Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Uwaga! Wyższy VAT będziemy płacić nawet do 2018 roku

Uwaga! Wyższy VAT będziemy płacić nawet do 2018 roku

Wyświetlaj:
EURO STUDENT / 2010-10-18 16:25
Głównego ekonomistę rosyjskiego koncernu energetycznego Gazprom, Siergieja Kljukę, znaleziono martwego w jego samochodzie z raną postrzałową głowy - poinformowali w poniedziałek przedstawiciele tej firmy oraz policji.
sceptyk / 2010-10-18 16:28 / Tysiącznik na forum
Każda broń palna raz w roku strzela sama.
pech.
EUS / 89.25.186.* / 2010-10-19 06:58
a ile razy do roku strzela w głowę?
sceptyk / 2010-10-18 16:01 / Tysiącznik na forum
Ciekawe jaka afera zostanie wywołana, żeby przykryć kolejne oszustwo Tuska i jego złodziejskiego rządu?
Może ujawnią się dokumenty potwierdzające, że śp. była pani prezydentowa otruła załogę TU154 kanapkami podanymi podstępnie w reklamówce?
Za takie coś wielu byłoby gotowych płacić wyższy VAT jeszcze przez 50 lat.
jopjpo / 178.182.170.* / 2011-01-04 23:16
ja tam mam gdzieś polityke.
kupcie sobie działkę w Bieszczadach
kupbieszczady.pl
odpoczynek jest najwazniejszy
acomitam / 83.11.95.* / 2010-10-19 07:52
Stawiam na wątek religijny, który zawsze jest podnoszony, gdy sprawy idą w złym kierunku i władzy grunt zaczyna się palić pod stopami. Niezależne media i zastępy autorytetów już pewnie pracują w pocie czoła. Ostatecznie rozkaz to rozkaz. A co do tematu, to może być:
1. kwestia aborcji i in vitro
2. pedofilia w Kościele
3. Radio Maryja
4. majątek Kościoła.
Z tym ostatnim może być trudniej, bo ostatnio jakiemuś kretynowi z SLD pomyliło się i kwoty sprzed denominacji wziął za te liczone wg dzisiejszej wartości i po tej kompromitacji na jakiś czas temat jest spalony. Chociaż... Przy ograniczeniu umysłowym rodaków wiele wysiłku nie trzeba będzie, żeby ukryć ową wpadkę i na nowo rozruszać towarzycho.
EURO STUDENT / 2010-10-18 15:51
NIE MA CIENIA WĄTPLIWOŚCI ŻE ZA CAŁĄ SYTUACJĘ ODPOWIEDZIALNA JEST NAJBARDZIEJ PLATFORMA OBYWATELSKA Z PREMIEREM DONALDEM TUSKIEM NA CZELE ! NIE MA ŻARNYCH PODSTAW ŻEBY OBALIĆ TĄ PRZYKRĄ PRAWDĘ DLA POLSKI. DONALD TUSK POWINIEN OBNIŻYĆ WYNAGRODZENIA SOBIE I INNYM POLITYKOM, URZĘDNIKOM I DYREKTOROM SPÓŁEK PAŃSTWOWYCH !
dragon bull / 79.189.96.* / 2010-10-18 15:26
Panie premierze ,MÓWIMY O OSZCZĘDZANIU ale jak można z pana hipokryzją sie zgodzić jeśli okrada pan biednych a funduje bogatym -------
chodzi mi że w TELEGAZECIE NA STR. 112 PISZE SIĘ O PODNIESIENIU SUBWENCJI DLA PARTII to jak w końcu jest z waszymi obietnicami :
O ZNIESIENIU SUBWENCJI DLA PARTII ,O BNIZANIU PODATKÓW
PRZEPRASZAM ....ale to prawda że RUDY TO WREDNY mówi jedno robi drugie, nie zaslaniaj sie tym że nie masz większości w sejmie bo w to tylko mogą uwierzyć twoje ślepe lemingi
zbyszek52 / 188.33.79.* / 2010-10-18 15:48
A dlaczego mamy wierzyć?
Oszołomowaty / 89.229.89.* / 2010-10-18 16:50
POmidorku, to dla Ciebie i o tobie podobnych "niemoherach":. Długie, ale może dasz radę przeczytać
"...Nie chciałbym się jakoś przesadnie chwalić i nie dlatego, że nie lubię, tylko przekaz może się popsuć. A chciałbym się pochwalić, że czuję się samozwańczym liderem oszołomów. Takim liderem, który nijak nie pasuje do klasyki gatunku, przez to staję się liderem nietykalnym. Lider ze mnie absolutny i nie do ruszenia. W porządku, sam już nie mogę tego czytać, zatem mówię od razu w czym rzecz. Okazuje się, że tak zwane oszołomy są niebywale łatwym celem, wystarczy oszołomowi wytknąć, że klepie pacierze, albo zawodzi patriotyczne pieśni i dlatego na mózg mu się rzuca z tą cała polskością i krytykowaniem wielkiego popkulturowego świata. Tymczasem lider oszołomów, bezczelny Matka Kurka, jest zdeklarowanym ateistą, totemami narodowymi i hymnami przejmuje się w ogóle, życia za Ojczyznę by nie oddał, księdza po kolędzie pogonił. No i co? No i nic! Kompletnie nic. Nie da się ruszyć Matki Kurki z pozycji oszołoma, ponieważ dyżurną argumentacją światłych i świecących, nowoczesnych i ponowoczesnych jest nahaj: „ty katolu”, „ty endeku”.


Kiedy tę broń się wytrąci, nowocześni KOMPLETNIE NIC NIE MAJĄ DO POWIEDZENIA. Ale to zupełnie nic. Serie zgranych hasełek, takich co to już się nawet na bocznych szpaltach nie stosuje. Argument w formie sloganów, żadnej analizy, ot po prostu jakieś: „no tak, ech ten nasz romantyzm”, „aj ta nasza martyrologia”, „ano jasne polskie kompleksy”. Bezbronni są ponowocześni bez nahaja, widać tolerancja bez nahaja staje się bezbronna. No i niepotrzebnie tak się dzieje. Zupełnie niepotrzebnie, bo przecież każdy rozumny, nowoczesny człowiek powinien wiedzieć, że ten obraz nędzy i rozpaczy państwa polskiego, który najdobitniej ujawnił się kadrami z ruskiego lasu, to nie jest kwestia krzyża, sztandaru, hymnu, dumy narodowej, ale kwestia administracji, fachowości, prawa, dbałości państwa o człowieka i to wszystko wygląda w Polsce jak nie przymierzając gęba premiera. Na to się patrzeć nie da, to można tylko pudrować, w kadrach ustawiać, naświetlać, żeby ukryć, czyli po prostu żenić kit.


Tego bałaganu nie sposób nie widzieć i rządzący doskonale to wiedzą, tylko, że oni wiedzą coś jeszcze. Oni wiedzą, że dostarczając ponowoczesnym nahaj mają święty spokój z prawem, administracją, dbałością o państwo i człowieka. Wystarczy oświetlić ponowoczesnych dwoma kawałkami drewna pod pałacem i już nie będzie o niczym innym mowy jak o tym, że „państwo się sprawdziło”, bo popatrzcie co nam grozi w przeciwnym razie, te 4 i pół staruszka przejmie w Polsce władzę. Widzę to wszystko, oczy przecieram i pierwsze co robię, to wytrącam nahaj. Cześć, jestem ateistą, mogę wbić flagę narodową w psią kupę, pod warunkiem, że się fest schleję, bo na trzeźwo marny to happening. Hymn znam gorzej od Kaczyńskiego, nudzi mnie ta starodawna pieśń, ale mówię wam ponowoczesny ciemnogrodzie, że te wszystkie mądrości płynące z popularnych periodyków, z ust emerytowanych reżyserów i monterów palet z Biłgoraja, to jest pacia dla jednejósmejinteligenta.


Obraz państwa polskiego został sportretowany w ruskim lesie i więcej racjonalnejoceny usłyszałem od tego pucułowatego bigota Rysia Czarneckiego niż przekupy Pitery, czy socjopaty Niesiołowskiego. W kwestiach naszego członkostwa w EU, między oceną oraz strategią Kaczyńskiego i Tuska jest przepaść, przepaść intelektualna, analityczna, jakościowa. Kaczyński w tej materii bije Tuska na trzy ligi, można dyskutować nad wykonaniem strategii, ale gdyby wziąć projekt Tusk (jest w ogóle taki, poza lizaniem dupy gwiazdom europejskiej postpolityki?), znajdziemy przepaść, parów, jar głęboki. Kaczyński ma podejście do polityki jak Merkel, Tusk jak Obama dla ubogich. Tego nawet nie trzeba rozpisywać, to po prostu widać, o ile się patrzy na istotę, nie na oświetlone skrzyżowane kawałki drewna, sklecone przez harcerzy. Widzieć istotę, znaczy pomijać p*******, coś co jest poza zasięgiem połykaczy postpolityki i popkultury. 1000 razy się przekonałem, że odruch dominuje nad neuronem.


Wspomnisz, że Polska i Polak się liczy, bo nikt nigdy nam niczego nie dał, tylko zawsze wydymał, a usłyszysz, że niemodne, że teraz się Europę nosi, na trzy czwarte. Będziesz się upierał w uzasadnieniu, załapiesz od ciemiężonej większości nahajem. Żyjesz w kraju, w którym publiczne sponiewieranie własnego kraju i Rodaków uchodzi za cymes, natomiast napomknij o ziemi świętej i rodakach wybranych, a nahaj odciśnie ci się na dupie gwiazdą Dawida. Zwrócisz uwagę, że coś tu nie halo, ostaniesz się faszystą krzyżem leżącym. Nahaj tolerancji ponowoczesnej, narzędzie technologicznie zaawansowane na poziomie cepa, ale też obsługujący tej samej kultury technicznej. Dlatego ja tak strasznie polubiłem oszołomów. Naprawdę, mnie się po stokroć lepiej gada z takim, niż z takim od nahaja. Być może ciągnie swój do swego, tylko to jest tak, że gdyby mi tu, kt
Oszołomowaty / 89.229.89.* / 2010-10-18 16:53
... Być może ciągnie swój do swego, tylko to jest tak, że gdyby mi tu, który wyskoczył, że jestem dupa nie Polak, albo próbował chrzcić, chyba nie muszę tłumaczyć, z jakim się spotka odzewem, wystarczy zajrzeć do archiwum komentarzy.


Wolę gadać z moherem, ponieważ zauważyłem u moherów niewyobrażalne wręcz pokłady TOLERANCJI. Proszę zwrócić łaskawie uwagę, że jestem kochany przez moherów od jakiegoś czasu. Ja: ateista, profan narodowych symboli, krytyk Kaczyńskiego i proszę się nie śmiać postolityczni, proszę czytać uważnie. Tolerują mnie takiego jakim jestem i nawet co niektórzy mnie lubią. Skąd fenomen? Myślę, że z prostej przyczyny. Mnie powiewa w co kto wierzy, skąd przychodzi, ja po prostu mam odwagę przyznać rację każdemu, kto inteligentnie racje wyłoży. Padło: „odwagę”. Po co? Ano po to, że dziś jest niebywałą odwagą stanąć w obronie „oszołomów”, Kaczyńskiego, Prawdziwego Polaka. To nie znaczy, że ja się czuje odważny, nie miałem pojęcia, że to jest aż tak. Na odwagę naprowadził mnie jeden z „oszołomów”. Przeczytałem takie zdanie, przy okazji dyskusji na temat „Prawdziwego Polaka”, że w argumentacji polemicznej przewija się tak naprawdę jedno uczucie: wstyd.


Wstyd to nie tchórzostwo, ale napisałem, że „oszołom” mnie naprowadził, nie podpowiedział. Tak, wstyd, ale też lęk, nawet nie strach tylko lęk, co w sumie się składa na bolesne tchórzostwo. Wziąć w obronę, tak jak się najczęściej apeluje – merytoryczną, takiego Prawdziwego Polaka, polską rację stanu, polskiego patriotę, babcię w moherowym berecie, to jest w dzisiejszej Polsce paraliżujący lekiem niewyobrażalny wstyd. Co najwyżej można to jakoś poubierać w słówka: „no tak, ale”, „nikomu nie odmawiam, niemniej nie oszukujmy się”, „jak dla mnie mogą sobie żyć, tylko gdzie to nas doprowadzi”. Zawsze wyraźny sygnał, puszczenie oka, że może i tam ma oszołom rację, ale przede wszystkim zadbać, żeby się nie narazić na skojarzenia z wrogiem śmiertelnym. A mnie to powiewa ja z oszołomami mogę iść na Kadarkę i „Ojczyznę wolną racz nam zwrócić Panie” odśpiewać przed pałacem prezydenckim, o ile będzie to w intencji obnażenia tego czym jest władza tego kraju, a co zostało wielokrotnie pokazano w obrazach tak nędznych, że oczy pieką.


Widzę w tej chwili 30% mniejszość nieludzko poniewieraną i to nie przez równych sobie, równych w sensie statusu społecznego, prestiżu, pozycji finansowej. Widzę mniejszości poniewieraną przez władzę, masmedia i AUTORYTATETY, proszę uszanować i nawet promować ten neologizm, bo on jest adekwatny dla usłużnych „mędrców”. Dziś trampoliną dla kariery jest iść z prądem władzy i gnoić opozycję, patrz burzliwa kariera takiego dupka jak Kuźniar, który kiedyś przypominał dziennikarza, teraz jest poniżej Lichockiej. Szpanem jest dokopanie słabszym. Proszę łaskawie zwrócić uwagę, że kabareciarze, prezenterzy, didżeje, czy inni młodzi obiecujący, jak jeden walą w bezzębne staruszki po trzech klasach przedwojennej szkoły. Salwy śmiechu wywołuje monotonne, do wyrzygania powielane szydzenie z moheru i Rydzyka. Niech mnie ktoś poprawi, jeśli jest na rynku kabaretowym chociaż jeden artysta, który zrobił pieniądze i karierę poniewierając owczy pędy za blichtrem „euroentuzjastów”, czyli snobów bezrozumnych? Jedno nazwisko, albo chociaż jeden numer? A jest się z czego śmiać.


Odwaga i przełamanie wstydu, do tego wtrącenia nahaja, dopiero wtedy można powiedzieć coś innego i prawdziwego, przekazać jakąś treść zamiast sloganu. Za przewodzeniem stadu nie tęsknię, kamień na kamieniu nie został po moim najwierniejszym niegdysiejszym stadzie. Poważnie rzecz ujmując na koniec, bo w tym wypadku śmiać się nie ma z czego, liderem moherów i oszołomów się nie czuję, ale póki stan rzeczy się nie zmieni stoję tam gdzie Oni, nie tam gdzie stało ZOMO. W tej nierównej walce, stoję po stronie tych co są niemal bezbronni i coraz częściej mają rację. Nie potrafią racji przekazać, podpierają się w racji bezsensownymi kosturami, jak fanatyzm religijny czy nacjonalizm, ale mają rację. I ciekawe zjawisko z tym związane, Ich wystarczy wysłuchać i pokiwać głową, gdy mają rację, a wtedy nikt nie pyta czy jesteś wierzący prawdziwy Polak. Nawet jak wie, że nie jesteś, masz nie tylko święty spokój, ale i szacunek. Dla osiągnięcia takiego efektu, wcale nie potrzeba przyznania absolutnej racji, wystarczy przyznanie kawałka racji, tam gdzie racja po prostu jest. Wolę rozmawiać z moherami niż ponowoczesnymi, mohery szanują człowieka, potrafią słuchać, potrafią przemilczeć, myślą, są odważni i się nie wstydzą. Jak mawiał klasyk: „Ich bin ein Moher”...
Matka Kurka. Ten sam bloger który kiedyś pluł na Onecie na PIS i Kaczyńskich a dziś widząc rządy i dokonania PO pyta się "Boże, co ja zrobiłem..?".
acomitam / 83.11.95.* / 2010-10-19 08:03
No, No... Kolego Oszołomowaty... Jestem pod wrażeniem (pozytywnym).
yazzik / 89.72.162.* / 2010-10-18 19:58
TWÓJ TEKST PODNIÓSŁ MNIE NA DUCHU TERAZ WIEM ZE NIE JESTEM SAM I MAM NADZIEJE ZE WIĘCEJ PO-NOWOCZESNYCH SIĘ NAWRÓCI...WOLE TWARDE RZĄDY KACZYŃSKIEGO,NIŻ DU-PO-LIZANIE ROSJI PRZEZ OBECNIE RZĄDZĄCYCH.KTO ZNA HISTORIĘ WIE ŻE TAKIE UGODOWE ZACHOWANIE WOBEC NASZYCH SĄSIADÓW NIGDY DOBRZE SIĘ NIE KOŃCZYŁO, NATOMIAST TWARDA POLITYKA ZAWSZE SIĘ 0PŁACIŁA.LUDZIE ! ZASTANÓWCIE SIĘ NA KOGO GŁOSUJECIE BO ZNÓW AKTUALNE BĘDZIE PRZYSŁOWIE MĄDRY POLAK PO SZKODZIE...
dragon bull / 79.189.96.* / 2010-10-18 15:56
w to że nie może znieść subwencji bo nie ma większości w sejmie jeśli się chce to wszystko mozna
taki tam / 62.152.148.* / 2010-10-18 15:24
Słońce Andów kłamało ale czy kogoś jeszcze to dziwi?
sceptyk / 2010-10-18 16:16 / Tysiącznik na forum
Jedyne co obiecał, to 3*15%=45%.
I taki będzie VAT i PIT już niedługo.
A głupie lemingi to kupią bo "nie ma innej drogi".
obywatel tego bandyckiego kraju / 81.210.89.* / 2010-10-18 15:05
Jednym zdaniem: Cały ten PO PIS i reszta polityków to jedna wielka banda demagogów i kłamców żerujących na krzywdzie obywatela.
andy2024 / 83.18.109.* / 2010-10-18 14:23
w końcu oni się tak starają żeby nam było lepiej - a że nie wychodzi to nie ich wina...
Rossi / 91.189.73.* / 2010-10-18 13:45
Koszty kancelarii Prezydenta wzrosły o 23 mln PLN, na wisnę Tusk medialnie optował za jego obniżką.
Dla swoich kasa zawsze będzie.
zbyszek52 / 188.33.79.* / 2010-10-18 13:47
A jest już ustawa budżetowa?
poCudak / 77.255.102.* / 2010-10-18 14:00
Ty z ksiezyca czy co?
Od dawien dawna co roku o tej porze trwaja prace nad projektem przyszlorocznego budzetu panstwa. W tym projekcie proponuje sie miedzy innymi wydatki na Kancelarie z Zyrandolami.
Projekt ustawy budzetowej stanie sie ustawa budzetowa po przeglosowaniu ich przez oslow, ... i podpisaniu przez Bronka Zyrandol.
zbyszek52 / 188.33.79.* / 2010-10-18 14:48
A jest już ustawa budżetowa?
sceptyk / 2010-10-18 16:19 / Tysiącznik na forum
Są założenia do budżetu przyjęte przez (nie)rząd.
Teraz tylko Sejmik, Senacik i Prezydencik.

Stuk puk laską w podłogę,
Sejm, Sejm wyraża zgodę.
Stuk puk laską o blat,
Sejm mówi TAK!

Jakże aktualny to tekst Zembatego z lat siedemdziesiątych...
buc_pucybut / 2010-10-18 13:36 / Tysiącznik na forum
A TVN24 to kolejny sukces POlacy napokutują za ten wybór
zbyszek52 / 188.33.79.* / 2010-10-18 13:47
co autor ma na myśli?
kikioss / 162.27.9.* / 2010-10-18 13:15
Wierze wam bezgranicznie !
Gall# / 213.158.197.* / 2010-10-18 13:13
Tego drania trzeba izolować; póki nie doprowadzi do kolejnej tragedii; w po_mediach coraz częściej pojawia się motyw o zagrożeniu państwa, faszyzmie i rozlewie krwi.
EURO STUDENT / 2010-10-18 13:38
Zbyszek odopowiedz na pytanie związane z podatkiem dochodowym który obniżyło PO a dziś Rostowski mówi że to wina małej obiżki w ZUSie za czasów PiS
zbyszek52 / 188.33.79.* / 2010-10-18 13:46
Mnie o to nie pytaj. Zapytaj siebie. Po co wierzysz w obietnice wyborcze. Niezaleznie od tego kto je sklada. Pretensje do siebie. Pamiętaj nie wierz i glosuj na PO.
EURO STUDENT / 2010-10-18 13:59
jakie obietnice wyborcze? =/ pytałem o co innego ale ok. kończe prace =) spadam!
nomercy men / 83.15.134.* / 2010-10-18 13:02
Jak tak to czytam to przychodzi Mi na myśl jeden wniosek. Znowu trzeba będzie z tad wyemigrowac
zbyszek52 / 188.33.79.* / 2010-10-18 13:23
Tylko niie sugeruj się wpisami na tym forum podczas podejmowania decyzji o ewentualnej emigracji. Oni tu w wiekszości widzą Polskę w krzywym zwierciadle.
EURO STUDENT / 2010-10-18 15:55
no nic gorszego niż PO nie ma wiem, widać to na diagramie słupkowym deficytu budżetu i długu
EURO STUDENT / 2010-10-18 13:06
hmmm nie trzeba STĄD emigrować wystarczy dobrać rząd który nie zadłuża nas i będzie ok. A takim rządem nie jest Tusk i jego PO
Gall# / 213.158.197.* / 2010-10-18 13:17
dokładnie! - to PO_je6ów trzeba eksmitować; oni często mają podwójne paszporty i wille za granicą (nawet na Florydzie)
zbyszek52 / 188.33.79.* / 2010-10-18 13:41
Posiadanie willi za granicą wyklucza możliwośc dobrego rzadzenia.
cozamłot / 213.158.197.* / 2010-10-18 14:06
- nie głupku - posiadanie paszportu wyklucza.
zbyszek52 / 188.33.79.* / 2010-10-18 14:33
Posiadanie paszportu wyklucza możliwość dobrego rządzenia
- glupku?
EURO STUDENT / 2010-10-18 15:59
Rostowski ma dwa obywatelstwa i jego decyzje zepchnęły nasz kraj na krawędź przepaści finansowej. znam jeszcze jeden przykład Leo Beenhakker oni pasują do siebie bo spójnie odpowiadają tak samo na jedno pytanie:

WHY?

FOR MONEY !

.
zbyszek52 / 188.33.79.* / 2010-10-18 15:15
To znaczy, że trzeba wybierać tych bez paszportu?
sceptyk / 2010-10-18 16:26 / Tysiącznik na forum
Może by raz wybrać takich bez jaj?
!.! / 213.158.197.* / 2010-10-18 17:30
prościej będzie po.ucinać tym wybranym ;-)
Gall# / 213.158.197.* / 2010-10-18 15:03
o dobrym rządzeniu zapomnij, ale jak masz paszport, to możesz spokojnie przystać do bandy Tuska – w razie czego sp*lisz na Florydę, to Tel-Awiwu albo do Peru
roti / 193.111.166.* / 2010-10-18 12:53
miała racje - ten fałszywiec w życiu prawdy nie powiedział a nos powinien już mieć tak długi aż do gdańska
figo fago2 / 87.119.40.* / 2010-10-18 17:41
"niemoherki" a tamci to stylony
zbyszek52 / 188.33.79.* / 2010-10-18 13:42
Jak oni wszyscy. Polityka nie jest do tego, żeby prawdę mówić.
KRRIT / 193.24.203.* / 2010-10-18 12:53
Przeglądałem dzisaj dane eurostatu i EBC i stwierdzam że sytuacja polski wcale nie jest gorsza or reszty krajów UE powiedział bym nawet że jest niezła. Jesli chodzi o Donka to niestety ale zaczynam chłopakowi nie ufać nikt wam tego nie da co donek obieca. Polska sie starzeje nikt nie myśli o dzieciach bo przy tej stopie bezrobocia posiadanie dziecka to ruletka. Podwyżka podatków tylko powiększy tą stope. Ludzie potrzebuja pewnej przyszłosci i wielu miejsc pracy a nie pustych obietnic i krzyży na podwórkach. Poprostu nie ma na kogo głosować rece opadaja.
zbyszek52 / 188.33.79.* / 2010-10-18 15:20
Robisz krzywdę naszemu pieknemu krajowi i nam polakom zatroskanym o losy ojczyzny
EURO STUDENT / 2010-10-18 16:06
kurcze Ty robisz SHOW tutaj , Twój stoicki spokój jest co prawda uzasadniony bo ludzie chcą już zmiany rządu a Ty opisujesz że taka zmiana na pewno jest gorsza bo mija się to z Twoimi założeniami odnośnie partii Platformy Obywatelskiej. Ok masz do tego prawo ale Twoje poglądy sprawiają że ludzie się złoszczą, czyli droczysz się z polakami zatroskanymi o los ojczyzny, a wybierasz partię .... tutaj zostawię puste miejsce bo już nie chcę się narażać pewnymi poglądami. Dzięki takim jak Ty wybiorę sekciarzy, krzyżaków, wieśniaków, niedokształconych i jak sobie jeszcze nazwiecie tych co popierają PiS bo przynajmniej są PRAWDZIWI a nie PLASTIKOWI do potęgi jak Platforma Obywatelska której jedyna broń to PR, sondaże i władza w mediach czyli wszystko co potrzeba żeby zmylić Polaka i go okraść.
EURO STUDENT / 2010-10-18 13:10
dam Ci przykład:

w niemczech budować dróg tak nie trzeba jak w Polsce więc te inwestycje odpadają, nie trzeba tworzyć chodników, stadionów , parków, nie trzeba tworzyć tak miejsc pracy jak w Polsce bo rynek jest nasycony a w Polsce taka potrzeba rozwoju jest o wiele większa. Możemy jedynie porównać się do Ukrainy ewentualnie. Więc nie pisz o Europie i Polsce bo to źłe porównanie a i tak na tym tle nasze zadłużenie zbliża się do Węgier, Rumuni czy Grecji.
zbyszek52 / 188.33.79.* / 2010-10-18 13:01
Dzieci trzeba mieć. Stopa bezrobocia to jest tylka liczba za którą nie idzie potwierdzenie w faktach. W Polsce malo kto nie pracuje. Oczywiście źle, że wielu na czarno.

Najnowsze wpisy