Uwaga na GENERALI

anna_w / 77.113.163.* / 2010-03-06 20:34
Mam ogromny problem z odzyskaniem ubezpieczenia z GENERALI. Może jest ktoś też ma przez nich kłopoty? Może cos sobie doradzimy. Moja sprawa jest w sądzie. Nie wiem jak to możliwe, że jakakolwiek firma ubezpieczeniowa może tak traktować klientów...Piszcie proszę.Pozdrawiam
Wyświetlaj:
kkrzysiek902 / 178.235.61.* / 2013-06-18 16:47
Opłacałem przez 4 lata ubezpieczenia komunikacyjne w TU Generali, w pełnym zakresie tzn. AC/Oc/NW/ASS. Pierwszą moją szkodę zgłosiłem- kradzież pojazdu ubezpieczonego na 30000. W odpowiedzi napisali po 2 miesiącach. " pojazd posiada "sfałszowaną" umowę kupna i że odstępują od wypłaty odszkodowania. Napisałem odwołanie, dzwoniłem nikt nie chciał ze mną rozmawiać. Pisałem odwołanie - nie otrzymałem po 3 miesiącach żadnej odpowiedzi. Tak postępuje ubezpieczyciel? Należy na Tą firmę uważać. Opłaciłem adwokata - opłaciło się , zainwestowałem 4000 zł ale odszkodowanie wypłacić musieli z odsetkami za zwłokę. UWAGA na tę "Towarzystwo".
avivaCU / 212.76.37.* / 2010-05-26 22:56
Witam,
W tej chwili avivaCU prowadzi konkurs można wygrać gwarantowane 5% zniżki na OC i AC oraz inne super nagrody: laptopa, nawigację i inne!
Serdecznie zapraszamy wszystkich na stronę www.wybory.aviva.pl
Aby otrzymać zniżkę na OC i AC wystarczy tylko zagłosować na najgorszy typ kierowcy.

Pozdrawiamy!
Aldona_K / 77.254.152.* / 2010-03-07 19:15
Ja włąśnie jestem w trakcie rozmów o pokryciu kosztów naprawy samochodu z ubezpieczenia sprawa się toczy od ponad mniesiąca a pieniązków nie widać
monika.m / 85.222.86.* / 2010-03-15 15:36
Ja właśnie wróciłam z pierwszej rozprawy.. Niedługo minie rok odkąd ukradziono mi auto. Generali nie chce wypłacić odszkodowania twierdząc, że komis z którego kupiłam auto nielegalnie go sprowadził...... A ja nie stałam się jego właścicielem mimo że mam fakturę, zarejestrowałam go w Polsce i policja umorzyła śledztwo po kradzieży. Przez rok nie mogłam doczekać się żadnej decyzji, na pisma nie odpowiadali po prostu mnie olali....... Każdego ostrzegam przed Generali. Ja wygram tą sprawę, ale kiedy i jakim kosztem???!!!!!
Sylwek M / 87.96.83.* / 2012-11-06 20:20
To nie pierwsza sprawa w której generali nie wypłaca,moja żona miała miała kolizję koleś zarysował jej cały bok, zgłosiliśmy szkodę koleś potwierdził że był sprawcą, a generali stwierdza że nie wypłaci ponieważ uszkodzenia na aucie sprawcy są inne niż aucie poszkodowanej oczywiście to bzdura nasze auto nigdy wcześnie nie miało żadnych uszkodzeń(mało tego nigdy nie było naprawiane blacharsko) oni liczą że większość z nas to oszuści którzy nie pójdą z nimi do sądu, zachęcam wszystkich walczcie o swoje jak widać warto ich podac do sądu i odzyskać sfoje pieniądze, może wtedy nie będą budować takich wielkich biurowców
Aldona_K / 178.36.70.* / 2010-03-23 20:13
Ja zgłosiłam sprawę do Biura Rzecznika Ubezpieczonych na Generali, oszukują, nie dotrzymują terminu, lekceważą klienta. Będę się odwoływać od decyzji o szkodzie całkowitej, wypłacili mi ok.54% ceny samochodu, którą to wycenę oczywiście zaniżyli. Uwaga na oszustów z Generali.
marek.m / 212.182.115.* / 2010-03-07 17:16
napisz o co Ci chodzi, bo jak na razie dużo dymu, mało ognia ;)

Najnowsze wpisy