Forum Forum finansoweKredyty

Uwaga na Eurobank !!!

Uwaga na Eurobank !!!

kibat / 212.76.33.* / 2006-04-10 15:28
Dzisiaj odebrałem raport o swojej osobie z Biura Informacji Kredytowej. Okazało się, że gdy kilka miesięcy temu starałem się o kredyt gotówkowy, pytałem tylko w kilku bankach o warunki, (nie podpisywałem żadnego wniosku kredytowego) to EUROBANK bez mojej wiedzy przesłał do BIK informacje, że złożyłem u nich wniosek o kredyt w kwocie 30000zł co jest nieprawdą gdyż tylko pytałem na jaki kredyt mogę liczyć. W efekcie złożyłem wniosek o kredyt w innym banku. Okazało się jednak, że dla innego banku nie jestem już wiarygodnym klientem gdyż kilka dni wcześniej EUROBANK odżucił mój wniosek o kredyt (KTÓREGO NIGDY NIE SKŁADAŁEM) lub, że próbuję zaciągnąć kolejny kredyt. W efekcie zostałem bez kredytu mimo, że nie mam żadnych zaległości kredytowych. Przestrzegam przed tym bankiem.
Wyświetlaj:
kopryk / 78.8.23.* / 2008-09-27 12:19
oszusći spłata szybciej kredytu nie pokryawa się zkwotą zadłużenia jakięś dodatkowe ukryte koszta ,koszta zsufitu gdzie zwrot odsetek bujda mirek
marko30 / 89.238.6.* / 2008-10-01 01:14
Jeżeli brałeś kredyt w Eurobanku to brałeś go na stałym oprocentowaniu (czyli rata nie zmieni się aż do całkowitej spłaty). Jeżeli nie potrafiłeś sobie przemnożyć kwoty raty i ilości rat to daruj sobie komentarze. Odsyłam również do umowy którą ja przeczytałem (w odróżnieniu do innych).Mam kredyt , (i to nie pierwszy) i zawsze jak spłacałem to odsetki były odliczone przed wpłatą i co więcej dostałem również zwrot z ubezpieczenia. Więc nie wiem o jakie koszta z sufitu Ci chodzi. Marko 30.
wyeehnbcnbcncn / 77.114.115.* / 2008-09-28 19:41
a ja mogę powiedzieć same dobre rzeczy ma kilkakredytów na kilkadziesiąt tysięcy i powiem że pierwszy raz bardzo szybko otrzymałam a po raz drugi po 5 ratach dali mi nowy o 5 razy większy spłacicli stary i dali oprocentowanie tylko na 10% tak więc bardzo dobrze boraz kartę na 5 tyięcy!!!!!! pollecam placokę w kielcach na sienkiewicza!!!!!!!!!pytaać o magdę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sai / 83.19.48.* / 2008-10-17 19:34
Nareszcie ktos napisal, ze zanim zaczniemy krakac to nalezy przeczytac umowe i policzyc.... ale juz nie ma matematyki na maturze wiec, zaden tzw. czlowiek z wyzszym wyksztalceniem nie umie wyliczyc sobie raty. O wyliczeniu kosztow kredytu wspominac nie warto. Pluc i obrazac potrafi kazdy.... moze troche pokory... wobec wlasnych mozliwosci finansowych. A tak na marginesie to banki nie sa od dotowania swoich klientow tylko od zarabiania na nich. Aod nas klientow zalezy czy umiemy odroznic ladne od dobrego lub szybkie od taniego!! Nie slyszalem by jakis bank zmusil klienta do podpisania umowy. Chetnie poznam taki przypadek..... bardzo dziekuje Panstwu... bardzo dziekuje... :-)
a. korwin / 89.171.116.* / 2008-09-26 12:20
Ja też przestrzegam przed EUROBANKIEM, a to z innego powodu.Po prostu jak sie spoźnisz z\płatnościa raty, to będziesz miała okazje wysluchac chamskich uawag i pogrózek w rodzaju"przyslemy pana Bolka co ma 190 cm wzrostu i pana Józka co wazy 125 kilo to wyrwą od pana te rate". Tak traktuje swoich klientów EUROBANK. Klient moze sie opóźnic, ale pracownikowi banku nie wolno obrażać ani straszyć.W EROBANKU taka forma zwracania sie do dłuzników jest normą. Po prostu bolszewia.
1aania / 213.227.72.* / 2008-09-24 18:09
W eurobanku kolega wziąl kredyt na falszywe zaswiadczenie i dostal 22 tys bo sprawdzaja tylko telefonicznie w co nie chcialo mi sie wierzyc a telefon tez byl na pieczatce falszywy
Przestrzegam przed tym bankiem.
oburzona / 89.238.6.* / 2008-10-01 01:17
I to jest twoim zdaniem powód do dumy !!!!!!! Dla mnie to złodziej i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!
klientka / 83.10.246.* / 2008-09-18 11:07
jestem zaskoczona pana opinią , bo nie miałam takich przykrych doznań z bankiem --wręcz przeciwnie wyszłam z niego z gotówką w reku,,,
SET / 78.88.63.* / 2008-09-17 21:28
PO PROSTU BYŁEŚ KIEDYŚ NIESOLIDNYM KLIENTEM W JAKIMŚ INNYM BANKU!!!
wacek2003 / 91.198.245.* / 2008-09-12 10:20
z uwagi na szereg nieprawidłowości zachęcam każdego kto ma niejasną (a bezpodstawną) historię w BIK do składania skarg administracyjnych bezpośrednio do urzędu Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO, Stawki 2 W-wa). Złożenie skargi kosztuje PLN 10,-, ale za to sprawą zajmują się urzędnicy posiadający wiedzę w tym wąskim zakresie;

Mogę powiedzieć (a znam się na rzeczy), że wiele Banków po prostu olewa Klientów, bo to nie ich historia ani ew. problemy z wiarygodnością. A jak Prezes Banku otrzymuje uprzejme zapytanie z GIODO, to nagle okazuje się, że "system chwilowo nie działał", "pracownik incydentalnie popełnił błąd" itp bzdury. Co do BIK - to też lepsze cwaniaki (bo za forsę sprzedają tzw. raporty bankom, więc robią co w ich mocy, żeby danych o osobach fizycznych mieć jak najwięcej), w dodatku regulaminowo odcinający się od kontaktu z Klientem (kierują do Banku), a z drugiej strony ostatnio twierdzą, że mają prawo przetwarzać dowolne dane we własnym zakresie "bo ustawa się zmieniła" - co w mojej ocenie jest mocnym nadużyciem i wielu przypadkach stanowi falandyzację zasługującą na odpowiednie potraktowanie...
DK / 80.51.103.* / 2008-09-11 10:38
Sorry kibat ale bajki piszesz bo jeśli chcesz się zapoznać z ofertą jakiegokolwiek banku to musisz podpisać zgodę na wprowadzenie danych i wniosek także nie gadaj głupot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a BIK ma tylko informacje o tym żę taka sytuacja miała miejsce czyli musiałeś gdzieś nie płacić:)a banki przeważnie nie udzielają informacji odnośnie powodu nieudzielenia kredytu!!!!!!!!!!
to_ja / 83.24.145.* / 2008-09-10 13:00
Ja niestety dołącze do grupy tych niezadowolonych Klientów Eurobanku. Otóż kilka dni temu wypełniłam wniosek kredytowy. Decyzję swoją poprzedziłam dwukrotną (w dwóch placówkach) symulacją kosztów. Po 2 dniach przemiła Pani poinformowała mnie o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i tym samym przyznaniu mi kredytu, o który się starałam. Niestety kiedy wydrukowano mi Umowę do podpisu okazało się, że oprocentowanie było wyższe o 3 %! Po oczywistym dla mnie anulowaniu oszukańczej Umowy, poprosiłam o ponowną symulację kosztów ewentualnego kredytu. Symulacja ponownie, jak dwie poprzednie, pokazała koszty o 3% niższe w stosunku do Umownych!!!
SET / 78.88.63.* / 2008-09-17 21:26
BZDURA!!! TAKA SYTUACJA NIE MA MIEJSCA!!! ZAPRASZAM DO ODDZIAŁÓW!!!
GDYBY TAK BYŁO TO BANK JUŻ DAWNO BY UPADŁ ORAZ ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY PRZEZ KOMISJĘ NADZORU FINANSOWEGO!!!
DAM / 83.9.223.* / 2008-10-07 21:36
zakmnąć GO !!!!
to_ja / 83.24.136.* / 2008-09-18 10:27
A JEDNAK CHCESZ TEGO, CZY NIE TAKA SYTUACJA MIAŁA MIEJSCE, A KONTUNUUJĄC: 2 DNI TEMU WSTĄPIŁAM DO KOLEJNEGO Z ODDZIAŁÓW MOJEGO I TWOJEGO "ULUBIONEGO", A JAKŻE "EUROBANKU". I TYM RAZEM PRZYZNAJĘ OD RAZU CHCIANO MNIE NACIĄGNĄĆ NA WYŻSZE 3% OPROCENTOWANIE, NIŻ TO SPRZED TYGODNIA. GDY ZAPYTAŁAM JAK ZAWSZE "PRZEMIŁEGO" SPRZEDAWCĘ, DLACZEGO PARĘ DNI WCZEŚNIEJ UZYSKAŁAM MOŻLIWOŚĆ TAŃSZEGO KREDYTU, INFORMACJA ZWROTNA BRZMIAŁA, IŻ RZECZYWIŚCIE MOGĄ PROPONOWAĆ NIŻSZE OPROCENTOWANIE, ALE PRZY KWOCIE KREDYTU WYŻSZEJ, NIŻ TA O KTÓRĄ SIĘ STARAŁAM (NIE WSPOMNIAŁ JEDNAK O JAKĄ KWOTĘ CHODZI). ZATEM JA BĘDĘ OMIJAĆ WIELKIM ŁUKIEM WSZYSTKIE ODDZIAŁY "EUROBANKU". A SWOJĄ SPRAWĘ ZAŁATWIŁAM POMYŚLNIE OCZYWIŚCIE W INNYM BANKU.
SET / 78.88.57.* / 2008-09-18 12:30
bzdura!!!!!!!!!!!!!! A POZA TYM WIDAĆ, ŻE NIE MASZ POJĘCIA O BANKOWOŚCI PONIEWAŻ W KAŻDYM BANKU POWYŻEJ PEWNYCH KWOT I OKRESÓW KREDYTOWANIA JEST ALBO Z GÓRY PROPONOWANE INNE OPROCENTOWANIE ALBO DO NEGOCJACJI!!!!!!!!!!!!!!!!! DODATKOWO OPROCENTOWANIE W BANKACH MOŻE SIĘ ZMIENIAĆ W ZALEŻNOŚCI OD DECYZJI ZARZĄDU ORAZ POD WPŁYWEM RPP!!!!!!!!!! INNA SPRAWA, ŻE Z DNIA NA DZIEŃ KOŃCZĄ SIĘ JAKIEŚ PROMOCJE WIĘC NP 31 SIERPNIA BIORĄC 3000 MOGŁAŚ OTRZYMAĆ OPROCENTOWANIE NOMINALNE 10% A 1 WRZEŚNIA BYLO BY TO JUŻ 18% DOROŚNIJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SET / 78.88.57.* / 2008-09-18 12:32
POZA TYM TO NIE JEST MÓJ ULUBIONY BANK!!!!!! KREDYT MAM GDZIE INDZIEJ!!!!!!!!!!!!! PO PROSTU PRACUJĘ W BANKOWOŚCI JAKIŚ CZAS I JESTEM TROCHĘ ZORIENTOWANY, A DODATKOWO MAM ZNAJOMOŚCI W RÓŻNYCH BANKACH I WIEM JAK DZIAŁAJĄ!!!!!!
żołnierz / 89.228.247.* / 2008-11-07 20:57
Szkoda że nie jesteś zorientowany jak windykacja Eurobanku straszy klientów Bolkiem i Lolkiem. Jak nie zapłacę kolejnej raty to może wyślą Czterech Pancernych w czołgu i psa???
to_ja / 83.24.134.* / 2008-09-19 12:26
:-))))))))) WŁAŚNIE O TO CHODZI: W PIERWSZYM I DRUGIM ODDZIALE EUROBANKU, ZAPROPONOWANO MI BARDZO DOBRE WARUNKI A JUŻ KILKA DNI PÓŻNIEJ NIE. I TYLE. W KAŻDYM BĄDŻ RAZIE NAJBARDZIEJ WKURZAJĄCE JEST TO, ŻE PRACOWNICY (Z KIEROWNICTWEM WŁĄCZNIE) NIE POTRAFILI MI WYJAŚNIĆ DLACZEGO TAKA SYTUACJA MA MIEJSCE, CO SUGERUJE BRAK PROFESJONALIZMU.
CAŁA NADZIEJA JEDNAK W TAKICH JAK PAN(I): DOJRZAŁYCH BANKOWCACH ZE ZNAJOMOŚCIAMI.
SET / 78.88.60.* / 2008-09-19 22:55
POCHWAŁA CZY SARKAZM:))) TAK CZY INACZEJ DZIĘKUJĘ:))) POZDRAWIAM
prac Banku / 213.199.239.* / 2008-09-07 19:48
wiesz co piszesz brednie obojętnie w jakim banku starasz sie o kredyt to w Biku jest informacja kiedy i czy umowa jest podpisana najpierw sie zorientuj zanim piszesz takie głupoty, skoro inny bank ci odrzucił to może nie miałeś zdolności albo komuś nie spodobałeś sie w banku. Aby dostac kredyt zawsze musisz wyrazic zgode na przetwarzanie danych osobowych bo w innym wypadku kobieta w banku nie mogła by wprowadzic twoich danych do systemu ani bez twojej zgody by ich nie miała
żołnierz / 89.228.247.* / 2008-11-07 21:11
Dokładnie BIK stara się aktualizować swoje dane ok 25 dnia kazdego miesiąca ale zależne to jest też od napływu informacji z banków.Zazwyczaj banki nie biorą pod uwagę małych opóźnień w spłatach rat, (gdy masz uruchomiony kredyt w innym banku a chcesz wziąć nastepny w innym). Schody zaczynają się wtedy gdy przekroczysz termin spłaty o 33 dni od dnia wpłaty raty danego miesiąca, a nie daj Boże 60 dni bo wtedy to już klapa. W BIK-u wyświetla się Twoja historia kredytowa, rachunki otwarte i zamknięte, opóźnienia w spłatach. Informacje te są przechowywane przez okres 5 lat później ulegają zatarciu.W raporcie z BIK-u, który możesz sobie wygenerować z ich stronki internetowej i wysłać zapytanie pocztą polską za opłatą 10 zł. znajdziesz wszystko co dotyczy operacji bankowych wobec Twojej osoby. Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile banków wprowadzało zapytanie do BIK-U dot. mojej osoby. O niektórych to nie miałem pojęcia , że istnieją. I kto tu mówi o ochronie danych osobowych??WARTO PRZECZYTAĆ
lilililili / 89.76.9.* / 2008-10-18 18:49
Ludzie i wy się dziwicie ze ktoś jest nie uprzejmy w stosunku do was... Czytając to co tu piszecie nasuwa mi się tylko jedno stwierdzenie " Jak Kuba Bogu tak Bug Kubie". Jesteście nie uprzejmi i macie pretensje do banku o to że to Wy nie potraficie dotrzymać terminu. Radziłabym się zastanowić nad samym sobą zanim kogoś oskarżycie... To nie jest problem banku że nie potraficie odłożyć z wypłaty kwoty która jest potrzebna do spłacenia raty miesięcznej... Podpisując jakąkolwiek umowę najpierw się ją dokładnie czyta i w razie wątpliwości radzi osoby która się zna na rzeczy po to żeby nie mieć potem pretensji... Ale niestety jak widać są w naszym kraju ludzie którzy najwidoczniej nie potrafią czytać. Bardzo trafna opinia SET-a bank to nie jest instytucja charytatywna! Skoro decydujecie się wziąć kredyt decydujecie się na terminowe spłaty tego kredytu... Rozumie że w życiu różnie bywa i raz można się spóźnić ze spłatą raty ale miesiąc w miesiąc... To świadczy tylko i wyłącznie o waszej nieodpowiedzialności!!! A co do nieuprzejmych pracowników którzy do was dzwonią w sprawie zaległych rat to niech ktoś mi powie dlaczego oni mają się prosić o swoje??? Przecież normalne że jak zadzwonią i poproszą o zapłacenie to większość z was będzie ich zbywać... Skoro nie macie szacunku do banku który pomógł wam w trudnej sytuacji i nie potraficie spłacać swoich długów w terminie to nie miejcie pretensji od nikogo tylko do samych siebie!!! Pozdrawiam...
duza dupa / 79.190.182.* / 2008-09-16 12:30
A co to znaczy nie podobac sie KOMUŚw banku?????
katr / 83.9.82.* / 2009-12-17 17:54
Ja też omijam ten bank .próbowalam brac kredyt i stwierdzili że szefowa nie ma tel na firme tylko prywatny co jest nieprawdą bo jest na firme gotowa byłam to potw na piśmie ale pan nie dał mi dojsc do słowa masakra ,obsługa fatalna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czytajac opinie ciesze sie że mi nie poszło z tym kredytem...
XXXXXXXX / 82.177.54.* / 2008-09-05 14:25
MA PANI RACJE MNIE TEZ TAK ZROBILI Z TYM KREDYTEM
bonusik / 83.26.172.* / 2008-09-02 09:31
10zl w pol godziny (spr. link to nic nie kosztuje)
http://badanie-rynku.net.pl/index.php?new=48bbf9879a3bd
oligarcha / 93.176.206.* / 2008-09-02 09:00
Ludzie wypisujecie tutaj jakieś brednie. posiadam w eurobanku karte kredytową i jestem z niej zadowolony, kredyty tez maja na dosyc dobrych warunkach. A co do BIKu, to jest w nim każdy kto chociaz raz mial kredyt. BIK to biuro informacji kredytowej, i widnieje tam tylko informacja ! to nie zaden rejestr niesolidnych klientow tylko zwykla baza kredytobiorcow. jesli splacasz regularnie to nie musisz sie o nic martwic !! nie rozumiecie czym jest BIK
aga9983 / 2008-11-10 22:58
Oligarcha to ty sam nie wiesz piszesz ja mam karte kredytowa i milam z******** grozby od gangsterów z euro bamku gdzie malo tego bylem ich solidnym klijentem przez 5 lat i glupie 2 misiace nie wplacania gdzie dobrowolnie wplacilem 2000 to bylo im malo gdzie limit karty byl 2400 i jakby mogli to by mnie pobili i oczym ty mowisz !!!!!!!!!!!!
angelika2615 / 83.24.245.* / 2008-09-27 21:52
do oligarcha co ty gadasz za glupoty czy ty wiesz wogule co to jest BIK
TyszAnka / 77.115.40.* / 2008-08-21 21:22
Witam,
Kibat nawet mnie nie strasz , bo ja się starałam o kredyt w Eurobanku właśnie na 30000 bez zgody współmałżonka,wszystko pieknie ładnie ale wniosek został rozpatrzony negatywnie, bo potrzebują zaświadczenie o zarobkach męża, to na cholerę mają takie oferty?
Nie mów teraz że widnieję w BIK-u??, bo podjadę tam im nagadać...jeszcze bardziej niż im nagadałam ...
kAŚKA ME / 83.21.123.* / 2008-10-07 22:37
Witam,
Chyba każdy z was zapomina o małym szczególe, ze banki to nie instytucje charytatywne tylko spółki akcyjne które mają przynosić zysk. To że Tysz Anka pójdzie tam "nagadać" to tylko utrudni życie jakiemuś doradcy, który tak naprawdę pracuje tak jak mu karzą. Bank może odmówić kredyt bez podania przyczyny, bo przecież są to jego pieniądze które inwestuje w rynek i chce to zrobić jak najlepiej dla siebie. Poza tym kto mi znajdzie frajera który pożyczy mi 200 000 tys na 30 lat bez oprocentowania i prowizji. Gdzie moja nieruchomość tak na dobrą sprawę za 10 lat może być warta 50 000 zł. Proponuje wszystkim przestańcie biadolić jakie to banki są bleee tylko wybierzcie najlepsza ofertę dla siebie na rynku ( jest około 23 znaczących banków na rynku).
aga9983 / 2008-11-10 23:03
do kaska me tylko szkoda ze euro bank nie potrafi szanowac klijenta i traktuje jak zlodzieja choc sam nim jest
normalna / 193.239.36.* / 2008-09-23 16:17
ja wam powiem tak NIGDY nie brałam nic na siebie na raty ani tez żadnego kredytu byłam z zaświadczeniem o dochodach bo chciałąm sobie wziąć trochę grosza na remont pani mi zrobiła symulacje na 3 kwoty i zostałam odrzucona jako że nie byłam wiarygodna w wieku 32 lat być czysta jak łza!! bez żadnej historii. jak poszłam spytać do innego banku to okazało sie że dalej nie jestem wiarygodna bo mam 3 zapytania do BIK
normalna 2 / 89.238.6.* / 2008-10-01 01:33
I właśnie o to chodzi z kredytami gotówkowymi. Przy zaciąganiu takich kredytów (gotówka do ręki) musisz mieć wyrobioną zdolność kredytową, czyli wcześniej terminowo spłacane jakieś raty, debet itp. Jeżeli nie masz zdolności na kredyt gotówkowy to nie znaczy że nie dostaniesz np. czegoś na raty. Na jakiej podstawie bank ma ci pożyczyć kasę skoro nie ma żadnej podkładki czy będziesz spłacać? A na BIK narzekają tylko Ci co nie spłacają!!!!!
SET / 78.88.63.* / 2008-09-17 21:30
BZDURA!!! JEŻELI JEST WYMAGANE PORĘCZENIE WSPÓŁMAŁŻONKA TO WIADOMO OD RAZU JESZCZE PRZED WYSŁANIEM WNIOSKU!!! A POZA TYM MOŻNA DOSTAĆ NAWET 120000!!! BEZ PORĘCZEŃ!!!
EB Doradca Klienta / 81.190.226.* / 2008-11-02 14:12
Racja, nic mi nie wiadomo o poręczeniach współmałżonka przy kredytach gotówkowych w EB. Chyba że wybrałaś opcję bez ubezpieczenia i dwóch poręczycieli to wtedy może. Ale standard to ubezpieczenie na wypadek śmierci i brak poręczycieli.
nnn / 212.69.73.* / 2008-09-24 09:36
Uwaga to jest prtacownik "Banku" Każda pliszka .............
asiunia25 / 83.30.208.* / 2008-09-16 19:41
Człowieku piszesz brednie, kto Ci przyzna kredyt na taką kwote bez zgody współmałżonka.sugerujecie się tym, żer tos napisał ze nioe dostaół kredytu i robicie pojazd na Eurobank uważam jest bardzo dibrym bankiem i przyznawalność kredytów jest duża i bez zbednych formalnosci jak w innych bankach,spróbój w ING bank to topiero się przekonasz co znaczy biurokracja..........
podaj autora / 77.114.193.* / 2008-08-29 20:48
Chce tylko napisac, ze gosc co robil ta afere to jakis niemyty frajer co pewnie nie placil rat i go rastamani dorwali hahahahaha
porcupine / 83.4.170.* / 2008-08-28 21:24
Jeżeli oferta kredytowa, zaproponowana Ci przez doradcę w Eurobanku, nie będzie Ci odpowiadać - powiedz doradcy, że chcesz aby usunął Twoje dane z systemu (z resztą powinien Cę poinformować o takiej możliwości). A 30000 dostaniesz bez zgody małzonka, pod warunkiem, że przedstawisz odpowiednie zaświadczenie o własnych zarobkach. netto, brutto, no i odpowiednia ich wysokość etc.
..do końca sierpnia na 10%[
radomianin / 83.14.194.* / 2008-08-10 00:56
Eurosyf
;] / 62.69.195.* / 2008-08-20 18:23
radosranin:)
LOB / 82.210.155.* / 2008-08-09 14:47
To jest bank, a nie instytucja charytatywna. Jasno postawione warunki umowy.
Wylewacie tu swoje smutki i żale, a tak serio wystarczy terminowo spłacać ratę kredytu i masz święty spokój. Napiszę krótko - jak Cię nie stać na kredyt to go nie kupuj, najwyżej tuż przed pensją jedz siano i pij wodę z rzeki. Rozwiązań jest kilka. A Ty mądry 39,5 zapomnij o tym 1 milionie, hahahaha BAWISZ MNIE DO ŁEZ JASIU FASOLO HAHAHHA
POWTARZAM - TO NIE JEST INSTYTUCJA CHARYTATYWNA. PRZEZ TAKICH TŁUKÓW JAK TY DORADCY KLIENTA NIE MOGĄ JECHAĆ NA EGZAMIN SPECJALISTYCZNY.
nona / 89.108.200.* / 2008-12-03 21:39
brawoooo heheh LOB popieram:))))))
jaaaaa / 83.23.122.* / 2008-09-10 14:36
pewnie LOB jestes doradca klienta- sam jestes tłukiem i to ogromnym!! egzamin specjalistyczny ci sie marzy?! a co darmowy bufet ma tam byc?kasy zabraklo? zjedz sobie sianko i popij woda z kałuży ,ale tylko pod warunkim ze bedziesz mieć szczęscie i będzie padać!!!! ha ha ha
kjd / 89.108.200.* / 2008-12-03 21:47
jaaa nie masz pojecia o czym piszesz!!!!to jest żałosne iiii świadczy o tym jaki jesteś ograniczony zawodowo.ehhhh ludzie ludzie kiedy Wy zrozumiecie żenikt Wam pieniedzy nie da za darmo!!!!!!nie spłacacie nie macie to do tych którzy sie spoznili iii piszą że wiecej nie wezmą NIE WEZMIECIE BO NIE DOSTANIECIE problem z głowy...
Doradca EB / 62.21.4.* / 2008-11-18 21:44
LOB to lider oddziały bankowego Panie nerwusie!! trochę szacunku do ludzi pewnie wyzej wyksztalconych i usytuowanych niz Pan!!
dor / 89.231.161.* / 2008-09-09 17:16
mysle ze lepiej bedzie zorganizowac kurs dobrego wychowania dla pracownikow,odrobina kultury o ktorej nie maja pojecia nie zaszkodzilaby im.A siano jesc...los bywa przewrotny i pisze takie scenariusze ze trudno nawet sobie wyobrazic wiec...smacznego przy jedzeniu tego siana...
SET / 78.88.63.* / 2008-09-17 21:34
TYLKO I WYŁĄCZNIE BURACTWO NIEKTÓRYCH KLIENTÓW POWODUJE BRAK KULTURY!!!
majass / 91.192.197.* / 2008-10-10 17:12
Szanowny SET, używanie szwrotu "buractwo" już oznacza, że nie jest Pan wysokich lotów człowiekiem z kulturą osobistą na odpwoiednim poziomie.
A więc... kto porównuje ludzi do buraków ten ma niezłą słomę w butach...
Set / 78.88.56.* / 2009-01-06 00:39
niskich lotów to jest twoja pseudo-elokwencja. Popracuj kilka lat z bezpośrednią obsługą klienta to zmienisz zdanie. Amator
miamama / 85.255.176.* / 2008-09-12 08:30
co za prostak o tym sianie pisze biedne jeo dzieci w takiej prostocie wychowywane tez takie ordynusy będą
malami / 62.21.94.* / 2008-09-13 18:55
nie PROSTOCIE tylko PROSTACTWIE
xxxxxxxx / 83.23.122.* / 2008-09-10 14:27
przyznaje racje kurs dobrego wychowania to dpowiedni kurs dla niektórych pracownkiów Eurobanku.Co niektorzy panowie pracujacy w tym banku zachowuja sie jak by swiat nalezal do nich a oni byli jego pępkiem!!!!! potrafia tylko krzyczec i kazde slowo tak przekręcić zeby wyszlo na ich korzyść ,zero wychowania!!!!!
SET / 78.88.63.* / 2008-09-17 21:34
TYLKO I WYŁĄCZNIE BURACTWO NIEKTÓRYCH KLIENTÓW POWODUJE BRAK KULTURY!!!
cammas / 83.21.55.* / 2008-09-26 21:59
A skąd taka "bulwersacja", prawda w oczy kole?
Set / 78.88.56.* / 2009-01-06 00:41
Nie tylko poziom kultury społeczeństwa!!!
Popracuj kilka lat z bezpośrednią obsługą klienta to zmienisz zdanie. Amator
witus / 80.53.38.* / 2008-09-05 01:58
zgadzam sie ze banki to nie instytucje charytatywne i dokladnie nalezy płacic raty w terminie i nie ma zadnych problemow jestem zwiazany z eurobankiem od 4 lat i nie mam najmniejszych problemow wrecz przeciwnie jestem zadowolony.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: