Forum Forum finansoweKredyty

Uwaga na Eurobank !!!

Uwaga na Eurobank !!!

kibat / 212.76.33.* / 2006-04-10 15:28
Dzisiaj odebrałem raport o swojej osobie z Biura Informacji Kredytowej. Okazało się, że gdy kilka miesięcy temu starałem się o kredyt gotówkowy, pytałem tylko w kilku bankach o warunki, (nie podpisywałem żadnego wniosku kredytowego) to EUROBANK bez mojej wiedzy przesłał do BIK informacje, że złożyłem u nich wniosek o kredyt w kwocie 30000zł co jest nieprawdą gdyż tylko pytałem na jaki kredyt mogę liczyć. W efekcie złożyłem wniosek o kredyt w innym banku. Okazało się jednak, że dla innego banku nie jestem już wiarygodnym klientem gdyż kilka dni wcześniej EUROBANK odżucił mój wniosek o kredyt (KTÓREGO NIGDY NIE SKŁADAŁEM) lub, że próbuję zaciągnąć kolejny kredyt. W efekcie zostałem bez kredytu mimo, że nie mam żadnych zaległości kredytowych. Przestrzegam przed tym bankiem.
Wyświetlaj:
PIWONIA / 83.8.234.* / 2008-08-02 17:10
Dokladnie wczoraj rozmawialam z doradca z Eurobanku w celu uzyskania informacji o zdolnosci kredytowej.Mam nadzieje ze zanim zdecyduje ktory bank wybrac nie spotka mnie podobna sytuacja.Czy KTOS JESZCZE MIAL PODOBNA SYTUACJA?
hub / 83.3.99.* / 2008-09-11 22:45
robia sobie jaj np dzwonia o 22.30 zapytac czy jestes zainteresowany kredytem

Pko

Lo. / 195.20.3.* / 2008-07-22 09:18
A ja miałam konto w PKO S.A. Zamknęłam konto, a po roku chciałam wziąć aparat fotograficzny na raty i miałam odmowę. Wysłałam pismo do biku, by dowiedzieć się, czy nie figuruję jako nierzetelny klient z jakiegoś powodu. I dowiedziałam się, że figuruję. Wpisał mnie Bank PKO S.A., bo mam u nich zadłużenie w kwocie: UWAGA- 0,24!!! O 24 gr figurowałam jako nierzetelny klient!!! Oczywiście poszłam do PKO, to wyjaśnić. I okazało się, że mało tego,że jestem w BIKU, to jeszcze figuruję w Bankowym Rejestrze Dłużników, co jest o wiele gorsze niż BIK. Musiałam zapłacić zadłużenie, w okienku pani wydrukowała mi kwitek do kasy, poszłam, zapłaciłam te 0,24gr, musiałam napisać pismo do prezesa banku z prośbą o wykreślenie mnie z Bankowego Rejestru. W obsłudze, gdzie składam to pismo, pani powiedziała, że prezes powinien pozytywnie rozpatrzeć moją prośbę, ze względu na kwotę zadłużenia. Bardzo mnie tym pocieszyła, bo z baz danych takie rzeczy kasują się dopiero po 5 latach! Pani była zdziwiona, że Bank nie zaokrąglił tego zadłużenia do zera. Tak podobno jest. Poniżej 50gr- zaniżają do 0, powyżej- do złotego.
Trzy dni życia w stresie, czy mnie wykasują, i prezes wyraził łaskawie zgodę!
Wykasowywali mnie 3 miesiące. Tyle trwa usuwanie danych z różnych baz, w różnych bankach.
Ta idiotyczna sprawa skończyła się pozytywnie, ale co się nachodziłam to moje. Zacznij z bankiem, to jak jeszcze nie zwariowałeś, to znaczy,że jesteś niedoinformowany.
avon78 / 79.162.186.* / 2009-11-28 17:12
Jak dla mnie pracownicy windykacji w Eurobanku to oszuści i chamy, windykacja po jednym dniu od terminu spłaty wymaganej raty, groźby nawet pod adresem rodziny. Pracownicy windykacji nie mają problemów i chyba uczuć. Dzwonią i myślą, że mogą wyzywać człowieka bo akurat tak wyszło. Ja osobiście nawet nie moglam się wytłumaczyć ani powiedzieć, że wpłaciłam pieniądze bo Pan A.L. nie dopuścił mnie do głosu i kazał oddać pieniądze kiedy zapytałam go czy był w takiej sytuacji kiedys, że nie miał pieniędzy na czas powiedział, że muszę oddać im pieniądze - tak jak bym je ukradła, akurat moja sytuacja się zmnieniła straciłam pracę, on nawet nie przyjął tego do wiadomości tylko nadal wyzywał, powiedziałam że jest chamem i rozłączyłam się, zadzwonił jeszcze trzy razy z tym samym pytaniem kiedy oddam im pieniądze,twierdził że rozmowy są nagrywane w co wątpie..., pytania dlaczego pożyczyłam skoro wiedzialam że ich nie oddam co było bzdurą, skąd mogłam wiedzieć że po roku stracę pracę, wyzwiska kilkakrotnie padały pod moim adresem, po prostu gburowate zachowanie i brak kultury. Mam zamiar złożyć skargę z jego imieniem i nazwiskiem bo pamiętam do dnia dzisiejszego.
Michalop / 83.27.48.* / 2008-08-30 05:22
mam nadzieję, że jeszcze tu zajrzysz, bo ta historia jest wspaniałym tematem na scenariusz do filmu tzn. jakiejś jego części. Zadzwoń do jakiejś wytwórni, niech Cie skontaktują z jakimś reżyserem. Poza tym to jest wielka antyreklama dla tego banku. Szok!!! przez 24 grosze tyle roboty??Możesz też napisać do Federacji Konsumentów. Za te 24 gr.miałaś tyle problemów i roboty, że powinnaś wystąpić o odszkodowanie. Wstyd dla PKO SA, sromotny, okrutny wstyd.
maless / 193.108.194.* / 2008-08-19 16:30
Po pierwsze BIK to nie to samo co MIG-BR. To że jesteś w BIKu, to jedno, a MIG-BR to co innego. W BIKu zapisywana jest Twoja historia kredytowa niezależnie czy jest zła czy super extra niesamowita. W MIG-BR jesteś w momencie gdy zalegasz z kwotą bodajże min. 200 pln powyżej 90 dni. Bank nie ma Cię prawa tam natomiast zgłosić bez uprzedniego zawiadomienia Ciebie. Jeżeli Cię nie zawiadomili o wpisie do MIG. Odwołuj się i reklamuj! A do BIKu dokonują wsadu w momencie gdy masz limit w koncie 100 pln nawet :)
vomard / 79.162.222.* / 2009-08-27 17:40
euro bank to najgorszy bank to prawda co ludzie piszą
rrrrrrrrrr / 83.10.234.* / 2008-06-23 15:09
Eurobank = Wielkie dziadostwo !!!
Martela / 89.76.78.* / 2009-01-17 19:26
Jakieś rozwinięcie tematu?? Czy po protu wypowiedź dla zasady żeby się jakoś wypowiedzieć? Na każdy bank można najechać, bo każdemu bankowi zdarzają się wpadki. Tylko że należy pamiętać o tym, że o dobrych rzeczach się raczej nie pisze, natomiast jeśli tylko zdarzy się coś nie po myśli danej osoby to już się o tym trąbi. Korzystanie z usług dowolnego banku jest dobrowolne, nie chcesz- nie musisz, i spokój.
Pozdrawiam
diveali / 78.88.197.* / 2008-06-16 20:30
Szanowny Panie, pytając o kredyt w Eurobanku podał Pan swoje dane osobowe w postaci imienia, nazwiska, Peselu, na pewno również adresu zameldowania, miejsce urodzenia i nazwisko rodowe matki. Operator czy Agent wprowadzający dane do systemu musial potwierdzic systemowo fakt wyrazenia przez Pana gody na przetwarzanie Pana danych osobowych , bo w przeciwnym wypadku system nie pokazałby mu dla Pana oferty. Nieświadomie więc wyraził Pan na to zgodę, natomiast pracownik banku miał obowiazek wydrukowac oświadczenie z systemu o przetwarzaniu tych danych i dac Panu do podpisu. Bez tego nie miał prawa sprawdzic Pana oferty. Nie wydrukował, ale w system wpisał ze wydrukował, stąd to nieporozumienia. Błąd pracownika. Nie sądzę, że odmową w innym Banku był fakt zapytania do Biku. Najprawdopodobniej był to pretekst a prawdziwy powód to słaby scoring, skoro pisze Pan ze nie ma zaległości. Proponuję ponownie spróbować w innym Banku.
Dzisiaj odebrałem raport o swojej osobie z Biura Informacji Kredytowej. Okazało się, że gdy
kilka miesięcy temu starałem się o kredyt gotówkowy, pytałem tylko w kilku bankach o
warunki, (nie podpisywałem żadnego wniosku kredytowego) to EUROBANK bez mojej wiedzy
przesłał do BIK informacje, że złożyłem u nich wniosek o kredyt w kwocie 30000zł co jest
nieprawdą gdyż tylko pytałem na jaki kredyt mogę liczyć. W efekcie złożyłem wniosek o kredyt
w innym banku. Okazało się jednak, że dla innego banku nie jestem już wiarygodnym klientem
gdyż kilka dni wcześniej EUROBANK odżucił mój wniosek o kredyt (KTÓREGO NIGDY NIE SKŁADAŁEM)
lub, że próbuję zaciągnąć kolejny kredyt. W efekcie zostałem bez kredytu mimo, że nie mam
żadnych zaległości kredytowych. Przestrzegam przed tym bankiem.
dk e.bank / 81.18.200.* / 2008-06-16 17:27
sory, ale nie wiem kto Ci takich tępot naopowiadał, wiesz często się spotykam z niedouczonymi pracownikami z innych banków, którzy nie potrafią odczytać w BIKu zapytania, a wniosku.Eurobank wysyła zapytania do BIKu (sprawdza twoją historię kredytową( a potem niedouczeni pracownicy niby wielkich banków, p******* gadają, bo czytać nie potrafią
SET / 78.88.63.* / 2008-09-17 21:37
AMEN!!!!!!!!!!!!!
ewa_bel73 / 213.158.196.* / 2008-06-04 09:36
Jestem szczerze zdziwiona. Splacam kredyt w tym banku i nigdy nie miałam problemu z windykacją. mam zgoła inną opinię o pracownikach, to mili, młodzi ludzie, przynajmniej w krakowie, nie wiem jak jest w innych miastach...
niagara / 89.174.34.* / 2008-09-11 21:23
z naoczynych obserwcji powiem wam ,ze ludzie popelniala podstawowy blad ,zamiast porzadnie poczytac i dowiedziec sie na sucho o warunkach zaciagniecia kredytu w bankach ,lataj jak opetani od banku do banku i wszdzie składaja wnioski ....i nic dziwnego
,ze dostaja odmowne decyzje bo zawisna w sieci jako starajacy sie o kredyt w powiedzmy tzrech placowkach i robia sie tym samaym malo wiarygoni . Wybierzmy sobie bank ,ktorego warunki sa dla nas dogodne i gdzie bedzie nam w naszej obecnej sytuacji latwo dostac kredyt i dopiero biegnijmy z dowodem osobistym :)))
Pozdrawiam niagara
mola123 / 213.134.183.* / 2011-08-22 20:25
Może mi ktoś wytłumaczy?Co znaczyło ,iż pracownik Euro Banku wypełnił wniosek kredytowy fikcyjny ? To są pracownicy rzetelni dla klientów???
SET / 78.88.63.* / 2008-09-17 21:41
Z DOŚWIADCZENIA POWIEM, ŻE ZANIM WZIĄŁEM KREDYT NA 30000 BYŁEM W OKOŁO 15 BANKACH I MIMO TO NIE MIAŁEM PROBLEMÓW Z ZACIĄGNIĘCIEM KREDYTU MIESIĄC PÓŹNIEJ!!! W EUROBANKU TEŻ SPRAWDZAŁEM ZDOLNOŚĆ!!! JEDYNY BANK, KTÓREGO PRACOWNICA STWIERDZIŁA, ŻE NIE MOGĘ OTRZYMAĆ KREDYTU TO GE MONEY BANK!!!
CYTUJĘ SŁOWA - "NIE MOŻE PAN U NAS OTRZYMAĆ KREDYTU BO JEST PAN W BIK-U"
ŻAŁOSNE NIEDOUCZENIE!!!!!!!!!!!!!!!!!
iga / 83.27.131.* / 2008-05-29 10:44
Spłacilam kredyt a tu nagle jakis facio przyjezdza ze nalezy mu sie jeszcze za to ze sie spozniłam nieraz kilka dni nie male pieniadze ,musialam zaplacic . Panie windykatorze moze kiedy dopadnie Cie sytuacja ze szef nie wyplaci w terminie wynagrodzenia.
Nie bierz kredytu nawet kiedy musisz siano jesc
SET / 78.88.63.* / 2008-09-17 21:44
BZDURY!!!!!!!! WINDYKATORZY JEŻDŻĄ DO KILKUMIESIĘCZNYCH ZALEGŁOŚCI!!!!!!!! WCZEŚNIEJ SĄ LISTY I TELEFONY!!!!!!!!!!! NIE MASZ SIĘCZYM CHWALIĆ, ŻE PRZEZ KILKA MIESIĘCY ZALEGAŁAŚ Z KREDYTEM!!!!!!!!! CIEKAWE CO BY BYŁO JAK BY PRACODAWCA PRZEZ 3 MIESIĄCE NIE WYPŁACIŁ CI PENSJI!!!!!! TO SAMO CHCIAŁAŚ ZROBIĆ PRACOWNIKOM BANKU!!!!!!!!!! WSTYD!!!!!!!!!!!!
j24 / 83.29.211.* / 2009-04-20 18:24
brednie piszesz !!!! ja miałem 5 dni zaległości a juz stwierdzili ze oddają sprawe do sądu
a obsługa w tym banku poprostu beznadziejna traktują ludzi jak szmaty a ich windykatorzy to jakaś banda ciemnych typów żałosny jest ten bank
kibic / 77.115.19.* / 2009-04-24 10:43
to nie ciemni to cichociemni i bez szkoły.dostał się taki do fotela i rżnie mecenasa -do windykatorów e=ku skóra i fura a w głowie makulatura
kibic / 77.115.19.* / 2009-04-24 10:48
ja do pana który, pisał coś o założeniu instytucji -POKRZYWDZANI-PRZEZ EUROBANK = PAN NAPISZE TO COŚ ZMONTUJEMY.CZEKAM NA FORUM.
Maga33 / 83.22.242.* / 2008-11-02 19:51
SET poczytałam Cię i wiesz co bardzo mądrala jesteś .Szkoda ..ze Tobie złodziej pracodawca nie wypłacił 6500 tys( za miesiąc )..Stąd mój poślizg i nie wstydzę się bo płacę procent ....a chamstwa nie muszę W umowie nie napisali..że mają chamów. Bo gdyby tak było to EUROCHAMSTWO omijano by szerokim łukiem . Uważaj bo w życiu bywają różne sytuacje...życzę i Tobie podobnych .ale tylko dlatego byś poczuł i mógł zrozumieć innych.....
Set / 78.88.56.* / 2009-01-06 00:59
PS. Miałem już kiedyś taką sytuację, że wziąłem kredyt i nie miałem jak spłacać ponieważ straciłem pracę.Załatwiłem wtedy pieniądze od znajomych. Inni wzięli kredyt na siebie dla mnie i wszystko spłaciłem.
Set / 78.88.56.* / 2009-01-06 00:46
Więc trzeba było przyjść do banku i zgłosić, że będziesz miała problemy ze spłatą. Poprosić o reorganizację kredytu i odroczenie płatności. A nie narzekać po czasie. Wiem, że w życiu bywa różnie, ale czy tak ciężko zwrócić się o pomoc. Bankowi wbrew pozorom zależy na tym, żeby klient spłacił kredyt i idą mu na rękę w trudnych sytuacjach. Siedzenie po cichu w domu i liczenie na to, że bank zapomni o swoich pieniądzach jest trochę śmieszne! Obudź się!
QQQQ / 195.189.55.* / 2008-09-24 01:26
SET PRZESTAŃ MAJACZYĆ, EUROBANK TO JEDNA WIELKA BANDA ZŁODZIEJI
Set / 78.88.56.* / 2009-01-06 00:47
Przyszli do domu i Cię okradli:))) zgłoś się na policję:))))...............:))))) Ubaw :)))
radomianin2 / 79.189.61.* / 2008-05-24 20:52
Ktos kto bierze kredyt w takich bankach jak eurobank ma nierówno pod sufitem albo kompletnie nie jest zorientowany w ofertach innych "normalnych" banków. Niestety ludziska naiwnie wierzą w oglądane reklamy tv a póżniej słono za to płacą.
Zuzeńka / 2008-06-05 21:37
Nie zgodzę się z Tobą, kilka razy skorzystałam z oferty tego banku, trochę z lenistwa, trochę z zadowolenia z obsługi. Przyznam, że sprawdziłam oferty banków, których symulację można zrobić w necie, nie mam niestety czasu na odwiedzanie oddziałów i zawsze oferta eurobanku była konkurencyjna. Obsługa miła, pieniądze od ręki i o dziwo w moim przypadku nie zaczęły się schody. Może wiele osób na tym forum to zdziwi, ale każdą ratę wpłacałam na konto kilkanaście dni przed terminem, zawsze wszystko było w porządku i jedyny kontakt z bankiem jaki miałam to list zawiadamiający o zamknięciu kredytu i ofertę prowadzenia konta osobistego. Tak więc jeśli uczciwie i grzecznie płacimy raty to i w banku nie mamy problemów i nie musimy wylewać swoich flustracji na forach internetowych.
SET / 78.88.63.* / 2008-09-17 21:45
AMEN!!!!!!!!!!!!!!!
Andrzej,Ewa Wrocław / 193.239.58.* / 2008-05-16 07:15
co to jest ten BIK
Pechoweic, fan39 i pol i co tylko chcesz / 193.201.167.* / 2008-05-14 15:02
Zobaszysz wspaniały windykatorze ( jesli to Ty, a wnioskuje, ze tak) jakim baranim smiechem zawyjesz. Nie czuje sie zle z tym, ze nie zaplacilem raty w terminie. Swoje zobowiazania reguluje najszybciej jak sie da. Wiem, ze Was cisna i musicie byc nie ugieci i bezkompromisowi, ale prawo to prawo i nie odpuszcze tematu. Wiec nie spij spokojnie, gdziekolwiek jestes. Bo jakoś inni Twoi koledzy z pracy potrafia przedstawic obraz sprawy profesjonalnie. Wiec, obrazując mi jak rzekomo powinienem być dojrzałym i dorosłym mezczyzna, głową rodziny itd, zbladziles... Chciałeś sie wycfanić? przetwarzając bezprawnie dane osobowe mojej zony? Chciałeś się wycfanić dzwoniac do niej na prywatny nr tel i rzadajac kontaktu ze mna mowiac z jakiej instytucji dzwonisz? To gratuluje.
podpisałem - płacę / 90.156.112.* / 2009-02-10 22:12
strasz, strasz bohaterze buahahahaha żony się boisz????
windykator po drugiej stronie to tchórz?? o Ty pod fikcyjnym ipikiem to kto????
masz odwagę? umów się na ustawkę, a nie głupoty wypisujesz (bo spłacać się samo nie chce, co)
tacy ludzie powinni mieć na czole wypisane "kłamcy"
wkurzony / 90.156.66.* / 2008-05-23 23:07
My czytelnicy forum money.pl też gratulujemy i prosimy aby pan o IP: 193.201.167.* zajął się własnym życiem i przestał nas zanudzać największym wydarzeniem jakie miało w jego miejscu - czyli telefon z windykacji... człowieku to jest samo życie... do wszystkim nas dzwonią windykatorzy po niepłacone raty, a tylko ty robisz z tego aferę stulecia. Wybacz, ale twoje rewelacje nie są na miarę Foxa Muldera i jego Archiwum X więc daj sobie spokój i przestań nas zanudzać! Człowieku to forum nie jest twoim prywatnym blogiem więc wrzuć na luz, a jak nie możesz to zajaraj sobie gandzię. Cheers :)
SET / 78.88.63.* / 2008-09-17 21:46
AMEN!!!!!!!!!!!! PROPONUJĘ JESZCZE LIZNĄĆ LEKCJE JĘZYKA POLSKIEGO!!!!!!!!
fan 39 i pol / 193.201.167.* / 2008-05-13 09:18
Zostawie to bez komentarza...

A serial swoja droga z********,
pechowiec / 193.201.167.* / 2008-05-12 12:09
Zabawny z Ciebie windykator...

A najlepiej Wam wychodzi szczekanie...
39 i pol fana pechowca :) / 83.11.112.* / 2008-05-12 14:55

2008-05-12 12:09:43 | 193.201.167.* | pechowiec
Re: UWAGA NA EUROBANK!!! [0]
Zabawny z Ciebie windykator...
A najlepiej Wam wychodzi szczekanie...


Duza buzka dla Ciebie Pechowcu... milosniku serialu 39 i Pol i Nie klam kochanie.... naogladales sie filmow i pokazujesz jaki jestes twardy :)) Anarchia chlopie Anarchia i pamietaj - kolejny odcinek twojego ulubionego serialu juz we wtorek! Badz jak Karolak! hahahaha
rufio / 84.10.191.* / 2008-09-01 21:38
eurobank to banda zlodziei nie dosc ze warunki najgorsze na rynku to wymagania o boze i niewiarygodni do tego a reklamy w tv no super anioly nic wiecej
dariaaaaaa / 193.0.126.* / 2009-03-26 14:37
ciekawe , ze do przyznania kredytu nie potrzebują informacji o stanie cywilnym i czy małżeństwo ma rozdzielność majątkową jeśli jedna osoba chce wziąć kredyt ... ale nie zapomną pojechać do domu rodzinnego sprawdzić czy faktycznie jesteś tam zameldowany i męczyć pracodawcę przychodząc osobiście i sprawdzając dane który sam pracodawca wypisał na ich ładniutkim druku - wniosku o kredyt ... chore i chory bank nie profesjonalny od początku do końca
analityk skityk / 89.174.119.* / 2009-03-26 15:15
daria.. chcesz to dam ci pieczatki firmy wypelnisz sobie druk i pojdziesz do banku - jak dostaniesz na to zaswiadczonko kredyt, od razu masz wyrok w zawiasach za wyludzenie! mysl kobieto - co z tego ze masz zaswiadczenie, pracuje w duzym banku - ile razy sie zdarzalo - i zdarza - iz pracodawca nie rejestruje pracownika i to wychodzi wlasnie podczas kontroli w firmie. wystarczy sprawdzic, czy pracodawca oplaca skladki zus za ciebie. jak nie - kredytu nie dostaniesz!
SET / 78.88.63.* / 2008-09-17 21:48
PŁAĆ RATY W TERMINIE I PODAWAJ PRAWDZIWE DANE O ZADŁUŻENIACH!!! NIE PRZYCHODŹ JAK CIĘ ORŻNĄ GDZIE INDZIEJ Z PODKULONYM OGONEM!!!!!!!!!
pechowiec / 193.201.167.* / 2008-05-02 09:08
Dlatego nie bojcie sie i walczcie o swoje prawa. Ja miałem szczescie w pechu, ale pracownik windykacji zlamal 3 paragrafy prawa karnego:
- Poinformowal osobe trzecia o tym iz mam cos wspolnego z EB
- Wykorzystał dane osobowe mojej zony, ktora podala je we wniosku kredytowym, aczkolwiek umowa sie nie uprawomocnila i przetworzyl jej dane w celu kontaktu ze mna bezprawnie,
- złamał przepis o tojemnicy bankowej i zawodowej,

Generalnie ten Pan jest teraz w ciezkiej czarnej ciemnej dupie.

Za to przezstepstwo grozi kara grzywny do 1 mil zlotych lub kara pozbawienia wolnosci do lat 3.
SET / 78.88.63.* / 2008-09-17 21:50
WE WNIOSKU KREDYTOWYM NIE MA ŻADNYCH DANYCH ŻONY!!!!!!!!!!!! BAJKOPISARZ!!!!!!!!!!!!
majass / 91.192.197.* / 2008-10-10 17:20
nie chrzań SET, zawsze podaje się dane współmałżonka we wniosku. Jest nas na tym forum dość duże grono. Niech ktoś napisze, że skłądjąc wniosek powyżej 10 tys nie podawał danych żony czy męża.
Set / 78.88.56.* / 2009-01-06 00:49
Co Ty bredzisz. Tylko stan cywilny i nawet nie zawsze dochód netto. Dzieciak!!!!
EB Doradca Klienta / 81.190.226.* / 2008-11-02 14:29
We wniosku podajesz tylko stan cywilny i dochód netto współmałżonka, żadnych danych osobowych.
dariaaaaaa / 193.0.126.* / 2009-03-26 14:40
nikt z pracowników eurobanku nie pytał mnie o stan cywilny i dochód współmałżonka
przemektulipan / 2008-07-03 19:19
Moja babcia też zaciągneła kredyt w tym że banku.Zalega ledwie z jedną ratą a od rana do nocy jest nękana telefonami przez buraka z centrali EB.I nie da się z tym człowiekiem negocjować .Zalega z jedną ratą poniewarz miała operacje serca,ale ten ham tego nie rozumie , nabija się ze starszej osoby i jak babcia była w szpitalu to kazał jej natychmiast wyjść i tą rate zapłacić oraz straszył że jak tego nie zrobi to pozwie ją do sądu.To jest poprostu człowiek bez serca jak tak można postępować z starszą osobą chyba są jakieś granice.Ja też zamierzam z tym panem inaczej porozmawiać iwtedy zobaczymy. Bo ten czlowiek zupełnie czuje się bezkarny.A nawet zdarzyla sie taka sytuacja że rata była zapłacona dzień wcześniej i to u nich w placówce a na drugi dzień dzwoni pan z mordą że rata jest ni zapłacona.
grzes 7703 / 79.185.147.* / 2009-06-08 18:06
ja miałem tak pracuje na kopalni pod ziemią zadzwonil burak i kazal mojej zonie do 10 min mnie odkopać
SET / 78.88.63.* / 2008-09-17 21:51
ZGADZAM SIĘ!!!!!!!!!
gruba dupa / 79.190.182.* / 2008-09-16 12:48
Masz racje,człowiek podpisujac umowę o kredyt nie jestem w stanie przewidzieć jakie wypadki losowe go dopadna. a chamstwo pana z windykacji ( ja miałam do czynienia z panem Siemaszko) jest zbyt daleko idące. dlatego zamierzam wnieśc skarge na tego pracownika tylko zastanawiam sie gdzie. dla mnie w ogóle niedopuiszczalne jest to, ze bank załatwia cokolwiek przez telefon. w umowie jest jasno napisane, że bank posiada kontakt z kredytobiorca przez pocztę. Nawet jesli człowiek spóźni sie z zapłata jednej raty pracownik bbanku nie ma prawa podnosć głosu, szantażowac przyjściem do pracy czy nie dopuszczać do głosu, zwykle maja wyuczona formułke na pamieć i chyba niczego innego nie potrafia głąby jedne.!!!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - Replikant.]
SET / 78.88.63.* / 2008-09-17 21:51
ZGADZAM SIĘ!!!!!!!!!!1
j. / 89.231.161.* / 2008-09-09 17:26
rowniez mialam przeprawe z tym panem cham jakich malo sama zadzwonilam i poinformowalam ze w danym miesiacu rata wplynie z kilkudniowym opoznieniem ale TO COS co bylo przy drugim telefonie nie rozumie co sie do niego mowi skonczylo sie awantura a nazwisko swoje tak wyseplenil ze trudno bylo zrozumien na koniec jak przystalo na"kulturalnego"pracownika banku rzucil sluchawka...tylko pogratulowac takiego pracownika
SET / 78.88.63.* / 2008-09-17 21:52
ZGADZAM SIĘ!!!
mariano1982 / 198.178.236.* / 2008-08-19 11:56
No a co powiecie na to ze wydzwaniają do mnie Z euronbaku a ja nie jestem ich klientem szukają jakiejś dziewczyny i moje prośby maile nie pomagają cały czas dzwonią -to jest syf nie bank.Jak nie potrafią zareagować na to że dzwonią do nieklienta prze 6 miesięcy to o czym tu mówić .Dodatkowo odpowiadając na mojego maila wysłali dane osobowe o zgrozo innej osoby.

Infolinia to poza wyjątkami które do mnie dzwoniły to chamy jeden facet rzucił słuchawką jak powiedzialem że to pomyłka,a drugi zaczął mnie pouczać o kulturze gdy już nie wytrzytmałem i powiedziałoem co o nich myślę.Jednym słowem nigdy nic w Eurobanku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SET / 78.88.63.* / 2008-09-17 21:52
INFOLINIA A WINDYKACJA TO DWA RÓŻNE DZIAŁY
sds / 85.222.40.* / 2008-05-02 00:59
w eurobanku nigdy nie należy dawać dowodu osobistego, od razu puszczają przez BIK.
doradcy mówią, że mogą tylko standardową ofertę przedstawić, a jaka będzie dostępna dla klienta to nie wiadomo. Przy badaniu zdolności pytają się o wszystko, nawet o rok produkcji samochodu czy zarobki współmałżonka (jeśli ktoś posiada). Katastrofa
SET / 78.88.63.* / 2008-09-17 21:54
KAŻDY BANK MA SWOJE PROCEDURY NA SPRAWDZENIE ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ! JEŻELI COŚ NIE ODPOWIADA NIE BIORĘ TAM KREDYTU I W DOWOLNYM MOMENCIE MOŻNA WYJŚĆ!!!!!!!
andrzej2380 / 83.20.20.* / 2008-05-01 00:12
To najbardziej syfiasty bank w Polsce.Przeczytaj opinie na forum O KIENCIE

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: