Forum Forum finansoweKredyty

Uwaga na Eurobank !!!

Uwaga na Eurobank !!!

kibat / 212.76.33.* / 2006-04-10 15:28
Dzisiaj odebrałem raport o swojej osobie z Biura Informacji Kredytowej. Okazało się, że gdy kilka miesięcy temu starałem się o kredyt gotówkowy, pytałem tylko w kilku bankach o warunki, (nie podpisywałem żadnego wniosku kredytowego) to EUROBANK bez mojej wiedzy przesłał do BIK informacje, że złożyłem u nich wniosek o kredyt w kwocie 30000zł co jest nieprawdą gdyż tylko pytałem na jaki kredyt mogę liczyć. W efekcie złożyłem wniosek o kredyt w innym banku. Okazało się jednak, że dla innego banku nie jestem już wiarygodnym klientem gdyż kilka dni wcześniej EUROBANK odżucił mój wniosek o kredyt (KTÓREGO NIGDY NIE SKŁADAŁEM) lub, że próbuję zaciągnąć kolejny kredyt. W efekcie zostałem bez kredytu mimo, że nie mam żadnych zaległości kredytowych. Przestrzegam przed tym bankiem.
Wyświetlaj:
klien eurobanku / 88.156.75.* / 2008-10-23 13:08
ludzie nie bierzcie kredytów w eurobanku ja mam w 6 bankach kredyty i tylko w eurobanku jest tak chamska obsługa!!!!! a jak zalegasz 80 zl przez miesiac to nie jak z innych bankow dzwonia kultura pelna i umawiaja sie na dogodny termin splaty tylko dzwoni kolo krzyczy wyzywa cie i straszy ze wysle ludzi do ciebie....
MAJWI / 83.8.41.* / 2008-11-20 12:55
TAK I NIECH PKO CIE NA KOLANACH POPROSI O ODDANIE TEJ KWOTY PRAWDZIW BANK SPRZEDAJE TAKICH ZALEGLYCH KLIENTOW DO WINDYKACJI I SIE NIE BAWI W TAKIE KLOCKI HIIHIH
g / 212.76.37.* / 2008-11-10 11:38
Zgadzam sie całkowicie!z kazdego innego banku dzwonia ludzie i spokojnie mowia o zaleglosciach,daja sie wytlumaczyc i spokojnie czekaja na efekt rozmowy . eurobank dzwoni do tesciow,do rodzicow,do pracy.Dobrze ze nie nekaja calych naszych rodzin,choc po tym co czytam to zaczynam myslec ze niedługo będa moze informowac szkoly,przedszkola a nawet żłobki w ktorych mamy dzieci.........
djuk / 79.185.252.* / 2008-10-24 21:22
najgorszy bank w polsce przestrzegam wszystkich przed eurobankiem co do obsługi to w 100% zgadzam sie że jest to kupa chamów i osłow starających się tylko wyprowadzić z równowagi człowieka zamiast z nim porozmawiać i coś ustalic wszystkie inne tylko nie ten zreszta przeczytajcie co piszą o nim byli pracownicy
najgorszy bank w polsce przestrzegam wszystkich przed eurobankiem co do obsługi to w 100% zgadzam sie że jest to kupa chamów i osłow starających się tylko wyprowadzić z równowagi człowieka zamiast z nim porozmawiać i coś ustalic wszystkie inne tylko nie ten zreszta przeczytajcie co piszą o nim byli pracownicy


najgorszy bank w polsce przestrzegam wszystkich przed eurobankiem co do obsługi to w 100% zgadzam sie że jest to kupa chamów i osłow starających się tylko wyprowadzić z równowagi człowieka zamiast z nim porozmawiać i coś ustalic wszystkie inne tylko nie ten zreszta przeczytajcie co piszą o nim byli pracownicy
najgorszy bank w polsce przestrzegam wszystkich przed eurobankiem co do obsługi to w 100% zgadzam sie że jest to kupa chamów i osłow starających się tylko wyprowadzić z równowagi człowieka zamiast z nim porozmawiać i coś ustalic wszystkie inne tylko nie ten zreszta przeczytajcie co piszą o nim byli pracownicy

eurodoradca / 83.14.194.* / 2008-10-23 19:05
masz kredyty w sześciu bankach i zalegasz w nich ze spłatami haha....... dziwisz się że ktoś śmie upominać o swoją własność. Jak ktoś pożyczy od ciebie pieniądze i nie odda to pewnie nic mu nie powiesz. Nikt cie nie wyzywał, bo rozmowy telefoniczne z klientami są nagrywane kolego. nikt z pracowników by sobie na to nie pozwolił. wiec nie kłam i nie opowiadaj bzdur wieśniaku. żadnemu kredytodawcy nie zależy na klientach nie wywiazujacych sie ze swoich zobowiazań finansowych!!! Tacy klienci poprostu się trafiaja.
Przeciwniczka eurobanku / 83.21.118.* / 2009-01-12 22:19
do eurodoradcy-nie masz racji, ja według was z\ostałam osoba wulgarną, bezczelną, dłużniczką, ludzie maja rację, że przestrzegają przed eurobankiem. Nigdynie jestem wulgarna, poniewaz nie przeklinam, uchodzę za osobę kulturalną, a tu taki ktoś napewno bez wykształcenia dorwał się do słuchawki i obraza ludzi. Nie potrafią zmienić terminu spłaty w formie aneksu jeśli kom uś wypqdło, ze nie może spłacać w tym terminie, po kilku dniach zaledwie dzwonia i obrazaja ludzi, ale kusić kredytami to umieli i byli mili. Poprostu bezczelne osobniki, niewychowane i to oni sa niekulturalni. Mam nadzieje, że w końcu ktoś sie za nich weźmie skoro tyle jest skarg na nich. Ja osbiście składam skargę ale nie do eurobanku bo oni tylko przepraszają i robia swoje, a jeśli chodzi o nagrywanie to nie nagrywają, mam nagranie z rozmowy z pracownikiem eurobanku, puszczre je na internet lub do radia aby zrobić porządek, a może nawet do sądu o zniesławienie.
mocherowy men / 217.76.116.* / 2008-11-28 23:14
noooo mi tez nie zalezy na politych ktorzy maja moj piekny kraj w d....e
a niestety i tacy sie trafiaja ( idac tokiem rozumowania euro banku jakiej 86%) :))
mocherowymen / 217.76.116.* / 2008-11-28 23:10
Wiesniaku powiadasz - to by sie zgadzalo z twoim nikiem "eurodoradca" jak tam pracujesz - to znalazles swoje miejsce - jak nie - to wal bracie w te pedy - taki "kulturalny" i "grzeczny" facio napewno znajdzie prace - najpredzej w ........ windykacji
obserwator Jerzy / 88.156.170.* / 2008-11-25 17:53
Panie eurodoradco .Wszystko by było pięknie,tylko po co Pan napisał słowo "wieśniaku" Ja nic w tym banku nie mam,tylko sobie czytam opinie.
amper / 83.8.36.* / 2008-11-25 14:16
masz racje klient ktory nie placi sie nie liczy dla banku i prawidlowo. ale co do tego ze niktorzy doradcy to chamy to tez prawda. bralem kredyty w roznych bankach i to za;lezy na kogo trafisz,jak trafisz na wynoszacego sie idiote ktory traktuje cie z gory bo udziela ci kredytu a w rzeczywistosci to robi bank a on tam tylko ma dobrze gadac za swoje mane 1450 netto.
hey / 89.108.225.* / 2008-12-01 21:40
amper wyobraz sobie ze zarobki sa wieksze a co do obslugi jestesmy mili bo dzieki udzielonym kredytom mamy dodatkowa kase wiec nam zalezy na tym zeby jak najwiecej ich dac!!!guzik wiesz o zarobkach w bankach iii o tym jaki mamy zakres obowiazkow.
cham / 83.21.130.* / 2008-11-23 14:14
Nie ściemniaj!Rozmowy są nagrywane-ok,ale tylko te słowa,które pochodzą od klienta,tego,co mówią gbury z euro nie nagrywa się.ŁACHMANIARZE,NIE BANK.
wojti65 / 2008-11-22 01:07
Sam jesteś zasranym wieśniakiem i sobie mordy nie wycieraj kolesiem nazywając Go swym kolegą!
assssica84 / 2008-11-06 13:00
Dzis bylam w waszej placowce w Gizycku. Chcialam uzyskac informacje na temat kredytow. Juz na poczatku rozmowy z pracownikiem banku stwierdzilam ze brak konkretow, wymigojacych odpowiedzi, a przedewszytki hamstwo hamstwo i barak kultury od strony waszej. nie chce miec zwami do czynienia.
wrrr999 / 94.127.104.* / 2010-04-14 11:36
Już pomijając fakt że jakie mają sposoby na ściąganie długu,my z żoną staramy się u nich o kredyt hipoteczny pod zastaw mieszkania wniosek podpisywaliśmy w lutym a raczej na jego początku.doradca nie kompetentny dokładnie nie wiedział jakie dokumenty będą potrzebne,pracownik tego debilnego banku także zawitał do działu kadr mojej pracy zresztą został wyśmiany przez pracownicę kadr ponieważ nikomu nie mogą udzielać takich informacji na temat tego ile zarabiam itd.tylko mnie.tak wiec w pracy patrzeli jak na idiotę.Z zaświadczeniem też były cyrki ponieważ coś im się nie spodobało w nim ale to już dłuższa historia.Mało tego te doradca nazywany jest "doradcą mobilnym"ciągle go nie ma w placówce telefonów nie odbiera wręcz wyłącza telefon my dzwoniąc do centrali też nic sensownego się dowiedzieć nie możemy bo te debile kierują nas do doradcy.ISTNA PARANOJA!!!!i tak w kółko od 2 miesięcy.........już się nie dobrze na samą myśl co dalej będzie...
wrrr999 / 94.127.104.* / 2010-04-14 11:40
a tego jak się zwracać do klienta uczą się na tych swoich popapranych szkoleniach z tego co mi wiadomo to ciągle na nie jeżdżą nie dość że takie prowizje bierze ten bank to taki brak szacunku.nie dowierzam w to!!!!!!!
daf / 83.18.143.* / 2008-11-04 09:23
Sposób w jaki odpowiedziałeś (mam na myśli określenie "wieśniaku") zdaje się podpowiadać, że też jesteś pracownikiem tej "zacnej" instytucji bankowej, o której tu piszą. Życzę zatem dobrego samopoczucia w swojej głupocie.
Maga33 / 83.22.183.* / 2008-10-30 18:41
A co Ty mówisz? Ja mam kredyt w eurobanku i wiem co robia jesli sie opznisz z wpłatą. Zalegam z włata 8 dni i wiesz co ci idioci robią dzwonią po sąsiadach. A o normalnej rozmowie z nimi nie ma mowy.Eurochamstwo ..to moze TY ...Ale wiesz co zrobię nie daruję im tego...
KAROLINA FLORCZAK / 87.205.65.* / 2008-10-20 19:06
Jestem młodą osobą i nie polecam tego banku. Kredyt w 15 minut.... to wielkie oszustwo. Złożyłam wniosek - na odpowiedź czekałam5 dni roboczych to skandal. Zdolność kredytowa jest - stałe zarobki od 2 lat. Zerwo wcześniejszych kredytów - a mimo to bank odmówił pożyczki. Fatalny bank - nie polecam nikomu .!!!!!!!!!!.
SZCZĘŚLIWY / 83.5.29.* / 2010-02-25 06:46
CIESZ SIĘ DZIEWCZYNO ,ŻE NIE PADŁAŚ ICH OFIARĄ.MASZ SWOJE PIENIĄDZE PRZYNAJMIEJ W KIESZENI,I JESTEŚ ZDROWSZA O 10 LAT.TO GŁUPOTA BRAĆ KREDYTY.NABIJACIE IM KIESZENIE.RAZ WEJDZIESZ DO NICH TO JESTEŚ ICH KOZŁEM OFIARNYM
DK / 89.230.145.* / 2008-11-06 20:51
Re: UWAGA NA EUROBANK!!! [4]
Jestem młodą osobą i nie polecam tego banku. Kredyt w 15 minut.... to wielkie oszustwo.
Złożyłam wniosek - na odpowiedź czekałam5 dni roboczych to skandal. Zdolność kredytowa
jest - stałe zarobki od 2 lat. Zerwo wcześniejszych kredytów - a mimo to bank odmówił
pożyczki. Fatalny bank - nie polecam nikomu .!!!!!!!!!!.


NIEPRAWDA, CALA OBSLUGA MIESCI SIE W 15 MINUTACH, TYLE ZE DECYZJA ( CZYT. WYPLATA PIENIEDZY) JEST W PRZECIAGU KILKU DNI. A MLODE OSOBY KTORE NIE MAJA HISTORI KREDYTOWEJ SA CZUJNIEJ SPRAWDZANE :]
jan miszkiewicz / 77.89.66.* / 2008-11-23 13:04
to że Banku odmówił kredytu musiało być spowodowane niedokońca dobra sytuacją finansową Pani czy też zakładu pracy, bez powodów Bank nie mógł odmówić pożyczki ;) trochę rozumu droga pani
mocherowymen / 217.76.116.* / 2008-11-28 23:17
i tu sie mylisz - bank zawsze moze odmowic pozyczki - i nie ma obowiazku podac przyczyn
kasia22 / 81.190.194.* / 2008-10-31 21:11
Pracuję w eurobanku i wszystko o czym piszesz to jest nieprawda,najpierw trzeba zrozumieć wszystko a dopiero póżniej kogoś oczerniać.Kredyt w 15 min oznacza że jeżeli jest decyzja jest pozytywna i klient ma zdolność to jest czas na podpisanie umowy-załatwienia klienta.To że masz stałe zarobki wcale nie oznacza że masz zdolność kredytową,brak wcześniejszych kredytów jest dla ciebie niekorzstna bo dla banku nie masz hstori kredytowej i nie jesteś zaufanym kientem dlatego bank odmówił.
aga9983 / 2008-11-10 22:40
kasia22 mam pytani a jak ktos jest kilijentem od ok 5 lat i solidnie splacal kredyt a teraz ma karte kredytowa i z przyczyn zdrowotnych przez 2 miesiace nie mogl wplacic minimalnej kwoty a dzis wplacilam 2000 zl i zamiast mi podziekowac to jeszcze jakis cham z firmy windykacyjnej mial prawo mi grozic i obrazac ? i to jest normalna zasada w ty banku bo inne baniki tak nie robia ja wy (oszusci) jestescie wrednymi chamami nic wiecej stalych klientow traktujecie jak smieci i ty jeszcze potrafisz ich chwalic jestem pewna ze tam pracujesz ja juz bym sie z tamtad zwolnila
txt / 81.210.89.* / 2008-10-24 17:43
Ja złożyłem wniosek o kredyt hipoteczny w eurobanku i od tego momentu rozpoczęła się moja droga przez przeszkody . Po złożeniu wniosku i wymaganych dokumentów co chwila doradca finansowy który to załatwiał żądał dostarczania nowych dokumentów twierdząc, że tego wymagają analitycy. Dziwi mnie to, że przy składaniu wniosku przedstawiciel banku nie wie jakie dokumenty są do tego wymagane. Cała ta procedura trwała miesiąc czasu. Po miesiącu doradca dzwoni że mamy się spotkać w spółdzielni i podpisać umowę o kredyt (kredyt został mi oczywiście przyznany) tylko jest jeszcze jedno zaświadczenie do podpisania przez spółdzielnię mieszkaniową. Przedstawiciel spółdzielni po przeczytaniu tego zaświadczenia stwierdził, że absolutnie nie może tego podpisać. Na drugi dzień było posiedzenie zarządu spółdzielni i zarząd też nie zatwierdził tego zaświadczenia. A zaświadczenie to było takie jakie wystawia się deweloperom lub spółdzielniom budującym nowe lokale i oni podpisując to zgadzają się na zwrot zaciągniętego kredytu na budowę mieszkania w chwili gdyby nie doszło do transakcji z przyszłym nabywcą mieszkania. Doradca finansowy twierdził, że to jest takie zabezpieczenie banku do chwili wpisania go do księgi wieczystej mieszkania, tylko, że moje mieszkanie nie było w trakcie budowy lecz już dawno wybudowane i nabyte w trakcie przetargu. dodał jeszcze, że każdy bank takiego poświadczenia przez spółdzielnię wymaga. No i tak mój przyznany kredyt nie został mi przyznany przez to zaświadczenie (czytając tu wypowiedzi może i dobrze). Doradca pojechał w swoją stronę a my z żoną do pierwszego lepszego banku z pytaniem jakie jest zabezpieczenie banku do chwili wpisania go do księgi wieczystej -odpowiedź ubezpieczenie a przez to do tego czasu zwiększona o ubezpieczenie rata, po wpisie rata o ubezpieczenie maleje. Takie same odpowiedzi otrzymaliśmy w innych bankach i w żadnym z nich nie trzeba było podpisywać bzdurnego zaświadczenia. Pracownicy tych banków wyśmiali eurobank za takie praktyki. W efekcie działań eurobanku nie otrzymałem kredytu na zakup mieszkania w momencie gdy sytuacja na rynku finansowym była stabilna. Teraz mam kredyt w innym banku ale już zaciągnięty w obecnej sytuacji finansowej rynku a co za tym idzie na bardziej niekorzystnych dla mnie warunkach ale nie miałem wyjścia. A to wszystko zawdzięczam eurobankowi.
ala999 / 62.111.243.* / 2008-10-21 01:49
W Milennium przez 3 miesiące nie udało mi się załatwić kredytu refinansowego i wycofali się z warunków które oferowali. Straciłam 500 zł zainwestowane w dokumentację i nikomu nie polecam takiego banku. 2 tygodnie to marzenie. Milennium to dopiero naciągacze - nierzetelni oszuści. Mam stałe dochody i kredyt dotyczył 20% wartości nieruchomości.
maciek29 / 79.184.211.* / 2008-10-23 16:55
w banku millenium nic nie załatwisz !!!!! to bank oszustów i partaczy kredyt konsolidacyjny załatwiali ponad miesiąc a gdy otrzymałem pozytywną decyzję ban po kilku dniach wycofał się i poinformował mnie że nie musi mnie informować o przyczynie swojej decyzji a decyzja podjęta przez bank działa dla dobra klienta a kto odda mi poniesione koszt 900 za wycenę i tp.
maximini / 89.74.123.* / 2008-11-27 21:29
hejka, byłem w banku, ostatnio w niejednym, chyba było to PKO, i w toku rozmowy (z dwoma babkami - pracownice), wyszedł temat prawdy o procentach realnych, mniej i bardziej ukrytych opłatach , i usłyszałem ze na 10 okłamanych , jeden wraca z pretensjami, dopóki jest to 10% klijentów to opłaca sie im takie oszukiwanie .... usłyszałem wprost ..........
jydfhg / 91.94.32.* / 2008-11-28 17:22
w bankach handlowcy robią klientów w konia! ja miałem doświadczenia z c*** bankiem, z pekao jendym i drugim....nawsadzają kitu a potem, jak ogólna suma oprocentowania na umowie, okazuje się prawda w sedesie! BANDA KICIARZY! :D
Racjonalista_sieradz@o2.pl / 78.88.25.* / 2008-10-20 13:27
Witam. Co prawda nie miałem konieczności skorzystania z kredytu w eurobanku ale założyłem tam konto internetowe online, które jest relatywnie nowym produktem eurobanku. I muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony. Oprocentowanie 6,06% od pierwszej złotówki. Realizacja przelewów jak i wpływów przebiega bardzo płynnie. Godziny sesji wychodzących oraz przychodzących w bardzo dobrze dobranych godzinach. Na dniach ma pojawic sie obsuga konta przez telefon. Świetną sprawa jest token gsm w komorce, bardzo wygodne i trafne rozwiązanie.Szerze Państwu polecam.
1zp / 2008-10-21 13:11
Właśnie jak to jest że na 1 miejscu oferty mBanku. Ich ekonto oprocentowane 0,00 %, a onlineEurobanku 6,06 % i przelewy za free, swobota dysponowania gotówką itd
http://www.money.pl/banki/online/oferty/
Proszę !!!
Nawet w zakładce po prawo nie figuruje inne banki - Eurobanku nie ma !!!
Dlaczego ??????????
Kto wie ?????????
Może admini portalu wiedzą???????????
Jak ich zapytać???????
1zp / 2008-10-21 13:02
W 100 % popieram. Mam te same doświadczenia. Na ogól ten Eurbank krytykują kredytobiorcy a szczególnie Ci co nie spłacają w terminie rat kredytu. I tu się bankowi nie dziwię, a nawet go popieram.
Maga33 / 83.22.183.* / 2008-10-30 18:49
Owszem ...tu się zgadzam ale różnie w życiu bywa. A ten bank tego nie rozumie . Tam nie ma z kim rozmawiać .Po to są banki by dawać kredyty a jesli nie wpłacisz w terminie to są procenty..prawda? A nie chamskie traktowanie. Dłuznik tez człowiek mądralo ...Ja bym tu mogła nazwiskami...Krzyk..a jesli zwócisz uwage.. rzucanie słuchawka ...Taki człowiek reprezentuje bank ?
ofiara Eurobanku / 2008-10-17 13:51
Odnośnie uwag co do Eurobanku. Jestem osobą, sprzedającą mieszkanie. Kupujący wziął kredyt w Eurobanku, który miał finansować zakup sprzedawanego przeze mnie mieszkania. W akcie notarialnym sprzedaży mieszkania widnieje termin, do którego bank miał przelać środki pieniężne przyznane kupującem na moje konto. Aktualnie mija 2 dzień od przekroczenia wspomnianego terminu. Środków pieniężnych jak nie było tak nie ma. Ani ja ani kredytobiorca nie otrzymaliśmy również żadnej informacji na temat jakichkolwiek zmian. Zwracam się o pomoc co w powyższej sytuacji kiedy to Bank spóźnia się z wypłatą pieniędzy. Czytając to forum wiem, że Bank zachowuje się w sposób chamski w stosunku do kredytobiorców, którzy spóźniają się ze spłacaniem rat. Niestety nie stać mnie żeby wynająć osiłków jakimi bank straszy swoich klientów. Proszę o pomoc.
jsljf / 193.109.92.* / 2008-10-17 14:25
mozna się powołać na klauzulę o poddaniu się egzekuzji z aktu notarialnego (na ogół notariusz umieszcza te klauzulę) tyle że to straszak bardziej na kupującego niz na bank
ofiara Eurobanku / 2008-10-17 17:27
Dziękuję za szybką odpowiedź. Rzeczywiście klauzula o poddaniu się egzekucji została zawarta w Akcie Notarialnym. Po przeprowadzeniu własnego dochodzenia na dzień dzisiejszy otrzymałem zapewnienie od pracownika banku, że w dniu dzisiejszym uruchomiony został kredyt. W związku z czym wstrzymuję swoją opinię na temat Eurobanku do 20.10.2008r. Jak zostałem zapewniony przez pracownika banku opóźnienie nie wynika z winy banku, a z braku odpowiedzialności kredytobiorcy i opieszałości przy składaniu dokumentów. O dalszych kolejach losu poinformuję zainteresowanych forumowiczów. Przy okazji mam pytanie dotyczące egzekucji odsetek ustawowych za opóźnienia w wypłacie środków. Czy mogę domagać się wypłaty takich odsetek od kredytobiorcy, a jeżeli tak to jaką drogą należy to robić?
ofiara Eurobanku / 2008-10-20 15:07
Zgodnie z zapewnieniem pracownika Banku rzeczywiście kredyt został uruchomiony. Należy się zatem pewne sprostowanie pod adresem Banku. Opisany przeze mnie problem wyniknął z braku odpowiedzialności kredytobiorcy, który za nic miał terminy wyszczególnione w akcie notarialnym. Problem nie wynikł zatem z winy Eurobanku, a z winy kredytobiorcy. Z mojej strony zatem wszystko jest w porządku poza tym,że nie otrzymalem żadnej informacji o zaistniałym opóźnieniu od kredytobiorcy. Nawiasem mówiąc życzę Eurobankowi powodzenia w skutecznym egzekwowaniu rat przez 30 lat od kredytobiorcy, który już na samym początku nie dotrzymuje umów.
Pingwin321 / 62.111.178.* / 2008-10-17 11:02
Mam pytanie. Eurobank przysłał mi pocztą jakąś ofertę skorzystania u nich z karty kredytowej. Rzecz w tym, że w ofercie napisali że chodzi o mają przynależność do ich klubu (a ja się nigdy wcześniej z tym bankiem nie zadawałem i nie należę do żadnego klubu!). Nie rozumiem też, skąd wzięli mój domowy adres, skoro nigdy nie utrzymywałem z nimi kontaktów.
Czy ktoś miał podobne dziwne doświadczenia z tym bankiem?
Zastanawiam się czy nie zgłosić tego do Komisji Nadzoru Finansowego (próba oszukania, że należę do "ich" klubu, co jest nieprawdą) oraz GIODO (nielegalne pozyskanie danych osobowych), ale najpierw chętnie zapoznam się z opiniami innych osób.
żołnierz / 89.228.247.* / 2008-11-07 20:23
Chłopie nie bierz zadnej karty.Jak ją wyssasz do ostatniej złotówki a nie będziesz miał płaconych rat karty w terminie to bank wypowie Ci umowę karty i każą Ci spłacić całość (jednorazowo)wraz z odsetkami trybem natychmiastowym. Ja tak własnie kiedyś się zrobiłem i leciałem do innego banku po 4000 żeby im zapłacić.Są bezwzględni i tyle.
Doradca Eurobank / 62.21.4.* / 2008-11-18 21:19
albo jest Pan w klubie KSiążki....
MADZIORA / 194.146.120.* / 2008-10-20 03:16
CZŁOWIEKU ZANIM ZACZNIESZ WYPISYWAĆ TAKIE BZDURY NAJPIERW DOKŁADNIE I ZE ZROZUMIENIEM PRZECZYTAJ LIST, KTÓRY DOSTAŁEŚ!!!!!!!!!!!!!! EURO BANK NIE MA ŻADNEGO SWOJEGO KLUBU!!!!!!! NA PEWNO MASZ KARTĘ PUNKTOWĄ PREMIUM CLUB I WŁAŚNIE DLATEGO ZOSTAŁA WYSŁANA DO CIEBIE OFERTA!!!!!!! PREMIUM CLUB I EURO BANK SĄ PARTNERAMI I MAJĄ WSPÓLNĄ KARTĘ KREDYTOWĄ!!!!!!! JAK DOSTAŁEŚ SWOJĄ KARTĘ PODPISAŁEŚ ZGODĘ NA PRZETWAŻANIE TWOICH DANYCH OSOBOWYCH W CELACH MARKETINGOWYCH!!!!!!!! DOBRA RADA NAJPIERW CZYTAJ TO CO PODPISUJESZ I KORESPONDENCJE JAKĄ DOSTAJESZ A NIE WYSKAKUJ OD RAZU Z BULWERSEM NIE MAJĄC DO TEGO ŻADNYCH PODSTAW!!!!!!!!!!!!!! RADZĘ WZIĄĆ SOBIE TO DO SERCA JEŻELI NIE CHCESZ BYĆ POSTRZEGANY JAKO U********* IGNORANT, KTÓREMU SIĘ WYDAJE, ŻE POZJADAŁ WSZYSTKIE ROZUMY!!!!!!!!!!!!!!
Maga33 / 83.22.183.* / 2008-10-30 19:05
Smierdszisz mi eurochamstwem.... KRZYK TO WASZA DEWIZA..To wy jesteście ...chamami bez kultury ...bo o takcie to juz nie wspomne.Tam chyba pracuje zbieranina z ulicy....
ester / 89.108.200.* / 2008-11-13 21:53
przepraszam bardzo jestem pracownikiem eurobanku i nie jestem kimś kogo zgarneli z ulicy wcześniej pracowałam w innym banku.Poza tym nie spotkałam sie jeszcze z opinią że który kolwiek z pracowników mojej placówki był chamski czy bez kultury często klienci za obsługe przynoszą nam prezenty i polecają znajomym nie wiem kto Cie obsługiwał ale nie mierz ludzi jedną miarką bo jutro przyjdziesz do tego banku po kredyt.....miałam przypadek że klient zadzwonił pijany do placówki krzyczał że on nigdy nie wezmie kredytu itd a pozniej sie pojawił i właśnie to jest śmieszne 50% z was wróci po kredyt i tyle...a jeśli chodzi o to czy bank upadnie itd nie była bym tego taka pewna nasz bank jako jeden z nielicznych nie podwyrzszył oprocentowania na lokatach dlaczego??bo nie mamy takiej potrzeby nie musimy sie ratować wkladami klientów udzielamy kredytów na dowód co w innych bankach na dzień dzisiejszy jest to nie możliwe w samym getin banku zeby wziac kredyt 1000zł trzeba przejsć weryfikacje ostatnio był u mnie klient który wczesniej był w db chciał pozyczke miał na zaswiadczenie i przy kwocie ktora chciał mial rate 745zł a u nas oferta była na dowod rata nie całe 600zł!!Prosze mieć świadomość bo widze że jesteś mało zorietowany doradca nie dzwoni do klienta i nie krzyczy bo doradca nie zajmuje sie windykacją!!!!nie można być aż tak ograniczonym w swoim osądzie i obrazac ludzi którzy sie przykladaja do tego co robią . W tym co napisałaś napisałęś brakuje taktu iiii jest chamskie ehhh szkoda słów
klien eurobanku / 88.156.75.* / 2008-10-27 18:40
eurobank to mafia i sciemniaja pod kazdym wzgledem mam karty kredytowe w trzech bankach i tylko eurobank ma tak glupie przepisy traktuje klienta jak przestepce
bezed / 81.210.21.* / 2008-10-25 14:23
to chyba pracowniczka eurobanku
osako77 / 83.4.148.* / 2008-10-21 12:33
Po co ten krzyk? Można odpowiedzieć bez zbędnych emocji. Bywają osoby, które pytają jeśli czegoś nie wiedzą, lub zwyczajnie chcą coś skonsultować. Jak Pingwin 321.
A tak przy okazji: ~ przetwarzanie~ piszemy przez rz :)))
ania ania / 78.131.145.* / 2008-11-20 21:08
W EUROBANKU PRACUJA PORYCI LIDZIE A SZCZEGOLNIE W DZIALE WINDYKACJI DZIECKO NA POZIOMIE 1 KLASY PODSTAWOKI MA WIECE\J KULTURY ZADNYCH UMOW WIECEJ Z EUROBANKIEM DEBILE I NIC WIECEJ NIKOMU NIGDY GO NIE POLECE
sai / 83.19.48.* / 2008-10-17 19:10
GIODO nie masz co ruszac, bo nic nie dowiedzie.
Raczej przypomnij sobie czy zbierasz punkty np. na stacjach BP, barach KFC, Empik, Pizza itd. gdzie istnieja systemy lojalnosciowe.
Oferta ktora otrzymales jest ciekawa bo :
Regulamintej karty Premium Club okresla, ze za kwotry wydane na zakupy otrzymujesz punkty. Oferta ktora masz to oferta "Clubu" czyli uzytkownikow kart punktowych PARTNER CLUB. Propozycja dotyczy mozliwosci otrzymania karty lub kredytu gotowkowego w eurobanku, czyli za te zakupy otrzymasz punkty clubu. Jest to propozycja, przesylana zgodnie z regulaminem wlasnie partner clubu A NIE EUROBANKU!!!
Zanim wiec zaczniesz zbierac punkty za kupiona benzyne lub wypita cole lub pepsi w barze przeczytaj regulamin karty czlonkowskiej.
A tak na marginesie to oferta eurobanku jest korzystniejsza w tym wariancie, niz np. tzw. rewelacje w polbanku czy Sygma banku!!
Podsumowujac. Zanim zaczniemy kogos podejrzewac o kradziez bazy....
pomyslmy gdzie i komu co podalismy....
Sam mam TE karte i jestem z niej zadowolony. A oferte dostalem wlasnie z Partner Clubu, bo zbieram punkty na stacjach Statiol za benzyne...
hm / 145.237.68.* / 2008-10-17 09:06
Zainteresowała mnie oferta pracy w EB na stanowisku doradcy klienta detalicznego, czy ktoś może pracował na takim stanowisku właśniew w tym banku?? Jeżeli tak to proszę o opinie.
DK SB EUROBANK / 62.21.4.* / 2008-11-18 21:23
ja Pracuje w jednym Centrum Handlowym w Poznaniu.. bardzo miłe i życzliwe towarzystwo, grafik mam dopasowany do szkoły bez problemu, ale więcej klientow samemu przychodzi do placowki murowanej niz do standow w centrach handlowych... ja uwielbiam kontakt z klientem wiec jestem baaardzo zadowolona... jest krotka droga do awansu i wszytsko gra polecam!!!
klijent banku / 83.11.58.* / 2008-10-09 10:38
w wrzesniu otrzymalam z Eurobanku fakture karty kredytowej na sume o,59PLN nie zaplacilam gdyz oplata bankowa za przesylke wynosi 2.50PLN .W dniu 9.10 2008 otrzymalam wyciog z karty kredytowej na sume 15.59.PLN co jest naruszeniem umowy kredytowej &7punkt 5.Klauzula platnosci Natychmiastowa
rake / 89.108.200.* / 2008-11-24 19:53
zapewne przyszła Ci opłata za karte 15 zł a co do opłat bankowych to wpłącając w dowolnej placówce EUROB.nie jest pobierana opłata zapraszam Panią do placówki albo proponuje przeczytać umowę konta i do tego umowę karty kredytowej gdzie jest informacja że w drugim roku kozystania z karty nawet jej posiadania jest pobrana opłata 15zł jeżeli klient nie chce płacic tek kwoty może miesiać przed upłynieciem roku zrezygnować z karty.15zl tez moze być opłata za to że nie zapłaciła Panni tej kwoty ale to we wszystkich bankach jest. Rozwiazanie płacic rachunki w placowce wtedy nie ma opłat i tyle....
MADZIORA / 194.146.120.* / 2008-10-20 03:33
KOBIETO JAK, JUŻ PRÓBUJESZ UDAWAĆ MĄDRZEJSZĄ NIŻ JESTEŚ TO CHOCIAŻ DOKŁADNIE PRZECZYTAJ UMOWĘ A NIE WYPISUJ BAJEK!!!! PODPISUJĄC UMOWĘ O KARTĘ WYRAZIŁAŚ ZGODĘ NA OBOWIĄZUJĄCY W EURO BANKU REGULAMIN I TABELĘ OPŁAT I PROWIZJI. GDYBYŚ ZAJRZAŁA DO UMOWY WIEDZIAŁABYŚ O TYM I DLA TWOJEJ INFORMACJI ZOBOWIĄZAŁAŚ SIĘ TEŻ DOKONYWAĆ TERMINOWYCH SPŁAT KARTY. NIE WAŻNE CZY SPŁATA JEST NA 300 CZY NA 0,01 PLN I CZY CI SIĘ TO OPŁACA BIORĄC POD UWAGĘ OPŁATĘ ZA PRZELEW( NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK PRZESYŁAKA PRZY PŁATNOŚCIACH). JEŻELI NIE SPŁACASZ KARTY W TERMINIE TO ZGODNIE Z TABELĄ OPŁAT I PROWIZJI BANK NALICZA 15 PLN KARY. SORRY!!!!
rozżalona klientka / 87.208.71.* / 2008-10-05 14:31
A ja mam inny problem z Eurobankiem!!!Owszem jako jedyny bank udzielil mi kredytu chipotecznego splacam regularnie po prawie 1000 zl rate miesiecznie.A moim problemem jest to ze chcialam wplacic wieksza kwote czyli splacic wieksza sume kredytu,wpozadku agenci kazali mi wypelnic wniosek 7 dni wczesniej-wypelnilam,tylko ze wyzsza rata nie zostala pobrana w sierpniu tego roku.Dzwoniac do Agenta z zapytaniem dlaczego odpowiedzaial ze potrzeba 10 dni i nie wyrobilam sie z terminem.Pomyslalam dobrze wplace za wrzesien jeszcze raz 1000 zl + 10 000 krore chcialam by pobrali.Dzien po pobraniu raty sprawdzam konto a tu nadal 10 000.Pobrali rate lecz mojej wplaty za kredyt nie!!!Agent wytlumaczyl sie z tego tak ze zgubil sie wniosek.JAK TO MOZLIWE to nie wiem.Obecnie przebywam zagranica nie mam jak zlozyc kolejnego wniosku az do grudnia.Bede zmuszona placic odsetki z powodu Ich zaniedbania poniewaz prosilam o zmiejszenie raty na wniosku.Nie polecam nikomu tego BANKU.Na Ich kożysc zrobia wszystko a na klienta nic.
EB Doradca Klienta / 81.190.226.* / 2008-11-02 13:33
Żeby dokonać wcześniejszej spłaty kredytu musisz wypełnić wniosek w placówce żeby upoważnić bank do pobrania więcej niż jednej raty. Bank nie ściąga z konta 'ile się da' tylko tyle, ile masz wykazane w harmonogramie (radzę też poczytać umowę). Pamiętasz chyba, że przy udzielaniu kredytu zostało otwarte dla Ciebie konto osobiste na które ta pożyczka została wypłacona i na to konto też dokonujesz co miesiąc spłat. Wyobraź sobie teraz sytuację, że dałaś pracodawcy ten nr rachunku a w dniu zapadalności raty Bank pobrał sobie ile się dało i co, pensji nie ma... A przy wcześniejszej spłacie (musisz to zgłosić min 3 dni przed zapadalnością raty) nie są naliczane odsetki od rat nadpłaconych i zwracane jest ubezpieczenie za niewykorzystany okres. Pozdrawiam.
zonkil87 / 2008-11-22 23:52
Nie wiem czy Pan/i dobrze doczytał/a ale zlozylismy wniosek tydzien wczesniej.A pieniadze caly czas mielismy na koncie takze bank mial co pobrac noi wiedzial ile.W sierpniu zlozylismy wniosek tydzien przed zapadalnoscia raty a pobrali nam pieniadze w pazdzierniku no i tak jak chcielismy zmniejszyli nam rate ale chcac nie chcac dwa miesiace za pozno.Ale dziekuje za zainteresowanie i za informacj co do zwrotu ubezpieczenia.Pozdrawiam
zonkil87 / 2008-11-22 23:53
Nie wiem czy Pan/i dobrze doczytał/a ale zlozylismy wniosek tydzien wczesniej.A pieniadze caly czas mielismy na koncie takze bank mial co pobrac noi wiedzial ile.W sierpniu zlozylismy wniosek tydzien przed zapadalnoscia raty a pobrali nam pieniadze w pazdzierniku no i tak jak chcielismy zmniejszyli nam rate ale chcac nie chcac dwa miesiace za pozno.Ale dziekuje za zainteresowanie i za informacj co do zwrotu ubezpieczenia.Pozdrawiam
asddf / 83.10.53.* / 2008-10-07 19:18
a jak tam z pracą w tej firmie
rozżalona klientka / 87.208.71.* / 2008-10-13 20:17
jakiej firmie??Przepraszam nie rozumiem.
Hiub / 79.175.195.* / 2008-10-05 09:56
Reklamuja sie strasznie z kredytem konsolidacyjnym, że zmniejszą nasze raty nawet o 50%, to dzwonie do nich - a tu ich raty są droższe od moich dotychczasowych o 147 zł miesięcznie. Ludzie to kolejny beznadziejny bank na rynku, który żeruje na naiwności ludzi, i straszliwie oszukuje. Mówię Pani w słuchawce ale to więcej niż płacę dotychczas, a miła Pani odpowiada no niestety nie mamy dla Pana oferty. Bo oni myślą, że wziąłem kredyty u ZENKA BĘBENKA na lichwiarski procent i obniżą mi raty to wtedy się zgodze, poprostu szukają ludzi którzy wzieli frajerskie kredyty. Przestrzegam przed tym bankiem, tak samo nacieli sie też juz moi znajomi na ten bank. Macie Ludzie tyle sensownych Banków na rynku, wiec pochodzie i przeanalizujcie ofertę wszystkich.
ROZIKAT / 85.128.121.* / 2008-11-13 15:50
DZIĘKUJĘ WAM!!!!!!!!!!!!!!!!!
MIALEM WZIĄŚĆ KREDYT....DUUUUUŻY W EURO BANKU ...........................................
I NIE WEZMĘ DZIĘKI WAM!!! DZIĘKUJĘ ZA OSTRZEŻENIE!!!!!!
TAKI JEST JUZ EFEKT WYMIANY INFORMACJI!!!!
POTWIERDZAM HAMSTWO I BRAK KOMPETENCJI PRACOWNIKÓW!!!!!
PISAĆ O TYM I PISAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zdegustowana / 89.108.200.* / 2008-11-13 22:15
pisze sie wziąć i chamstwo przez ch nie tobie oceniać kompetencje pracowników bo masz 0 pojęcie o procedurac bankowych
eurodoradca / 83.14.194.* / 2008-10-04 21:18
Powiem to w prosty sposób, żeby kretyni piszący na tym forum mogli zrozumieć. ludziska jak macie problemy ze spłatami zaciagnietych wczesniej zobowiązań, to nie żalcie sie, że nikt wam nie chce pożyczyć albo jak już popelnil ten bląd i chce odzyskać swoje pieniądze. Jak ktos jest solidnym klientem to nie ma takich problemów a takich marudnych dziadów nam nie trzeba!!!
żołnierz / 89.228.247.* / 2008-11-07 20:40
Jakich dziadów??? prawdziwą kasę biorą Ci co siedzą wysoko na stołkach w Euro a ty póki co jesteś na poziomie odbierania telefonów w swoim banku za nędzne 2000 i kto tu dla kogo jest dziadem. Ty dla swoich przełożonych też jesteś dziadem i nigdy im nie dorównasz. Napisz jak to jest być dziadem???? Eurodoradco???ha ha
rake / 89.108.200.* / 2008-11-24 20:03
żołnierz wprowadze Cie z błedu zarabiamy wiecej niz 2000 pozaa tym nie mamy czasu odbierać tel masz mylne pojęcie o pracy w banku widocznie pracowałeś sam w jakims prowidencie gdzie tam faktycznie praca na tym polega...ja nie musze dziadowac mam swoich klientów iiii mam dobra kase wiec jak ma 0 pojecie to sie nie wypowiadaj boo to żałosne co napisałeś!!!a w której pracy gdzie nie jestes sam sobie Panem nie masz przełożonych.Musze Ci napisać ze z****... być dziadem jak bede dostawać taka kase i sukcesywnie podwyzki tak jak dostaje to chce być tym dziadem jest mi z tym mega dobrze hahahahha a ty do tych dziadów przychodzisz i prosisz sie o kredyt albo masz konto ehhh co za zenada
marcinpod1 / 2008-11-25 00:25
dzień dobry . własnie przeczytałem pana komentarz . i musze przyznać iż jestem w szoku .
prowadze firme i własnie jestem na etapie zastanawiania sie nad kredytem konsolidacyjnym
nie dlatego iż brakuje mi pieniedzy na spłate wczesniejszych kredytów ( spłacam je terminowo) mam bardzo dobrą historie kredytową spłaconych 5 sporych kredytów - to dla informacji . ale do sedna jak pracownik banku może zachowywać sie w ten sposób na forum . bank i jego pracownicy kojarzą mi sie z słowami : zaufanie ,spokój,itp. a tu....
ja zarabiam dużo wiecej niż 2000zł i niż 10000zł a to że chce wziąść dodatkowy kredyt nie znaczy iż jestem .......... poprostu inwestycja pieniądz robi pieniądz.
własnie chce uzyskać kredyt w eb. plus dodatkowa gotówka .jako jedyni w chwili obecnej ( kryzys) nie macie ograniczenia w kredycie konsolidacyjnym do 80tys tylko do 150tys.
ja również miałem kilku dniowe spóznienia w spłacie rat . ale wynikłe z zaniedbania itp.
ale nadal jestem w kat. A .
faktycznie inne banki nie są doskonałe ,potrafią zgubić wszystkie dokumenty do kredytu hipotecznego , lub doradca przyjechać do biura pijany na spotkanie .
ale takie zachowanie na publicznym forum bedzie działać na nie korzysc pana i banku .
można sie w****** ale wszystko ma swoje granice a facet w banku to prawie jak lekarz .
rake / 89.108.200.* / 2008-12-08 14:00
Szanowny Panie faktycznie nie może i tak też jest w pracy.Poza pracą na forum mam prawo do własnych opinni jeżeli ktoś pisze nieprawde to trzeba taką osobe uświadomić.
no wlasnie wszystko ma swoje granice....jestem pracownikiem i po opinni poczułam sie urazona i mam prawo do swojej opinni.a co do lekarzy to chyba nie jest najlepsze porownanie.ale Pan rowniez ma prawo do wlasnej opinni
olida5 / 193.202.117.* / 2008-10-28 13:49
Sposób w jaki WY "eurodoradcy" + Madziora (pewnie też pracownik tego banku) wypowiadacie się o ludziach tzn. klientach, nie zachęca do - chociażby - wstąpienia do Waszej placówki. Proponuję szkolenie z kultury osobistej...
iga34 / 89.108.225.* / 2008-12-01 21:56
a wy w jaki sposob piszecie o pracownikach wy tu wylewacie zle jak by nie wiem mialo to cos dac ze bank upadnie nie wiem .......tak naprawde z tego co widze nie jest z nim zle przechodze kolo eurobanku bo jest kolo mojego osiedla zreszta mam tam konto i są tam non stop klienci pracownicy sa mili.Pracuje w innym banku a mam konto w eurobanku bo ma dobre warunki .
majass / 91.192.197.* / 2008-10-10 16:59
Szanowny Eurodoradco, jestem osobą poważną, sznaowaną i nie mam problemów ze spłacaniem kredótw. A Eurobank uważam za złodziejski i nierzetelny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie będę przytaczała jak traktujecie Klientów. TYCH CO PŁACĄ NA CZAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jesteście jestem wielkiem NIEPOROZUMIENIEM NA RYNKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIEPOLECAM NIKOMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PŁACĄCA RATY W TERMINIE.
Pozdarwiam wszystkich co mają problemy z tym złodziejami.
saty39 / 89.108.200.* / 2008-12-08 14:12
ja bym proponowala zeby Pani przytoczyła bo wyglada na to ze jest Pani kolejnym klientem ktory mial zaleglosci a tu pisze Pani bajki .kliencie placacy na czas nie maja problemow ale jezeli sie myle to prosze opisac sytuacje "opowiesi dziwnej tresci"chetnie poczytam.
Jestem osoba która ma kredyt w kilku bankach w eurobanku rowniez iiii na dzien dzisiejszy mialam problem tylko z jednym z pko sa pracownik nie sciagnal mi raty za kredyt co doprowadzilo do naliczenia odsetek itd a oinformowano mnie o tym miesiac pozniej co mnie starsznie zdenerwowalo pozniewaz nikt sie ze mna nie kontaktowal!!jak poprosilam o wyjasnienie sprawy tez sie nikt nie odezwał byłam zmuszona zlozy skarge na pracownika po telefonicznej skardze zaraz zadzwonil do mnie pracownik i powiedzial ze jest wszystko zalatwione.....bylam mega bo mialam powod gdyz nie z mojej winy mialam odsetki monity itd.a co najlepsze pracownik infolini o calej sytuacji powiadomil mnie nagrywajac sie na sekretarke cooo jest karygodne ale do sedna sprawy do tej pory mam tam konto nikogo nie obrazilam pracownik placowki mnie przeprosili bylo ok.a co do eurobanku mam tez kredyt splacam terminowo iii mam propozycje nastepnego kredytu wszystko jest ok stala rata.Dlatego smiesza mnie opinie typu jestem osoba powazna ludzie a kto nie jest powazny????albo szanowany ehh eurobank czesto odwiedzam iiii nikt mnie tamnie okradl mam dobre konto jestemm bardzo zadowolona.
kaś balloo / 212.76.37.* / 2008-10-09 01:05
sam jesteś s........u dziad i wieśniak

2008-10-04 21:18:00 | 83.14.194.* | eurodoradca
Re: UWAGA NA EUROBANK!!! [2]
Powiem to w prosty sposób, żeby kretyni piszący na tym forum mogli zrozumieć. ludziska
jak macie problemy ze spłatami zaciagnietych wczesniej zobowiązań, to nie żalcie sie, że
nikt wam nie chce pożyczyć albo jak już popelnil ten bląd i chce odzyskać swoje
pieniądze. Jak ktos jest solidnym klientem to nie ma takich problemów a takich marudnych
dziadów nam nie trzeba!!!
adam kos / 83.29.213.* / 2008-10-06 22:54
Regulamin forum
rozżalona klientka / 87.208.71.* / 2008-10-05 14:34
Jestem ciekawa co Pan Eurodoradca może powiedzieć o moim problemie
OLCIAJAN / 83.18.92.* / 2008-10-02 16:21
SPÓŹNIŁAM SIĘ Z RATĄ I ZOSTAŁAM POTRAKTOWANA JAK OSTATNIA SZMATA NIGDY NIE SPOTKAŁAM SIĘ Z TAK CHAMSKIM ZACHOWANIEM JAK U NICH MAM KILKA KREDYTÓW I JESZCZE ŻADEN BANK NIE POTRAKTOWAŁ MNIE TAK JAK ONI. SPŁACE TO CO MAM I JUŻ NIGDY DO NICH. ODRADZAM.
panirobinson / 2008-11-01 19:44
miałam to samo, w dniu płatności kredytu zadzwonił do mnie cham z windykacji z groźba że wpisze mi niekorzystną opinię kredytową, wypytywał o pracodawcę, naubliżał mi od nieuków itp. Zgroza, podam ich do sądu.
@@ / 79.186.24.* / 2008-10-06 20:12
Dziś miałem podobny problem- chol... nieuprzejmy pan z windykacji spóźnienie 10 dni - drastyczny termin dzoiś do godz 18 inaczej obciąży mnie kosztami windykacji. W żądnym banku żadna osoba z windykacji nie ma takiego tupetu jak u nich widać jest to na pożądku dziennym, chyba stworzę witrynę euroobank,pl i będę ich reklamował w negatywnym slowa tego znaczeniu.
Maga33 / 83.22.219.* / 2008-10-06 15:03
Tak zgadzam się z Panią..Właśnie coś takiego przechodzę....Dzwoni do mnie dosłownie młody cham i ubliża....Męża nie ma w domu a on pomimo ..ze wpłaciłam chce rozmowy z mężem bo zle traktuje bank....za 500 zl raty nie ma dnia spokoju...Spłacę...i w życiu z eurochamstwem nie chce mieć nic do czynienia...Innym nie poleccam..Uśmiech na twarzach miłych pań obłuda...Pozdrawiam...
mona40 / 89.108.225.* / 2008-12-01 22:05
teraz obłuda a jak Pani Magda33 potrzebowała kredytu to do tych obłudników poszła po kredyt iiii wyszła zadowolona bo dostała pieniążki problem zaczął sie jak Pani Magda nie zapłaciła i teraz dostaje sie pracownikom placówki którzy udzielili kredytu. Pani Magdo niech sobie Pani zada pytanie czy te miłe Pani k,óre Pani pomogły w chwili gdy potrzebowała gotówe zasłużyły na taką ocenę???Co one mają wspolnego z tym że ktoś do Pani dzwoni iiii zle do Pani sieodzywa gwarantuje Pani że gdyby Pani poszła do tych Pań to dały by arkusz reklamacyjny żeby mogła Pani złożyć skarge na windykacje .Ja tak zrobiłam.....
syja2 / 83.14.224.* / 2008-10-17 08:50
Z takim windykatorem postępuje się w taki sposób: Proszę się z nami więcej nie kontaktować z żaden sposób, ponieważ sobie tego nie życzę . jest to naruszenie Kodeksu karnego &191, pkt.2. I nie rozmawiać z nimi na żaden temat, nie udzielać żadnych informacji poza tym co napisałam i się odczepią. Broń boże wpuszczać ich do domu albo coś podpisywać. Wypowiedzieć regułkę i odłożyć słuchawkę lub zamknąć drzwi. pozdrawiam
Gootek / 193.34.52.* / 2008-11-27 19:40
Art. 191. § 1. Kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania, zaniechania lub znoszenia,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2. Jeżeli sprawca działa w sposób określony w § 1 w celu wymuszenia zwrotu wierzytelności,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
Gootek / 193.34.52.* / 2008-11-27 19:44
USTAWA

z dnia 6 czerwca 1997 r.

Kodeks karny.

(Dz. U. z dnia 2 sierpnia 1997 r.)
mc116 / 83.29.106.* / 2008-10-31 20:16
możesz dać szczegółowe "namiary" na ten przepis z Kodeksu Karnego? To faktycznie przydatna rzecz.. Pozdrawiam.
m38 / 83.19.179.* / 2008-10-15 15:05
To prawda. Potrafią dzwonić nawet o 21:30 i chcą aby podać datę urodzenia przez telefon, to nienornalne. Jaką mam pewność, że rozmawiam z pracownikiem banku? Tłumaczą się tym, że się przedstawiają :) Jak można pytać o takie rzeczy telefonicznie? Ponadto usłyszałam,że ponoszą koszta z mojego tytułu na rozmowy telefoniczne. Pracownicy tago banku są bardzo niekompententnymi osobami, są nie mile i podnoszą głos na klientów. Nie polecam tego banku!!
1234569 / 85.222.39.* / 2008-10-02 19:35
A jaki inny bank wysyła "przedstawiciela" pod adres zamieszkania lub do pracy
bery / 85.198.225.* / 2008-11-02 05:01
a ja wlasnie jestem na etapie kredytu hipotecznego mam przyznany kredyt z tym ze mam jeszcze do spelnienia jeden warunek potwierdzenie o terminowosci splat karty kredytowej w innym banku, a mialem tam male poslizgi i i opinie mi wystawili o nieterminowych splatach a juz podpisalem nawet akt notarjalny z kupojaca. a jak teraz mi tak takniepodpiszo umowy koncowej to jestem w dopie! jakies rady takie szybkie ktos ma dlamnie???????????????????
krystyna742 / 2008-10-01 20:33
To jest totalna BZDURA co ten ktoś wypisuje ,ja tyle kredytów wzięłam i własnie w czoraj wzięłam nowy i z takim czymś się nie spotkałam.Ja ufam EURO BANK
klient gold / 84.10.144.* / 2008-10-01 02:23
EUROBANK ja juz im dziękuję "OBY TAK NIE BYŁO W KAżDYM BANKU"
ufo / 213.158.196.* / 2008-09-30 16:37
Eurobank to wielka porażka a w Wałbrzychu to najgorszy.
Doradzam wszystkim aby omijali ten kłamliwy bank.
iza302007 / 62.21.0.* / 2008-09-29 18:02
Mam pytanie staram się o kredyt mieszkaniowy w Eurobanku,słyszałam że inne banki sprawdzają BIK i jakieś rejestry dłużników.Czy wie ktoś może co sprawdza Eurobank?
kadijos / 78.88.196.* / 2008-10-02 19:15
Eurobank sprawdza BIK , musiałem zlikwidowac wszystkie karty kredytowe i zamknąć kredyty ale kredyt hipoteczny dostałem bez problemu

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: