Forum Forum finansoweKredyty

Uwaga na Eurobank !!!

Uwaga na Eurobank !!!

kibat / 212.76.33.* / 2006-04-10 15:28
Dzisiaj odebrałem raport o swojej osobie z Biura Informacji Kredytowej. Okazało się, że gdy kilka miesięcy temu starałem się o kredyt gotówkowy, pytałem tylko w kilku bankach o warunki, (nie podpisywałem żadnego wniosku kredytowego) to EUROBANK bez mojej wiedzy przesłał do BIK informacje, że złożyłem u nich wniosek o kredyt w kwocie 30000zł co jest nieprawdą gdyż tylko pytałem na jaki kredyt mogę liczyć. W efekcie złożyłem wniosek o kredyt w innym banku. Okazało się jednak, że dla innego banku nie jestem już wiarygodnym klientem gdyż kilka dni wcześniej EUROBANK odżucił mój wniosek o kredyt (KTÓREGO NIGDY NIE SKŁADAŁEM) lub, że próbuję zaciągnąć kolejny kredyt. W efekcie zostałem bez kredytu mimo, że nie mam żadnych zaległości kredytowych. Przestrzegam przed tym bankiem.
Wyświetlaj:
klient eurobank / 77.223.192.* / 2010-02-01 20:08
A ja spóźniłem sie tylko i aż cztery dni z ratą. Oczywiście po niemiłych telefonach z banku ( że jestem złodziejem i że wyślą mi inspektora do oszacowania mojego majątku ) przyjechał do mnie ich windykator z dwoma typkami i zaczął mnie straszyś, do tego zebym od razu dał mu gotówke .... ?!!
PaniJadzia / 79.186.52.* / 2010-02-20 22:07
Jeśli ktoś się spóźnia 4 dni z ratą to nikt windykatorów nie nasyła na takich Klientów. i prosze takich uwag nie wypisywać.
do jadzia / 109.243.153.* / 2010-03-08 22:08
to są ostatnie szmaty i szmaciarze
Iwośka / 83.28.18.* / 2010-03-02 09:33
Nasyła pindo, nasyła deutsche bank robi podobnie !!!!!!!!!! Za 3 zł (słownie TRZY!!!!!) STRASZYLI MNIE TELEFONICZNIE!!!!!! Ale źle trafili bo buzię też mam i byle szmaciaż nie będzie mną pomiatał!
deutsche / 87.207.212.* / 2010-03-21 19:46
Jak buzie masz zacznij nią zarabiać a wtedy długów nie będzie!
DOdeutsche / 94.42.44.* / 2010-03-21 19:59
rozumiem, ze robisz tak, jak poradzilas, tylko dupa... a na starosc bedziesz popuszczac kupcie...
hamuj swoje zapędy, oki? jak Tobie forum nie pasuje, to radiomaryjne jest 3 adresy dalej!
zlejEURO / 94.42.34.* / 2010-02-03 19:54
bylo od razu zadzwonic na 997 i powiedziec, ze ktos przyjechal, straszy ciebie i chce jakies pieniadze... szybko by przyjechali. zlej ten bank i nie reaguj na ich zaczepki. najlepiej nie plac wcale. komornik sam sciagnie kase, a windykatorzy niech spadaja!!!! ;)))
daro71 / 83.26.113.* / 2010-02-06 09:37
baranku!! komornik naliczy takie koszty , że człowiek podziękuje ci za radę...jakimś tępym narzędziem
sapiens / 2010-02-08 16:56
Popieram komornik to ostateczność a można stracić więcej niż jest się winnym . Miałem kredyt w euro banku i nie spłacałem ,kredyt się przeterminował i spotkałem się z windykatorem terenowym .Facet na medal rozmawiał jak z normalnym człowiekiem .Nie wywyższał się , ale pomagał powoli wychodziłem na prostą i wtedy przysłali mi właśnie terminatora ,gbur nie z tej ziemi .Obróciłem się na pięcie trzasnąłem drzwiami,nie odbierałem telefonów ,nie otwierałem drzwi czekałem na komornika .Wreszcie przysłali starego windykatora i powoli wyszliśmy na zero , mogę chyba powiedzieć wyszliśmy bo był partnerem nie katem.Poza tym pomógł mi wyjść z innego kredytu w PKO BP kredyt Alicja na budowę.Doradził i nie wkręcili mnie w kolejną spiralę .Kredyt spłaciłem w ciągu roku ,kolega nie słuchał i nie wiem kiedy spłaci .Oby wszyscy w windykacji byli ludżmi ,to może forum byłoby niepotrzebne?Nazwisko windykatora znam ,ale nie mogę go ujawnić.
zlejEURO / 94.42.38.* / 2010-02-06 14:04
to powyzej to byl skarkazm, tEMpaczku!
daro71 / 83.26.181.* / 2010-02-08 14:17
zapoznaj się ze znaczeniem słowa ""sarkazm""! Geniuszu!! I nie nadużywaj słów których nie rozumiesz, a rady zachowaj dla najbliższe rodziny! Acha No i zaobserwuj pisownię tego słowa!!
zlejEURO / 94.42.38.* / 2010-02-08 18:06
gratulacje, jak literowki nie rozpoznales. widze, ze niezly ponurak z ciebie. windykatora z euro banku spotkales kiedys w zyciu, czy jak? wiecej luzu... a moja rada jest prosta, ktos straszy, dzwonisz na policje... ty z tej rady korzystac nie musisz!
daro71 / 83.10.180.* / 2010-02-09 11:05
człowieku!! spójrz na opinię "sapiensa". Przemyśl swoje radykalne poglądy i nie pogrążaj ludzi. Dłużnicy często potrzebują kopa do działania. Im dłużej trwa proces windykacji tym jest bardziej bolesny. Trzeba po prostu zacisnąć, pasa, zęby, wziąć sobie do serca konieczność i nieuchronność spłaty, nie stawiać się ponad wszystko, nie ujmować się honorem, gdyż człowiek honorowy nie ucieka przed długiem, nie oslaniać policją, lecz wziąć się do roboty i określić za priorytet pozbycie się długu. A DŁUG rzecz święta. Tak że zlewaczu euro!!! Lepsze przerysowanie psychologiczne będące kopem do przodu, niż wezwanie do sądu bez wcześniejszej próby mobilizacji dłużnika. A Ty rób tak, żebyś dobrze spał. Dług to nie najlepszy "kompan do snu".
zlejEURO / 94.42.48.* / 2010-02-10 08:41
hehe, czlwoeku, ja w zyciu dlugu nie mialem, po prostu uwazam, ze za bardzo sie przejmujesz swoja rola. masz racje, im pozniej splacisz, tym gorzej. ale nie przesadzaj. nie lubie euro, bo to kretacze i zlodzieje (znajdz temat ubezpieczen tego banku, ktore od niczego nie chronia), temat znam od srodka. takze loozik daro71. pogromco dluznikow. ;)
daro71 / 83.26.53.* / 2010-02-10 09:32
no wreszcie! Dzięki , że się ze mną zgadzasz. Chociaż zbyt emocjonalnie podchodzisz do tematu. Ten bank to owszem shit, jak wiele innych, lukas, żagiel.... to instytucje pożyczkowe. No ale dobrze, że są , bo tworzą konkurencję dla prawdziwych banków.. Jednak dług zaciągnięty w banku i w shicie to to samo i z umowy trzeba się wywiązywać.
A od ubezpieczeń są firmy ubezpieczeniowe. Niedługo do każdego kredytu pizzę będą dokładać,albo pani z kasy będzie się klientowi oddawać w ramach gratisu.
zlejEURO / 94.42.55.* / 2010-02-10 19:24
no niektore panienki w euro sa fajne, extra by bylo, jakby sie oddawaly za kredyt... tylko co by zrobila wtedy konkurencja, az strach pomyslec... hehe. oki, pozdrowka dla wszystkich dluznikow ;) i zgodze sie po raz kolejny, eurobank to shit, podobnie jak lukas czy Zagiel.
daro71 / 83.10.180.* / 2010-02-09 11:10
Acha! Sądząc po podejściu do tematu, nie jesteś święty i grzebiesz się w wierzytelnościach.
Mam nadzieję, że udało mi się przekonać Ciebie do uregulowania rachunków.
fajansowimowimynie / 94.42.54.* / 2010-02-01 07:50
euro bank s.a. to jeden wielki krętacz! wystarczy spojrzeć na rankingi kredytów gotówkowych opracowywanych przez takich 'specjalistow' jak open fajans czy gold finance. euro bank tam zawsze jest w czolowce stawki, a jak przychodzi co do czego, to sa arcydrodzy. dlaczego tak sie dzieje?
poniewaz bank podaje pseudo doradcom wysokosc raty przy zalozeniu, ze klient nie skorzysta z opcjonalnego, aczkolwiek przymusowego ubezpieczenia, jezeli nie skorzysta klient z innych form zabezpieczenia pozyczki, czyli cesji polisy na zycie lub przedstawienia 2 zyrantow do pozyczki. nie musze chyba tlumaczyc iz 100% osob bioracych tam pozyczki korzysta z ubezpieczenia, bo to najszybsza forma uzyskania gotowki, aczkolwiek takim kosztem, ze zaden getin, citi financial czy inne barachło nie powstydziłoby sie takich kosztow!
uwazajcie wiec na rankingi 'specjalistow" oraz na ten banczek. dziwi mnie, ze branza finansowa jest juz tak zepsuta, iz wszyscy klamia. wstyd po prostu!
niezadowolony / 195.150.233.* / 2010-01-28 15:07
Osoby pracujące w Eurobanku są chyba specjalnie selekconowane...bezczelne,zero kultury osobistej....
wojtekszcz / 81.190.243.* / 2010-02-02 11:42
a ja nie moge narzekac na sama obsługe pracownikow, bo panie sa bardzo mile i kulturalne zawsze chetne do pomocy... co innego windykacja choc to ich praca
tragedia / 85.222.87.* / 2010-02-01 19:41
NIE BIERZCIE KREDYTU W EUROBANKU!
tatalka99 / 83.25.5.* / 2010-01-29 21:44
Ja sie rowniez pytalam o kredyt w tym banku, tak z ciekawosci. Pracowalam rok, i mialam umowe na czas nieokreslony(pracuje w innym banku) to pani powiedziala, ze moga mi dac 3000 kredytu, (a potrzebowalam 20.000) z powodu mlodego wieku, .Kilka dni pozniej dzwonila do mnie pani z tego banku czy jednak nie chce kredytu, smieszne...co nagle ocena w systemnie sie zmienila...wyszlo na to, ze wziela u siebie w banku kredyt bez zadnego problemu:)
jz1234 / 79.191.139.* / 2010-01-29 00:12
Nic dodać nic ująć, na dodatek odstraszają klientów.
Seb1 / 217.98.88.* / 2010-01-27 01:35
Na razie odpukać problemów nie miałem. Może dlatego że kredytu u nich nie zaciągałem. Mam tylko konto i kilka subkont.
zawiedziony / 95.171.100.* / 2010-01-20 22:59
Postanowiłem też wypowiedzieć się na temat tego "przyjaznego banku"
Miałem przyjemność wziąść w tym banku kredyt hipoteczny na szczęście przeniosłem ten kredyt do innego banku. Problemy były od samego początku.Zacznę od tego ,że w trakcie zawierania umowy nastąpiła zmiana warunków.Kredyt miał być udzielony we frankach okazało się, że będzie w złotówkach na drakońskich warunkach.Bank poinformował mnie o tym fakcie tuż przed sfinalizowaniem umowy - nie miałem czasu na zmianę banku, gdyż przepadło by mieszkanie.Problemy były też gdy postanowiłem przenieść kredyt- nie dość że dwa razy płaciłem 150 zł za jakieś zaświadczenia to jeszcze bank przedłużał co miesiąć okres końcowego rozliczenia a na koniec naliczył wysoką marżę informując mnie o tym fakcie na kilka godzin przed zamknięciem placówek .Wpłaty miałem dokonać tego samego dnia ,bo w innym wypadku rozliczenie kredytu przeniesione by było na następny miesiąc. Oczywiście ratę kredytu za kolejny miesiąc musiał bym zapłacić normalnie .Uważam ,że w ten sposób zwodzi się i naciąga klienta. PRZESTRZEGAM PRZED TYM BANKIEM!!!
lejdek / 83.20.221.* / 2010-01-22 11:06
eurobank Oborniki wielkopolskie.Potraktowano mnie jak intruza,trzy dni i aroganckie zachowanie się przedstawicieli banku.Czują się jakby byli nietykalni.
EUREKA / 84.10.157.* / 2010-01-06 18:46
Najgorszy bank wszystkim znajomym go odradzam .Klienta maja za nic. Pracownicy
a szczególnie Pani (regulamin forum) jest arogancka .Moja znajoma ,która ma kłopoty
rodzinne i nie mogła w terminie zapłacić dwóch rat zastała telefonicznie potraktowana
jak śmieć .Ten bank straci wielu klientów.Przecież zdarzaja się wypadki losowe.
UWAŻAJCIE NA TEN BANK !!!!!!!
też nie klient / 82.139.156.* / 2010-01-25 16:08
O!!!!! to jest ciekawy bank nigdy nie miałem styczności z tym wytworem, a dział windykacji dopomina się zwrotu pewnej kwoty molestując mnie sms-ami i telefonami. Gdzie jest jakaś kontrola tego, co robi dział windykacji????????????????
affsgs / 77.115.195.* / 2010-02-07 23:59
U mnie jest to samo z tym że dzwonią jeszcze po opcych ludziach i wypytują się o mnie
win... / 188.122.20.* / 2010-01-07 20:16
Droga Pani dokonywac prosze oplat w terminie a tel. nie bedzie:)
A jesli ktos czuje sie urazony to prosze zglosic skarge ktora zostanie albo uwzgledniona badz nie jesli bedzie oczywiscie bezpodstawna...

Pozdrawiam:)
tttt. / 188.147.150.* / 2010-01-20 14:58
reklamacji i tak nie uwzgledniaja bo maja to gleboko w dupie to jest j******* bank ktory ma za nic klienta
nieklient / 217.153.42.* / 2010-01-12 16:37
koleś....nawet jak ludzie płacą w terminie i nie ma tych odrażających telefonów to i tak ten bank ma jakiś specyficzny problem w relacjach z klientami....no...może nie sam bank, a pracujące dla tego banku wyszkolone i wytresowane półgłówki.....Myślą, że jak człowiek podpisze już jakąś z nimi umowę, to mogą sobie robić z ludźmi co im się podoba??!!!!... Najbardziej odrażające jest to że zamiast wykazać trochę trosk,i to stosują jakieś manipulacje(np. przysyłanie regulaminów pożyczek z tekstem wielkości czcionki 0.01) chyba już tylko po to żeby klienta mieć za durnia.....bo jakoś nie widzę w tym samego interesu....dochodu dla banku itp.. Pracuj sobie dalej...windykuj..przekonuj jak to należy się wywiązywać z umów....walcz młody człowieku jak cię to podnieca, broń rękami i nogami tego banku....a najlepiej ucz się jak robią to inni.
areklodz / 85.89.189.* / 2010-01-07 20:45
g.prawda
Klienta Banku / 77.223.201.* / 2009-12-29 17:00
Brak kultury osobistej to prawdziwy dramat
Szczególnie w oddziale w Sosnowcu na ul. Modrzejewskiej 16
Prawdziwie niekompetentna Pani to Marta L. i całkowicie
nie reagujacy na prośby klienta Szef placówki Paweł H.
To prawdziwy dramat, że tak strasznie niekompetentni i całkowicie
niechcący wpółpracować z klientem pracownicy tam panują.
Oczywiście chodzi tylko o te 2 osoby, ponieważ inne 5 osób tam pracujących są całkiem miłe i przyjazne klientowi.
Bardzo uważajcie na te 2 osoby, bo nabierzecie złego zdania o tym całkiem
niezłym banku.
wiedzący / 89.72.201.* / 2010-05-31 14:02
Pan Paweł H. to jest kolegą menadżera tego regionu, więc wiemy dlaczego został liderem...
ilobab / 77.112.238.* / 2010-01-31 14:24
Chyba nie wszędzie tak jest.Wzięłam kredyt w eurobanku,pani była bardzo miła, udzieliła mi wszelkich informacji,zostałam załatwiona bardzo szybko i bardzo sympatycznie
europeista / 78.8.85.* / 2009-12-28 14:38
BRAK WSPÓŁPRACY.PANIEW W ODDZIAŁACH OWSZEM MIŁE, ALE JESLI CHODZI O OSOBY TELEFONUJĄCE W SPRAWIE ZADŁUŻEŃ TO BRAK KULTURY OSOBISTEJ, PROSISZ O TELEFON PO SWOICH GODZINACH PRACY A ONI SWOJE, SZKODA SŁÓW, ALE FAKT, IŻ BANI W POLSCE SĄ BEZKARNE....DO CZASU
zlewajcieeurobanczek / 89.174.118.* / 2010-02-01 19:21
za telefon nie placisz, wiec jak tobie nie pasuje, rozlaczaj sie, zadzwonia drugi raz, to samo... i tak do skutku, jak szmata jedna czy druga nie rozumie, ze ktos jest w pracy.
aga12345 / 83.22.174.* / 2010-06-22 18:44
najlepsze jest to ze mają moją kom a dzwonią na tel do pracy i nierozumia ze ktos pracuje szmaciarze
kiteuro / 83.29.57.* / 2010-02-24 15:27
To jesteś w błędzie !! za telefon wykonany przez windykację dodają po 15 PLN do pobranego kredytu. Tak działa DRAKONSKI EUROBANK
xxxxxxxxxxxxx / 79.190.103.* / 2009-12-28 16:38
ten bank to totalny kibel, jesli chodzi o obsluge.
nike'''' / 77.112.16.* / 2010-03-10 19:48
a mi ten bank bardzo pomogl i nie robił żadnych problemów. Wszystko się to się da załatwić jak odpowiednio wcześniej się zgłosi. Miałam problemy finansowe odpowiednio wczesniej przyszłam do placówki w woj opolskim miła pani która tam pracuje poradziła mi abym napisała pismo o mojej trudnej sytuacji finanowej. Z banku dostałam szybciutko odpowiedz ze zawieszaja mi jedną rate na miesiąc a kolejne mam przez poł roku zmniejszone o połowe. Bede polecała ten bank kazdemu. teraz wiem jezeli jest się z kims feir to druga strona tym samym odpłaca. Popatrzcie na to z tej strony gdybyscie znajomemu pozyczyli pieniadze i nie oddawałby ich a jakbyscie się upominali to jeszcze chodziłby i gadal po znajomych? chyba to jest logiczne? Ubezpieczenie moze i wysokie ale w dzisiejszych czasach lepiej spac spokojnie ze nawet jak się straci ta pracę to ubezpieczyciel pokryje nam te raty. Jeszvcze raz podkreslam ja uwazam ten bank i obsługę za bardzo dobry!!!!
sajkoł / 85.128.44.* / 2009-12-25 00:18
Oszuści, jakich mało. Moja mama dowiedziała się ostatnio, całkiem przez przypadek, że figuruje w BIK-u jako dłużniczka i to właśnie przez Eurobank. Pojechała do siedziby, aby się dowiedzieć o rzekomy dług i co się okazało ? Nie doliczyli jej 5 zł do poprzedniej raty przy zamykaniu kredytu. Z miejsca zapłaciła 5 zł + 66 gr odsetek, co nie zmienia faktu, że w BIK-u wciąż figuruje ! Ktoś powinien zająć się tymi pseudo-bankowcami. Biorąc pod uwagę poziom kultury wśród pracowników tego "banku", radzę uciekać jak najdalej, bo nawet z najuczciwszego człowieka zrobią złodzieja !
ostatni klient / 188.147.148.* / 2010-01-20 15:10
powierdzam
Całkiem przypadkiem dowiedziałam się ,że jestem w BIK-u jako dłużniczka Eurobanku.
Po spłacie kredytu zostało podobno jeszcze 2,94pln.
W maju 2009 r zapłaciłam ten dlug i poprosiłam w placówce o zamknięcie kredytu oraz złożyłam wniosek o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych po wygaśnieciu zobowiązania kredytowego.Niestety nikt nie zareagował.
Składałam jeszcze kilka reklamacji i nic.
We wrześniu zadzwoniła do mnie p. Szybkowska z informacją ,że został wysłany do BIK-u wniosek o wykreślenie w trybie przyspieszonym.
W tej chwili mamy styczeń 2010 i nic.Dalej w BIK-u figuruję!
sabina35 / 89.108.247.* / 2009-12-15 17:37
potwierdzam! 2 lata temu spłaciłam kredyt w tym banku,a dzisiaj się dowiaduję ,że nie mogę nic kupić na raty, bo pani ,która zamykała moją pożyczkę zapomniała pobrać ode mnie 1zł! Natomiast EUROBANK nie zapomniał wpisać mnie do BIK-u! Przez 2 lata nikt nie raczył mnie o tym poinformować-przedstawiciel banku twierdził,że nie muszą! Nawet teraz , kiedy spłaciłam na miejscu zaległe 1,22 zł z odsetkami,okazuje się,żeby mieć czyste konto w BIK muszę czekać jeszcze 2 miesiące! OMIJAJCIE TEN BANK Z DALEKA!!!
zazu / 79.175.240.* / 2010-03-31 22:38
Doskonale rozumiem twoją irytację wpisaniem do Bik-u za 1 zł. Z drugiej jednak strony nie zawsze to, że musisz dwa miesiące czekać na wykreślenie zadłużenia z bazy jest winą banku, niezależnie jak się on nazywa. Banki mają w tej chwili obowiązek podawania informacji o klientkach to BIK-u i to zarówno o tych dobrych i złych. Nikt niestety nie pamięta o tym, że takie raporty składane są raz w miesiącu, po czym BIK także ma miesiąc na zmianę danych o kliencie, a często trwa to o wiele dłużej.
Ja również pracuję w banku i z perspektywy pracownika mogę wam powiedzieć jedno. Niezależnie od nazwy banku, sprzedajemy taki produkt, jaki daje nam góra. I jeszcze jedno, nam też nie podoba się chamska windykacja, zwłaszcza, że to na nas skupia się w oddziałach gniew klientów i nie wszyscy doradcy są półgłówkami, jak tu już nie raz przeczytałem. Klienci też nie zawsze są w porządku.Żeby dostać kredyt zrobią wszystko, codziennie spotykam się z takimi, którzy przychodzą po kredyt i deklarują, że nie mają innych rat, a potem w nagle w BIKu-u wyświetla się pięć rat, które w sumie dwukrotnie przewyższają dochody, a klient nagle cudownie odzyskuje pamięć, że rzeczywiście coś tam spłaca. I jak tu nie korzystać z BIK-u?
madafakaeurobank / 94.42.59.* / 2009-12-16 09:21
zlej to gowno, jako byly pracownik banku mialam do czynienia z podobna sytuacja: wyslali klientce list, iz moze przyjsc po pożyczkę. na miejscu okazalo sie, iz jest niedoplata z poprzedniej pożyczki w kwocie niecalego 1 zlotego. ta niedoplata wisiala ponad 2 lata!!!! nikt oczywiscie nie poinformowal klientki o tym, a ostatnia rata byla placona w placowce, wiec ktos sie bardzo postaral. omijajcie to bagno szerokim lukiem!!!!
magier12 / 91.94.3.* / 2010-03-01 11:57
Słuchajcie państwo darko71 to pracownik banku niema co z nim polemizować każdy kto jest klijentem eurobanku wie co oni robią i jakich metod używają
krzyshtof / 91.206.211.* / 2009-12-11 10:18
kibat - zgłoś to do Komisji Nadzoru Finansowego
jasiu119 / 89.79.154.* / 2009-12-09 20:36
wszystko fajnie jest jak bierzesz kredyt a zapomnij o splacie to dopiero sie dzieje niemile s*********
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 94.42.43.* / 2009-12-23 09:03
widze, ze przed swietami troszke ucichlo o tym pseudo szmatexie banku! widzialem wczoraj w euro 2 placzacych (chyba emerytow), jak w zabkach pieniadze chyba czekali wplacic. ot, banczek. nie dadza emerytom paru kredytow nie splacic.
drugie oko / 87.105.244.* / 2009-12-08 19:38
p******* że oprocentowanie kredytu wynosi 16% a faktycznie wynosi 33.34% te 16 dodają od razu do kredytu pajace to oszuści i tyle nie polecam nikomu tego banku a te tępe sztuki wymalowane ci py wprowadzają w błąd zrobią wszystko dla kredytu tak samo jak za posadke
ania_pomorze / 94.42.43.* / 2009-12-09 19:55
oprocentowanie nominalne kredytu (16%), to nie to samo, co oprocentowanie rzeczywiste (33%). no premie z tego maja, ze oszukuja ludzi, normalka. euro bank rzadzi. i ich denna windykacja!!!!
jamal_ / 2009-12-17 23:25
zgadza się, oprocentowanie nominalne czasem maja promocyjne - 6,9%, lub 8,9%.
Ale rzeczywiste - te faktyczne i realne - ostatnio widziałem nawet 58% !!

Porażka, porażka, i jeszcze raz porażka.
Myszorek / 79.162.223.* / 2010-01-22 19:57
Własnie odeszłam z EB, ostatni kredyt jaki sprzedałam to 1500 na 5 rat , oprocentowanie nominalne to 18%, ale rzeczywiste 105%!!!! Prosze Was drodzy przyszli klienci, zacznijcie liczyć! kalkulator i liczba rat Xmiesiace i odejmuje się to co dostajemy do łapki i mamy koszt! Powodzenia:)
llldfo / 95.51.40.* / 2009-12-30 14:55
Oprocentowanie nominalne nie mówi o rzeczywistym rocznym koszcie kredytu.
Oczywiście rzeczywisty roczny koszt kredytu w % to ok max 22%.
Nie mylcie z RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania), która może być kosmicznie duża, ale nie obrazuje kosztów jakie ponosi klient. Jest to koszt dla klienta orientacyjny ze wszystkimi możliwymi kosztami (najwyższe ubespieczenie, prowizja przygotowawcza itp.) przy jakiejś tam kwocie na ileś lat w stosunku do ???. Dlatego na to się nie patrzy, że RRSO np wynosi 35%.
Wzór RRSO na WIKIPEDI można zobaczyć.
enio / 217.153.173.* / 2009-12-02 12:09
zainwestowałem sporą sumkę w eurobanku!!!
proszę napiszcie czy było warto i czy są one bezpieczne???????
czy oszczędności są bezpieczne w tym banku???????
co to za bank????
POMOCY PROSZĘ
agent33 / 212.244.210.* / 2009-12-13 16:25
ludzie bez przesady, może i jest głosno na ich temat, ale akurat oszczedności sa tam napewno bezpieczne i dobrze ulokowane. Sam mam tam rachunki i jestem bardzo zadowolony
euroNIE / 94.42.36.* / 2009-12-13 19:57
ja na twoim miejscu nie byl bym taki pewny bezpieczenstwa...

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Doradca-z-Euro-Banku-podejrzany-o-kradziez-121-tys-zl-z-konta-zmarlego-klienta-1969380.html

sprawa wyszla po paru miesiacach dopiero, to jest kontrola pracownikow. podobno nawet komputery maja w euro banku, hehhe ;)
xyzcvn / 85.112.221.* / 2009-12-09 20:06
no to ci współczuję bagna ,w które wdepnąłeś.wycofuj kasę póki czas i znajdź normalny bank bo tu jeszcze każą ci płacić odsetki od lokaty i zadzwoni do ciebie jakiś miły Pan np.jak ten z reportażu w tvn i będziesz miał bik i całą plejadę strachu przed oczyma.
ble ble / 212.244.210.* / 2010-01-20 10:14
Czasami sie zastanawiam jak tak czytam te bzdury, które wszyscy wypisujecie - o co własciwie chodzi???
dobrzepoinformowany / 85.112.221.* / 2009-12-06 20:30
Dajcie spokój już pracownikom EB bo nie mogą spać po nocach .Śni im się jak DŁUŻNICY wieszają ich na suchych gałęziach nad wodą,a za co to chyba każdy wie.
enio / 217.153.173.* / 2009-12-02 12:08
2009-11-28 13:06:35 | 217.153.173.* | enio
zainwestowałem sporą sumkę w eurobanku!!!
proszę napiszcie czy było warto i czy są one bezpieczne???????
czy oszczędności są bezpieczne w tym banku???????
co to za bank????
POMOCY PROSZĘ
euroNIE / 94.42.36.* / 2009-12-13 19:58
sa bezpiexzne, jak nigdy...

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Doradca-z-Euro-Banku-podejrzany-o-kradziez-121-tys-zl-z-konta-zmarlego-klienta-1969380.html
jamal_ / 2009-12-17 23:27
hehe, masz te oszczędności jak w banku, EURO BANKU :-)

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: