Forum Forum finansoweKredyty

Uwaga na Eurobank !!!

Uwaga na Eurobank !!!

kibat / 212.76.33.* / 2006-04-10 15:28
Dzisiaj odebrałem raport o swojej osobie z Biura Informacji Kredytowej. Okazało się, że gdy kilka miesięcy temu starałem się o kredyt gotówkowy, pytałem tylko w kilku bankach o warunki, (nie podpisywałem żadnego wniosku kredytowego) to EUROBANK bez mojej wiedzy przesłał do BIK informacje, że złożyłem u nich wniosek o kredyt w kwocie 30000zł co jest nieprawdą gdyż tylko pytałem na jaki kredyt mogę liczyć. W efekcie złożyłem wniosek o kredyt w innym banku. Okazało się jednak, że dla innego banku nie jestem już wiarygodnym klientem gdyż kilka dni wcześniej EUROBANK odżucił mój wniosek o kredyt (KTÓREGO NIGDY NIE SKŁADAŁEM) lub, że próbuję zaciągnąć kolejny kredyt. W efekcie zostałem bez kredytu mimo, że nie mam żadnych zaległości kredytowych. Przestrzegam przed tym bankiem.
Wyświetlaj:
MSzz / 77.112.19.* / 2008-04-25 22:17
Hmm zaczne od tyłu co do osób które pracują w windykacji. Są to normalni ludzie, którzy mają nakaz i procedury tak postepować. Tylko i wyłacznie są winni przełożonie. Pracownik ma wykonac plan ma ściagnąć określą kwotę i koniec, jak nie to rozmowy motywujące... nie będe opisywała jakie to są bo koszmar, jeśli to nie pomoże to dowidzenia. A uwierzcie nawet we Wrocławiu jest trudną o dobrą prace. Pracownicy którzy tam pracują to jest istna fabryka, muszą się pytać nawet czy mogą wyjśc do toalety, mają z góry ustalone przerwy na śniadanie, nie ma tak że chce teraz wyjść. Na prawde pracownicy wykonują polecenia swoich przełożonych. Rozmowy są nagrywane i odłuchiwane. Osobiście nie chce mieć nic wspólnego z tym bankiem.
Hmm zaczne od tyłu co do osób które pracują w windykacji. Są to normalni ludzie, którzy mają nakaz i procedury tak postepować. Tylko i wyłacznie są winni przełożonie. Pracownik ma wykonac plan ma ściagnąć określą kwotę i koniec, jak nie to rozmowy motywujące... nie będe opisywała jakie to są bo koszmar, jeśli to nie pomoże to dowidzenia. A uwierzcie nawet we Wrocławiu jest trudną o dobrą prace. Pracownicy którzy tam pracują to jest istna fabryka, muszą się pytać nawet czy mogą wyjśc do toalety, mają z góry ustalone przerwy na śniadanie, nie ma tak że chce teraz wyjść. Na prawde pracownicy wykonują polecenia swoich przełożonych. Rozmowy są nagrywane i odłuchiwane. Osobiście nie chce mieć nic wspólnego z tym bankiem.


Hmm zaczne od tyłu co do osób które pracują w windykacji. Są to normalni ludzie, którzy mają nakaz i procedury tak postepować. Tylko i wyłacznie są winni przełożonie. Pracownik ma wykonac plan ma ściagnąć określą kwotę i koniec, jak nie to rozmowy motywujące... nie będe opisywała jakie to są bo koszmar, jeśli to nie pomoże to dowidzenia. A uwierzcie nawet we Wrocławiu jest trudną o dobrą prace. Pracownicy którzy tam pracują to jest istna fabryka, muszą się pytać nawet czy mogą wyjśc do toalety, mają z góry ustalone przerwy na śniadanie, nie ma tak że chce teraz wyjść. Na prawde pracownicy wykonują polecenia swoich przełożonych. Rozmowy są nagrywane i odłuchiwane. Osobiście nie chce mieć nic wspólnego z tym bankiem.
Hmm zaczne od tyłu co do osób które pracują w windykacji. Są to normalni ludzie, którzy mają nakaz i procedury tak postepować. Tylko i wyłacznie są winni przełożonie. Pracownik ma wykonac plan ma ściagnąć określą kwotę i koniec, jak nie to rozmowy motywujące... nie będe opisywała jakie to są bo koszmar, jeśli to nie pomoże to dowidzenia. A uwierzcie nawet we Wrocławiu jest trudną o dobrą prace. Pracownicy którzy tam pracują to jest istna fabryka, muszą się pytać nawet czy mogą wyjśc do toalety, mają z góry ustalone przerwy na śniadanie, nie ma tak że chce teraz wyjść. Na prawde pracownicy wykonują polecenia swoich przełożonych. Rozmowy są nagrywane i odłuchiwane. Osobiście nie chce mieć nic wspólnego z tym bankiem.

j. / 89.231.161.* / 2008-09-09 17:34
i to upowaznia ich do takiego traktowania czlowieka??????jak nie moze podskoczyc przelozonemu to ma prawo dokopac innym??smieszne! jak jeden z nich poradzil w tym forum zeby ludzie ktorzy biora kredyty jedli siano to moze niech ci biedni windylatorzy zrezygnuja z tak ciezkiej pracy i przejda na siano
mariod1 / 83.4.116.* / 2008-05-14 07:50
Strasznie mi jest żal tych pracowników.A gdzie są odpowiednie instytucje , które zajmują się takim wyzyskiem.A może do eurobanku nie docierają?
Bankowiec2000 / 194.146.120.* / 2008-04-25 10:01
Czytając te wszystkie BZDURY zastanawiać by się mozna było w ogóle kto odwiedza tego typu fora? Dlaczego wypowiadają się TYLKO ludzie, którzy mają problemy albo z zaciągnięciem kredytu albo z jego spłatą?! Należałoby się również zastanowić dlaczego bank dzwoni o swoje pieniądze?! Czyż nie po to, aby je odzyskać od ludzi nieżetelnych i nieuczciwych? Piszecie, że pracownik był chamski, poniżał rozmówcę? Uważam, że to nie miejsce na wylewanie swoich frustracji. Zawsze należy znaleźć przyczynę całej sytuacji, która jest w tym momencie oczywista NIE PŁACISZ DŁUŻNIKU-TO SPODZIEWAJ SIĘ KONSEKWENCJI. Czy ktoś się zastanawiał nad tymi slowami? Dlaczego nie ma ANI JEDNOGO komentarza, że ktoś się NIE SPÓŹNIŁ (zapłacił przed czasem) i bank do niego "z ryjem" zadzwonił??!! NIE MA i nie będzie. a dlaczego?? Bo windykacja bankowa nie dzwoni do ludzi UCZCIWYCH!!!!!!
Owszem są różne sytuacje losowe, na które nie mamy całkiem wpływu, ale czy to upoważnie NAS do tego, aby porzucać swoją kulturę osobistą i rzetelność?!! Czy takie fora, jak to należy traktować jako SPĘD Dłużników, Frustratów i Kłamców??!!
Niech każdy, kto tutaj się wpisuje i oczernia banki, ze chcą odzyskać pieniądze zastanowi się czy jego postępowanie wobec zaufania, jakim obdarzył go bank jest UCZCIWE??
Proponuję założyć inny temat: "Ja, który jestem DŁUŻNIKIEM". Myslę, że miałby on wzięcie. A co do opisanych sytuacji, że pracownicy banku to SS-mani, krzyczą, wrzeszczą, kłamią, poniżają etc myslę, że mozna między bajki włożyć. Każdy, komu jest wprost wytknięty BŁĄD lub złe postępowanie próbuje się mścić. Szkoda tylko, że takie osoby tracą czas na wypociny i bajkopisanie na forach, a nie zajmują się spłacaniem długów!!!
dłużnik 22 / 83.5.36.* / 2010-02-22 08:07
No nie jest z tym bankiem tak do końca prawda,pieniądze dają chętnie,ale obiecują po dwóch spłatach konsolidacje, i tak co miesiąc,robią w konia.Byle wzięli pieniądze za ubezpieczenie i to nie małe kwoty.Ile już ludzi nasz rząd doprowadził z powodu banków do chorób i samobójstw?Sprzedali nas bankom zagranicznym.Ateraz z radości zacierają ręce.Mioże byście zmniejszyli te sterte papierów,bo ludzie starsi nie wiedzą co podpisują.Używacie tam słów niezrozumianych dla nich.
majass / 91.192.197.* / 2008-10-10 17:29
Szanowny Panie, Pieniądze z mojego konta wyszły 29.08 aby rata doszła napewno o czasie. W przelewie również były wysłane dodatkowe pieniądze z racji jakiś tam odsetek. Okazuje się, że przelew mój został zaksięgowany dopiero 02.09. Przelew szedł 5 dni??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A gdzie przez te pięć dni były moje pieniądze. Proszę mi nie pieprzyć, że tyle idą z innego banku. Robie setki przelewów miesięcznie w firmie jak również setki odbieram. Niegdy nie było takiej sytuacji.
evvva / 89.78.226.* / 2008-12-17 21:57
Przelewy są realizowane przez KIR- Krajowa Izba Rozliczeniowa, max. czas realizacji przelewu -2 dni ROBOCZE. Także proszę odliczyć weekend.Inaczej być nie może.
kasiatko / 81.168.228.* / 2008-10-01 11:18
Ja spłaciłam dług przed czasem a teraz cały czas do mnie wydzwania Pan z windykacji i kaze dopłacić pieniądze bo jak nie to pójdzie do śadu. Przesłałam dowód wpłaty i panowie z windykacji twierdzą,ze to nie jest ten kredyt. Ciekawe kogo ma niby być?Reczywiście Eurobank to nie jest przyjazny bank.
Aneczkab7 / 83.14.65.* / 2008-10-03 20:35
Ja nigdy nie brałam kreydtu w Eurobanku a i tak dzwonili z ofertą, kiedy zapytałam Panią która dzwoniła skąd mają moje dane bo nigdy nie brałam u nich kredytu zaniemówiła, niestety nie mogłam dłużej rozmawiać ponieważ prowadziłam auto ale poprosiłam żeby za 30 min zadzwoniła jeszcze raz i nie doczekałam sie drugiego telefonu. Teraz myślę o otwarciu u nich rachunku oszczędnościowego ponieważ mają niezłą ofertę 6,06%. Po Waszych wypowiedziach zaczynam mieć wątpliwości czy warto???!!!
lopezez / 80.51.157.* / 2009-07-18 09:51
Korzystam od 2mc z konta online i oszczędnościowych, narazie wszystko w porządku.
Mogę więc ostrożnie polecić, zwłaszcza że opłaty niskie.
lopezez / 80.51.157.* / 2009-07-18 09:51
Korzystam od 2mc z konta online i oszczędnościowych, narazie wszystko w porządku.
Mogę więc ostrożnie polecić, zwłaszcza że opłaty niskie.
QQQQ / 195.189.55.* / 2008-09-24 01:45
BANKOWIEC NIE FILOZOFUJ , LUDZIE TUTAJ PISZĄ PRAWDE O EUROBANKU
(pracuję tam)
evvva / 89.78.226.* / 2008-12-17 22:01
Nie o Eurobanku a o windykcji, która nijak ma się do obsługi w oddziałach. Pracownicy starają się w jak najlepszy sposób pozyskać kl. windykacja wszystko niszczy. Obrażacie osoby, które nie mają "łatwego chleba" z coraz bardziej niemiłymi klientami.
andrzej2380 / 83.20.20.* / 2008-05-01 00:22
Bankowiec, jesteś totalnym burakiem.Nie tylko osoby , które wymieniłeś zabierają głos na forum tego Banku.
Poczytaj forum O KLIENCIE, może przejrzysz na gały>
mariod1 / 83.27.130.* / 2008-04-27 20:13
Otórz szanowny bankowcu.Nie mogłem się powstrzymać ,żeby nie odpowiedzieć na bzdury,które piszesz.Jestem niestety pożyczkobiorcą w waszym nędznym banku od roku 2005.Zawsze płacę raty na czas,jednak w ostatnim czasie ok.godż 21,30 zadzwonił pan ,który przedstawił się jako pracownik waszego banku.Pierwsze słowa oczywiście po przedstawienu się to cytuję:czy pan ......... poproszę o Pański numer Pesel .Stanąłem jak wryty .Godź.21,30 dzwoni jakiś nieznajomy i TAKI NUMER.Przepraszam -mówię , ale nie podaję moich prywatnych danych przez telefon i w dodatku nie wiem komu?.Jeżeli jest jakiś problem to zgłoszę się jutro do oddziału banku.Dobranoc panu i odłożyłem słuchawkę.Po chwili znowu telefon , jest 21,40 .Odebrałem i o dziwo znowu ten sam pan tylko ton jakby ostrzejszy i cytuję;a co to nie ma pan odwagi podać numeru pesel?.Oniemiałem , myślę jakiś szantaż czy co?Odpowiadam - nie proszę pana po prostu nie mam takiego obowiązku.Trochę mi podniósł ciśnienie więc mówie-Jeżeli jeszcze raz pan zadzwoni to zadzwonię na policję.Jest godż. 22,00 Znowu telefon i znowa ten sam pan ,myślę sobie facet ma na prawdę problem.Próbował coś powiedzieć ,ale nie słuchałem,odłożyłem słuchawkę i rozłączyłem telefon,kładłem się w końcu spać .W następnym dniu złożyłem skargę na ów pana.Jak się dowiedziałem ten pan dzwonił w sprawie niedopłaty w kwocie 23,40 zł .Nie wiem jak zakończy się ta sprawa i szczerze mnie to nie interesuje.Zdecydowałem się spłacić w całości zaciągniętą pożyczkę bo nie chcę mieć z tym bankiem nic wspólnego.Jestem klientem a nie więźniem. Więc panowie "windykatorzy" pamiętajcie, że osoby do których dzwonicie to przede wszystkim klienci banku , a nie zło konieczne które należy zeszmacić. Na całe szczęście są banki , a przede wszystkim pracownicy tych banków, od których kultury traktowania klienta powinni się pracownicy eurobanku uczyć,o ile są w stanie ją pojąć.Pozdrowienia dla pseudowindykatorów eurobanku.
evvva / 89.78.226.* / 2008-12-17 22:02
Nędzny bank, który 3 lata temu pożyczył pieniądze kiedy ich potrzebowałeś....Zastanów się
gruba dupa / 79.190.182.* / 2008-09-16 12:54
a gdzie złożyłeś tę skarge bo tez zamierzam to zrobic.Odpowiedz prosze.
nigdy euro / 83.28.180.* / 2008-07-03 20:21
witam Państwa , no aż mi lepeij jak czytam Państwa uwagi , moja sprawa jednak wygląda gorzej, zadzwoniłem do EB z prośbą o przesunięcie raty ponieważ mam opóźnioną pensje w pracy pani powiedziała ze nie ma szans ze musze wpłacić rate na 16czerwca ,dzisiaj dostalem telefon i wierzcie mi takiego telefonu nikomu nie zycze , Pan poprosił o date urodzenia w celu weryfikacji po czym usłyszałem ze jestem złodziejem , jakim prawem nieplace raty, ze jesten nudny daremny , ja tak chlopa słucham i zaczałem sie z nim kłucic i bronic ze rate wpłace najpozniej 10 lipca i wtedy sie posypało słuchajajcie tego nie słyszałem nigdy od nikogo pan mowi tak "Panie ..... zachwouje sie pan jak ciota jak gej wrzeszczący na paradzie" tego juz nie wytrzymałem Jutro ide na prokuraturę oraz do UOKiK zeby z tym Bankiem zrobili porządek , sooryy ale nie jestesmy jak szmaty do podłogi
radomianin / 83.14.194.* / 2008-07-16 22:53
ja tez miałem telefony, mialem tylko chwilowy problem ze spłata. ci co dzwonia to zwykle chamy bez kultury. niech naliczaja sobie kary to i tak na tym jeszcze zarobia ale chamsko do klienta co to za obyczaje. jak chca żebyś brał to piękne slówka a jak masz małe potkniecie to pokazuja swoią prawdziwą twarz.
windykator / 212.244.101.* / 2008-05-11 22:10
dobrze że spłaciłeś bo takich klientów nie potrzebujemy,jak masz zaległość to z pokorą je spłaći nie podskakuj bo z góry jesteś przegrany
gruba dupa / 89.229.21.* / 2008-09-16 18:33
Człowieku jesteś wyraźnie zakomplesiony albo zabrali ci premię, gratuluje, pewnie niedługo zostaniesz bez pracy. myślę, że za wczasu powinieneś jej poszukać bo do pracy z ludźmi, Z LUDŹmi to ty sie nie nadajesz.
pracownik eurobanku / 89.25.142.* / 2008-04-27 00:17
bredzisz BANKOWCU...windykacja dzwoni,drze ryja i straszy.Przynajmniej w Eurobanku
Namierzyciel / 90.156.66.* / 2008-04-27 12:54
A ja wiem czyj to IP :)
monikak / 83.6.24.* / 2008-04-03 13:35
nigdy w życiu nie spotkałam się z takim chamstwem jak w EUROBANKU! miałam kredyt w tymże banku ( zamknęłam go zaciągając w PKO) z przyczyn losowych tzn. choroby spóźniłam się ze spłatą kredytu 3 dni wtedy zadzwonił do mnie Pan z Eurobanku i krzycząc poniżając mnie podał mi jednodniowy termin tzn. niedzielę na wpłatę prosiłam że najbliższa placówka jaka jest czynna w niedziele mieści się 80 km ode mnie ten Pan oznajmił że nie interesuje go to i na moją prośbę że zapłacę w poniedziałek o godz 9 odpowiedział że w poniedziałek o 8 z największą satysfakcją wpisze mnie do BIK-u. i tak zrobił! Uważajcie na Eurobank a najbardziej na Pana Filipa...!
majk71 / 2008-09-08 20:52
To prawda ja place miesiac w miesiac tylko o cztery lub piec dni po terminie ,zaraz dzwoni jakis nie przyjemny typ juz z windykacji i straszy moja zone i jest zbyt glupio madry,ojjj bym dostal tego mandrale w swoje rece,wogole nie idzie z nim pogadac-taki zwykly prosty ham!!! Nie wiem co on sobie mysli,ja wogole sie dziwie ze nikt nie zrobi z tym porzadku.Moim zdaniem to ten bank to banda zlodzieji i jeden wielki syf !!!!!!
Przyjaciel153 / 91.94.235.* / 2008-06-04 21:34
Jest to osoba, która ma chamskie wychowanie. Klientów traktuje jak inwestycję. Patrzy jak najwięcej zarobić, nie troszczy się o dobro Klienta. Byłem Klientem EB. Nie czułem się swobodnie. Miałem wrażenie, że ta kobieta obsługują mnie z wielkiej łaski, chyba uważa się za pępek świata. Nie dosyć, że musiałem stać w kolejce, to jeszcze bardzo długo musiałem czekać na załatwienie formalności. Zostałem parę razy wzywany i musiałem donosić dokumenty, mimo iż zostałem zapewniony na początku, że wszystko to co mam w zupełności wystarczy. Wszystko ładnie jest podczas podpisywania umowy, a kiedy jest czas na płacenie rat, wychodzi zupełnie coś innego .W rzeczywistości koszty kredytu są większe. Brak fachowej obsługi. Nie polecam tego punktu sprzedaży.
SET / 78.88.63.* / 2008-09-17 22:00
DO WSZYSTKICH NIERZETELNYCH!!!!!!!!!!!!!! PŁAĆCIE W TERMINIE ŚCIEMNIACZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DO WINDYKACJI EUROBANKU !!!!!!!!!!!!!!!!! POWINNI WYLAĆ WASZE SZEFOSTWO BO PRZEZ TYCH BURAKÓW I FRAJERÓW BANK TRACI KLIENTÓW I DOBRĄ OPINIĘ
ciekawa2 / 213.158.196.* / 2008-06-05 11:16
z którego punku EB korzystałeś?
andrzej kk / 91.146.219.* / 2007-12-28 23:07
Kilka dni temu skladalem wniosek kredytowy w euro banku facet ktory przyjmowal stwierdzil ze mam zdolnosc kredytowa wydrukowal umowe podpisalismy i powiedzial ze jak centrala zatwierdzi to pieniadze wyplaca odrazu. Po weryfikacji o ktorej lepiej nie pisac bo bylo to przykre doswiadczenie dostalem sms a ze wniosek zostal rozpatrzony negatywnie. Co mam w tej sytuacji zrobic? Czy moge zarzadac wydania zlozonych dokumentow oraz o zniszcenie podpisanej umowy? Po tym co czytam na forach mam obawy czy czasem nie padlem ofiara oszustwa. prosze o informacje co moge zrobic
cokolinka / 81.190.211.* / 2008-01-16 22:32
to,że otrzymałeś negatywkę esm oznacza,że w najbliższym czasie nie otrzymasz kredytu w eb, dokumenty możesz zniszczyć są nieważne, nie jest to oszustwem i często się to zdarza, więc nie ma się czego obawaić

2007-12-28 23:07:03 | 91.146.219.* | andrzej kk
Re: UWAGA NA EUROBANK!!! [0]
Kilka dni temu skladalem wniosek kredytowy w euro banku facet ktory przyjmowal stwierdzil
ze mam zdolnosc kredytowa wydrukowal umowe podpisalismy i powiedzial ze jak centrala
zatwierdzi to pieniadze wyplaca odrazu. Po weryfikacji o ktorej lepiej nie pisac bo bylo
to przykre doswiadczenie dostalem sms a ze wniosek zostal rozpatrzony negatywnie. Co mam
w tej sytuacji zrobic? Czy moge zarzadac wydania zlozonych dokumentow oraz o zniszcenie
podpisanej umowy? Po tym co czytam na forach mam obawy czy czasem nie padlem ofiara
oszustwa. prosze o informacje co moge zrobic
Lapaola / 85.222.36.* / 2008-08-23 20:50
a co mam zrobic ja skoro starałam sie o kredyt w tym pseudobanku i nie dostałam odpowiedzi a po pół roku gdy poszłam do placówki to dowiedziałam sieże ten kredyt jednak mi przyznano pani w tym banku odradziła mi złorzenie reklamacji w tej sprawie poniewaz to podobno i tak by nic nie dało i teraz jest taki rezultat ze spłacam kredyt z którego wziełam 1900 zł a przyznano mi podobno 3500 tysiaca.I to nie jest naciaganie ludzi nie zalezy im na klientach.
SET / 78.88.63.* / 2008-09-17 22:02
ZŁÓŻ DONIESIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘSTWA JEŻELI NIE PODPISAŁAŚ UMOWY TYLKO KTOŚ ZA CIEBIE LUB PODPISAŁAŚ ALE KTOŚ WYBRAŁ TWOJE PIENIĄDZE!-INNEJ MOŻLIWOŚCI NIE MA!!!!!!!
Naiwny pozyczkobiorca / 83.4.116.* / 2008-01-22 19:41
Dobrze że Pan nie skorzystał z oferty to bank który może doprowadzic do zawału spoznienienie o jeden dzien jest setki telefonów od windykatorów ktorzy nekaja matki babki ciotki są okropni.Ze jeszcze tym bankiem nie zajely sie odpowiednie władze. Ci ludzie to jak wczasie wojny ss, Pozyczka jest ubezpieczona placi się grube pieniądze ktos tym zarządza
znużony / 90.156.112.* / 2009-02-10 22:25
tylko setki??
dobrze, że na zasiłku jesteś to masz kiedy komórke za przyznany kredyt odbierać :DDDD
uważacie, że bank nie jest w porządku a Wy tak, to zgłoście do odpowiednich instytucji a nie biadolicie : )
jeśli macie rację to wygracie, a jak nie to po co o tym na forach pisać???
miłła / 83.15.9.* / 2008-02-19 17:31
zgadzam się z wypowiedzią naiwnego pożyczkobiorcy
meeeegi / 89.79.65.* / 2007-12-05 23:31
każdy ma prawo wyboru, a z umowy wynika jaki jest termin wpłaty raty ( wpływu raty).
Fuksa / 77.236.0.* / 2007-11-05 05:27
Eurobank to rzeczywiście najgorszy bank z którym miałem kontakt. Brak szacunku do kogokolwiek, obiecywanie kredytu na określonych warunkach a później dodatkowe wymagania k których nie było mowy. Krótko mówiąc krętactwo i chęć łatwego zarobku. Nie polecam.
gajka / 212.160.172.* / 2009-06-10 11:17
Nie spotkałam gorszego Banku niż EUROBANK
Ludzie pracujący w windykacji są mało kulturalini, niegrzeczni, obrażają Klienta krzyczą do słuchawki i wygadują niestworzone historie np. mama odebrała mój telefon a Pani z windykacji wrzeszczała do słuchawki jak opętana że zgłasza kradzież telefonu na policję bo nikt obcy nie ma prawa odbierać telefonów, bo ona chce rozmawiać z Klientemm swojego Banku , chyba coś sie tej Pani w głowie pomieszało albo sama nie wiem ;)))
SET / 78.88.63.* / 2008-09-17 22:03
BO TRZEBA BYŁO POWIEDZIEĆ PRAWDĘ W TRAKCIE SKŁADANIA WNIOSKU!!!!!!!!!
freddy / 81.15.221.* / 2009-06-10 13:59
wniosek sie nie sklada, go sie podpisuje, ... ;)
rozgoryczony / 79.162.0.* / 2008-02-11 23:56
Witam. Ostrzegam przed firmą Euro bank (ul. Przasnyska 16) w Makowie Mazowieckim. Byłem Klientem Euro banku. Nie czułem się swobodnie. Miałem wrażenie, że Panie obsługują mnie z wielkiej łaski, chyba uważają się za pępek świata. Nie dosyć, że musiałem stać w kolejce, to jeszcze bardzo długo musiałem czekać na załatwienie formalności. Zostałem parę razy wzywany i musiałem donosić dokumenty, mimo iż zostałem zapewniony na początku, że wszystko to co mam w zupełności wystarczy. Wszystko ładnie jest podczas podpisywania umowy, a kiedy jest czas na płacenie rat, wychodzi zupełnie coś innego .W rzeczywistości koszty kredytu są większe. Brak fachowej obsługi. Nie polecam tego punktu sprzedaży.
SET / 78.88.63.* / 2008-09-17 22:04
ODSYŁAM DO JAKIEGOKOLWIEK INNEGO BANKU JAK 2 PKO CZY ING ITP.. ITD...
bernadeta / 83.28.136.* / 2007-11-17 17:01
Jeśli chcesz wziąć kredyt NIE BIERZ W EUROBANKU! Za każde niepowodzenie w terminowej spłacie czeka Cię rozmowa z "profesjonalną i miłą obsługą" kilenta w postaci
pana nasyconego sarkazmem, który próbuje zachęcić cię do spłacania kredytu szczując cię czarną listą na całe życie. Czarna wołga, czarna teczka w starych, dobrych czasach niech się chowa dzis jesteśmy w Europie, liczą się czarne listy w bankach. Taki, gość, który rzadko kiedy się przedstawi ( na jakieś 12 rozmów -4 miesiące temu została zwarta umowa - t ylko dwukrotnie rzucił a raczej bąknął jakimś nazwiskiem ) ironicznie zadaje ci pytania, na które nie da ci odpowiedzieć, tylko sam insynuuje cyniczne odpowiedzi. Szarga twoim imieniem i porównuje z patologią społeczną.
Panie Prezesie banku! na szczęście nie jesteście jedyni w ofercie kredytowej, ale na pewno jedyni w tak prymitywnych, że aż psychopatycznych naciskach i braku szacunku dla klienta.
SET / 78.88.63.* / 2008-09-17 22:05
CIEKAWE JAK BY KTOŚ TWOJEJ FIRMIE NIE ZAPŁACIŁ ZA USŁUGĘ!!!!!!!??????????
Anushiak / 83.168.106.* / 2007-09-08 17:38
Mam ogromną prośbę. Pilnie potrzebuje kredytu - 2000zł, niestety moja sytuacja nie wygląda najciekawiej, w tym momencie znajduję się na umowie na czas określony tylko do października (miesiac mi został) następnie będę miała na 100% podpisaną umowę na stałę. Niestety jedyne co w tym momencie pracodawca moze zrobić to dopisać mi na zaświadczeniu o zarobkach że "Istnieje mozliwość przedłużenia umowy". Dowiedziałam się już m.in w Lo\ukasie ze oni tego nie uznają. Poimórzcie mi i powiedzcie gdzie mogę się zgłosić?? To jest naprawdę pilna sprawa. Dosłownie zycia i śmierci :) Myślałam o Eurobanku ... ale teraz jak poczytałam to już sama nie wiem - proszę o pomoc na adres anna_fiona@interia.eu
Agnieszka Browarna / 2009-02-03 16:21
Eurobank odpowiada:
Eurobank udziela pożyczek gotówkowych osobom zatrudnionym na podstawie umowy o pracę na czas określony. Okres kredytowania jest jednak w takiej sytuacji ograniczony. Minimalna liczba rat, na jaką eurobank udziela pożyczek to 3 raty, w związku z czym kredytobiorca powinien mieć umowę na minimum 4 miesiące.

Agnieszka Browarna
Ekspert
eurobank
aza / 213.199.239.* / 2008-09-10 20:19
Hej niech pracodawca wystawi ci zaświadczenie że przewiduje przedłużenie umowy wiekszosc banków zaakceptuje np Kredyt Bank
lafemme5 / 88.156.129.* / 2007-04-23 21:01
Ale przecież wystarczyłoby zaświadczenie z Eurobanku z informacją, że nie zaciągnąłeś kredytu i ten drugi bank powinien uznać to zaświadczenie. Dla Waszej wiadomości to w każdym banku, w którym proszą Was o dowód osobisty, na pewno zostaniecie puszczeni do BIKu i ta info będzie widnieć przez jakieś 5 lat. Tak robi GE Money, Lukas, Eurobank. Nie wiem, jak jest w Citi.
zielona łąka / 2007-11-22 19:21
Witam Serdecznie! Jestem byłym pracownikiem Pekao SA i wiem troszkę jak to wygląda. Rzeczywiście duzo banków wpisuje klientów do Bik nawet jak nie udzieli im kredytu, ale w sytuacji gdy zdecydujecie się na kredyt w jakimś banku i on nie wyjdzie z jakiś przyczyn to wtedy jestes wpisanie w bik. Jest to tylko zapytanie. Nie jest to informacja ze został wam udzielony kredyt.
Nie wiem czemu pracownik Eurobanku tak postąpił ale to nie jest zgodne z prawem.
Pozatym jesli dajecie nawet dowód w Pekao SA i tylko pytacie o kredyt to nik was nie wpisze do jakiejkolwiek bazy.
AneKr / 87.206.225.* / 2007-06-26 22:02
LUKAS nie korzysta z bazy BIk. Sowją ocenę klienta opiera na swoich danych. Wiem, bo tam pracowałąm.
SET / 78.88.63.* / 2008-09-17 22:07
KORZYSTA DLA KREDYTÓW POWYŻEJ PEWNEJ KWOTY A JAKIEJ TO TAJEMNICA BANKU!!!!!!! PRACOWNIK POWINIEN TO WIEDZIEĆ!!!!!!!!!!
sandal / 62.21.13.* / 2007-05-18 19:51
powiem tak w citi jest następująco miałem kiedyś kredytlinie w koncie w wys 1500zl gdy zamykałem konto wszystko bylo ok wyjechalem za granice na adres zameldowania nie przyszla zadna korespondencja ........ gdy wrocilem chcialem wziac kredyt w innym baku na zakup ziemi okazalo sie ze citi bank wyslal moje dane do biku ze nie jestem wiarygodnym klientem a wszystko poszlo o osetki od kredyt lini w wysokosci 117 zl o ktorych mnie nikt nie pooinformowal a przy zamknieciu konta nie było zadnych zaleglosci!!! najgorszy bank takie jest moje zdanie Ernest
SET / 78.88.63.* / 2008-09-17 22:10
JEŻELI DOSTAŁEŚ POTWIERDZENIE ZAMKNIĘCIA KONTA TO IDŹ Z NIM I SPRAWĘ MASZ WYGRANĄ. JEŻELI TYLKO WNIOSEK O ZAMKNIĘCIE TO JESTEŚ ZOBOWIĄZANY DO UREGULOWANIA WSZYSTKICH ROSZCZEŃ!!!!!!!! TAK SAMO JEST GDY SPŁACASZ KARTĘ KREDYTOWĄ!!!!!!!
SET / 78.88.63.* / 2008-09-17 22:10
CZYTAĆ REGULAMINY!!!!! I UMOWY!!!!!!!!
Marcin Lipiński / 83.11.42.* / 2009-08-26 10:55
Hej Set, nie tak ostro i nie tak szybko. Ja również w ciągu trzech dni odstąpiłem od umowy, towar i kasa zwrócona. Po mięsiącu otrzymuję wezwanie do zapłaty zaległej raty!!!! Jak tak kurde może być pytam się? Dzwonię do banku na podany w SMS numer. Pani informuje że nic mi nie powie. Szukam innego numeru. W końcu inna pani informuje, że owszem, papiery odstąpienia dotarły i wszystko jest w porządku z mojej strony, ale „procedura zamknięcia kredytu” jest w toku i dlatego otrzymuję SMS. Potem mi kwota zostanie zwrócona. Czyli jak? Odstąpiłem i mam wpłacać? Poza tym pani nie daje mi gwarancji, że moje papiery będą czyste na przyszłość. Przecież to CYRK NA KOŁKACH? Niech mi to jakiś szanowny pracownik tego czy innego banku sensownie wyjaśni. Na mój gust to granda zwykła. Po cholerę prawo skoro bank ma swoje? Myślę tu o prawie każdego konsumenta to odstąpienia w ciągu 10 dni od kredytu. Ja ostąpiłem dnia trzeciego. Ale trudno, płacić trzeba... a i na kredyt w przyszłości nie mam co pewnie liczyć. CHAMSTWO I TYLE! (za słabo powiedziane)
pikolo / 81.15.148.* / 2007-03-13 10:29
Regulamin forum
bjarkiewicz / 2007-03-09 14:21
Proszę o kontakt osoby, które zostały oszukane przez doradców finansowych bądź doradców do spraw kredytów mail: bjarkiewicz@polsat.com.pl
zaszkowana / 83.5.28.* / 2010-03-26 16:16
gdy brałam pożyczkę w eurobanku zapewniano mnie że gdy spłacę 3 raty dostanę konsolidację.Zapłaciłam.Zapytałam panią czy dostanę tę konsolidację,niestety padła odpowiedź......jak pani spłaci 6 rat.Spłaciłam. W tym czsie zadzwonił do mnie Pan właśnie z EURO BANKU i powiedziałam że mam się zgłosić do złożenia wniosku na konsolidacje.Gdy wyszłam ze szpitala i udałam się do banku.Niestety ta Pani powiedziała że jest ważna tylko ta oferta tydzień.I tak mnie zwodzą z miesiąca na miesiąc.Zapewniano mnie że jak dostane konsolidacje dostanę też zwrot ubezpieczeń.Bardzo się ucieszyłam,że spłacę za to te małe ostatnie kredyty .Niestety moja radość była chwilowa.Zostałam złapana na przynętę jak ryba.Teraz jestem opóźniona z ratami dwa tygodnie ,ale w tym czsie dostaję listy i telefony.Jestem już u kresu sił.Postanowię poprosić o pomoc TRYBUNAŁ PRAW CZŁOWIEKA.Jak można tak ludzi robić w balona.Zaznaczam jest to euro bank w Rybniku.
Belfer / 83.9.98.* / 2008-01-21 20:56
Jutro jestem umówiona z doradca w Eurobanku, ale chyba wszystko na to wskazuje, że nie zdecyduję się na współpracę z Eurobankiem. Same negatywne opinie, po prostu strach. A arogancja i niekompetencja sa dla mnie nie do przyjęcia. Może za kilka lat, jak kadra banku się wyuczy, będzie można zacząć współpracować z tym bankiem.Belfer
SET / 78.88.63.* / 2008-09-17 22:15
BO PISZĄ PRAWIE SAMI FRUSTRACI !!!!!!!!!!!!!!!! UCZCIWYM NIE CHCE SIĘ TEGO ROBIĆ I NAWET CZYTAĆ TYCH BZDUR!!!!!!!!!!! IDŹ PRZECZYTAJ UMOWĘ I REGULAMIN !!!!! DO 10 DNI MASZ CZAS USTAWOWY NA REZYGNACJĘ Z KREDYTU PO UISZCZENIU DODATKOWYCH KOSZTÓW ZWIĄZANYCH Z UDZIELENIEM KREDYTU!!! ZAPYTAJ O NIE DORADCĘ!!!!!!!!
Marcin Lipiński / 83.11.42.* / 2009-08-26 11:02
„Frustraci”??? Człowieku, ubliżasz ludziom! Uczciwi tu nie piszą? Tak się składa, że ani razu niczego nie ukradłem. Kredyty spłacałem też uczciwie i w terminach (poza jednym poślizgiem!!!). Frustracji można się nabawić po kontakcie z Eurobankiem właśnie! Przejrzyj na oczy i zacznij słuchać ludzi a nie ich obrażać tylko dlatego że siedzisz „po drugiej stronie słuchawki”. Praktyki tej instytucji naprawdę są nie na miejscu. Przejrzyj sobie niektóre wypowiedzi (z moją włącznie). Gdzie popełniłem błąd? Słucham! Powiedzieć Ci? W jedym miejscu – zetknąłem się z Eurobankiem. Oto jedyny mój błąd w tej całej sytuacji. Pozdrawiam bez serdeczności.
rybka / 2007-03-09 15:10 / Tysiącznik na forum
Proponuję zacząć od definicji "oszustwa przez doradcę finansowego bądź doradcę do spraw kredytów"!
Takich "oszukanych" może byc wielu, którzy np. wpłacając po 200zł miesięcznie na swoją emeryturę, mysleli, że po roku należy im sie 2400, tylko dla tego, że nie pojeli sensu takiego inwestowania i nie zapoznali się z Ogólnymi Warunkami. Innym "oszukanym" może być kredytobiorca, którego sąsiad ma w innym banku ratę niższą o 5zł.
Przemiły / 83.23.235.* / 2007-03-01 10:11
mnie porobił Kredyt Bank i to ostro - na 50.000 zł
mar01 / 87.206.244.* / 2007-02-26 12:56
niestety ale taka sytuacja pojawia się nietylko w Eurobanku ale w większości Banków które oferuja tak zwane "szybkie kredyty" przez telefon lub internet, zamin zostanie nam udzielona jakakolwiek informacja musimy podać nr PESEL i dlatego należy unikac takich instytucji jak Eurobank, halogotówka, cetelem bo oni odrazu wrzucja "zapytanie" do BIK. Najlepiej udac się do placówki renomowanego Banku i tam złożyc formalny wniosek
SET / 78.88.63.* / 2008-09-17 22:18
TO PODSTAWA SZYBKIEGO KREDYTU CZYLI SPRAWDZENIE HISTORII KREDYTOWEJ!!!!! JEŻELI KTOŚ MA CZAS CZEKAĆ TYDZIEŃ LUB DWA NA GOTÓWKĘ JAK W NIEKTÓRYCH BANKACH TO NIECH IDZIE TAM!!!!!!!!! JA W ŚLĄSKIM CZEKAŁEM TYDZIEŃ, A MOJA ZNAJOMA PÓŁTORA!!!!!!!!!!
SET / 78.88.63.* / 2008-09-17 22:19
POMIMO, ŻE OD WIELU LAT MAMY TAM KONTA I WPŁYWA NA NIE WYNAGRODZENIE!!!!!!!!!
ang-pol / 87.207.158.* / 2007-02-26 10:18
dobra rada nie składajcie wniosków o pozyczke w polsce najlepiej załozyc konto w W.BRYTANII np lloyds, bardzo łatwo tam o kredyty na niski procent wystarczy przetransferować na takie konto polskie oszczednosci i po sprawie decyzja o udzieleniu kredytu 15 minut warunek stałe przelewy wynagrodzenia na konto w anglii moze przelewac wasz pracodawca po prostu macie konto w angielskim banku kredyt w wysokosci 2000 funtów na takzwana gebe otrzymasz kiedy tylko chcesz ponadto masa promocji ubezpieczen i karty chonorowane wszędzie przy płaceniu.
dodatkowo morzecie przystapic do eunduszu emerytalnego po ukończeniu 65 roku zycia morzesz pobierać 94 funty tygodniowo.WYPNIJCIE SIE NA TYCH ĆWOKÓW.
A OBSŁUGA KONTA ZA DARMO ŻADNYCH PROWIZJI I OPŁAT
SET / 78.88.63.* / 2008-09-17 22:22
ŻYJESZ W ŚREDNIOWIECZU!!!!! PO PROSTU TRZEBA WIEDZIEĆ JAKĄ KARTĘ DO KONTA SOBIE ZAŁATWIĆ!!!!!!! A POTEM BĘDZIECIE SIĘ PLĄTAĆ OD BANKOMATU DO BANKOMATU W POLSCE MAJĄC PROBLEMY Z WYPŁATĄ GOTÓWKI!!!!!! TAKIE SYTUACJE MAM NA PORZĄDKU DZIENNYM!!!!!!!!! A KARTY CHIPOWE TO DOPIERO PROBLEM Z WYPŁATĄ W POLSCE!!!!!!!!! POMIJAJĄC UTRUDNIONY KONTAKT Z OBSŁUGĄ BANKU I PLĄTAJĄ SIĘ TACY PÓŹNIEJ OD BANKU DO BANKU JAK BŁĘDNE OWIECZKI!!!!!!!
mikii / 84.205.186.* / 2008-04-26 16:42
http://www.szkocja.net/forum/messageview.aspx?id=77806
sin20 / 2007-10-31 23:23
prosze o wiecej szczególów na temat tego banku z góry dziekuje , moj e-meil to sin1@wp.pl
Re: UWAGA NA EUROBANK / 83.144.73.* / 2007-08-16 07:42
prosze o podanie wiecej szczegółów nt tego konta oraz infojak je założyć. pozdrawiam
asiagutkowo@interia.pl
rador27 / 2007-04-18 21:26
Proszę o jakieś szczegółowe informacje jak tego dokonać jak założyć konto w Angli jak z niego kożystać w Polsce moj e-mail: rador276@wp.pl
przemohool / 193.138.140.* / 2007-01-06 11:12
Ostrzegam wszystkich chcących podjąć współpracę z tym bankiem nie szanują ludzi ani ich czasu
gruba dupa / 89.229.21.* / 2008-09-16 18:42
i na dodatek ogladaja zdjecia na służbowych komputerach w godzinach pracy, tak jest w toruniu, na ul. Królowej Jadwigi..
CHEERS / 83.22.47.* / 2006-11-20 15:01
DZIS OTRZYMALEM NIEMILY TELEFON Z TEGO "NIBY" BANKU :/ GRRRR... FACET NA MNIE NAWRZESZCZAL I ZACZAL MI GROZIC !!! JAKIS PALANT !!! ZANIM ZATRUDNIAJA KOGOS NIECH LEPIEJ SPRAWDZA CZY OSOBA TA NALEZY DO KULTURALNYCH ... CALY DZIEN DO BANI PRZEZ TAKICH JAK CI, KTORZY PRACUJA W EUROBANKU :/ WE WROCLAWIU, DODAM
SET / 78.88.63.* / 2008-09-17 22:24
UOKIK!!!!!!
gruba dupa / 89.229.21.* / 2008-09-16 18:46
Tam rzeczywiście pracuja sami palanci, stopień kultury osobistej ( jeśli o takiej w ogóle mozna mówić) pozostawia wiele do życzenia. przestrzegam przed braniem pożyczek w tym banku.
SET / 78.88.63.* / 2008-09-17 22:25
UOKIK
windykator / 212.244.101.* / 2008-05-11 22:21
jak będziemy potrzebować doradcy to się do ciebie zgłosimy
kocham eurobank / 81.190.153.* / 2008-02-19 15:16
ciesz sie że nie przyszedł "terenowy kierownik windykacji" bo to bardzo mili ludzie :-) a tak wizyta to jedne jedyne 70 złotych....
ezapaz / 2006-11-26 21:30
A za co nawrzeszczał i skąd pewność, że był z Eurobanku?
CHEERS / 83.22.17.* / 2006-11-27 20:43
TO BYL FACET Z EUROBANKU,BO SAM MI SIE PRZEDSTAWIL ... TO BYLO BARDZO NIEPRZYJEMNE :/ NAWET MI GROZIL A TAK NIE POWINNO BYC, PRAWDA? ... WLASNYCH KLIENTOW MIESZAC Z BLOTEM, TO CHYBA PRZESADA ...

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: