Forum Forum dla firmOprogramowanie

Używa ktos oprogramowania online?

Używa ktos oprogramowania online?

baartosz / 2011-06-03 12:54
Pytanie jak w tytule: Używa ktoś oprogramowania online? czy takie rozwiązanie się opłaca dla małej firmy? czy to jest bezpieczne?
Wyświetlaj:
piotr2109 / 194.42.116.* / 2019-12-20 15:15
Warto wybrać do firmy odpowiednie oprogramowanie, które będzie kluczowe dla jej rozwoju. Sprawdź jakie funkcje oferuje Firmao.pl program w chmurze CRM/ERP. Dzięki takiemu oprogramowaniu zaoszczędzisz wiele pracy i czasu. Z kodem UYGDE543 uzyskasz 10% rabatu oraz 2 tygodniowy okres testowy.
alicja alicja / 78.30.73.* / 2013-05-14 21:27
Ja korzystam z szybkiejfaktura.pl Jest to aplikacjaon line do prowadzenia pełnej księgowości firmy i osób fizycznych. Czy się opłaca? zdecydowanie tak pierwsze 45 dni masz za darmo a potem płacisz miesięcznie śmiesznie małe kwoty . czy bezpieczne? korzystam już prawie rok i nic się nie stało-dla porównania jak miałąm zainstalowany program na komputerze dwa razy miałam czyszczenie dysku ze względu na zawirusowanie i utraciłam wszystkie dane - dlatego jestem zdecydowanie na tak dla rozwiązań on line
brudna noga / 2013-05-13 11:27
moim zdaniem sie oplaca bo masz mozlwiosc obslugiwania roznych opcji zdalnei przez intenrret naprzyklad za pomoca smartfona czy komputera niekonieznie swojego . to napewno ulatwia prowadzenie firmy i zarzadzeanie nia
piotr_s / 2013-05-13 10:49
Oczywiście wiele firm używa programów on-line. Przykładowo z systemu ITCube CRM korzysta już ponad 800 firm w Polsce (są to zarówno małe jaki średnie firmy). Polecam zapoznać się z informacjami na naszej stronie internetowej - www.itcube.pl
Mmaniekk / 2012-07-16 15:31
Jeśli chodzi o program do organizacji pracy, zarządzania zadaniami, czasem czy budżetem w firmie, to mogę polecić TaskBeat. Jest łatwy w obsłudze, szybko się przyswaja i przez 30 dni można go wypróbować za darmo ;)
Slawson / 79.185.224.* / 2012-06-30 12:36
W modelu oprogramowania i usług online dostępne są rozwiązania z różnorodnych zakresów. Obok wspomnianych wcześniej są też systemy takie jak opisane na www.cloudpower.pl czy www.intune.com.pl
Opłacalność a przede wszystkim funkcjonalność jest bardzo wysoka i okazuje się, że nie tylko małe i średnie ale również duże przedsiębiorstwa korzystają z takich systemów.
Grzesiekkk / 83.29.126.* / 2012-04-21 13:17
Ktoś wcześniej pisał o modelu SaaS - jest ok dla firm, ale nie daje zbyt elastycznych możliwości... Bardziej opłacalny może być model PaaS, w którym ma się większe możliwości zarządzania swoimi narzędziami, aplikacjami, ich edytowaniem i dopasowywaniem do swoich potrzeb. Warto chwilę przysiąść i poczytać, bo jest naprawdę dużo ciekawych opcji usług online dla firm.
X-COM / 2012-04-02 15:09
Zapraszam na www.xc.com.pl
Świadczymy usługi zdalnego dostępu do aplikacji.

Usługi oferowane przez firmę X-COM, rozwiązują problemy mobilności pracy oraz dostępności danych dla wielu oddziałów firm i pracowników.

Zdalny Dostęp do Aplikacji to usługa oferująca możliwości pracy na programach do obsługi firm i innych umiejscowionych na serwerach firmy X-COM za pomocą łączy internetowych. Obecnie, aby mieć możliwość pracy, wystarczy najprostszy dostęp do Internetu i dowolny komputer.
Mariusz1985 / 87.206.222.* / 2012-03-28 21:03
SaaS - wystarczy poszukać, dostęp do oprogramowania w ramach abonamentu to częstojedyna opcja dla małej firmy (dla tych, którzy nigdy nie sprawdzali kosztów wdrożenia czegoś w firmie) :)

My korzystamy w ten sposób ze Smarto (http://www.smarto.pl) - tutaj jest wirtualna centralka i inne usługi (e-fax, telekonferencje), a dostęp do wszystkiego przez przeglądarkę. Oferują też backup danych online. No i dobry hosting.
Sancho22 / 89.72.13.* / 2012-01-22 17:45
ja używam www.flotafm.pl - manager floty dla niewielkich flot oczywiście - ale spełnia wszystkie moje oczekiwania. W szczególności:

1. mam dostęp do danych z każdego kompa
2. wysyła maile o nadchodzących terminach (namolnie ale skutecznie)
3. mam dostęp do zeskanowanych dokumentów
4. Spalania,ewidencje kierowców samochodów, magazyn, naprawy rekalamacje itd wiadomo

pozdrawaim
Sancho22 / 89.72.13.* / 2012-01-22 17:46
manager floty www.flotafm.pl oczywiście on-line - jako strona
ttomo / 83.22.34.* / 2011-12-27 23:21
Ja od dawna korzystam z księgowości online , gdyby się nie opłacało to pewnie dawno zmienił bym to na coś innego, zresztą chce zmeinić tylko na coś bardziej zaawansowanego bo nie tylko program do kpir i faktur ale cała grupa programów do prowadzenia firmy jest teraz dostepna z programem z którego korzystam szybkafaktura.pl
mogę mieć z nim microsoft Office i inne programy a to spory plus dla mnie
zobaczcie co oferuja, moze komuś się przyda https://www.wirtualnebiuro-aliorbank.pl/Home/WirtualneBiuro
kris34 / 157.25.58.* / 2012-01-02 11:53
spojrzyj też na elaboro, naprawdę rozbudowany system
Grzesiekkk / 31.174.189.* / 2011-11-24 11:24
W kilku wypowiedziach pojawiała się tematyka cloud computingu. To bardzo dobry znak, ze coraz więcej osób zaznajamia się z tym zagadnieniem i wykorzystuje je w swojej pracy:) Rzeczywiście - jest to połączenie wygody i racjonalnej kalkulacji kosztów z korzystaniem z profesjonalnych usług. Poza tym, warto wiedzieć, że pojawia się coraz więcej polskich usług tego typu, np. funkcjonująca od niedawna Cloud2b. To istotne, gdyż krajowy rynek jest dosyć specyficzny, więc zrozumienie wymagań klientów staje się tu kluczowe.
dejavuE / 178.56.37.* / 2012-01-02 12:03
Są już też polskie wersje programów, które sprawdzone są i używane przez zachodnich przedsiębiorców np. ZOHO czyli rozbudowana platforma, która zawiera m.in. CRM, zarządzanie projektami, pocztę, programy biurowe.
mybisnes / 2011-11-12 21:20
Witam,

Wszystko zależy od tego czego oczekujesz ? Jakie korzyści ma przynieść taki program ? Gdzie będziesz z niego korzystał oraz kto ? Teraz coraz częściej wszystkie programy, które były stacjonarne mają swoją wersję online jest to wygodniejsze i dostępne z każdego zakątka świata.
Patrice / 79.191.80.* / 2011-11-10 09:16
ja korzystam z oprogramowania Infor System, bardzo intuicyjne, nie mam z nim żadnych problemów. Polecam!
bisneswomen / 31.174.96.* / 2011-11-09 11:19
W mojej firmie używa się oprogramowania esme, jest bardzo korzystne jeśli chodzi o tworzenie bazy klientów tzn. przypisuje każdemu klientowi unikatowy numer dzięki czemu łatwo można zidentyfikować zawartą z nim umowę, przygotowaną poradę czy kontakt. Jeśli chodzi o bazę to poram posiada kilkanaście wzorów pism i umów, a ty sam określasz zasady dostępu dla swoich pracowników. Program jest darmowy przez pierwsze trzy miesiące http://www.esme.pl (dla zainteresowanych) Ułatwił pracę w mojej firmie i myślę że zdecydowanie nadaje się dla malej firmy.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy