Forum Forum podatkoweVAT

VAT na internet jednak będzie

VAT na internet jednak będzie

rolnik / .* / 2004-09-01 11:23
Komentarze do wiadomości: VAT na internet jednak będzie.
Wyświetlaj:
przemasg / .* / 2004-09-02 04:44
Nie można być takim sceptykiem. Mamy jeden z najdroższych kosztów dostępów do internetu. Monopolista (czyt. TPSA) traktuje klientów jak petentów, a ceny abonamentów wydają mi się nie uzasadnione. Warto poczekać cierpliwie na rozwój sytuacji, a nie od razu "siać" panikę. TPSA rośnie konkurencja, pojawią się nowi dostawcy internetu. Choćby takie PKP - spółka "Informatyka", która powstała w skutek zmian na kolei, rozbudowuje potężną sieć światłowodową wzdłuż swoich ciągów komunikacyjnych. Rozbudowa ta ma na celu, jak sądzę, nie tylko zaspokojenie potrzeb kolei. Ceny dostpu do internetu nie mogą przecież rosnąć w nieskończoność. To nie benzyna:-). Dajmy spokój tej unii. Pamiętacie Państwo ile kosztowała telefonia komórkowa?
daro / .* / 2004-09-02 00:48
ależ oczywiście....Jerzy ma rację...Francja i Niemcy dadzą nam tak popalić, że nam się odechce-zobaczycie jak za kilka lat będziemy podnosić wszelkie podatki, aby dorównać podfatkom w tamtych krajach, oni nam nie pozwolą się swobodnie rozwijać, zniszczą nas...a Vat - to pretekst do kolejnego działania....jak to mówił kanclerz Niemiec"kropla drąży skałę" i już zaczynają puszcza krople, aż zniszczą nas swoimi zasadami i obciążeniami itp...a nasze Państwo będzie się z tego cieszyło, bo będzie więcej naszych pieniędzy w kasie państwowej-to krótkowzroczne, destrukcyjne i głupie działanie na nasza gospodarkę...A było głosować za Unią, było-no to teraz macie...to co chcieliście....
Jerzy / .* / 2004-09-01 23:56
Trzeba było głosować przeciw wejściu do Unii a nie za. Zobaczycie, jak Unia da nam jeszcze po tyłku.VAT na internet to niewinny początek. Niemcy i Francja (przy aplauzie Rosji) zrobią wszystko, by Polska była krajem jak najbiedniejszym.
noestradowiec / .* / 2004-09-01 22:57
Czy umowa roczna na Neostradę po zmianie VAT nadal obowiązuje. Czy następuje jej zerwanie z winy TPSA
p / .* / 2004-09-01 22:20
Rząd i Centrum Informacyjne Rządu są tak durne, że nawet nie widzą różnicy pomiędzy zwolnieniem z VAT a stawką zerową VAT. Co za ciemniaki nami rządzą.
bogata:) / .* / 2004-09-01 22:11
jasne, dowalcie Vat-u, bo Wam ciągle jest mało, a my mamy wszystko, my zyjemy w luksusach, przykładem może tu być moja wypłata za 2 miechy =187,19 zł. nieźle co?
pesymista / .* / 2004-09-01 21:57
Jako osoba fizyczna zawarłem umowe z TPSA na neostradęi teraz czuję się oszukany - zawierając lojalkę na rok VAT był 0% a teraz dla mnie to rozwiązanie jest niekorzystne ponieważ cena tej samej usługi skoczy w górę o 22%, a nie wierzę, żeby TPSA pozwoliła w związku z tym na wycofanie sie z umowy tak za free!!! w tym złodziejskim państwie miało byc lepiej pow wstapiniu do Unii a chyba jednak jest gorzej
jh / .* / 2004-09-01 20:42
To najlepiej podnieśc go do 100%, wtedy se więcej odliczycie (jak was jeszcze będzie na cokolwiek stać?)
ja / .* / 2004-09-01 19:03
qncze no 22% to za duzo wczesniej bylo 7% i bylo dobrze
przedsiębiorca / .* / 2004-09-01 14:39
Ja jestem bardzo zainteresowany jak najwyższym VAT-em za internet. Przedtem mogłem go sobie odliczyć, a teraz (mimo, że cena brutto nie zmieniła się) tracę te 22%. Likwidacja VAT-u nie pomogła nikomu, a mi dała po kieszeni.
ras / .* / 2004-09-01 23:10
Człowieku w jakim kraju żyjesz? Pomogła i to bardzo wielu. Zobacz jak skoczyło choćiażby zainteresowanie NEO
Uczeń / .* / 2004-09-01 22:28
Jeśli Panu zniesienie VAT-u dało po kieszeni to co mamy powiedzieć my uczniewie?
rolnik / .* / 2004-09-01 11:23
Eeee tam. Moj dostawca musi placic 22% VAT, a ja nie moge go sobie odpisac jako osoba fizyczna. Takze place 22%, bo dostawca musi odprowac VAT do US. Jak zwykle przepisy musza nadrabiac do panujacej sytuacji
Jerzy 2 / .* / 2004-09-02 15:33
OK, jeśli cena będzie jak na zachodzie ~30 pln za dostęp do internetu, a nie ~100 pln jak jest teraz u nas. Nie każdy może sobie odpisać vat, a w sumie to przeważająca liczba obywateli naszego wciąż pięknego (ale tylko niestety gdzieniegdzie) kraju nie może sobie odpisać ...
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy