Forum Forum finansoweKredyty

UWAGA NA ŻAGIEL !!!!!!!

UWAGA NA ŻAGIEL !!!!!!!

Beti16 / 78.8.112.* / 2008-11-22 18:14
Chciałam się tylko dowiedzieć jaką kwotę kredytu mogłabym zaciągnąć w tym banku . Nic nie podpisywałam za pół roku okazało się że mam zaciągnięty kredyt na drogi odkurzacz przemysłowy ,którego na oczy nie widziałam!!!!! Miałam przesłuchanie na komisariacie w Łodzi był brany grafolog masę problemów i nerw związanych z całą procedurom jaka była wszczęta.Trwało to trzy lata, telefony z banku itd.... nie życzę tego nikomu.
Wyświetlaj:
piter284 / 31.6.238.* / 2011-09-14 22:44
No i na przykład wziąłem kredyt ratalny w lukas bank i bez problemu a żagiel, problem z wystawieniem zaświadczenia o spłacie kredytu.Spłaciłem wcześniej ten kredyt jednorazowo bo miałem wziąć kredyt hipoteczny na mieszkanie w innym banku a żagiel spłatę tą zaksięgował ale na zaświadczenie za które zresztą chcą 20zł czekam dalej bo podobno pieniądze nie doszły wysłane ponad dwa tygodnie temu.Przez nich mogę nie dostać kredytu mieszkaniowego a konsultanci nie mają pojęcia ani chęci sprawdzić czy w końcu ten przelew doszedł bo tydzień wcześniej poinformowali,że mają pieniądze i wysyłają zaświadczenie a dzisiaj okazuje się,że przelew nie doszedł. Odradzam nie korzystajcie z ich usług
Andzia121112 / 77.112.232.* / 2011-07-15 15:09
1. przeliczajcie sobie koszty kredytu zanim go w ogóle zaciągniecie, a obędzie się bez niespodzianek i sytuacji typu ,Żagiel mnie oszukał......
2. Żagiel nie jest bankiem tylko pośrednikiem, i tez chce na tym zarobić, więc nie ma się co dziwić,
3. znam banki co mają jeszcze droższe kredyty niż Żagiel- Lukas i Euro- a mimo to na nie nikt nie narzeka,
4. jeśli sami spłacacie raty z opóźnieniem to sami robicie sobie bagno w bik a pretensje możecie mieć tylko do siebie,
5. jeśli chodzi o ubezpieczenie kredytu- to sami najpierw zapytajcie od czego ono jest, a nie obwiniajcie o to pracowników, o niekompetencję,
6. jeśli chodzi o udzielanie informacji osobom trzecim, to pracowników Żagla obowiązuje tajemnica bankowa i ochrona danych osobowych, więc nikomu innemu informacji nie udzielą
emka / 91.149.211.* / 2013-06-19 19:10
Ad6 Ładna mi tajemnica setki pracowników Żagla, wBK i Lexusa, którym w dodatku marnie płacą i często zwalniają i wymieniają na nowych, więc mogą mieć głęboko w niepoważaniu tą tajemnicę informacji to nie udzielą tylko tobie
mareqqq / 46.113.149.* / 2012-02-02 13:46
tratatata... ile ci zapłacili????
Kontra 39 / 178.182.107.* / 2011-10-22 07:48
Wydaje mis że nie masz racji ponieważ pracownik udzielający kredytu powinien sam udzielić wiarygodnych informacji co gdzie i jak bo na tym polega jego praca ze powinien doradzić klientowi a nie zamieść pod dywan istotne informacje.
wiolcia77 / 80.48.180.* / 2012-03-07 12:50
Odradzam wszystkim brania jakichkolwiek kredytów w Żaglu!!!!!!!!!!! To instytucja która szuka tylko sposobów żeby w jakiś sposób jednak oszukać kredytobiorcę i wyłudzić trochę kasy!!!!! A pracownicy, radzę chyba nagrywać każdą rozmowę bo potem niestety nic nie udowodnisz, że źle poinformowali!! Ja niestety zostałam tak oszukana!!
Kontra 39 / 178.182.107.* / 2011-10-22 07:48
Wydaje mis że nie masz racji ponieważ pracownik udzielający kredytu powinien sam udzielić wiarygodnych informacji co gdzie i jak bo na tym polega jego praca ze powinien doradzić klientowi a nie zamieść pod dywan istotne informacje.
walczacy klient / 89.167.53.* / 2011-09-24 14:59
a ja mialam problem napisałam do dyrekcji i wszystko mi anulowano i przyznano mi racje, wiec nie jest tak czarno jak to opisane. wiecej problemu ma cetelem tak to sa cudenka.polecaja ci o wykonanie telefonu do konsultanta i coz czekasz do 10 min pozniej pytania pytania i pytania . ale to chyba maja jakas prowizje z przeciagania rozmow. jezeli kilka razy dzwonisz a wczesniej skladasz deklaracje o zmianach nikt tego nie pisze tylko nastepny raz jest jeszcze wiecej pytan . ale na koncu rozmowy telefonicznej mowi ze jestem zadluzona choc mam pismo z banku ze jestem rozliczona . ale to konsultantow nie obchodzi i wyklepia regulki przeczytaja co pisze na ekranie komp i dalej nic ja dzwonilam 20 razy wysylam zescanowane wszystkie pisma i nic. to jest dopiero horror. ale juz znalazlam sposob zobaczymy co z tego wyniknie napisze
Velvet / 46.134.192.* / 2011-09-23 21:04
co za bzdury wypisujesz ze az przykro... pracownikó żagla nie obowiązuje tajemnica bankowa bpo żagiel nie jest bankiem. Obowiazuje go tajemnica jeśli chodzi o dane osobowe ale nie bankowa. Dziś zadzwoniła pani z żagla że chcieliby mi udzielić kredytu na oprocentowanie 9,90% zapytałam o inne koszty i razem oprocentowanie wyszło dużo większe, powiedziałam pani ze jedtem bankowcem no to sie zwinęła. Zagiel zadnych reklamacji nie uwzględnia jak najdalej od tej firmy
wiolcia77 / 80.48.180.* / 2012-03-07 12:53
dokładnie nie wiem po co wypisują niektórzy takie bzdury bo z nimi nie ma mowy o porozumieniu....
sasae / 89.174.127.* / 2011-09-23 21:26
to, że jesteś bankowcem, jeszcze nic nie znaczy. ostatnio miałem klienta, który pracował w banku i chciał kupić na raty pralkę za 699 pln - przykre było to, że historia z BIKu wyszła tak negatywna, ze aż przykro... to tez był 'bankowiec'.
robekus / 77.255.236.* / 2011-08-11 20:56
Nie no można zrobić siku ze śmiechu!!! Toż to chyba akcja poprawy wizerunku Żagla jakaś. Na jakim stanowisku pani Andzia121112 jest zatrudniona w Żaglu? Raz tam kredyt wziąłem z czystej ciekawości jak te raty działają i ODRADZAM!!!

:)
euroDNO / 89.174.120.* / 2011-08-01 14:31
kto nie narzeka na eurobank???
ten bank to niechlubny rekord w polskim internecie. na tym forum jest ponad 1900 wpisów dotyczących tego banku.
a koszt kredytu masz na 1 stronie umowy. także nie wiem, skąd te żale!
Anna12898287918 / 194.110.116.* / 2011-07-11 11:10
żagiel to największe gówno świata! mój dziadek zmarł 2 lata temu, mama od razu spłaciła wszystko co trzeba było, a dokładną kwotę podał jej listownie windykator. Kilka dni temu dostaliśmy list, że mamy zapłacić jeszcze 446 zł, jakieś niedociągnięcia, czy gówniane odsetki. Mama traci nerwy, a ludzie z żagla są totalnie niekompetentni, to wstrętni oszuści. Nikt nie wie o co chodzi a jak już wie, to nie mogą udzielić informacji mamie, tylko chcą dziadkowi. Po czym mama tłumaczy, że dziadek nie żyje, a oni twierdzą, że nie mogą nic poradzić. Zapraszam serdecznie na cmentarz w takim razie:/
ponadto dziś, gdy mama próbowała się rano dodzwonić, pod coraz to nowe numery, ciągle automatyczna sekretarka podawała jej kolejne numery telefonów, aż w końcu zachciało mi się śmiać, gdy zobaczyłam, że cała kartka zapisana jest w tych zasranych numerach i żaden nie jest aktualny/nikt nie odbiera.
Tak własnie wyglądają sprawy w Żaglu.
zyczliwy / 89.167.53.* / 2011-09-24 15:05
napisz nie dzwon szkoda telefonu /jeden egz. dla siebie/ opisz wszystko i czekaj na odpowiedz. aha jeszcze dolacz xero posiadanych dokumentow /tylko nie orginaly . zycze wytrwalosci.
tomasz33ost / 83.25.148.* / 2011-06-23 13:59
witam co mam zrobić ??? BIORĘ KREDYT W PKO BP NA ZAKUP MIESZKANIA I BANK ZNALAZŁ NIE DOPŁATĘ 6ZŁ NIEDOPŁATA JEST Z ROKU 2003 WYSZUKAŁEM MNIEJ WIECEJ BANK W KTÓRYM ZALEGAM Z TĄ NIEDOPŁATĄ JEST TO ŻAGIEL O WY BANK SPRAWIA MI KŁOPOTY ZE SPŁATĄ TEGO ZADŁUZENIA I ZAMKNIECIEM OWEJ NIEDOPŁATY NA TELEFONY DO TEGO BANKU WYDAŁEM PONAD 200 ZŁOTYCH ZBYWAJA MNIE TYM ZE NIE DZIAŁA SYSTEM ALBO ZE DŁUG ZOSTAŁ PRAWDOPODOBNIE SPRZEDANY ALE NIE MOGĄ MI POWIEDZIEC GDZIE CHODZI TU CAŁY CZAS O 6 ZŁ'CO MAM ZROBIC ??? PROSZĘ O POMOC
zagiel / 83.11.101.* / 2012-04-27 22:08
Lepiej omijajcie ta firmę z daleka!!Dziadostwo i nic więcej.Pisza SMS od paru miesięcy,wysyłają druki poczta "ze jest pan kimś ważnym ...,tylko dla zaufanych klientów ...Specjalna oferta itp Spłacałem rzetelnie Idziesz do nich a oni odmawiają kredytu ,a podpisujesz wniosek przed decyzja banku Brak już słów ŻARTY Z KLIENTÓW SOBIE ROBIĄ
iksik / 85.221.147.* / 2011-06-09 18:59
mnie wkurzyło niekompetencja pracowników banku trzeci kredyt ratalny (dwa juz spłacone bezproblemów i opóznień) nigdy nie brałem karty kredytowej nie była mi potrzebna w końcu stwierdziłem ze wezme po zaproponowaniu mi ja przez konsultantke { w koncu pojde kupie towar w sklepie i nie będe się meczył z jakimis zaświadczeniami przy każdym kredycie ratalnym} po przysłaniu mi do domu umowy na kredyt ratalny zadzwoniłem kiedy dojdzie karta i... kobieta mi powiedziała ze nie wydają kart kredytowych(pal ja licho) ale ja się pytam jacy ludzie tam obsługują co nie wiedzą co mają w ofercie typowe naciągactwo
zbych43 / 217.153.219.* / 2012-05-16 12:46
kilka razy brałem tam zakup na raty i nawet dostałez zwrot 60zł,więc oco chodzi kto kłamie a kto mówi prawde
kucharka / 178.73.50.* / 2011-07-08 18:28
są niekompetentni, i beznadziejni zbierają dane a nic nie załatwiają beznadzieja
Andzia121112 / 77.112.51.* / 2011-07-16 14:44
sam jesteś niekompetentny...
a jeśli chodzi o karty kredytowe to są w kredytach ratalnych a nie gotówkowych(do iksik)więc zanim kogoś oczernisz to się zastanów najpierw......
emka / 77.114.190.* / 2011-09-23 12:37
Niestety tu nie ma co uważac - sama prawda,
mój ojciec kredyt spłacił , do tego zapłacił jeszcze 20 zł za potwierdzenie ze kredyt jest zamkniety i cisza , przy kolejnych telefonach dowiaduje sie o ile oczywiscie konsultant raczy udzielić odpowiedzi że list został wysłany - kiedy, w jaki sposób, jaki jest nr lp. którym podobno to szło niestety nie wiadomo,
Obsługa bardzo niemiła żeby nie powiedzieć dosadniej, nie mówiąc juz o tym że pod pozorem braku możliwości zweryfikowania rozmówcy - bo podanie danych typu data ur. czy pesel jest niewystarczające, rozmowa jest przerywana , ostatnio jakas pani zaczeła wypytywać o dane współmałżonka - zeby było jasne kredyt był zaciagany przez ojca samodzielnie i nigdzie dane mamy nie były do tej umowy podawane.
Rada - UNIKAĆ JAK OGNIA ...
zawiedziona klientka / 195.242.129.* / 2011-04-15 13:43
Ja kupiłam garnki Philipiaka.Umowy kredytowej jeszcze na oczy nie widziałam,książeczki spłat nie dostałam a już mnie Żagiel straszy odsetkami za pierwsza rate.Podobno dokumenty od nich wyszły, tylko dziwnym trafem nie doszły na czas.Konto i wysokość raty Pani ( bardzo niemiła zreszta) podała mi przez telefon i uwaza,że wszystko z ich strony jest ok.Philipiak też umywa rece " bo przecież to sprawa Banku".
Andzia121112 / 77.112.51.* / 2011-07-16 14:48
a żagiel tylko kredytuje towar-a nie za niego odpowiada,
potem taki ktoś kto dokonał zakupu za pośrednictwem Żagla ma pretensje do pracownika w punkcie- a przecież ta osoba się tym nie zajmuje
ZAWIEDZIONA KLIENTKA2 / 193.28.148.* / 2011-07-04 12:03
TAKA SAMĄ MAM SYTUACJĘ, DOKUMENTY WYSZŁY ALE NIE DOSZŁY ZAŻADAŁAM SKAN POKWITOWANIA ALE CISZA, OBSŁUGA NIEMILA I NIEPROFESJONALNA
monisia-27 / 79.185.100.* / 2011-11-14 16:25
pani Andziu może to z panią dzisiaj rozmawiałam dzwoniąc do żagla z zapytaniem...heh... faktycznie bardzo niemiła obsługa klienta.
aaaaaa23t3n / 80.239.242.* / 2011-06-14 14:19
ŻAGIEL = GŁUPOTA 100X NIEEEE!!!!!!!!!!!!
:/ / 83.4.92.* / 2010-12-29 14:48
Wzielem LAPTOPA za 2100zl i do splaty mam jedyne 3700zl... Odsetki malutkie... No ale to jest moja wina... Czytac przed podpisaniem umowy co i jak...!! Drugiego laptopa mozna miec za odsetki... !! :[
piecioro / 77.113.11.* / 2011-08-27 10:28
ja potrzebowalwm 1500 na laptopa a oni mi udzielili 2600!h*** i zlodziejedajcie mi licencje na zabijanie :DDD
Aga111111 / 77.45.101.* / 2011-03-26 10:29
NIE POLECAM NIKOMU ŻAGIEL.
FIRMA NIEKOMPETENTNA.

KIEDY PRZYSZŁO DO ZWROTU ODSETEK, NAGLE NIE CHCIELI ZWRÓCIC. i DO TEJ PORY JESZCZE NIE ZWROCILI, PRZEZ ROK CZASU SAMEUMU TRZEBA SIE UPOMINAC. NIKOMU NIE POLECAM. BARDZO NIEMILI PRACOWNICY.
zide45 / 88.156.174.* / 2010-12-25 16:43
Żagiel to jedno wielkie gówno !!!
SALOT / 94.40.29.* / 2011-04-28 10:10
Kredyt Bank Żagiel to oszust na wielką skalę, ale My doświadczeni będziemy ich gnębić
za ich gnębienie!
raiffeisenwatch.wordpress.com / 109.243.70.* / 2010-11-03 12:28
Przede wszystkim omijać szerokim łukiem Raiffeisen Bank!

Cała prawda o bankowcach spod ciemnej gwiazdy tańczących walca wiedeńskiego:

raiffeisenwatch.wordpress.com
zieleq / 77.237.15.* / 2010-11-02 19:50
chcialem wziac kompa na raty 1565zl na 10 rat , mimo iz nie bralem w zyciu nic na raty zawsze gotowka , do tego mam umowe na czas nieokreslony pan poinformowal mnie ze niestety bank odmowil mi udzielenia kredytu , powodu nie podal, smieszne ... dobra rada: omijac banki i posrednikow z daleka, z baaardzo daleka
kriskross / 2010-12-26 01:33
tym bardziej ze dzieki pomocy np porownywarek finansowych mozna poczuc sie samowystarczalnym jesli chodzi o konsulting z doradcami i posrednikami, a co najwazniejsze wybrac najlepiej i najtaniej!
sapis265 / 2010-12-27 11:12
Z pewnością porównywarka finansowa jest dużo bardziej wiarygodnym narzędziem do sprawdzania cen niż doradca finansowy który poleca to z czego ma największą marżę, a dodatkowo z czym się spotkałam m.in. np. na portalu eBroker.pl jest możliwość przeczytania opinii osób które skorzystały z pomocy internetowego doradcy
do zieleq / 94.42.12.* / 2010-12-25 19:42
zieleq, a alimenty płacisz, mandat zapłaciłeś lub nie wisisz nic skarbowce? bo powodów odmów może być kilka.
gwarantuje tobie, ze żagiel daje kredyty prawie wszystkim, chyba, ze ktoś ma nieźle nawalone, także najpierw się chłopie zastanów, co piszesz!
izi68 / 95.41.230.* / 2011-04-28 21:09
Oczywiście :) Daje wszystkim. Ich kalkulator ratalny pokazał, że realna stopa oprocentowania wynosi 23,3%, a jak się zdecydowałem to skoczyła do 41%. Szukają ślepych idiotów? Czy lichwa nie jest w Polsce prawnie zabroniona?
michno45 / 217.113.228.* / 2010-10-13 15:48
Beti16 odezwij sie poniewaz mam ten sam problem,wzieto w Zaglu w Lodzi przy ul.Prochnika 12 kraedyt na telewizor "samsung" za 3500zl na moje nazwisko,rowniez sprawa w Prokuraturze,Policja i grafolog,moze jest nas wiecej,podejrzewam ze pracownik punktu wyludzal kredyty,odezwijcie sie na forum ktorzy mieli takie sytuacje,wchodzi w grę pozew zbiorowy o odszkodowania za ew.straty moralne
Michalinka2 / 213.218.125.* / 2010-10-15 09:52
Ludzie to z Wami jest coś nie halo!!!!!!!!!!!Szczególnie michno45!!!! to sporadyczny przypadek i zale wylewaj nie do banku tylko do tego pracownika!!!!!! ja mam złą historę w BIK przez mojego byłego męża i Żagiel był jedynym pośrednikiem bankowym(zaznaczam POŚREDNIKIEM -TO NIE JEST BANK JAK TU JAKIEŚ KOŁKI PISZĄ!!!!!!!) który dał mi na raty automat i lodówkę!!! jeżeli chodzi o koszty dodatkowe czyli ubezp i odswetki- niestety należy czytać umowę zanim coś podpiszecie a poza tym żaden bank czy instytucja nie daje nic za darmo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dsdklsldi / 94.254.156.* / 2010-07-24 11:02
oceń ten bank:


http://ocena-kredytu.blogspot.com/
Elżbieta54 / 85.221.192.* / 2010-08-04 20:22
Gorszego banku chyba nie ma, jaki bank udziela kredyt osobie która ma 79 lat. Jeżeli chodzi o spłatę kredytu to się ociągają z przysłaniem informacji.
P.. / 78.8.146.* / 2010-07-26 10:37
TEN BANK JEST DO DUPY!!! ILE TRZEBA ZARABIAĆ, ŻEBY DOSTAĆ COŚ NA RATY? ZARABIAJĄC OKOŁO 2.500 ZŁ NIE DOSTAŁAM KREDYTU O WYSOKOŚCI 2.500 ZŁ I O WYSOKOŚCI RATY 250 ZŁ!!! TO PARANOJA JAKAŚ JEST! NIGDZIE NIE ROBIĄ TAKICH PROBLEMÓW JAK W TYm DURNYM BANKU!!! SKĄD WY CHCECIE KLIENTÓW BRAĆ? OD WAS TO TYLKO UCIEKAĆ!!!
alicja n. / 94.42.46.* / 2010-07-28 08:33
drogi kolego, w moim sklepie jest kilka systemów ratalnych i zapewniam ciebie, ze jeżeli masz dobra historie w BIKu oraz podałeś prawidłowy numer do pracodawcy, to problemu być nie powinno. wylewasz żale, a to ty coś schrzaniłeś. Żagiel rozdaje kredyty na lewo i prawo, ale tez jakoś ocenia ryzyko swoich potencjalnych klientów.
może jesteś prze kredytowany?
izi68 / 95.41.230.* / 2011-04-28 21:21
Kolego głupoty wypisujesz. W żaglu brałem dwa kredyty. Po spłaceniu pierwszego drugi był przyznany po 10 min. Nawet nikt się ze mną nie kontaktował, a sprzedawca był zaskoczony, że tak szybko dotarła decyzja. Ze dwa może 3 miesiące temu dzwonił ludek z żagla i chciał wcisnąć kredyt 20000zł. Poprosiłem aby zrobił symulację dla 5000zł i jak usłyszałem wysokość odsetek to pomyślałem szukają frajerów. Teraz w kalkulatorze ratalnym informacja, że realna stopa oprocentowania wynosi 23,30%, po kilku dniach sklep informuje, że zamówiony towar jest , otwiera się furtka do wypełnienia formularza kredytowego i wtedy niespodzianka - realna stopa kredytu wzrasta do 41% !!! To jest wzrost o 75%. Dalej szukają frajerów. Rozumiem, że sprawdzili czy jestem wypłacalny, czy jestem dobrym klientem, ale nie. Na dzień dobry walą 41% i jak jesteś zainteresowany to podawaj swoje dane. Dziękuję za takie kredyty rozdawane na prawo i lewo bo coś takiego to nazywa się lichwa. Podziękowałem za taki kredyt, tylko mi trochę głupio bo specjalnie sklep zamówił towar na moje życzenie... Wszystko w tym temacie
SEWERINA / 85.28.136.* / 2010-01-30 19:07
NIGDY WIĘCEJ W ŻYCIU NIE CHCĘ MIEĆ DO CZYNIENIA Z TĄ KOSZMARNĄ INSTYTUCJĄ..PO RAZ PIERWSZY SPOTKAŁAM SIĘ Z TAKĄ PORAŻKĄ.WSPÓLPRACUJĘ Z WIELOMA BANKAMI PRYWATNIE I JAKO PRACOWNIK WIELKIEGO SWIATOWEGO KONCERNU- CODZIENNIE MAM DO CZYNIENIA Z OBSŁUGĄ W RÓZNYCH BANKACH ALE TO CO REPREZENTUJE ŻAGIEL NIE MIĘŚCI SIĘ W GŁOWIE.TRAFIŁAM TAM ZA NAMOWĄ MOJEGO KOLEGI PRZY ZAKUPIE LAPTOPA,ZABRAKŁO MI PRZY SOBIE KILKASET ZŁOTYCH A PONIEWAŻ MÓJ BANKOMAT BYŁ NA DRUGIEJ CZĘŚCI MIASTA ,ZGODZIŁAM SIĘ NA SKREDYTOWANIE BRAKUJACEJ KWOTY PRZEZ ŻAGIEL.
I ZACZĄŁ SIĘ PRAWDZIWY KOSZMAR!!MIJA DRUGI MIESIĄC DO DZIŚ NIE OTRZYMAŁAM BLANKIETÓW WPŁAT,KIEDY UDAŁAM SIĘ DO BIURA OKAZAŁO SIĘ ŻE JEST ZAMKNIĘTE,BEZ JAKIEJKOLWIEK INFORMACJI-NAJWYRAŹNIEJ PRACOWNICY NIE CZUJĄ OBOWIĄZKU POINFORMOWANIA KLIENTÓW ,KIEDY JUŻ ZA KTÓRYMŚ RAZEM WRESZCIE ZASTAŁAM CZYNNE BIURO OKAZAŁO SIĘ ŻE PRACOWNICA NIE MA DOSTĘPU DO ŻADNYCH MOICH INFORMACJI!!MUSIAŁAM WIĘC DZWONIĆ NA INFOLINIĘ BY RACZYLI MI PODAĆ NUMER KREDYTU DO SPŁATY.dODAM ,ŻE PAN KTÓRY ODEBRAŁ TELEFON NIE WYKAZAŁ ANI KSZTY ZNAJOMOŚCI OBSŁUGI KLIENTA.U MNIE SPRZĄTACZKA I MAGAZYNIER ZNAJĄ LEPIEJ OBSŁUGĘ KLIENTA NIŻ TEN CZŁOWIEK...NA KONIEC RZUCIŁ SŁUCHAWKĄ PO TYM JAK MI JUŻ NAWYMYŚLAŁ..TAK NAPRAWDĘ BYŁO.CHCIAŁAM WIĘC ZAMKNĄĆ SPŁATĘ KREDYTU W CAŁOŚCI I TEŻ PROBLEM !!! PANI NA PODLICZENIE KREDYTU NA DANY DZIEŃ POTRZEBUJE 4 DNI..CZUJĘ SIĘ OKROPNIE OSZUKANA I NIGDY WIĘCEJ W ŻYCIU NIE CHCĘ MIEĆ Z TYM KOSZMAREM NIC WSPÓLNEGO.UWAŻAJCIĘ NA TĘ BOMBĘ !!!!!
A PRACOWNIKOM TEJ INSTYTUCJI ŻYCZĘ ŻEBY NA KAŻDYM KROKU BYLI TAK TRAKTOWANI W ŻYCIU JAK ONI TRAKTUJĄ SWOICH KLIENTÓW-TO BĘDZIE PO PROSTU SPRAWIEDLIWE.
NIGDY WIĘCEJ W ŻYCIU NIE CHCĘ MIEĆ DO CZYNIENIA Z TĄ KOSZMARNĄ INSTYTUCJĄ..PO RAZ PIERWSZY SPOTKAŁAM SIĘ Z TAKĄ PORAŻKĄ.WSPÓLPRACUJĘ Z WIELOMA BANKAMI PRYWATNIE I JAKO PRACOWNIK WIELKIEGO SWIATOWEGO KONCERNU- CODZIENNIE MAM DO CZYNIENIA Z OBSŁUGĄ W RÓZNYCH BANKACH ALE TO CO REPREZENTUJE ŻAGIEL NIE MIĘŚCI SIĘ W GŁOWIE.TRAFIŁAM TAM ZA NAMOWĄ MOJEGO KOLEGI PRZY ZAKUPIE LAPTOPA,ZABRAKŁO MI PRZY SOBIE KILKASET ZŁOTYCH A PONIEWAŻ MÓJ BANKOMAT BYŁ NA DRUGIEJ CZĘŚCI MIASTA ,ZGODZIŁAM SIĘ NA SKREDYTOWANIE BRAKUJACEJ KWOTY PRZEZ ŻAGIEL.


NIGDY WIĘCEJ W ŻYCIU NIE CHCĘ MIEĆ DO CZYNIENIA Z TĄ KOSZMARNĄ INSTYTUCJĄ..PO RAZ PIERWSZY SPOTKAŁAM SIĘ Z TAKĄ PORAŻKĄ.WSPÓLPRACUJĘ Z WIELOMA BANKAMI PRYWATNIE I JAKO PRACOWNIK WIELKIEGO SWIATOWEGO KONCERNU- CODZIENNIE MAM DO CZYNIENIA Z OBSŁUGĄ W RÓZNYCH BANKACH ALE TO CO REPREZENTUJE ŻAGIEL NIE MIĘŚCI SIĘ W GŁOWIE.TRAFIŁAM TAM ZA NAMOWĄ MOJEGO KOLEGI PRZY ZAKUPIE LAPTOPA,ZABRAKŁO MI PRZY SOBIE KILKASET ZŁOTYCH A PONIEWAŻ MÓJ BANKOMAT BYŁ NA DRUGIEJ CZĘŚCI MIASTA ,ZGODZIŁAM SIĘ NA SKREDYTOWANIE BRAKUJACEJ KWOTY PRZEZ ŻAGIEL.
I ZACZĄŁ SIĘ PRAWDZIWY KOSZMAR!!MIJA DRUGI MIESIĄC DO DZIŚ NIE OTRZYMAŁAM BLANKIETÓW WPŁAT,KIEDY UDAŁAM SIĘ DO BIURA OKAZAŁO SIĘ ŻE JEST ZAMKNIĘTE,BEZ JAKIEJKOLWIEK INFORMACJI-NAJWYRAŹNIEJ PRACOWNICY NIE CZUJĄ OBOWIĄZKU POINFORMOWANIA KLIENTÓW ,KIEDY JUŻ ZA KTÓRYMŚ RAZEM WRESZCIE ZASTAŁAM CZYNNE BIURO OKAZAŁO SIĘ ŻE PRACOWNICA NIE MA DOSTĘPU DO ŻADNYCH MOICH INFORMACJI!!MUSIAŁAM WIĘC DZWONIĆ NA INFOLINIĘ BY RACZYLI MI PODAĆ NUMER KREDYTU DO SPŁATY.dODAM ,ŻE PAN KTÓRY ODEBRAŁ TELEFON NIE WYKAZAŁ ANI KSZTY ZNAJOMOŚCI OBSŁUGI KLIENTA.U MNIE SPRZĄTACZKA I MAGAZYNIER ZNAJĄ LEPIEJ OBSŁUGĘ KLIENTA NIŻ TEN CZŁOWIEK...NA KONIEC RZUCIŁ SŁUCHAWKĄ PO TYM JAK MI JUŻ NAWYMYŚLAŁ..TAK NAPRAWDĘ BYŁO.CHCIAŁAM WIĘC ZAMKNĄĆ SPŁATĘ KREDYTU W CAŁOŚCI I TEŻ PROBLEM !!! PANI NA PODLICZENIE KREDYTU NA DANY DZIEŃ POTRZEBUJE 4 DNI..CZUJĘ SIĘ OKROPNIE OSZUKANA I NIGDY WIĘCEJ W ŻYCIU NIE CHCĘ MIEĆ Z TYM KOSZMAREM NIC WSPÓLNEGO.UWAŻAJCIĘ NA TĘ BOMBĘ !!!!!
A PRACOWNIKOM TEJ INSTYTUCJI ŻYCZĘ ŻEBY NA KAŻDYM KROKU BYLI TAK TRAKTOWANI W ŻYCIU JAK ONI TRAKTUJĄ SWOICH KLIENTÓW-TO BĘDZIE PO PROSTU SPRAWIEDLIWE.
NIGDY WIĘCEJ W ŻYCIU NIE CHCĘ MIEĆ DO CZYNIENIA Z TĄ KOSZMARNĄ INSTYTUCJĄ..PO RAZ PIERWSZY SPOTKAŁAM SIĘ Z TAKĄ PORAŻKĄ.WSPÓLPRACUJĘ Z WIELOMA BANKAMI PRYWATNIE I JAKO PRACOWNIK WIELKIEGO SWIATOWEGO KONCERNU- CODZIENNIE MAM DO CZYNIENIA Z OBSŁUGĄ W RÓZNYCH BANKACH ALE TO CO REPREZENTUJE ŻAGIEL NIE MIĘŚCI SIĘ W GŁOWIE.TRAFIŁAM TAM ZA NAMOWĄ MOJEGO KOLEGI PRZY ZAKUPIE LAPTOPA,ZABRAKŁO MI PRZY SOBIE KILKASET ZŁOTYCH A PONIEWAŻ MÓJ BANKOMAT BYŁ NA DRUGIEJ CZĘŚCI MIASTA ,ZGODZIŁAM SIĘ NA SKREDYTOWANIE BRAKUJACEJ KWOTY PRZEZ ŻAGIEL.



NIGDY WIĘCEJ W ŻYCIU NIE CHCĘ MIEĆ DO CZYNIENIA Z TĄ KOSZMARNĄ INSTYTUCJĄ..PO RAZ PIERWSZY SPOTKAŁAM SIĘ Z TAKĄ PORAŻKĄ.WSPÓLPRACUJĘ Z WIELOMA BANKAMI PRYWATNIE I JAKO PRACOWNIK WIELKIEGO SWIATOWEGO KONCERNU- CODZIENNIE MAM DO CZYNIENIA Z OBSŁUGĄ W RÓZNYCH BANKACH ALE TO CO REPREZENTUJE ŻAGIEL NIE MIĘŚCI SIĘ W GŁOWIE.TRAFIŁAM TAM ZA NAMOWĄ MOJEGO KOLEGI PRZY ZAKUPIE LAPTOPA,ZABRAKŁO MI PRZY SOBIE KILKASET ZŁOTYCH A PONIEWAŻ MÓJ BANKOMAT BYŁ NA DRUGIEJ CZĘŚCI MIASTA ,ZGODZIŁAM SIĘ NA SKREDYTOWANIE BRAKUJACEJ KWOTY PRZEZ ŻAGIEL.
I ZACZĄŁ SIĘ PRAWDZIWY KOSZMAR!!MIJA DRUGI MIESIĄC DO DZIŚ NIE OTRZYMAŁAM BLAN
Wkur......y!!!! / 78.23.215.* / 2011-05-23 22:30
Jedna wielka lichwa i nic więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zuka61 / 95.41.230.* / 2011-04-28 21:26
Chcesz powiedzieć, że bankomat na drugim końcu miasta i prowizja w "najbliższym" bankomacie innego banku była wyższa od wysokości kredytu, który wzięłaś? Mam wrażenie że wciskasz straszny kit ...
kelian / 77.112.244.* / 2011-02-24 22:09
następna z choinki się zerwała na umowie jak BYK jest nr konta i kwota raty, czekasz a nóż nie przyślą zapomną itd. potem oczernić wykrzyczeć mam 36l i spłaconych z 20 różnych kredytów w BIK-u 575 punktów wiem że jak coś biorę na raty to ktoś na tym musi zarobić nieważne czy to jest ZAGIEL SYGMA EUROBANK czy inna instytucja sprzedająca na raty
sprężyna / 83.10.23.* / 2010-04-08 10:35
Witam bardzo serdecznie!

Prosze mi powiedziec, czy ubezpieczenie kredytu gotowkowego w Żaglu,
ubezp. Warta obejmuje rowniez smierc w nastepstwie choroby raka?
Chcialabym wziac kredyt, ale boje sie, ze w zwiazku z ogolnym
rozpowszechnieniem choroby raka na swiecie moglabym nie zdazyc ze
splaceniem kredytu i jednoczesnie obarczyc splata moja rodzine, czego
chcialabym uniknac. Jestem bardzo zapobiegawcza i stad to moje
nietypowe pytania.
Na stronie Żagla wyczytalam, ze ubezpieczenie, jakie proponuje Warta to
NNW na zycie i domyslam sie, ze pokrywa to jedynie uszczerbek na zdrowiu
lub smierc w wyniku nieszczesliwego wypadku samochodowego, natomiast nie
w wyniku choroby. Czy to ma jakies znaczenie, gdy czlowiek jest zdrowy w
momencie pobierania kredytu? Przykladowo nie choruje na raka ?
becia4512 / 83.13.211.* / 2011-06-06 14:00
NAPEWNO NIE OBEJMUJE!!!!!!! ROBIĄ TAKIE KRUCZKI W UMOWACH ŻE PISZĄ UBEZPIECZENIE KREDYTU W TUIR WARTA. NIE MA DOŁĄCZONYCH ŻADNYCH WARNKÓW UBEZPIECZENIA. MOJA MAMA ZAICIĄGNĘŁA TAM KREDYT I ZGŁOSIŁAM SMIERĆ DO ŻAGLA. OCZYWIŚCIE OZNAJMILI MI ŻE UBEZPIECZENIE NIE OBEJMUJE ZGONU NATURALNEGO. KREDY WZIĘŁA NA 3000 ZŁ A UBEZPIECZENIE 830 ZŁ!! DO TEGO OD TEGO UBEZPIECZENIA IDĄ ODSETKI!! PLUS INNE OPLATY I DO SŁATY W EFEKCIE 5900 ZŁ. I CZY TO NIE LICHWA. A JAK CHCĘ WYPOWIEDZIEĆ UMOWĘ UBEZPIECZENIA BO PO CO PŁACIĆ UBEZPIECZENIE ZA KOGOŚ KTO NIE ŻYJE. TO PISZA MI ZE ZMARŁA PODPISAŁA KREDY NA 36 RAT I DOPIERO JAK W TYLU RATACH BĘDZIE SPLACONE TO MOGĘ PROSOŚ O ZWROT UBEZPIECZENIA. OSZUSTWO I WYZYSK LUDZI.!!! A jak chccę spłacić to nie wiadomo z kim rozmawiać cz z Żaglem czy z Kredyt Bankiem!! odbijają piłeczkę a jak już odpiszą to każdy c innego. Ludzie na infolini nie kompetentni. Odradzam tam kredytów.
1029 / 83.9.97.* / 2010-03-18 08:37
proponuję czytać umowę. W umowie jest podane konto i kwota raty, więc wszystko co jest potrzebne do zapłaty raty jest. Książeczki spłat są tylko dobrą wolą firmy. Proszę nie siać zamętu.
Pozdrawiam
zawiedzina klientka / 83.14.102.* / 2010-12-20 12:17
Jak ja spłacałam kredyt w żaglu i pisałam to co jest w umowie czyli nr. umowy i na ten nr rachunku , który jest w umowie-ogólny. To ostatnie 4 raty ,które wpłaciłam naraz przepadły, dzwoniłam składałam reklamacje, a oni mi odpowiedzieli, że nie powinnam wpłacać na nr. rach z umowy a w tytule nie powinnam podawać nr. umowy tylko nr kredytu, jedno i drugie było podane na blankietach wpłat, których nie otrzymałam.
Do tej pory reklamacji nie wyjaśnili, mija już 2 m-c, a odsetki mi naliczają.
przemeksienko / 83.11.159.* / 2010-04-09 16:09
Ma pan rację, ale czasami spotykam się z tym, że bank interpretuje sprawy na swoją korzyść, a powinien dbać o swojego klienta. Bo klient nasz pan, a nie odwrotnie. To banki zarabiają i się bogacą, to wymaga niesamowitej kultury i taktu od bankowców, bo są to bardzo delikatne i często drażliwe tematy. Klient pozwala bankowi zarobić, więc szanuj klienta to twój dobroczyńca bankierze.
prac. banku / 78.131.183.* / 2010-05-18 20:04
G... prawda! Klient to dziad któremu brak kasy. To bank robi mu łaskę pożyczając mu pieniądze, częstokroć ryzykując brakiem spłat. Klient pozwala bankowi zarobić? Bez łaski, przyjdą tysiące innych żebrać o kasę. A ponieważ zarobki relatywnie się zmniejszają jest ich z roku na rok coraz więcej.
piecioro / 77.113.11.* / 2011-08-27 10:32
a ty sie juz nie podlizuj bo sam pewnie jestes zebrakiem i zlodziejem!piszesz tak bo pewnie masz nadzieje ze twoj szef to przeczyta i dostaniesz premie:Dnie chcemy cie w tym kraju!
onik / 83.28.197.* / 2011-07-07 20:00
Dewiant i idota gdyby nie my to by tego obsra... banku nie było Żagiel to kiszka na maksa :P
becia4512 / 83.13.211.* / 2011-06-06 14:07
jak będziecie mieć takie podejście to napewno będziecie mieć pracę. Nie każdy kto bierze to zebrak. Na mnie na pewno nie zarobicie. Wystarczy mi odziedziczony dług po mamie żebyście starcili wielu innych klientów. Gdzie się da do przestrzegam przed braniem tam kredytów. Jak ja chciałam odrazu słaciś dług mamy to jakoś łaskę robice żebym mogła to zrobić. Wy zyjecie z takich co nie chcą spłacać za zobowiązania innych. A jak ja chciałam splacić odrazu to też źle. Ja nigdy do waz nie zgłoszę sie po żaden kredyt. Najlepiej jak ktoś zapłaci wam ubezpieczenie szybko się przekręci i zanim znajdzie sie spadkobieraca to odsetki urosną że haha. Ciekawe ilu tak ludzi nabiliście w butelkę. A umowy są tak podpisane żeby i tak nie było wiadomo co obejmuje ubezpieczenie. Po to żeby go nie wypłacić
Mesjasz / 188.123.212.* / 2011-05-18 09:03
No i tu też jesteś w błędzie,bo jakbym poczekał miesiąc czasu to bym nie musiał brać pożyczki.I tutaj też gówno prawda,bo skoro robicie łaskę udzielając kredytu to po co wy k**** robicie tą łaskę?Ot tak,dorzy samarytaninie czy co? to jest wasza praca i wasz zarobek,a widać nie szanujecie klienta i pracy.Macie to w dupie.skoro nie płacę jednej raty,a w następnej płacę dwie na raz,albo i też jedną do przodu od razu,a wy takie numery o************ to czego się spodziewacie.Podziękowań?Co k****?może odpowiesz mi na to pytanie niedorozwinięty ludziu z żagla.
jupiter / 178.56.87.* / 2011-03-18 21:07
buraku jeden
sienias / 83.11.170.* / 2010-11-08 22:02
G... z ciebie wielkie, nikt się nie prosi o kredyt. Banki się proszą, pomyśl człowieczku po co te reklamy. Dobry towar tego nie potrzebuje. Hi...........................
do prac. banku / 94.42.35.* / 2010-10-21 09:06
prawda jest taka, ze to przedstawiciele Żagiel S.A. jeżdżą po sklepach i się proszą, aby podpisać z nimi umowę. ciekawe dlaczego? heh, nie rozśmieszaj nas pracowniku tej Żenady S.A. ;)
skoro duzy odsetek kredytobiorców nie spłaca kredytów, to radze wziąć kredycik za granica, u właściciela waszej firemki i zakupić porządny system skoringowy ;)
byłyklient / 79.163.43.* / 2010-10-20 20:17
I to jest SUPER BANKIER .Gratuluję popapranej postawy i szczerze życzę utraty super pracy i znalezienia się kiedyś po drugiej stronie i trafienia na takiego zdufanego w sobie inteligenta.
niezadowolona12 / 83.13.211.* / 2011-06-06 14:12
po takiej opini prac.banku. wiadomo czemu szkoda dzwonić nawet na infolinię. Klient zło koniczne. Tylko gdyby nie oni to by sam był bezrobotny
Stacho11 / 77.255.52.* / 2010-03-02 16:39
Proszę o nie wrzucanie wszystkich do jednego worka, jakby Pani trafiła do innego biura byłoby inaczej... ludzie są tylko ludźmi i nie zawsze trafiamy na tych miłych. Są inne sposoby na to aby książeczka do pani dotarła. Ja tylko mogę przeprosić za moich kolegów i powiedzieć, że nie wszyscy są tacy. Pozdrawiam Stach.
svr / 79.190.155.* / 2009-11-21 13:44
Ostatni raz w żaglu! podpisując umowę przy zakupie rowery i nie przeliczyłem w głowie wyso kości raty x 12 (idiot). Bazowałem na informaci całkowite odsetki i prowizja. w dalszej części umowy jest zapis całkowity koszt kredytu który jest większy prawie o 200zł od sumy wymienionych kosztów i NIE ma informacji co się stało z pozostałą kwotą!
ZAPŁACIŁEM ZA COŚ CO NIE ZOSTAŁO WYMIENIONE W UMOWIE!
Czy tak można ?! Zapewne jest to prowizja dla sklepu szkoda tylko że nie napisano tego!
Marta Gdańsk / 83.25.68.* / 2009-12-18 15:07
zgadzam sie - żagiel to oszuści! w lipcu tego roku wzieliśmy z mężem sprzet na raty w zaglu za 3 tys zł. raty rozłożone były na 10 miesiecy, całosc splacilismy w 4 miesiace. zaczelismy starac sie o kredyt hipoteczny w innym banku-dostalismy go, ale zanim go wypłaca - musimy dostarczyc zaswiadczenie o spłaceniu zaległosci wobez żagla bo w BIK widnieje ze zalegamy im 2500 zł !!! co sie okazało żagiel nie aktualizuje Bik !!! kredyt został spłacony - ale w ogólnopolskim systemie widniejemy jako dłużnicy.zadzwoniłam do centrali zagla bo w oddziale pani poinformowała mnie, że wszelkie takie sprawy załatwia centrala-a tam dowiedziałam sie ze za zaswiadczenie o spłacie mam zapłacic 20 zł. zapłaciłam. czekam juz drugi tydzien na zaswidczenie o spłacie. wiec znowu dzwonie do żagla. pani niegrzecznie informuje mnie ze wysłali to...listem zwykłym. wszyscy wiemy jak działa poczta ... zaswiadczenie nie dotarło, poprosiłam o przefaksowanie tego swiastka za 20 zł. nie przefaksują bo takie maja procedury!!!
kredyt pewnie mi wstrzymaja. rada: chcesz byc w biku jako dłużnik wez kredyt w żaglu.
Łukasz 3miasto / 88.156.200.* / 2010-02-26 18:38
zgadzam się ze wszystkim co napisali moi poprzednicy. UWAGA LUDZIE NIGDY NIE BIERZCIE RAT W ŻAGLU! UWAGA NA ŻAGIEL! jeśli zależy Wam na dziesiątkach godzin zszarpanych nerwów w żaglu macie to gwarantowane. Ta instytucja i ludzie, których zatrudnia to kpina. Spotkałem się tam może z 2 kompetentnymi osobami. Wiele razy dzwoniłem i w tych samych kwestiach otrzymywałem kompletnie sprzeczne informacje. Często nieprawdziwe... Często też słyszałem tekst w stylu: "tak Panu powiedzieli? no nie możliwe, kto Panu to powiedział? W pewnym momencie zacząłem zapisywać nazwiska osób z którymi rozmawiam, żeby móc cokolwiek wyjaśnić. Wiele razy zdarzyło mi się usłyszeć, że to nie ich problem. A wszystko zaczęło się od tego, że jedna rata została błędnie zaksięgowana. 2 miesiące trwały przepychanki gdzie są pieniądze a Żagiel mimo, że posiadałem dowód wpłaty, który im dostarczyłem z prośbą wyjaśnienia gdzie są moje pieniądze nasyłał nam mnie dział windykacji. Wielokrotnie informowałem ich, że złożyłem odpowiednie dokumenty wyjaśniające w tej sprawie, mimo tego byłem traktowany jak złodziej. Pierwszy raz zgubiono moje pismo, później musiałem je faksować , na szczęście miałem potwierdzenie bo znowu zaginęło. Istny cyrk. Mimo, że opóźnienie w spłacie nie było z mojej winy co było oczywiste w związku z posiadanym przeze mnie dowodem wpłaty naliczono mi karne odsetki, przez które znalazłem się w BIKu jako osoba niewiarygodna. Zrujnowało mi to planowaną inwestycję w biznes gdyż nie dostałem kredytu. Żaglowi dziękuje, kilka miesięcy szarpania z nimi a oni mieli mnie za przeproszeniem w czarnej dupie. Kuriozalna sytuacja, w której nie dość ze ponoszę koszty odsetek nie wynikłych z mojej winy i do tego rujnują mi czystą historię kredytową na którą pracowałem wiele lat 20 złotymi odsetek. Ciąg dalszy identyczny jak u Pani powyżej. Dzisiaj po wielu miesiącach pojawiło się światełko w tunelu dzięki serdecznej Pani w Żaglu, która poinformowała mnie ze BIK zostanie uaktualniony. Tylko ile w tym prawdy to się okaże niebawem, a fakt że w historii mam problem ze spłatą raty istnieje. A w BIKu nikogo nie interesuje, że nie było to z mojej tylko banku winy.

LUDZIE NIE RUJNUJCIE SOBIE NERWÓW, ŻYCIA, PLANÓW!
Eurypides / 78.131.163.* / 2011-07-19 21:59
W umowie jest jasno napisane- liczy się data wpływu na konto, a nie data wpłaty. Na podstawie potwierdzenia wpłaty nikt nie zaksięguje wpłaty. Gdyby Pan miał firmę i klient nie zapłacił Panu za usługę/towar przez 2 miesiące też upominałby się Pan o pieniądze.
kaka kaka / 188.33.166.* / 2010-03-07 16:25
Aig i Żagiel to po prostu jakaś pomyłka. Wzięliśmy z mężem kredyt w aig na 10.000 zł, na 48 rat., 24 raty spłacaliśmy regularnie raty po 371 zł, co daje 8.904 zł. Teraz po dwóch latach chcę spłacić szybciej kredyt, ale do zamknięcia kredytu trzeba wpłacić 8.000 zł. Dziwnie to liczą bo wychodzi na to, że przez dwa lata spłacałam tylko same odsetki i troszkę kapitału, ale kiedy poprosiłam panią, aby zrobiła mi wydruk spłaconych rat z podziałem na kapitał i odsetki to powiedziała mi, że nie! Przecież to mój kredyt i chcę zobaczyć jak przeliczają. Także jestem w szoku. Czuję się strasznie. Bo płacić odsetki mamy straszne, ale kiedy człowiek chce zaoszczędzić i spłacić szybciej to wychodzi na to, że to się nie kalkuluje. Szok.
zawiedziona12 / 83.13.211.* / 2011-06-06 14:17
to samo miałam w żaglu. W pierwszej kolejności odsetki a później spłata kredytu. Wiec wcześniejsza spłata nic nie daje
lukasz1800 / 83.20.165.* / 2010-01-06 16:02
zgadzam sie , zagiel to naciagacze , sam sie zastanawiam kto stworzyl taka ustawe ze pisma tak wazne ( jak jakies niedoplaty czy zaleglasci , naliczanie odsetek itd ) wysylac do kliienta zwyklym, listem , skad klient moze wiedziec ze zeczywiscie ci naciagacze z zagla je wyslali ????nam wyslali blankiety do wplat rat od miesiaca czerwca...a tu nagle wyszlo ze mamy niedoplaty i naliczone odsetki za nieterminowe splacanie, mimo ze wszytko splacamy w terminie, ponoc mielismy splacac od maja , ale blankiety ktore mamy i liczac je dalej nam wychodzi ze od czerwca mamy splacac , pani w centrali to czysta arogancja, z ta mafia nic sie nie da ustalic czy zalatwic , bo w punktach kieruja ludzi do centrali...a tam juz ludzi kreca. wniosek ?kurestwo sie szerzy , zagiel burdel w bialych rekawiczkach
ewa12342 / 79.184.141.* / 2009-09-04 18:15
Nigdy więcej zakupów przez Żagiel! Spłaciłam wcześniej kredyt ok. 3000 wzięty na sprzęt. Zwróciłam się o rozliczenie ubezpieczenia, które zostało z góry naliczone w kosmicznej kwocie. Dostałam odpowiedź, że składka ubezpieczenia obowiązuje za cały okres i nie należy się żaden zwrot nadpłaty. Skandal! Nawet nie wiem za co jest ta składka, bo w umowie jest tylko kwota i żadnych innych warunków. Termin spłaty kredytu był na 2011 rok, może mi ktoś wyjaśni co teraz obejmuje ubezpieczenie skoro towar jest już mój. Bank potwierdza, że nie mam wobec nich żadnych zobowiązań. Może mi ktoś wyjaśni?
xx / 83.175.144.* / 2009-09-06 01:30
Ja bym dokładnie przeczytał umowę bo w większości banków po wcześniejszej spłacie zwracają część odsetek i ubezpieczenia. Dlaczego człowiek mq płacic za coś z czego nie korzysta. Proponuję też zajrzeć do OWU (ogólne warunki ubezpieczenia) może tam jest jakaś wzmianka na ten temat.

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: