Forum Forum finansoweKredyty

Uwagi o Sygma Bank

Uwagi o Sygma Bank

cyberskin / 83.145.160.* / 2007-05-25 00:10
Napewno nie polecam !!!
Żalą się w sklepie klienci
sam nim jestem i oto co mnie spotkało

Sygma Bank zdziera z klientów!!! Opinia klienta czyli moja.
Pierwszy raz w mojej historii kredytów potraktowany zostałem jak szmata.

1: czytajcie regulamin zanim weźmieniecie raty. na końcu jest tabela opłat (kar) . możecie być pewni że jeżeli niechcący zalegniecie ze spłatą choćby 4 dni (a
liczy się ich księgowanie, nie data przelewu czy wpłaty) zostaniecie ukarani kara 45zł. Jeżeli niestety zadzwoni do was pani i przypomni o spłacie po paru dniach to
odrazu 15zł dopłaty razem 60zł. jeśli dojdzie do was list po 10 dniach zapłacicie już ponad 70zł. Jeżeli zapłacicie już rate a na liście napiszą wam, że trzeba
zapłacić z bierzącą ratą wyliczoną karę to dowalą wam ok 100zł za to, że zapłaciliście z bierzącą ratą ale nie z tą co trzeba -czyli wg nich bierzacą.

2: email na stronie to fikcja. wogóle nikt tam na nic nie odpowiada. Praktycznie kontaktu z nimi niema. Dzwonisz na infolinie to cie przełączają gdzieś i rozłączają się
połączenia. Płacisz oczywiście ty za to że raz tam raz tu dzwonisz.

3: w umowie przewidziane są także odsetki za zwłokę .

Ktoś powie "trzeba płacić przed czasem i terminowo" ok. A co jeśli komuś zdarzy się poprostu zapomnieć lub nie może tego zrobić z przyczyn zawodowych lub chwilowej
utraty płynności finansowej?

Miałem kredyt w wielu bankach i nadal mam w PKOBP. na sumy nieporównywalnie większe.i raty rzędu 500zł nie miałem tam takich problemów nigdy. W SYGMABANKU mam ratę
ok 70zł a za 10dni mojej nieuwagi zapłaciłem karę blisko 160zł.

Trzeba zaznbaczyć że rat nie bierze bogaty tylko biedny lub poprostu zwykły przeciętny człowiek. Zaufałem bankowi bo do tej pory się nie zawiodłem na żadnym, szczerze powiem nawet nie czytałem regulaminu.

Zaufanie to dzisiaj głupota bo bank SYGMA zrobi z ciebie źródełko swojego dochodu.

Umieszcze ten artykuł w każdym możliwym miejscu ponieważ warto ostrzegać ludzi niech uczą się na cudzych błędach.
Wyświetlaj:
Rozczarowany / 83.22.114.* / 2009-05-27 19:14
Własnie tocze z tym Bankiem walke.Przez kilka lat jak jestem SB spłacałem wszystko bardzo regularnie a kiedy utraciłem prace /a mam na nia narazie nikle szasne.zaczely sie klopotyDzwonie i pisze jaestem caly czas w kontakcie z bankiem a Bank czyli windykacja ma metody wrecz A.H tego pana z wasikiem.Jestem traktowany jak zlodziej a przeciez to nie my klienci stworzylismy" kryzys" tylko nasze Panstwo i mysle ze Bank powinien podejsc do klienta ktory sam walczy aby nadal splacac zadluzenie chociazby w malej racie przychylniej.Ja niechce aby Bank robil mi "prezent " z kredytu ale przynalmnie nie umilac zycia zastraszaniem i zgodzic sie na restrukturyzacje kredytu
zfsdfdgvdfbfd / 83.15.183.* / 2009-05-28 16:00
uważajcie na Żagla i AiG
AMNEK / 83.15.183.* / 2009-05-28 09:53
TAK JEST W KAŻDYM BANKU JAK SIĘ SPŁACA TERMINOWO JEST OK JEŻELI NIE TO NIESTETY NIE MA ŁATWO,
MAM PODOBNĄ SYTUACJE W AIG BANKU
clu / 77.114.245.* / 2009-11-09 21:01
nie poruwnuj do sigmy,tam płacisz regularnie a i tak znajdą sie odsetki o których nie wiesz
k.k / 159.41.1.* / 2009-05-27 15:22
Popieram !
Dla informacji podaje jeszcze 'ze jesli nawet zaplacisz 2, 3raty do przodu i myslisz .ze masz 2,3 m-ce spokoj to sie mylisz ,bo w najblizszym terminie i tak wolaja o kolejna rate !
ml;j / 91.94.238.* / 2009-05-28 21:19
Bo nadpłaty nie są księgowane na poczet kolejnej raty wymaganej. Czy to tak ciężko zrozumieć?
mandarynka / 79.190.182.* / 2009-08-07 13:52
a na poczet czego? prywatnego konta pracownika banku?
witek 45 / 83.15.183.* / 2009-05-28 11:53
same bzdury tu sa wypisane tak samo chcieli zniszczyc moja firme konkurencja nawet przebiła opony zebym mebli nie rozwoził.....
konkurencja zrobi wszystko nawet napisze takie głupoty zeby odstraszyć klientów

LUDZIE NIE WIERZCIE W TE KŁAMSTWA!
ktoś bierze kasę za pisanie tego!!!!!
bezstronna / 94.240.37.* / 2009-05-28 13:24
jakby chcieli wykończyć, to zrobiliby o nie tylko z tym bankiem. Nie sądzisz?
Osobiście po przeczytaniu fragmentów tego forum zastanowiłabym się bardzo czy należ im zaufać.
klinkt / 83.15.183.* / 2009-05-29 10:56
zrobili i z innymi ostatnio był reportaż o innym ale nie podali nazwy
alianz / 83.15.183.* / 2009-05-27 16:25
dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd??? człowieku nie masz pojecia o tym co piszesz...
DRESS / 83.19.95.* / 2009-05-22 11:39
PUKNIJ SIE W TEN PUSTY ŁEB
antysygma / 77.114.140.* / 2009-05-16 21:52
Normalne firmy za spóźnienia z płatnościami domagają się jedynie odsetek ustawowych, a najczęściej od tego odstępują bo to są kwestie groszowe...ale one wiedzą, że klienta trzeba szanować. Sygma Banque ma pozawierane umowy z sieciami handlowymi na finansowanie zakupów przez konsumentów (raty) i tak naprawdę liczą się dla nich te sieci...Konsumenta, który kupuje w tych sieciach na raty tak naprawdę nawet nie interesuje z jakiego banku weźmie kredyt. Sygma to wykorzystuje po prostu i zdziera z nich ile się da.....Jedynym ratunkiem dla nas, żeby się takie sytuacje nie powtórzyły jest przestrzegać ludzi przed kupowaniem w sieci REAL i innych z którymi SYGMA ma umowy. Prawo polskie nie jest skuteczne żeby nasobronić...ale my sami możemy, wszyscy razem przeciwstawiając się i opiniować ten wstrętny bank komu tylko się da.
ALARECKA / 83.26.9.* / 2009-06-08 18:22
TO JEST PRAWDA ŻE SYGMA BANK ZARABIA NA LUDZIACH I NA NASZEJ NAIWNOŚCI.MÓJ MĄŻ ZACIĄGNĄ KREDYT W TYM BANKU DO POTRZEBOWALIŚMY SZYBKO PIENIEDZY WZIELISMY ZIELONA POŻYCZKĘ NA 36 MIESIĘCY ,PO MIESIĄCU WPŁACIŁAM RATE A MĄŻ NIC NIE WIEDZAC O TYM SPŁACIŁ CAŁY KREDYT RÓWNE 36 RAT.TERAZ OD 3 TYGODNI WALCZYMY O ZWROT RATY I WSZYSTKICH ODSETEK KTÓRE NAM SIĘ NALEZĄ.MUSIELIŚMY DZWONIĆ NA WŁASNY KOSZT I ZA KAZDYM RAZEM NAM MÓWIONO ŻE PIENIĄDZE SĄ WYSŁANE ALEEE JAK ICH NIE WIDAĆ TAK NIE WIDAĆ.CZUJEMY SIĘ OSZUKANI PRZEZ TEN BANK MĄŻ JUŻ WATPI ABY TE PIENIĄDZE ODZYSKAĆ.DZIŚ DZWONILIŚMY I POWIEDZIANO NAM ŻE MUSIMY CZEKAĆ JESZCZE MIĘSIĄC BO ONI CO 15 ZAMYKAJĄ NIBY MIESIĄC. JAK TAK MOŻNA Z LUDZI ROBIĆ IDIOTÓW.JAK KTOŚ IM COS ZALEGA TO POTRAFIĄ LUDZIOM ZROBIĆ PIEKŁO ALE JAK MAJĄ COS ODDAĆ TO CISZA.BARDZO ZAŁUJĘ ZE NIE POSLUCHALIŚMY INNYCH LUDZI.
jes jes jes / 83.15.183.* / 2009-05-27 16:36
karta REAL jest najlepszą z kart kredytowych jakie posiadam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
aloes / 85.222.86.* / 2009-05-16 15:56
cyberskin i kilku innych pseudo komentatorów na zamówienie... wystarczy sprawdzic sobie adresy ip kilku najbardziej niezadowolonych i wychodzi nam ze sa bardzo aktywni na forach... wystarczy troche poszperac, uruchomic "tracera" i wszystko jasne..
co sadzisz o produkcie X - jest wspanialy.. / jest do bani...
agencja PR od siedmiu bolesci, ile kasy bierzecie za kreowanie wizerunku?
internet schodzi na psy... to juz nie jest ksiega wiedzy tylko miejsce na popisy agencji marketingowych i PR
zobaczcie uważnie! / 94.240.37.* / 2009-06-01 09:48
nie trzeba szperać żeby zobaczyć, że ostatnie pozytywne komentarze na temat tego banku pochodzą z tego samego komputera!
Nefe / 2009-05-15 15:19
jeśli ktoś ma z nimi poważne problem, to zgłoście to Rzecznikowi praw konsumenta, mają na razie za mało zgłoszeń, zeby im się dobrać do tyłka.
don diego / 89.171.21.* / 2009-06-03 21:31
Zapraszam na www.sklepowicz.pl. Wspólnie coś wymyślimy. To banki potrzebują nas a nie my ich.Pozdrawiam;
don diego / 89.171.21.* / 2009-06-03 21:35
Podać przykład...wystarczy, że pozamykamy konta. Możemy odbierać pieniążki do ręki a tak godzina naszej pracy jest dla banku (utrzymanie konta) !!! Szok!
Nefe / 2009-05-15 15:16
najgorsze w Sygma banku jest to, że nie spłaca się kredytu lecz odsetki, któe wciąż rosną, rosną, rosną.. człowiek, któryy wziął w tym banku większą kwotę, może się z niej nie wyplątać do końca życia, nawet jeśli płaci jak najbardziej terminowo!
KAZIMIERZ N. / 83.15.183.* / 2009-05-27 16:39
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
ubaw po pachy ale ściema kiepska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mam tam, 5 kredytów !!!!!!! i wszystko jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nigdy nie zrezygnuję z tego banku
NAJLEPSZY BANK TO SYGMA BANK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
raddik / 87.105.99.* / 2009-05-15 10:45
Szanowni Internauci, nie dajcie się zastraszyć.
Proszę pamiętać, że nad działalnością banków w Polsce ktoś sprawuje nadzór. Należy ze swoimi sprawami zwracać się (pisać skargi, opisywać dane sytuacje, prosząc o pomoc) do Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) i do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK). Jeśli dochodzi do sytuacji, że macie Państwo zapłacone w terminie wszystkie raty, należności z karty kredytowej (zgodnie z otrzymanym wyciągiem z banku), a Bank ten domaga się od was spłaty jakiejś raty, czy kwoty, która już była zapłacona, czy dolicza sobie bezpodstawnie jakieś opłaty, przesyła (odpłatne) nieuzasadnione monity, wykonuje (odpłatne) nieuzasadnione telefony - należy z taką sprawą zwrócić się do powyższych instytucji. A jeśli dojdzie do tego, że Bank - pomimo tego, że wszystko mieli Państwo uregulowane terminowo, a on naliczył sobie jakieś nieuzasadnione opłaty - wystawi Bankowy Tytuł Egzekucyjny i uzyska postanowienie Sądu Rejonowego w miejscu Państwa zamieszkania o nadaniu temu tytułowi klauzuli natychmiastowej wykonalności, po czym dostaniecie od komornika powiadomienie o zajęciu - musicie pamiętać, że możecie skorzystać z prawa do wniesienia powództwa przeciwegzekucyjnego (art. 840-843 kpc), żądając pozbawienia tytułu wykonawczego wykonalności w całości w związku z faktem iż przeczy on zdarzeniom na których oparto wydanie klauzuli wykonalności (istnienie jakichkolwiek nieuregulowanych zobowiązań wobec Banku - należałoby tu udokumentować przed sądem, że wszystkie zobowiązania wobec banku były płacone terminowo), a także wnieść skargę na czynności komornika w której należałoby podnieść fakt wydania klauzuli natychmiastowej wykonalności Bankowemu Tytułowi Egzekucyjnemu bezpodstawnie i zaznaczyć, że zostało wniesione powództwo przeciweegzekucyjne, w związku z czym zwracamy się do sądu o zawieszenie egzekucji do czasu rozpatrzenia sprawy. Na wniesienie do Sądu Rejonowego wydajacego postanowienie o nadaniu klauzuli natychmiastowej wykonalności BTE skargi na czynności komornika Dłużnik ma 7 dni od daty otrzymania informacji o zajęciu komorniczym. Tak więc drodzy Internauci i Klienci Sygma Bank - nie jesteście na przegranej pozycji, bo chociaż postanowienie o nadaniu klauzuli natychmiastowej wykonalności sąd wydaje na posiedzeniu niejawnym, zawsze macie możliwość odwołania. Należy tylko przestrzegać zawiłych, sądowych terminów.
ren / 83.7.13.* / 2009-05-28 16:17
Owszem, Bank ten nalicza sobie bezpodstawnie kanrne opłaty, w wysokości 45 zł z opóźnienie... i na stronach Związku Banków Polskich jest o tym informacja - są to praktyki niedozwolene. A jednak Ten Bank to robi nadal... Bo wie, że duzo osób machnie na to ręką i po sądach nie będzie się włóczyć... Bo jak jest w sądach, ile sprawy trwają, to też każdy wie...
Na stronie ZBP poczytajcie, dużo jest o tym..
lala456 / 217.153.173.* / 2009-05-15 15:09
Sam fakt tego że istnieje tylko jedna placówka w Warszawie a jeżeli piszesz lub zwonisz to i tak nie rozpatrują żadnych reklamacji. Mam nadzieję, że inni ludzie nie dadzą się oszukać nie bierzcie tam żadnych kredytów bo z kwoty 1000 zł zrobi się wam 2000 zł choć wszystko zapłacicie w terminie.
MANIEK KT / 83.15.183.* / 2009-05-28 09:59
NO WŁAŚNIE ISTNIEJE DLATEGO, ŻE W TE BREDNIE, KTÓRE SĄ WYPISYWANE LUDZIE NIE WIERZĄ !!!! KLIENCI, KTÓRZY FAKTYCZNIE ZACIAGNELI KREDYT SA ZADOWOLENI I NIEDŁUGO TACY LUDZIE, KTÓRZY ZARABIAJA DZIĘKI WYPISYWANIU GŁUPOT NA TEMAT BANKÓW ŻEBY IM ZASZKODZIĆ ZOSTANA BEZ PRACY!!!!!!!!!!!!!!!! LUDZIE NIE SĄ TACY NAIWNI JAK WAM SIE WYDAJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
berni 123 / 87.205.175.* / 2009-05-14 12:19
NIESTETY TAK JEST GDY BANK - MA WSZYTKO W NOSIE , A POZATYM TO NIE INSTYTUCJA CHARYTATYWNA I TRZEBA SIĘ LICZYĆ Z TYM , ŻE PODPISUJĄC JAKĄ KOLWIEK UMOWĘ Z TYM BANKIEM STOIMY NA PRZEGRANEJ POZYCJI .
bzbz / 85.219.186.* / 2010-01-20 13:34
ja mam jakoś 2 raty i pożyczkę w tym banku i nie narzekam moim zdaniem są ok
Piter997 / 87.205.197.* / 2009-05-14 08:47
Raty trzeba placic regularnie a nie sie spozniac,plynnosc finansowa.... to 70zl to chuba niewielka kwota?? ja juz splacam 4 kredyt z sygma bank i jestem zadowolony bo maja niskie raty,jesli chodzi o wziecie towaru ze sklepu,na dzien dzisiejszy jedna rate mam po 400zl, a 2 towar ktory wzialem - 150zł.
marc69 / 77.114.140.* / 2009-05-16 21:21
Przepraszam...nie, nie jest niewielka , do tego jeszcze od odsetki od kar ....Twoja opinia wygląda jak lizusostwo. Za spóźnienie się z wpłatą mogą jedynie żądać odsetek ustawowych . Szybko spłacaj bo jak Cię wywalą z roboty do Sygma Cię dobije
hanka 0701 / 81.161.198.* / 2009-05-14 08:55
nie wiesz czasami czy jak spłace wcześniej raty to dostanę kare bo pierwszy raz mam kredyt w tym banku a z tego co tu czytałam to ludzie różnie piszą jeśli wiesz to odpisz
GRAZYNA KES / 83.15.183.* / 2009-05-28 10:09
JA SPŁACIŁAM WCZEŚNIEJ I BYŁO OK ALE WCZEŚNIEJ ZADZWONIŁAM ŻEBY PODALI MI DOKŁADNĄ KWOTE DO SPŁATY, PODALI I WSZYSTKO JEST OK
Iwona / 87.105.66.* / 2009-05-16 00:33
Zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim, kredyt można spłacić wcześniej i bank nie ma prawa naliczyć żadnych kosztów
asik8112 / 77.113.3.* / 2009-05-13 15:20
mi za pięc dni zwłoki naliczyli 60zł :(
Betii / 217.97.173.* / 2009-05-13 13:29
Zgadzam się , najgorszy bank jaki może być!!! Uważajcie na tzw. ubezpieczenia proponowane przez nich droga telefoniczną.
grzegorzk1978 / 79.163.59.* / 2009-05-13 12:24
Po tak licznych komentarzach w sprawie SYGMA BANKU po 10 dniach od zaciągnięcia kredytu spłaciłem go w diabły z pomocą pracownika banku MILLENIUM,mam nadzieję że wszystko skończone
doświadczona przez sygmę / 94.240.37.* / 2009-05-21 12:00
ja też byłam w podobnej sytuacji, spłaciłam cały kredyt za pośrednictwem innego banku, a po 3 miesiącach czekała mnie "przemiła niespodzianka" z sygmy. Sprawa w końcu oparła się o nadzór bankowy, bo inaczej nikt mi nie chciał nic wyjaśnić. Lepiej spróbuj zadzwonić do nich, albo czekaj na korespondencję od nich z jakąś naliczoną opłatą niewiadomo za co. A potem od razu do KNF i UOKIK-u skargę, bo na twoją korespondencję i tak nie odpowiedzą, po powiedzą, że jej nie dostali. Powodzenia.
Optimus / 83.9.123.* / 2009-05-19 18:05
Jaki to był kredyt ? I jak to załatwiałeś ?
zakintos / 78.30.66.* / 2009-05-13 22:21
kolego, skończone to będzie jak rozwiążesz umowę jeśli to karta kredytowa - sama spłata wtedy nie wystarczy, za rok naliczy się opłata roczna, sam miałem takie przypadek w lukasie
Lopez111 / 94.254.145.* / 2009-05-13 22:24
Zależy czy był to kredyt odnawialny czy nie.
zsw / 193.36.183.* / 2009-05-13 13:03
jak w millenium nie popełnili pomyłki to będzie ok
ANNA.B / 195.90.127.* / 2009-05-13 11:18
zgadzam się z rozmówcami którzy narzekają na SYGMA BANK-jestem ich ofiarą .Wzięłam kredyt w wysokości 2.000 złotych spłacałam w niewielkich ratach 96 zł miesięcznie zawsze na czas.Pewnego razu ratę wpłaciłam na ostatni dzień przed upływem terminu.Po jakimś czasie przyszło pismo o uregulowaniu odsetek i kar 280 zł ,to był pierwszy szok ,po nieudanych próbach kontaktu przychodziły następne upomnienia z olbrzymimi kwotami,Obecnie od pół roku mam komornika do spłaty długu z wymyślonymi odsetkami -była to kwota 3.874 .czyli w niedługim czasie kwota podwoiła się a płacone raty prze ze mnie w ogóle nie zostały uwzględnione.
Gogs / 79.139.105.* / 2009-05-21 21:27
Każdy normalny człowiek wie, że trzeba wpłacić pieniądze wcześniej, zeby doszły na konto banku. W przypadku każdego banku jest podobnie. Dajcie już spokój Sygmie, bo tam tez pracuja ludzie i przez takie opinie moga stracić pracę. Pozdrawiam wszystkich pracowników Sygma Banku, znam kilka osób tam pracujących i nasza współpraca jest bez zarzutu. Trzymajcie się!!!!!!!!
giolo / 87.206.245.* / 2009-05-14 22:56
Jak się nie spłaca na czas to naprawdę jest powód do zdziwienia ogromny skąd się wzięły odsetki karne... Nie kompromitujcie się. Wpłacasz ostatniego dnia terminu więc to jasne, że na czas nie dojdą bo liczy się data wpływu pieniędzy a nie data ich wpłacenia.
Franek R. / 83.5.232.* / 2009-05-18 17:37

Jak się nie spłaca na czas to naprawdę jest powód do zdziwienia ogromny skąd się
wzięły odsetki karne... Nie kompromitujcie się. Wpłacasz ostatniego dnia terminu więc
to jasne, że na czas nie dojdą bo liczy się data wpływu pieniędzy a nie data ich
wpłacenia.

" to jest forum dla ludzi którzy mają problemy z "Sigma Bankiem" a takich są setki albo tysiące a nie dla "pracowników " którzy wypisują zachwyty -wstyd- to aż nieprawdopodobne - jak wielu klientów obecny system bankowo-finansowy ogłupił i sobie wychował -klientów którzy mimo iż nie mają prawie żadnych praw i w sporach bank im żadnej racji nigdy nie przyzna a mimo to chwalą taki stan rzeczy - koszmar!
obywatel 1 / 83.5.232.* / 2009-05-18 17:34

2009-05-14 22:56:29 | 87.206.245.* | giolo
Jak się nie spłaca na czas to naprawdę jest powód do zdziwienia ogromny skąd się
wzięły odsetki karne... Nie kompromitujcie się. Wpłacasz ostatniego dnia terminu więc
to jasne, że na czas nie dojdą bo liczy się data wpływu pieniędzy a nie data ich
wpłacenia.

"giolo" to jest forum dla ludzi którzy mają problemy z "Sigma Bankiem" a takich są setki albo tysiące a nie dla "pracowników " którzy wypisują zachwyty -wstyd- to aż nieprawdopodobne - jak wielu klientów obecny system bankowo-finansowy ogłupił i sobie wychował -klientów którzy mimo iż nie mają prawie żadnych praw i w sporach bank im żadnej racji nigdy nie przyzna a mimo to chwalą taki stan rzeczy - koszmar!
dziekancki / 2009-05-15 00:36

Nie kompromitujcie się. Wpłacasz ostatniego dnia terminu więc
to jasne, że na czas nie dojdą bo liczy się data wpływu pieniędzy a nie data ich
wpłacenia.

to bzdura co piszesz,po to jest termin do spłaty raty kredytu żeby w nim wpłacić.a to,że banki w ten sposób,dla siebie korzystny interpretują te wpłaty to wyzysk ,rozbój w biały dzień i żerowanie na niedoskonałości systemu kosztem zwykłych ludzi.skoro mam do 15 wpłacić to obowiązuje mnie data 15 i już.system nie jest przyjazny człowiekowi,mam przeliczać że na poczcie przelew idzie 3-4 dni, a w tym banku 2 a innym 5.to po prostu bzdura i wyzysk człowieka przez głupie,nieuczciwe przepisy bankowe.
ZYCZLIWY / 80.54.90.* / 2009-05-13 08:39
LUDZIE NIE BIERZCIE STAMTAD ZADNYCH KREDYTOW BO INACZEJ WPADNIECIE W PETLE ZASADZEK!!!!!
stas / 85.202.147.* / 2009-05-13 09:00
qr.. ! mam u nich kredyt i karte !!! I same problemy ! Nie przysyłaja na czas albo wogule przekazów ile i do kiedy zaplacic ! Dzwonie co miesiac i sie tłumacze jakiejs przemadrzałej nic nie wiedzacej malolacie ! Przysylaja blankiety karne tylko .. LUDZIE OSTRZEGAM NIGDY Z TYM BANKIEM SIE NIE ZADAWAJCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: