.Witam czy prawdą jest to iż jak mam u Was pożyczkę i 3 pierwsze raty spłacam regularnie to mogę starać się o nową pożyczkę w większej kwocie a tym samym starą pożyczkę spłacić nową pożyczką ???
EB Doradca / 81.190.237.* / 2009-01-14 21:40
Jest to tzw pożyczka powtórna, i owszem można się o nią starać po trzech TERMINOWO spłaconych ratach, o ile pierwotny kredyt nie wykorzystał całej Twojej zdolności kredytowej. A jak już weźmiesz pożyczkę powtórną to potem możesz dobierać co miesiąc.
wroc28 / 87.99.25.* / 2009-02-05 18:07
Dziwni sie czuje czytajac wiekszosc komentarzy. Wzialem w tymze banku kredyt na duza kwote i splacam go przed terminem. Zawsze,jesli mam jakies pytania w kazdej placowce udzielane sa mi jasne i przejrzyste informacje. Teraz decyduje sie na wczesniejsza splate kredytu w calosci, jasno wiedzac o przyslugujacych mi prawach z tego tytulu. Do 14-tu dni od splaty calosci zadluzenia otrzymuje sie z banku ROZLICZENIE KREDYTU. Jak najbardziej polecam ten bank i pozdrawiam milych i rzetelnych pracownikow z oddzialu we Wroclawiu przy ul. Krzywoustego. J.K.
asasasa / 84.10.222.* / 2010-06-13 18:37
Pracowałem kiedyś w Eurobanku w placówce. Macie racje tam jest jedno wielkie chamstwo. Ludzie z windykacji są beszczelni, a człowiek w placówce świeci później oczami przed klientem i przeprasza go za jakiś kretynów. No cóż każdemu może przytrafić się opóźnienie ale nie żeby po 3 dniach dzwonić i go obrażać.

Nie brać kredytów w tym banku i odradzać wszystkim znajomym. Kredyt jeden z najdroższych na rynku!!!!!!
Jolanta Kowalik / 212.76.37.* / 2008-12-31 00:46
Witaj
Wszystko to można wyjaśnić. Załatwiłam Panu kredyt hipoteczny w Eurobanku pomimo iż PKO wrzuciło go do BIK choć był ich platynowym klientem. To tylko ludzie. Mogę sprawdzić Cię czy faktycznie jesteś w Bik i ewentualnie pomóc . Kredyt 30 000 to nie jest duży problem jeśli jestes osobą pracującą, lub prowadzącą działalność. Szczerze mówiąc zainteresował mnie Twój przypadek.
Odezwij się, a postaram Ci się pomóc.
marta22x / 79.186.47.* / 2009-01-08 08:57
Witam
Ja mam jeszcze ciekawszą sytuację, a mianowicie w lipcu ubiegałam się o kredyt konsolidacyjny na 48 tyś bank odmówił, zablokował mi kartę kredytową i stwierdził, że posłużyłam się zawyżonym zaświadczenie z pracy, nie wnikałam w tą sprawę dałam sobie z nimi spokój a kredyt dostałam w innym banku. Aż tu nagle 05.01.09 przychodzi policja do pracy i okazuje się, że ktoś wyłudził kredyt podając się za mnie. Jak to możliwe jeżeli dowód mi nie zginął, przecież nie dają pożyczki na telefon. Pojechałam do prokuratury Prokurator mi odpowiedziała, że ja nie jestem oskarzona ani podejrzana a sprawcę który otrzymał kredyt znajdą. Cała ta sprawa jest dla mnie jedną wielką zagadką, może ktoś mi pomoże wyjaśnić jak to jest możliwe????!!!!!!!!!
marta22x / 79.186.47.* / 2009-01-08 08:56
Witam
Ja mam jeszcze ciekawszą sytuację, a mianowicie w lipcu ubiegałam się o kredyt konsolidacyjny na 48 tyś bank odmówił, zablokował mi kartę kredytową i stwierdził, że posłużyłam się zawyżonym zaświadczenie z pracy, nie wnikałam wtą sprawę dałam sobie z nimi spokój a kredyt dostałam w innym banku. Aż tu nagle 05.01.09 przychodzi policja do pracy i okazuje się, że ktoś wyłudził kredyt podając się za mnie. Jak to możliwe jeżeli dowód mi nie zginął, przecież nie dają pożyczki na telefon. Pojechałam do prokuratury Prokurator mi odpowiedziała, że ja nie jestem oskarzona ani podejrzana a sprawcę który otrzymał kredyt znajdą. Cała ta sprawa jest dla mnie jedną wielką zagadką, może ktoś mi pomoże wyjaśnić jak to jest możliwe????!!!!!!!!!
marta22x / 79.186.47.* / 2009-01-08 08:56
Witam
Ja mam jeszcze ciekawszą sytuację, a mianowicie w lipcu ubiegałam się o kredyt konsolidacyjny na 48 tyś bank odmówił, zablokował mi kartę kredytową i stwierdził, że posłużyłam się zawyżonym zaświadczenie z pracy, nie wnikałam wtą sprawę dałam sobie z nimi spokój a kredyt dostałam w innym banku. Aż tu nagle 05.01.09 przychodzi policja do pracy i okazuje się, że ktoś wyłudził kredyt podając się za mnie. Jak to możliwe jeżeli dowód mi nie zginął, przecież nie dają pożyczki na telefon. Pojechałam do prokuratury Prokurator mi odpowiedziała, że ja nie jestem oskarzona ani podejrzana a sprawcę który otrzymał kredyt znajdą. Cała ta sprawa jest dla mnie jedną wielką zagadką, może ktoś mi pomoże wyjaśnić jak to jest możliwe????!!!!!!!!!
tommek / 87.206.59.* / 2009-01-06 12:01
Witam Panią: szukam dobrego kredytu w wysokości 17 tys.zł mam już wzięty w "swoim bnku" tj pekao sa w wysokości 20 tyś ale oprocentowanie nie jest zadowalające tzn jest zbyt wysokie. proszę o doradzenie!!!!
Marzena Gajdzicka / 82.139.21.* / 2009-01-05 09:21
Mnie ciekawi ta sprawa gdyż ja też dzwoniłam do infolinii Eurobanku i tak powiedzieli mi że mogę dostać kredyt po wstępnym zapoznaniu na 16 000 zł. ja chciałam tylko 5000 na remont mieszkania. Pani pobrała wszelkie informacje o zakładzie pracy, pesel numer dowodu i powiedziała ze jest zgoda , a jak poszłam do oddziału to panie przekazała mi ze mi się nic nie należy. Wiec Co jest grane? W innych bankach jak dzwonisz do banku to od razu mówią poprawna informacje. Mi zależy na tym kredycie a nie mogę go otrzymać co to za Bank?
masterblaster / 94.42.58.* / 2009-01-22 19:40
pracownik infolinii nie moze sie polaczyc z BIKiem, nawet za twoja zgoda. moze to zrobic pracownik w oddziale. jak na infolinii powiedziales, ze nie masz kredytow, a w oddziale okazalo sie ze splacasz co miesiac 500 zl i nie starczy ci na zycie, biorac kolejny kredyt, to co myslales? odrzut byl od razu.
pjan66 / 83.24.217.* / 2009-01-07 18:12
Ostrzegam przed tym bankiem, głównie przed sposobem traktowania klientów. Żona otrzymała niedawno listem specjalną ofertę kredytową na lepszych warunkach niz standardowe, ponadto propozycję wzięcia karty kredytowej, dodatkowo dzwonił przedstawiciel banku i namawiał do skorzystania z tej oferty. Kiedy żona się zdecydowała, okazalo się, że oferta wygasła, ale może otrzymać zwykły kredyt, nawet bardzo wysoki, radzili zapytać za kilka dni o specjalną ofertę. Tak też zrobiła, doradca odpowiedział, że nic nie dostanie ani preferencyjnego kredytu, ani zwykłego, bo na dzień dzisiejszy nie jest dla nich klientem, może nim bedzie za miesiąc.
!!! / 85.202.111.* / 2009-02-04 08:09
Większej bzdury nie słyszałam....
jeżeli koniecznie chcesz zrobić bankowi kryptoreklamę to na litość mów przemyślanie...

nic nie dostanie ani preferencyjnego kredytu, ani
zwykłego, bo na dzień dzisiejszy nie jest dla nich klientem, może nim bedzie za
miesiąc.

to nie mięsny!
dyszka / 81.190.243.* / 2009-02-04 18:58
to jest bank nie sklep spożywczy!! jak dzwonią z oferta t jest to raczej oferta na dana chwila i nie bedzie ona ciagle wisiec - moze wygasnac wiec lepiej brac jak jest albo nie czepiac sie ze po miesiacu jej nie ma!!
wwwwww / 79.187.187.* / 2009-01-13 17:47
moj Kolega wpacal w tymbanku we wplatomacie Kase i czeka od miesiacanawyjasnienei sprawy
adam34 / 83.14.194.* / 2009-01-10 21:03
Te telefony to zwykła reklama i nie maja nic wspólnego z rzeczywistościa. To oglupianie ludzi.
a.z. / 194.146.120.* / 2009-01-28 21:04
przedstawienie "wstępnej, niezobowiązującej oferty" nie jest obietnicą przyznania kredytu.
jesli ktos nie potrafi zrozumiec kilku prostych słów to potem moze byc rozczarowany.
a potem czyta sie bzdurne opinie
irus / 193.151.54.* / 2008-12-30 13:49
A ja mam 3000 w kredycie na 10 miesięcy-spłacam regularnie i nie mam żadnych problemów z tym bankiem,obsługa w oddziale jest miła i nigdy się nie zdarzyło ,żeby były jakieś problemy.Mam w nim też konto-jest jak najbardziej o.k. Spłacajcie raty w terminie i nie będzie problemów...pozdrawiam
LUFa / 91.94.109.* / 2009-01-31 16:07
a wyobraź sobie sytuacje (jeśli posiadasz wyobraźnie), że masz dziecko i żone... .,żona traci niestety prace ze względu na zwolnienia w firmie związane z kryzysem... .., Twoje dziecko zaczyna poważnie chorować... .,opłacasz dziecku leki i lekarza na kwote 700zł czy wpłacasz 350zł rate i 350zł na przyszły miesiąc bo też nie wiesz co będzie dalej... .,i poprostu patrzysz jak cierpi.,, a te 3tyś na co wziąłeś??? chyba na komputer żeby się w domu nie nudzić tylko wykazywać swój marnie rozwinięty intelekt na tego typu forum... .,no i jednocześnie masz powód do dumy.. bo chociaż w terminie spłacasz rate za swego wypasionego kompa.., żałosny idiota.. a tak na marginesie polecam GE MONEY...
Agnieszka Browarna / 2009-02-16 13:13
eurobank oferuje ubezpieczenia chroniące Klienta oraz Jego Bliskich w przypadku nieprzewidywalnych zdarzeń losowych. I tak: posiadacze pożyczki, kredytu lub karty kredytowej obejmowani są ubezpieczeniem na wypadek śmierci i czasowej niezdolności do pracy oraz – w zależności od źródła dochodu otrzymywanego przez Klienta - ubezpieczeniem na wypadek utraty pracy, czasowej niezdolności do pracy lub poważnego zachorowania. Ubezpieczenie chroni kredytobiorcę i jego bliskich, którzy w razie wystąpienia sytuacji, o których mowa, nie muszą samodzielnie spłacać kredytu (co w takich sytuacjach jest na ogół trudne). Karta kredytowa jest ponadto objęta m.in. ubezpieczeniem na wypadek nieuprawnionego użycia, rabunku gotówki pobranej z bankomatu, kradzieży towaru zakupionego przy użyciu karty, a także na wypadek kradzieży, zaginięcia lub opóźnienia w dostawie bagażu podróżnego i opóźnienia odlotu.
Klienci zatrudnieni na podstawie umowy o pracę mogą ubezpieczyć się na wypadek utraty pracy na skutek jednostronnej decyzji pracodawcy o rozwiązaniu umowy o pracę. W sytuacji, gdy ubezpieczony Kredytobiorca straci pracę i uzyska status osoby bezrobotnej z prawem do zasiłku, powinien zgłosić roszczenie w dowolnej placówce eurobanku. Wówczas Ubezpieczyciel może przejąć spłatę określonej liczby rat (w zależności od okresu otrzymywania zasiłku dla bezrobotnych).
Aby zgłosić utratę pracy należy przedstawić:
- potwierdzoną za zgodność z oryginałem kopię dokumentu stwierdzającego status osoby bezrobotnej z prawem do zasiłku dla bezrobotnych,
- ostatnie świadectwo pracy,
- odcinek lub wyciąg bankowy potwierdzający wypłatę zasiłku Pożyczkobiorcy. Odcinki te należy dostarczać co miesiąc przez cały czas korzystania z ubezpieczenia.
Ubezpieczyciel jest zwolniony od odpowiedzialności w sytuacji, gdy utrata pracy przez Kredytobiorcę nastąpiła bezpośrednio lub pośrednio w wyniku:
1) uzyskania przez Kredytobiorcę uprawnień emerytalnych lub rentowych;
2) rozwiązania umowy o pracę za porozumieniem stron;
3) rozwiązania umowy o pracę przez pracodawcę bez wypowiedzenia z winy Kredytobiorcy,
4) wygaśnięcia umowy o pracę z innych przyczyn niż wypowiedzenie przez pracodawcę.
Odpowiedzialność ubezpieczyciela z tytułu ubezpieczenia jest wyłączona w przypadku gdy Kredytobiorca, pomimo otrzymania statusu osoby bezrobotnej, nie uzyskał prawa do zasiłku dla bezrobotnych.
!!! / 85.202.111.* / 2009-02-04 08:24
psychiatra potrzebny od zaraz!!
EB Doradca / 81.190.237.* / 2009-01-31 17:52
Po to jest ubezpieczenie od utraty pracy. Ale klienci 'nie, po co mi to, przecież nic mi się nie stanie, zbędne koszty!'. Dziennie przyjmuję co najmniej dwa wnioski o zawieszenie spłat ze względu na utratę pracy/niezdolność do pracy, warto więc się zastanowić dobrze czy nie zapłacić trochę więcej ale mieć spokojną głowę przez tych parę lat spłaty.
winetoo / 94.42.61.* / 2009-02-01 12:16
jestes kretynem, ubezpieczenie od utraty pracy to fikcja. musza byc spelnione 3 warunki, zeby ubezpieczyciel splacal kredyt: 1) to pracodawca musi rozwiazac umowe o prace - z winy pracodawcy 2) musisz sie zarejestrowac w PUP 3) musisz miec prawo do zasilku i ten zasilek musisz pobierac - oczywiscie dla niektorych osob punkt 3 jest trudny do spelnienia (wiadomo, nie kazdy ma odpowiedni staz pracy itd.) - takze nie chrzan, ze to ubezpieczenie jest takie extra ;(
EB Doradca / 81.190.237.* / 2009-02-01 22:16
To chyba logiczne jest, że jeśli rzucasz pracę z dnia na dzień albo wylatujesz dyscyplinarnie to nie masz co liczyć że ubezpieczyciel za Ciebie coś spłaci.
klient eur / 83.22.144.* / 2008-12-29 12:06
witam wszystkich , od 16 grudnia staram sie o marne 6 tys pożyczki w eurobanku... i niestety nie jestem zbyt zadowolona poniewaz bank nie potrafi podiąć decyzji czekam do dzis dnia ! wniosek rozpatrywany jest juz poraz 3 czy to jest normalne .
wróżka zębatka / 89.79.54.* / 2009-01-06 19:14
jak Ci zakład pracy nie chce potwierdzić zarobków to idź na przeciwko do innego banku
Jolanta Kowalik / 212.76.37.* / 2008-12-31 00:49
To możemy spróbować gdzie indziej napisz to coś Ci doradzę
anula26 / 93.105.230.* / 2008-12-26 18:55
ale się ubawiłam ,jak się spóżniacie z płaceniem rat o 10 dni albo i dłużej , to do kogo te pretensje . Ja płacę dwa dni przed terminem i jest ok .
aleksja / 83.28.99.* / 2009-01-19 20:22
Słonko, że się spózniamy to nie oznacza, że mają od razu traktować cię jak szmatę. Są chyba jakieś zasady, jakaś namiastka kultury która obowiązuje wszystkich. Przeczytaj sobie większość postów to może zrozumiesz o co chodzi.
ja:) / 88.199.112.* / 2009-02-01 22:24
Aleksja jeśli ktoś dzwoni do ciebie i traktuje cie jak to powiedziałaś jak szmatę to po co kontynyłujesz tą rozmowę? wystarczy się rozłączyć. Następnym razem poproś o imię i nazwisko takiej osoby i albo pojdz do banku i spisz reklamacje albo podaj sprawę na policje za ubliżanie..
dyszka / 81.190.243.* / 2009-02-04 19:03
mysle ze doradca z checia by zgłosił reklamacje na windykacje bo to oni psuja opinie o tym banku!!mozna do człowieka sie po ludzku odezwac i nie trzeba obelgsluchac mozna sie ROZLACZYc!!!
jo she / 194.146.120.* / 2009-01-28 21:09
Pamiętaj, że to ich praca, a im wieksze mają odzyski, tym większą kasę zarabiają. na 10 wykonanych telefonów 8 osób wpłaci, dwie się obruszą. I kaska wpada. Praca ciężka, ale z zyskami, a po pracy to też ludzie.
a.z. / 194.146.120.* / 2009-01-28 21:09
wystarczy ze uprzedzi sie dział windykacji o spóźnieniu ze spłatą i bedzie ok.
zaznaczą i nie bedą dzwonić. kolejna damesa sie znalazla, ktora sie spoznia i dziwi sie ze bank upomina sie o swoje!!!
ciekawe jaki Ty byś miala podejscie do spóźnialskich klientów gdybyś musiala telefonicznie naklonic do szybkiej splaty okolo setke spoznialskich dziennie?
lolekk / 83.14.194.* / 2008-12-20 19:40
widze że naród nasz ciemny. A myślałem że niewielu takich idiotów jak ja wzieło tam kredyt. pozdro ... dla wszystkich naiwniaków!
wkurzona / 2009-06-11 17:17
witam ja mam bardzo ciekawa historie ja na ten bank nie moge nic powiedziec na pracowników . DO CZEGO ZMIERZAM MóJ DZIADEK wzioł kredyt i po prostu zapomniał o spłacie raty wiem dziadka wina ... przyszedł Pan tak zwany negocjator terenowy z euro o godz 22 45 ( dziadka akurat nie było) i zaczął mnie wyzywac ze jestem złodziejem oszustem upośledzona itd ze ja pojde siedziec ze na ciagam bank tak jak ja bym to wzięła to moglby sie zucac do mnie mam male dziecko ktore bylo bardzo rozczęsione i przebudzone żałuje ze nienagralam tej rozmowy bo tak nie dam rady nic zrobic ale reklamacje sprobuje napisac bardzo zle robia ze niewinnych ludzi tak traktuja nie podaruje tego temu panu zaplacilam za dziadka ino ztego powodu zeby mały mogl dalej spac co mam robic w takiej sprawie do kogo sie zwrocic !!!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - wkurzona.]
alamo / 78.8.7.* / 2008-12-19 14:44
Ludzie kochani czy wy naprawdę wierzycie w uczciwość banków. Takie przygody jak w tym banku a może i większe miałem w Millenium i PKO BP a także w dawnym Kredyt Banku nie mówiąc o Nordea Bank gdzie przez tak zwanego eksperta od oceny zdolności kredytowej, który mi dobrze radził straciłem na przewalutowaniu ponad 20 000 zł. Banki zawsze są miłe jeśli chcą Cię złapać a później to bądź grzeczny i płać. Zgadzam się z tymi co twierdzą, że jak Cię niestać na kredyt to nie udowaniaj wszystkim jakie to kupiłeś mieszkanie czy samochód bo później i tak masz przechlapane i nie licz na zrozumioenie twoich kłopotów przez bank. Wystarczy porównać reklamy telewizyjne i rzeczywiste warunki w bankach, żeby się przekonać, że żydowska lichwa to mały pikuś przy tych krwiopijcach. Pozdrawiam trzeźwo myślących a naiwniakom życzę przejrzenia na oczy w nowym roku.
mika77 / 89.238.4.* / 2009-01-02 19:55
Tragedia! Jeśli potrzebujecie kasy i bierzecie kredyt, to najpierw przeczytajcie umowę. To są instytucje finansowe a nie charytatywne! Miejcie pretensje do siebie, a jak nie płacicie to łamiecie umowę podpisaną z bankiem i ponosicie konsekwencje, o których byliście informowani. To nie jest zabawa! Jeśli banki byłyby wyrozumiałe czego tak wszyscy oczekują to nie chciałabym widzieć naszej gospodarki, która i tak wygląda jak wygląda! Pomyślcie trochę!
//// / 83.4.150.* / 2009-06-19 19:56
co ty pedal bankowy
Tragedia! Jeśli potrzebujecie kasy i bierzecie kredyt, to najpierw przeczytajcie
umowę. To są instytucje finansowe a nie charytatywne! Miejcie pretensje do siebie, a
jak nie płacicie to łamiecie umowę podpisaną z bankiem i ponosicie konsekwencje, o
których byliście informowani. To nie jest zabawa! Jeśli banki byłyby wyrozumiałe czego
tak wszyscy oczekują to nie chciałabym widzieć naszej gospodarki, która i tak wygląda
jak wygląda! Pomyślcie trochę!
rafichi / 79.163.97.* / 2008-12-13 08:43
wedlug mnie jezeli pytasz sie w banku na jaki kredyt mozesz liczyc to zeby ci bank mogl cos powiedziec to musi wprowadzic twoje dane w system(co wlasnie sie stalo) , a uzasadnienie przez dany bank odmowy kredytu iz inny bank cie odrzucil to blazenada tego drugiego banku! kazdy bank ma swoje warunki zeby dostac kredyt musisz je spelniac.
saksa / 83.13.217.* / 2008-12-11 10:00
no i chciało sie wziąść kredyt bez kosztów . Sprubój zgłosić się po zapomogę !
euroentuzjasta / 83.14.194.* / 2008-12-10 23:17
Ludzie !!! nie chce mi sie wieżyc że to co tu piszecie jest prawdą. Jeśli jednak są takie jednostkowe przypadki , to jeszcze o niczym nie swiadczy. klientów jest tysiące a niezadowolonych u*********** , którzy wzieli kredyt i zapomnieli go spałacać jest znacznie mniej. Jak wam sie nie podoba to wiecej nie bierzcie kredytów i nie zawracajcie ludziom głowy.
aleksja / 83.28.99.* / 2009-01-19 20:31
eurofrajerze, przeczytaj sobie post poniżej;-))
Jagódka81 / 83.1.132.* / 2008-12-10 11:39
Boże a ja myślałam że bank w którym ja pracuję jest bezwzględny pod wzgl. windykacji. Ale EUROBANK to juz dziadostwo. Dzisiaj mamy 10 grudnia - termin płatności pierwszej raty na kredycie mojej mamy. Jest godz. 11;30 dzisiaj zamierzam zapłacić tę ratę, a tu dzwoni do mnie mama i mówi, że dzwoniła jakś kobieta z Eurobanki i bezczelnie mówi jej że rata nie zapłacona, jak nie zapłaci to ona jej pomoże i przyjadą do niej po tę ratę. To się w głowie nie mieści!!! Chamstwo, bezczelność i to jeszcze w dniu zapadnięcia raty. No niewiem z jakim tam wykształceniem ludzie pracują, ale dla mnie jest jasne, że skoro mam termin płatności na 10-tego, to mogę sobie 5 minut przed zamknięciem oddziału ją uregulować. Jak najbardziej nie polecam tego banku....Szkoda słów. EUROBANK - CO JESZCZE MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ???
Terry69 / 83.21.121.* / 2008-12-13 13:07
Ja jestem od wielu lat klientem EUROBANKU i też zdarzyło mi spóźnić z ratą.
Nigdy nie spotkałam się z tak drastycznym zachowaniem pracowników tego banku. I nie wiem od czego to może zależeć. Pierwszy raz słyszę, żeby pracownicy tego banku przyjeżdżali do domu po pieniądze. Na takie telefony trzeba uważać, bo może to był jakiś oszust. Przecież teraz tak dużo się o tym słyszy. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z ich usług.
jo she / 194.146.120.* / 2009-01-28 21:19
windykator terenowy zazwyczaj wybiera sie w momencie jak kredyt nie jest splacany prawie 2 m-ce i jest na granicy rozwiązania umowy. Każda wizyta to koszt od lutego 110 zł. Pozdro

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: