Forum Forum finansoweKredyty

uwaga na sygme bank

uwaga na sygme bank

kucyk24 / 2008-08-04 17:13
szanowni użytkownicy oraz prawnicy mam nie typową sprawę mianowicie mam kredyt w sigmie mając akurat pieniądze postanowiłem wpłacić 2 raty w jednym miesiącu czyli jedną z wyprzedzeniem i licząc tak jak w większości banków że będę miał w jednym miesiącu spokój bo przecież już zapłaciłem z góry lecz za wcześnie się cieszyłem z przed płaty ponieważ po terminie przypadającym dzień wpłaty otrzymałem upomnienie o zapłatę raty za dany miesiąc liczyłem, że to nie porozumienie lecz po rozmowie telefonicznej okazało się że nie jest to porozumienie tylko fakt po wyjaśnieniu iż wpłaciłem ratę z wyprzedzeniem otrzymałem odpowiedź ,że owszem bank zaliczył wpłatę ,ale od całości zadłużenia a nie za dany miesiąc odesłali mnie do zapoznania się z regulaminem w którym nie ma nic na te4mat przedpłat i zaliczaniu od rat bieżących czy od całości złożyłem reklamację mało tego ,że nie zaliczyli na bieżąco to jeszcze nie łaska podać aktualnego adresu ponieważ zmienili adres siedziby Ja wysłałem na stary nowego nie znałem telefonu też nie podają dopiero dzwoniłem do pośrednika i tam dostałem sprawa nie jest do dziś załatwiona bo nie mam zamiaru dwa razy płacić za dany miesiąc gdyż sigma przez cały okres spłaty obraca sobie pieniędzmi i zarabia a odemnie żąda zapłaty i nalicza odsetki oraz nie zgodziła się zaliczyć wpłaty z góry. co w tej sprawie mam robić co innego gdy bym nie wpłacił w ogóle ale wpłaciłem przed terminem . bardzo proszę o wyjaśnienie w tej sprawie do kogo mam się udać.
mromekm / 2008-08-04 22:34
sprawdź jeszcze dokładnie w umowie kredytowej, może być w niej jakiś zapis to regulujący.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: