Forum Forum finansoweKredyty

uwaga na INVEST BANK

uwaga na INVEST BANK

wiesio46 / 83.238.229.* / 2008-06-16 17:34
dostałem kredyt w invest bank s.a. w Poznaniu i spłaciłem go w całości mam potwierdzenia wpłat 12 rat na tyle był udzielony kredyt. Po dwóch latach dostałem od komornika pismo - krdyt główny 91,69zł
odsetki-32,53zł
ogólne koszty to ok 800zł
i zajecie konta w banku
tylko dlaczego jak mam kredyt spłacony w całości??????????????
najgorszy bank to był mój ostatni krok do tego banku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie bierzcie u nich kredytów bo was oszukają.
Wyświetlaj:
EWELEK / 194.117.240.* / 2009-11-13 09:16
LUDZIE !!!!!! BROŃ BOŻE NIE BIEŻCIE U NICH KREDYTU!!!!!!! PODALI MNIE DO SĄDU!!! ZA DWIE NIESPŁACONE RATY!!!! PO 157 ZŁ!!!!!!! PRÓBUJĄ WMÓWIĆ ŻE TO WUŁUDZENIE!!! BYŁAM W BANKU ROZMAWIAŁAM I DUPA! TERAZ PODDAJĄ W WĄTPLIWASĆ MOJE DOKUMENTY FIRMY!!! ŻE NIBY OSZUKAŁAM!!! TO JAKIEŚ JEDNO WIELKIE BANDYCTWO!!!!!!!! OSTRZEGAM LOJALNIE!!!!!!!
Stiwen / 93.154.171.* / 2013-03-06 17:56
I prawidłowo! jak się pożycza to niestety ale trzeba oddać.Bank to nie Caritas i nie rozdaje pieniędzy za darmo. Ja również podałbym swojego dłużnika do sądu. Przez lata byłem klientem wielu banków i nigdy nie miałem takich problemów.Ludzie sami proszą się o kłopoty przez swoją głupotę, niedbalstwo i barak odpowiedzialności.
alek 69 / 194.117.240.* / 2009-11-13 09:21
Napewno nie przejmują się złą kondycją finansową człowieka.Po trupach odebrać co swoje! Nie jest tak w innych bankach. Ja mam z nimi bardzo nie miłe wspomnienie!
rudeska / 79.163.16.* / 2008-12-30 20:13
wszyscy co nie płacą tak mówią, jak biorą kredyt to oczywiscie oswiadczają ze nie mają zadnych innych a w BIK to az sie przelewa od kwot jakimi sa obciążeni, wystarczy ze kasa nie dotarła na rachunek kredytowy na dzien spłaty podany w umowie, bo płaciłes na poczcie, a poczta potrafi nawet 3 tygodnie przetrzymywac wpłaty, i urosły ci odsetki za nieterminowa wpłate i wystarczy
oszukana !!! / 83.7.8.* / 2009-09-21 14:10
U mnie jest teraz podobnie. w 2001r.został spłacony kredyt a po 8latach dostaje bez żadnego wcześniejszego ostrzezenia pismo od komornika o zajęcie mi pensji z racji długu, który został spłacony!!!!!!!!!!!!!! Nie daruję im tego!! wnoszę sprawę do sądu!!
Gość z innego banku / 83.30.139.* / 2010-09-07 22:10
Tak tylko myślałeś ze został spłacony.... Dostałeś z banku zaświadczenie o całkowitej spłacie i zamknięciu kredytu??? Zainteresowałeś się tym czy kredyt się zamknął???
Chyba nie.... Znam takich kozaków co się sądzili z bankami a teraz komornik siedzi im na pensji i spłaca za nich kredyt.
all / 89.229.6.* / 2009-01-13 15:28
cytat]
wszyscy co nie płacą tak mówią, jak biorą kredyt to oczywiscie oswiadczają ze nie mają
zadnych innych a w BIK to az sie przelewa od kwot jakimi sa obciążeni, wystarczy ze kasa
nie dotarła na rachunek kredytowy na dzien spłaty podany w umowie, bo płaciłes na
poczcie, a poczta potrafi nawet 3 tygodnie przetrzymywac wpłaty, i urosły ci odsetki za
nieterminowa wpłate i wystarczy

Może tak może nie. Jesteś taka pewna ?
A co powiesz na znikające z konta prywatnego pieniądze? Właśnie z konta w invest banku? I totalna zmowa milczenia. Zero odpowiedzi na wszelkie pisma. Zero wyjaśnienia sprawy, tylko jakieś pokrętne tłumaczenia bez poparcia jakimikolwiek dokumentami. Nie chce mi się tu przytaczać detali bo już dość czasu i nerwów na to poszło.[
NITKA52 / 195.116.94.* / 2010-05-31 10:55
też miałam taki przypadek ktoś pożyczył odemnie pieniążki z konta gdzie miałam debet na końcie na którym nie mogę mieć a po kilku dniach pieniądze spowrotem trafiły na konto żadnej odpowiedzi nie dostała TYCHY
mikroskop / 83.4.197.* / 2009-09-23 22:28
Ostrzegam wszystkich przed tą instytucją ! mialam kredyt samochodowy , został wypowiedziany 6 lat przed rozwiązaniem umowy , ponieważ zalegałam z trzema ratami.Natychmiast pojawił się pan: wyżelowany w ciemnych okularach ze złotymi sygnetami na palcach ,dodam że było to o godz 21 30 w nocy ,ja po zabiegu onkologicznym mąż ciężko pracował , nie było go w domu straszyli że odbierają samochód ,dokonałam wpłaty na drugi dzień, przekonując tego pana , aby zostawił samochód,doliczył 8 tysięcy kosztów za swój dojazd.Samochód już spłacony.
Gość z konkurencji / 83.30.139.* / 2010-09-07 22:14
A czy poinformowałaś bank że będziesz miła problemy ze spłatą??? Może było by jakieś rozwiązanie. Zawieszenie płatności rat, a może inne rozwiązanie????
ktosktos / 79.163.113.* / 2010-08-16 20:21
i nagle znalazła sie kasa na spłate zaległości?
zamordowany / 83.4.197.* / 2009-09-23 22:37
Dwie osoby z tego banku powinny wylecieć na zbity pysk ,jedna pani z windykacji w Poznaniu , która odstrasza kredytobiorców ,działając na szkodę wizerunku banku ,
oraz ktoś kto robi ,,złoty interes" osoba wynajęta przez ten bank do windykacji ,osoba która
powinna być negocjatorem ,doprowadzając do ugody , natomiast działa ze szkodą dla kredytobiorców i dla banku , bo dla niej za złotówkę przejść po trupach to chleb powszedni, przyjemność kiedy ktoś umiera brużdzić utrudniać itp.
były klient / 89.79.24.* / 2010-10-17 13:05
Nie należy zaciągać kredytów w tym Banku po spłaceniu kredytu i poinformowaniu ich nadal naliczają odsetki a za wystawienie zaświadczenia ze kredyt jest zwrócony chcą 200zł.
INVEST BANK TARGOWA
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: