Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Vaclav Klaus "podstawia nogę Europie"

Vaclav Klaus "podstawia nogę Europie"

Money.pl / 2009-05-07 11:37
Komentarze do wiadomości: Vaclav Klaus "podstawia nogę Europie".
Wyświetlaj:
Ater Vulpes / 194.29.176.* / 2009-05-08 13:14
Kto nie z nami, ten przeciw nam. Typowe myslenie lewakow z UE. Wszystko odmienne jest ZLE !

A prezydentowi Klaus'owi zycze jak najlepiej
acomitam / 83.11.94.* / 2009-05-08 05:39
Bravo Klaus! Tak trzymać. Eurokomuszki ze złości popękają, a my będziemy mogli normalnie żyć.
mirek3011 / 2009-05-07 11:45 / Tysiącznik na forum

która miała dać Irlandii serię nowych gwarancji w dziedzinie neutralności i nieingerowania Europy, by można było rozpisać w tym kraju nowe referendum w sprawie Traktatu Lizbońskiego.

hahahahahahah..............nowe referendum..........tak jak u nas gdy głosowaliśmy za akcesją.
Dwa dni były...pierwszy dzień niska frekwencja........drugi natarczywa propaganda wyborcza w mediach żebyśmy jednak poszli..........Z tego co wiem drugiego dnia nie można było również prowadzić agitacji ...ale tak to jest spotykają się panowie "euroludowcy" w pałacu kultury i nauki i mówią że nie było propagandy......Teraz mają hasło "Postaw na Polskę"....panowie postawić to ja mogę koledze piwo.
Na Polskę stawiają a ona dawno przełajdaczona....takie pijackie hasła....Pewnie Janusza P
mirek3011 / 2009-05-07 11:37 / Tysiącznik na forum

Prezydent Czech Vaclav Klaus podstawia nogę Europie - pisze La Repubblica w relacji z Pragi, gdzie Senat zaaprobował Traktat Lizboński.

Może wtedy Sylvio Berlusconi nie będzie mógł wprowadzić swoich lewych lasek ...do euroburdelu.
hahahah "krzywizna banana"........a nawet nie mają w tej UE uporządkowanej gospodarki lekami.
Ich sukces to obniżka cen za SMS ....koń by się uśmiał.......i gdzie nam Polakom dumnemu narodowi do takich pajaców........no comment Donek......no chyba że ty nie utożsamiasz się z Polską
jarek25 / 195.85.227.* / 2009-05-07 16:08
chory czy co ?!
Natter / 2009-05-07 16:56 / Tysiącznik na forum
Co najmniej Czeski Film nic z tego nie zrozumiałem

Najnowsze wpisy