Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Uwagi do Redakcji Forum

Uwagi do Redakcji Forum

Redakcja forum / 2009-09-11 14:02
Wszelkie sprawy na forum, w których możemy pomóc - pisz, czekamy
Wyświetlaj:
brydzia / 2009-11-25 12:14 / 10-sięciotysiącznik na forum
Panie Marku Knitter, pan jako opiekun forum giełdowego pamięta zapewne jeszcze czasy jak Money organizowało spotkanie dla forumowiczów , dlaczego pozwalacie jakiemuś jednemu bądź kilku PAJACOM usuwać wszystkie posty , czy wam zależy żeby forum giełdowe zniknęło

proszę abyście prześledzili , kto ciągle zgłasza wpisy do usunięcia i dlaczego , bo ja nie mogę zrozumieć jak można mnie ciągle usuwać skoro piszę na tematy giełdowe

Mam nadzieję że pan zrobi z tym porządek
jakr / 2009-11-25 12:59 / Bywalec forum
przesledz swoje posty kiedys, a przesledz je dzisiaj

to co odstawiasz od kilku miesiecy to jest zenada
Leszcz,., / 83.26.224.* / 2009-11-25 12:49

kilku PAJACOM

brydziu zacznijmy naprawiac swiat od siebie .

to Ty wyzywałas i wysmiewałas forumowicza, ze DT robi na KGHM -ie a wykres płaski jak stól :)
a On Ciebie bronil przed chamstwem -moge poszukac wpisu :)

Ale masz racje jesli piszesz o gieldzie i nikogo nie obrazasz to nie powinnas byc usuwana .
Pozdrawiam
ps. przypominasz mi dziewczynke ,ktora bila sie z chłopakami i dostała manto- kazdy Ci powie ,ze trzeba było nie zaczynac :)))))))))
-z facetami nie wolno sie bic - z nimi trzeba po kobiecemu :)
JB / 2009-11-25 12:57

z nimi trzeba po kobiecemu :)

Unikać jak ognia!
up / 2009-11-25 12:21 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Bardzo nieladnie.Taki wpis wlasnie po tym,jak PRZESTANO Cie usuwac.
Sam prosilem
JB / 2009-11-25 12:25
Właśnie bardzo słusznie.
Sam nie zgadzam się z opiniami Brydzi ale to nie powód, zeby ją usówać i dawać jej ultimatum jak i co ma pisać, żeby jej nie usuwać.
00010010 / 2009-11-25 12:27 / Bywalec forum
przeciez wyraznie napisal,ze juz jej NIE usuwaja,nie umiesz czytac ze zrozumieniem???
na waszym forum zostalo 5 osob !!! Policz ile jest u Lebowskiego,jesli zdolasz i wyciagnij wnioski.Chyba potrafisz???
JB / 2009-11-25 12:34
Potrafię.
Dawno już pisałem, że to Lebowski stoi za niszczeniem forum głównego, żeby ludzie szli do niego gdzie ich wkręca w kupowanie akcji, które on sprzedaje.

Zresztą konserwatysta to pewnie też był Lebowski.

To właśnie jego powinna redakcja zbanować.
amigo2 / 2009-11-25 11:28
witam

najwyzszy czas zrobienia porzadku na forum,to co ostatnio sie tam wyprawia to juz staje sie mało zabawne ,jak redakcja moze pozwalac na usuwanie wpisow Kena,Brygidy
prosze o zablokowanie funkcji zgłos do usuniecia!!!!!!!!!!!

wasz a.migo2))))
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - 00010111.]
arbitrazysta / 2009-11-25 12:11 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Kolego,czemu sie podpisujesz inaczej niz masz login???
To po pierwsze,
Po drugie to co sie dzieje na forum tylko potwierdza moja diagnoze,ze wystarczy usunac kenobiego i wszystko wroci do normy.
Na razie Redakcja traci czas na blokowanie wszystkich po kolei i dalej nie rozumie,ze to zla droga.
A jesli robi to celowo,to sie grubo zawiedzie.Forum zostalo udostepnione i w zwiazku z tym to forumowicze decyduja,kto tam ma byc.A wiekszosc,zdecydowana NIE chce Kenobiego.Chyba ze wszyscy normalni odejda i zostanie sam Kenobi + 2 osoby popierajace.
czy napewno o to chodzi ???
00010010 / 2009-11-25 12:35 / Bywalec forum
podpisuje sieminaczej,bo go Redakcja zablokowala kiedys.
Moim zdaniem powinni to cofnac,bo przeciez od dawna jest o.k.
amigo2 / 2009-11-25 12:47
widzisz nawet nie wiesz jak było a piszesz p********)))))
JB / 2009-11-25 12:19
Co Ty za bzdury piszesz?
Udostępnij własne forum to sobie bedziesz decydował.
To forum jest własnością Money i to Money o nim decyduje i komu się decyzje Money nie podobają ten może co najwyzej odejść.
amigo2 / 2009-11-25 12:14
jaka wiekszosc zadecydowała ? kiedy?
ja widze 3 głupawe osoby ktore notorycznie usuwaja posty
00010010 / 2009-11-25 12:18 / Bywalec forum
a ja widze tylko dwie osoby ktore bronia Kenobiego
co wybitnie dowodzi,ze nie maja pojecia o inwestowaniu.
Szkody jakie powoduja jego bezsensowne teorie spiskowe sa niewybaczalne.Nie moze byc tolerancji dla glupcow,megalomanow udajacych fachowcow,choc sami nie graja i nie maja o tym pojecia.
NIC na sile.Zrobcie referendum,niech kazdy napisze tak/nie albo usuwac kena/nie usuwac.
i natychmiast sie podporzadkujemy.Wasze forum wasza decyzja
amigo2 / 2009-11-25 12:28
to wykasuj Sobolewskiego jak na szczycie hossy 2007r w telewizorni
naganiał do kupowania akcji))))))uspokajał ze to tylko drobna korekta i inwestorzy
moga byc spokojni o swoje pieniazki))))))
tyle w temacie dla mnie jestes tylko małym człowieczkiem
00010010 / 2009-11-25 12:34 / Bywalec forum

małym człowieczkiem

1.Zauwaz,ze ja NIE epitetuje Twojej osoby.
2.Co tu ma do rzeczy Sobolewski??? Mowimy o Kenobim,urzedniku panstwowym zabawiajacym sie w godzinach pracy,a wiec okradajacym podatnikow.Nie majacym pojecia o gieldzie i opetanym teoriami spiskowymi.
KONIEC
JB / 2009-11-25 12:44
Pokaż mi dowód na to, że Kenob jest urzędnikiem państwowym?
Leszcz,., / 83.26.224.* / 2009-11-25 12:56

2009-11-25 12:44:02 | JB [ Tysiącznik na forum ]
Pokaż mi dowód na to, że Kenob jest urzędnikiem państwowym?

dla formy forum w tej chwili nie ma to znaczenia gdzie pracuje
2009-11-25 12:54:11 | 83.26.224.* | Leszcz,.,

Gospodarka USA jest największą gospodarką świata, tak jak
Imperium
Rzymskie było największą potągą świata, a i Rzeczpospolita w XVII
wieku była największym państwem w Europie.
Problem w tym, że ta gospodarka choćwielka to jest w fatalnym
stanie,
mają ogromne długi, które kiedyś będzie trzeba spłacić. Mają
rosnące
bezrobocie, bo przenieśli produkcję do Azji. Mają sporo bogatej
elity... ale ta może w każdej chwili przenieść siętam gdzie bedzie
jej
wygdnie, zostawiając resztę na lodzie.

i to jest powod dla ktorego codziennie zasmiecane jest forum ?
taka rola forum gieldowego ?
gdzie miejsce do
dyskusji
wymiany pogladow
info o gospodarce polskiej
komunikatow ze społek
pytan leszczy o AT
pytan o prognozy ,opinie
???
JB / 2009-11-25 13:00
Skoro nie ma dowodu, że ktoś jest urzędnikiem państwowym to odpada argument, że łamie prawo pisząc na forum w godzinach pracy.

Pamiętam czasy gdy Ken na forum pisał i miejsce na dyskusje było... póxniej zaczęło się atakowanie i zabrakło miejsca na dyskusje.
Leszcz,., / 83.26.224.* / 2009-11-25 13:07

Pamiętam czasy gdy Ken na forum pisał i miejsce na dyskusje
było..

teraz tylko negatywne info i obrazanie kazdego kto mysli inaczej
chora misja - nie chce ostrzezen kena
moje pieniadze moja decyzja

gdzie miejsce do
dyskusji
wymiany pogladow
info o gospodarce polskiej
komunikatow ze społek
pytan leszczy o AT
pytan o prognozy ,opinie
???

napisz ile było info o spolkach
amigo2 / 2009-11-25 12:42
a Sobolewski to kto?osoba fizyczna
smieszny jestes jak uwazasz ze wpisy Kena decyduja o wzroscie lub spadku na bananowce))))
JB / 2009-11-25 12:45
On uważa, że ich posty o wzrostach odziaływują... ale niestety słabo bo Ken im przeszkadza.
JB / 2009-11-25 12:23
Dwie osoby które piszą tylko z własnego nicka a nie z z całej masy klonów.

Szkodliwe jest zabronienie pisania złych wiadomości i naganianie naiwnych czytelników na wzrosty, bo skoro będą tylko dobre informacje to pomyślą, że musi rosnąć.

Zrozum to, że gosodarka USA jest w tragicznym stanie a za te dodrukowane pieniądze na tak zwaną pomoc przyjdzie im zapłacić. W odróżnieniu od Kena nie uważam, że kolejny kryzys nadejdzie lada chwila, tylko za jakiś czas, za jaki nie wiem.

Każdy ma praw wyrażać swoją opinię i nie należy walczyć z przeciwnymi opiniami poprzez ich usuwanie.
00010010 / 2009-11-25 12:32 / Bywalec forum
JBV jestes naprawde beznadziejny.Po raz setny Ci pisze,ze Ken NIE ma pojecia o gieldzie i sam nie inwestuje.Z powodow psychicznych wybiera WYLACZNIE zle informacje od 4-ch lat i obraza kazdego,kto ma inne zdanie.
Jest szkodnikiem,w dodatku dzialajacym w godzinach pracy,choc jest urzednikiem panstwowym.
Ponownie mowie; jego wpisy maja wartosc zerowa.
I nie martw sie o gospodarke USA ,jest w bardzo dobrym stanie i zdazysz umrzec,zanim to sie zmieni.
PKB USA to wciaz az 24 % calego PKB swiata,dokladnie tyle ile laczne PKB calej Azji wraz z Chinami i japonia.
Nie myl tego co chcialby kenobi a co nigdy sie nie stanie,z rzeczywistoscia.
Powtarzam...zrobcie referendum a my sie zastosujemy.To proste.Chcecie pajacowac,udawac graczy,Wasza sprawa.Ale jesli chcecie,zeby tu byli jak kiedys prawdziwi gracze,jesli chcecie sie czegos nauczyc,to go usuncie.
KONIEC dyskusji
JB / 2009-11-25 12:42
Ja nie twierdzę, że Ken inwestuje. Nie twierdzę, że jest obiektywny. Ale tu mało kto jest obiektywny i nie każdy inwestuje.

Nie jest szkodnikiem większym od naganiaczy na wzrosty.
Nie wieesz gdzie Ken pracuje i kim jest, nikt nie przedstawił żadnego dowodu, że jest owym członkiem rady TBSu.

Gospodarka USA jest największą gospodarką świata, tak jak Imperium Rzymskie było największą potągą świata, a i Rzeczpospolita w XVII wieku była największym państwem w Europie.
Problem w tym, że ta gospodarka choćwielka to jest w fatalnym stanie, mają ogromne długi, które kiedyś będzie trzeba spłacić. Mają rosnące bezrobocie, bo przenieśli produkcję do Azji. Mają sporo bogatej elity... ale ta może w każdej chwili przenieść siętam gdzie bedzie jej wygdnie, zostawiając resztę na lodzie. Mają doskonałych nałkowców, ale w Azji też mającoraz więcej. amerykanie są coraz gorzej wykształceni i coraz leniwsi, a w Azji są pracowici i coraz lepiej wykształceni.
Leszcz,., / 83.26.224.* / 2009-11-25 12:54

Gospodarka USA jest największą gospodarką świata, tak jak Imperium
Rzymskie było największą potągą świata, a i Rzeczpospolita w XVII
wieku była największym państwem w Europie.
Problem w tym, że ta gospodarka choćwielka to jest w fatalnym stanie,
mają ogromne długi, które kiedyś będzie trzeba spłacić. Mają rosnące
bezrobocie, bo przenieśli produkcję do Azji. Mają sporo bogatej
elity... ale ta może w każdej chwili przenieść siętam gdzie bedzie jej
wygdnie, zostawiając resztę na lodzie.

i to jest powod dla ktorego codziennie zasmiecane jest forum ?
taka rola forum gieldowego ?
gdzie miejsce do
dyskusji
wymiany pogladow
info o gospodarce polskiej
komunikatow ze społek
pytan leszczy o AT
pytan o prognozy ,opinie
???
JB / 2009-11-25 11:59
Popieram!
Albo przynajmniej wprowadźcie taką zmianę, zeby opcja była dostępna dla forumowiczów z kilkumiesięcznym starzem i odbierana za nadużycie.
Bo w tej chwili każdy może sobie zrobić kilka nicków i usuwać jak mu się podoba.
arbitrazysta / 2009-11-11 11:40 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Niestety,mylisz skutek z przyczyna.To wlasnie Brydzia jest wyjatkowo agresywna,a przede wszystkim zmienna i niekonsekwentna.Wklejki tego kogos,cho rzeczywiscie zasmiecajace forum,pokazuja jak zmienne i niespojne sa jej opinie ,a wyglasznae w tonie imperatywu tylko myla nowe i nie znajace sie na gieldzie osoby.
Plus wulgarnosci i prymitywne obrazanie kazdego,kto ma inne zdanie niz ona.
Dokladnie to samo dotyczy Tomasza Kurnala,ktory pisz etu jako niegdys Kenobi a teraz Don(Dan ) Kenobi.Absurdalne tey,nieustanne wklejanie bezsensownych angielskojezycznych tekstow,obsesja na temat spisku obcego kapitalu i wielkich korporacji,nieznajomosc inwestowania w realu i nieodpowiadanie na zadne konkretne pytanie,to zabawa tego czlowieka w godzinach pracy,oplacanych przez Skarb Panstwa.
Jesli doda sie do tego krytyke wladz panstwowych,rzadu i Premiera,sytuacja jest zupelnie dziwaczna.
To wlasnie przede wszystkim dzilalnosc Kenobiego doprowadzila do tego poziomu agresji i do upadku forum,krtore niegdys bylo najlepsze.To wlasnie dzialalnosc kenobiego spowodowala,ze Big Lebowski otworzyl wlasne forum i ze tam przeniesli sie praktycznie wszyscy.
Zablokujcie dostep Kurnalowi (Kenobiemu) a wszystko wroci do normy.
czy to dla Redakcji nie jest oczywiste ???Blokujecie wszystkich,tylko nie Kenobiego i nie widzicie,ze to nic nie daje a wrecz jest jeszcze gorzej.
Czy rzeczywiscie jedynym sposobem jest uswiadomienie wladzom miasta Warszawy,ze przewodniczacy rady nadzorczej TBS'u zabawia sie od lat w godzinach pracy za pieniadze podatnikow i za pieniadz epodatnikow krytykuje wlasny rzad i szerzy maniakalne teorie spiskowe???
Poznal sie juz na nim Piotr Kuczynski,poznali sie ludzie z wielu innych portali.Kiedy poznacie sie Wy ?
Pozdrawiam
JB / 2009-11-11 13:33
Co do Brydzi to też jej nie lubię. Ale to, że ktoś kogoś nie lubi to nie powód, żeby robić śmietnik z forum za każdym razem jak ten ktoś się na forum wypowiada.

Rozumiem, żekomuś się chciało zebrać te wszystkie jej wypowiedzi i zacytować. Może niechy założył osobny wątek do tego i podbijał go co jakiś czas. Al wklejanie tak długiego postu po kilka razy na godzine utrudnia normalne używanie forum.

Co do Kenobiego to on nikogo z forum nie atakuje i nie wkleja tego samego na okrągło. Wkleja wszelkie pesymistyczne dane na jakie trafi.
Zabawne jest że ktoś puścił plotkę i zaraz wszyscy wierzą, że Ken to członek rady TBS. Nagle wszyscy przestali wierzyć w to co wierzyli przez ponad rok, że Ken jest wynajęty przez mitycznego grubego do naganiania na Ski i że jest opłacany za każy wysłany post.
Pamiętam, że kiedyś poszła plotka, że Ken jest właścicielem money.pl... ale jakoś się nie przyjeła.

A co do Lebowskiego to gość właśnie jest odpowiedzialny za pierwszy etap zniszczenia forum. W dodatku gość wysyła strasznie chamskieprywatne maile co świadczy kim jest naprawdę. Za kolejny etap zniszczenia forum odpowiada Mariolka mająca bardzo dużo loginów i jeszcze więcej nielogo.Sprytnie uwodzi starych forumowiczów i podjudza ich do atakowania innych. Mam wrażenie, że Brydzia Analna to jej robota. Jak już bawić się w teorie spiskowe to nei zdziwiłbym się gdyby pracowała dla Bankiera i jej zadaniem było niszczenie tego forum.
JX / 91.193.160.* / 2009-11-11 13:28
Metody argumentacji zastosowane przez Arbitrażystę przypominają mi słynne "łapaj złodzieja", wykrzykiwane przez samego złodzieja.
W mojej ocenie zarówno Brydzia, jak i Kenobi, należą do najbardziej cennych postaci tego forum.
Jeśli nawet ich posty zmuszają do myślenia, w zakresie przekraczającym możliwości pojmowania rzeczywistości przez pojedyncze osoby, to jeszcze nie powód do tak brutalnego, osobistego ataku.
Głupia, a jednocześnie perfidna jest krytyka ich niezależnego sposobu myślenia, w którym odważają się na "krytykę władz panstwowych, rzadu i Premiera" oraz "obsesja na temat spisku obcego kapitalu i wielkich korporacji".
Przecież taki sposób rozumowania jest konieczny wobec wszechobecnej manipulacji informacją!
I nie ma tu znaczenia zarzut intencji zamieszczanych postów. Dyskusja powinna odbywać się bez inwektyw i epitetów, chętnie stosowanych przez tych, którym brakuje argumentów.
Zdaje się, że to zbójnik Kwiczoł mówił do zakonnika: Ręka mnie świerzbi ojczulku, co by was przekonać, że nie macie racji".
Do takiego poziomu zszedł Arbitrażysta.
arbitrazysta / 2009-11-11 13:57 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Niewiele zrozumiales z tego co napisalem.
1.Zarowno Brydzia jak i Kenobi/Kurnal NIE graja realnie.Nigdy nie podaja co kupili albo sprzedali i nie odpowiadaja na zadne konkretne pytania.
Brydzia atakuje kazdego,kto napisze,ze na konkretnej spolce zarobil.Caly czas,podobnie jak kenobi,owladnieta jest mania spiskowa,a niejaki "Goldman" to jej obsesja.
To samo Kenobi,ktory NIGDY nie odpowiada na zadne konkretne pytanie i NIGDY nie pisze o GPW,chyba ze tak jak teraz przy okazji emisji PGE,ze to znowu "Goldman" sam sobie przydzielil akcje.Prosze odszukac sobie watek o PGE sprzed 2-ch dni.Mam nadzieje ze to sporo wyjasni.Jak ocenic uparte twierdzenie i Brydzi i Kenobiego,ze to "Goldman" sam sobie przydzielil akcje i sam wylacznie na tym zarobil,w sytuacji gdy dziesiatki tysiecy indywidualnych inwestorow je kupily i na nich zarobili???
Na tym wlasnie poelga nieszczescie: gdy ktos wejdzie przypadkowo,wyda mu sie po wpisach,ze trafil na dwojke specjalistow.A to zludzenie.trzeba na tym forum pobyc dluzej,zeby zrozumie,ze ta dwojka nie ma pojecia o realnej grze.
Ostatnia wypowiedz Brydzi,ze prowizja od zlecenia to 0,8 % i jej ostrzezenia,zeby NIE GRAC ,bo prowizje pochlona polowe pieniedzy wiec to bez sensu,kompromituja ja calkowicie.Jej tak zwane analizy to kreski robione przy pomocy ogolnie dostepnych narzedzi na STOOQ,w dodatku zle.
Ani Kenobi ani Brydzia nigdy nie odpowiedzieli na propozycje podania,co proponuja kupic/sprzedac ani na propozycje pokazania konta (zrzut ekranu) ani w ogole na zadne konkretne pytanie.
Naprawde szkoda czasu,nikt nie zmusza do siedzednia na tym forum,tylko szkoda biednych ludzi,ktorzy uwierza w ten belkot.A wielu juz pisalo,ze sugerujac sie wizja krachu od 4 lat roztaczana przez Kena poniesli wielkie straty.
I to tyle,kazdy jest sam kowalem swego losu.
Powtarzam: to dwojka zalosnych nieudacznikow.
A do JB : tym razem to nie domysly,podano wszystkie linki i kopie wpisow,porownano IP,zreszta sam kenobi/Kurnal w koncu przyznal ze to on.
Ani on ani Brydzia nie widza niczego zlego w tym,ze sie czlowiek obija i krytykuje rzad ktory go oplaca; jedyna ich reakcja to "przyslal cie Goldman".
Ja jestem zawodowcem i umiem bezblednie zidentyfikowac pozorantow.
JB / 2009-11-11 21:51
Co by tu pomogły screanshoty? Ja mogę sfabrykować screanshot, na którm będę miał 200% akcji PKO czy to znaczy że jestem podwójnym właścicielem banku?

Co do brydzi to jest kobietą i zachowuje sie jak kobieta. Należy więc jej unikać jak ognia. To oczywiste. Jeszcze gorsza od niej jest Mariolka.

Oczywistym jest, że Goldman i JPM dysponuje zleceniami o priorytecie powyżej PKC i dzięki temu oni zawsze zarobią, nam pozostają resztki z ich stołu.

Co do PGE to banki zrobiły taką nagonkę, że ludzie masowo wzieli kredyty emisyjne w efekcie banki zarobiły krocie od kredytów, których nie udzieliły, bo redukcja była większa niż lewar. Co z tego, że było na otwarciu 13% jak ludzie dostali tylko 3.5% akcji na jakie zamrozili kapitał, więc realny zysk na otwarciu był poniżej pół procenta. Na lokacie byłby większy.

Oczywiście sam pracujesz dla banku i bronisz interesow tych pijawek niszczących gospodarkę. Dającym frajerom kredyty i opcje a później w majestacie prawa odbierających zyski spółką.
arbitrazysta / 2009-11-12 06:07 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
On wlasnie sie przyznal ,pisal ze moze robic co chce za swoje pieniadze,a to niestety nieprawda,gdy chodzi o urzednika panstwowego.Po drugie rozmawialismy w TBS,lubie sprawdzac do konca i oni wiedza,ze to on.
Po trzecie,ani K. ani Brydzia z pewnoscia nie potrafia nawet zrobic zrzutu ekranu a co dopiero manipulacji na nim.Zauwaz,ze przez 4 lata ani ken ani Brydzia NIE pokazali ani razu zadnej konkretnej spolki i ani razu nie chcieli powiedziec,co aktualnie maja.
Pisalem juz nieraz,ze jestem duzym ale calkowicie niezaleznym inwestorem i NIE pracuje dla nikogo.Dysponuje jednak srodkami wystarczajacymi,zeby znienic WIG20 i juz to kiedys zrobilem pokazowo wlasnie tu na forum,z pewnoscia pamieta to i Brydzia i inni.
Gdzies tam jest wpis z data i godzinami przed i po,pod loginem Leone o ile pamietam.
zagladalem tutaj,poniewaz byli tu kiedys madrzy ludzi i ja sam korzystalem z dobrym skutkiem z ich typowan.teraz to juz bezcelowe,dlatego nie pisze .A teraz juz nawet nie bede czytac.Pozdrawiam JB>
Leszcz,., / 83.26.245.* / 2009-11-12 09:02
Do arbitrazysty

poniewaz byli tu kiedys madrzy ludzi

wielu nie zostało, ale są -trzeba poszukac -to co cenne nie jest dostępne dla kazdego ;-)

cytat]
an.teraz to juz bezcelowe,dlatego nie pisze .A
teraz juz nawet nie bede czytac

kazesz samego siebie.
Zyczę zyskow ;-)
Frontline / 89.228.19.* / 2010-05-22 11:53
;-)
pindziu / 2009-11-11 19:28
brawo arbiter
dwoch zalosnych pajacow co konta nawet nie maja a tlumacza nam co robic mamy !!!

zenada

usuncie konta obu pacjentow i zenada na forum sie skonczy
arbitrazysta / 2009-11-11 14:15 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A dla ulatwienia odnalazlem jeden fragment. Zestawienie numerow IP uzywanych przez kenobiego po roznymi loginami w tym Tomasz Kurnal tez tam gdzies jest.Podobnie jak
znaczacy fragment dyskusji z Kuczynsklm juz w rok 2006 zapowiadajacy jego przyszla manie i odpowiedz kuczynskiego,bardzo znaczaca.Jest tam tez adres do strony TBS Praga Poludnie na ulicy Minskiej w Warszawiei mozna sobie zobaczyc to nazwisko.
----------------------------------
.

. 2009-11-08 14:16:54 | 83.5.232.* | Tomasz Kurnal.
No nie.. Wartość akcji sprzedanych w pierwszym dniu notowań to ca 1300 mln zł,
podczas, gdy drobnica posiada akcji za 900 mln (około 1000 mln w cenach debiutu).
A więc było sporo kapitału, który kupił po 23 zł płacąc tylko za akcje kupowane i
sprzedał po ca 26 zł - zysk ca 13% w trzy dni. Zrobili to ci, którym zarząd (za radą
Goldman Sachs) przydzielił akcje, jako inwestorom "długoterminowym".

Ogłaszam wielki konkurs: komu Goldman Sachs starał się przydzielić akcje ?
skomentuj zgłoś do usunięcia .


. 2009-11-08 14:27:20 | 83.5.232.* | Kibic.
Odp. na pytanie konkursowe:
samemu sobie.
JB / 2009-11-11 21:38
moze lepiej wklej kawałek, w którym Ken przyznał się do bycia członkiem rady TBS.

Przede wszystkim monej zamienia ostatnią część IP na gwiazdkę tak więc nadal mogą to być różne adresy. Po drógie to jest adres z Neostrady, która raz na dobę lub po resecie modemu przydziela adres z puli danej centrali. Tak więc jedyne co to dowodzi to to, że Ken i ktoś kto się podpisał Tomasz Kurnal są podpięci do tej samej centrali. Poza tym login nie jest jednoznacznyz osobą... jakoś mi sie nie chcę wierzyć, ze forumowy Warren to ten słynny inwestor.
JX / 91.193.160.* / 2009-11-11 18:55
Drogi Arbitrażysto, czy nie kierują Tobą nadmierne emocje? Twoje pełne złości argumenty są nie tylko niezrozumiałe dla innych, ale i szkodliwe dla Ciebie, jako wytrawnego, "realnego inwestora".
Czy to, co opisałeś, ma jakiekolwiek znaczenie w prowadzonych działaniach inwestycyjnych? Czy nie rozprasza Cię to zacietrzewienie? Dlaczego z dyskusji nie wyciągasz wniosków korzystnych dla siebie?
"Biedni ludzie", o których piszesz, najbardziej skorzystaliby wówczas, gdybyś podjął rzeczową, merytoryczną dyskusję z Brydzią i Kenem. Wybór pozostaw samym ludziom, zgodnie z tym, co napisałeś, że "każdy jest kowalem swego losu". Dyskusją na tym poziomie osobistego zaangażowania jedynie odbierasz sobie wiarygodność "zawodowca", który powinien być bardziej opanowany.

Nadal nie zgadzam się z Twoimi argumentami, np.:
- fakt wypłacania mi pensji na etacie nie jest jednoznaczny z kupieniem mnie, więc mam prawo do rzeczowej krytyki działań pracodawcy (chyba, że to mafia :-)),
- narzędzia do analizy technicznej na Stooq są wystarczające dla indywidualnego inwestora, zaś jeśli nie zgadzasz się z Brydzią, to przedstaw swoją ocenę,
- działania Goldmana budzą coraz większy sprzeciw także w USA,
- zarzuty wobec Kena, że "obija się w pracy", są nie tylko śmieszne, ale ujawniają Twoje pragnienia, aby mu "dołożyć" i odebrać wiarygodność.
Nie uważam jednak tego wszystkiego za powód do osobistych wycieczek, przypuszczeń, bądź pomówień wobec Ciebie!
arbitrazysta / 2009-11-12 06:15 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj i krociutko :
1.Urzednik panstwowy,a o takim tutaj mowimy,NIE ma prawa w godzinach pracy robic tego ,co robi Ken.To oczywiste i scigane na calym swiecie.To okradanie podatnikow.
Jesli ma za duzo czasu albo nie ma co robic,powinien zlozyc wymowienie.
2.Narzedzia na STOOQ sa wystarczjace,problem w tym,ze Brydzia NIE umie z nich korzystac.
3.dzialania Goldmana sa jakie sa,ale to ten bank zostak oficjalnie wybrany przez nasz rzad do przeprowadzenia emisji i uparte pisanie,jak to robi K/K czy Brydzia,ze przydzielili akcje sami sobie i operuja nimi na jakichs specjalnych warunkach,to bzdura i ta bzdura,przeczaca oczywistym faktom musi byc tepiona.

To moja ostania wizyta na portalu Money.pl .Wchodznie na forum jest obecnie bezcelowe,dopoki Redakcja nie usunie tych dwojga.

Dodam jeszcze,ze Warren Buffet to oczywiscie zwykly forumowicz,kiedys intensywnie sie tu udzielajacy i kiedys bardzo rozsadnie.On takze,jak wielu,wielu innych,zrezygnowal z powodu tej dwojki i teraz bywa juz tylko u Big'a.
JB / 2009-11-25 12:46
A gdzie dowód na to, że on jest urzędnikiem państwowym?
JB / 2009-11-10 10:14
Kiedy wkońcu zatrudnicie moderatora?
A póki co mozecie zablokować konto Brydzia Analna? Ktoś sobie założył to konto tylko po to, zeby atakować forumowiczkę Brydzia. I jedyne wpisy tej chorej osoby to wielokrotnie wklejany ten sam cytat.
Redakcja forum / 2009-11-11 10:11 / Administracja forum
Rzeczywiście, tutaj niestety potrzebny jest jeszcze ktoś oprócz moderatora.... Blokujemy posty tego użytkownika - znajdziemy sposób, by skutecznie zablokować i desperata.
NOOVAA / 2009-11-10 13:42 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Brydzia jest atakowana coraz częściej. Kiedyś tego nie było. Obawiam się, że jej też puszczą w końcu nerwy - agresja ponoć rodzi agresję. Popieram pomysł blokowania osób wyrażających się wulganie i pałających agresją. Jestem skłonna przyjąć każdą krytykę pod moim adresem, byleby zawierała elementarne zasady przyjęte niegdyś dla tego forum.
Redakcja forum / 2009-10-19 12:28 / Administracja forum
Nadal prosimy o jedno - o wspólną pracę nad jakością forum. Ze swej strony każdego dnia robimy co trzeba.
anonim_03 / 2009-10-19 12:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Czy można prosić o usunięcię wszystkich wklejek pod dzisiajszym komentarzem dziennym. Czy dałoby się jakoś generalnie ograniczyć wklejki ?
rafcio555 / 94.254.248.* / 2009-10-10 18:14
Chłopaku przestań zanudzać tylko zapodaj jakąś dobrą muze...
Uwaga / 83.26.98.* / 2009-10-10 18:02
2009-08-03 16:38:21 | brydzia [ Uznany Gracz Giełdowy ]
Re: Rozdajemy rangi - jaką chcesz mieć przy swoim nicku na forum [14]
ja mam dosyć opluwania UGG na głównym forum i tolerowania szumowin na forum i mącicieli
, także z góry dziękuję za odebranie mi rangi UGG ,

pozdrawiam starych bywalców których jak na lekarstwo dzięki własnie tolerowaniu tego
, co się na forum wyprawia , widać redakcja lubi jak jest chamsko i wulgarnie jak na
Bankierze
_@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@____________________________________________________________
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@


2009-08-16 19:32:46 | Redakcja forum [ Bywalec forum ]
Walczymy z chamstwem na forum. Tym bardziej cieszymy się ze stałej obecności grupy
doświadczonych Forumowiczów, którzy mimo nieraz trudnych warunków, trzymają poziom
tego forum. Jesteśmy Wam bardzo za to wdzięczni. I wciąż liczymy na Waszą obecność na
forum.

Z pozdrowieniami
Redakcja Forum

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@___________________________________________________________
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
2009-08-04 11:04:49 | needle [ Portfel ] [ Uznany Gracz Giełdowy ]
i mnie się wydaje, że lepiej gdy pisze mniej osób, ale za to takie, z których jest
pożytek jakikolwiek dla forumowiczów!
a jeśli nie ma pozytku to chociaż niech nie przeszkadzają innym
nie ma przeszkód, gdy wyrazaja inna opinie, ale forma tez musi być
zachowana-przynajmniej pozory; jakas zawoalowana kulturka;-)
myślę, że już z półtora roku temu sugerowałem, aby osobnicy niezalogowani nie mogli
tworzyć własnych wątków (niech podpisuja pod zalogowanymi!) , a już skandalem jest
-tak sadzę-, aby tworzyli nowe tematy!!!
nie wpływa to podniesienie poziomu na MONEY.pl - to pewne
trudno mi ocenić czy redakcji zależy, aby korzystano z portalu częściej czy rzadziej
nie ma przecież watpliwości, że frustraci i nieudacznicy wypierają zdolniejszych oraz
inteligentniejszych na spółkę z bessą:-((
był okres, że forum się zawieszło i wówczas zbyt wiele postów uniemozliwiało normalne
korzystanie z Serwera, ale to się -na szczęście - zmieniło
teraz nie ma tego problemu, ot pojawiaja sie czasem jakies inne drobne...
...ale da sie z tym żyć!
Właścicielom portalu powinno zatem zależeć, aby jak najwięcej ludzi z pieniędzmi to
sie zjawiało
aby rekrutowali się odbiorcy reklam - potencjalni kupcy produktów a jednocześnie
reklamodawcy
Reklamodawca, jeśli jest rozsadny, bada otoczenie ...również okolicze reklamy
dlatego nie wieszamy reklam np. na śmietniku!
Aby zatem oddalić się od tegoż śmietnika Redakcja powinna rozważyć mój pomysł (kto
wie, może kilka osób go poprze?) ...a Brydzi zostawić UGG:-)

\tak czy owak-pozdrawiam wszystkich, którym udało sie zalogować;-)
IGła
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@


2009-08-16 19:38:43 | Redakcja forum [ Bywalec forum ]
Zależy nam, forum jest pod stałym dozorem. Nie zamykamy nikomu dostępu do forum,
ale też nikt nie ma prawa niszczyć go, obrażać innych. Zapewniamy Was, że o to
dbamy.
I prośba - bądźcie na forum - jesteście grupą, która buduje klimat tego forum.
Pozdrowienia

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Gdzie jestes Redakcjo ?
1 2 3 4 5 6
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy