Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Vectra: internet, kablówka i telefon

Vectra: internet, kablówka i telefon

Money.pl / 2009-08-11 11:25
Komentarze do wiadomości: Vectra: internet, kablówka i telefon.
Wyświetlaj:
klakson23 / 83.7.19.* / 2013-09-01 01:21
ja też już przestałem korzystać z ich usług. rozwiązałem umowę po tym jak przysłali mi list, że zmienia się regulamin i zwiększają stawki itd. Teraz mam UPC i jestem zadowolony.
Andrzej Graczy / 93.105.44.* / 2013-08-19 15:39
vectra to zlodzieje i oszusci!!! informuja o pracach moernizacyjnych-nikt nie odlicza zabonamentu za brak sygnalu....faktury....wysylaja po czasie i chca 2 oplat w ciagu miesiaca!!!a ich tzw.doradcy telegfoniczni doradcy....mowia...nie potrafie pomoz!!! a sparwa prosba....poinformowalem tych oszustow ze zaplace 2 faktury przyslane po casie 30 wsierpnia...uslyszalem prosze napisac pismo a my byc moze sie ustosunkujemy....a wie ja wam mowie i pisze...mam was i wasze uslugi w d!!!!...zaplace 30 sierpnia....a jezeli sie to nie podoba- polecam calkowite odciecie sygnalu...warunek...WASZA wina albo...spotkamy sie w sadzie!!! dosc oszustow iwyludzania pieniedzy za niedostarczanie uslug!!!!i prosze nie zasmiecac mi poczty idiotycznymi tlumaczeniami>>>>idiotow szukajcie...we wlasnym gronie!!!
mk pg / 94.42.32.* / 2013-08-17 19:43
opisze Wam swoje przejścia z ta firemką, bo widzę, ze nie potraficie sobie poradzić. może w innym mieście byłoby inaczej, a ja mieszkam na pomorzu....
do jakiegoś czasu posiadałem 1 dekoder -sd. poniewaz wymieniłem tv na Lcd, poszedłem do Vectry i 'dobrałem' 2 dekoder - hd. cena pakietu wzrosła o 10pln, umowa na 24 miesiące. długo jednak dekoderem hd się nie nacieszyłem... po około tygodniu odcięli mi sygnał (dekoder sd działał dalej). telefon po 2 dniach (myślałem, ze awaria, także odczekałem...), ręcznie włączyli. ok... po tygodniu to samo, a ze nie jestem maniakiem tv, napisałem im maila (do biura nie szedłem, po pierwsze brak czasu, po drugie mamy XXI wiek, net i te sprawy;) ), iż ponownie nie działa... myślałem, ze ktoś zareaguje itd a tu zlewka, oki.... po tygodniu dzwonie , ręcznie włączyli.... 3 raz to samo po jakiś 2 tygodniach oglądania, procedurę powtórzyłem, a mailem zawiadomiłem o braku sygnału i czekałem, oczywiscie nikt się nie zainteresował, więc... napisałem REKLAMACJE. zliczyłem ile dni już nie mam tv (+ poprzednie przerwy), zażądałem zwrotu abonamentu + odszkodowania (tak jak byk stoi w regulaminie). i co? no ludzie... stał się cud, po kilku dniach wracam z pracy, a tu mam sygnał, po następnych kilkunastu dniach przychodzi pisemko, iż uznają roszczenia i oddali kwotę, która odpowiadała prawie 2 miesiącom płatności za abonament. najgorsze jest, iż było to półtora roku temu i do dzisiaj ani dnia przerwy... a szkoda. co z tego wynika? po pierwsze maja tam burdel, po drugie - macie przerwy - piszecie reklamacje i żądajcie oddania kasy (uwaga - operatora należy zawiadomić niemal natychmiast o braku sygnału - wymóg ich regulaminu). zyskacie troszkę kasy. natomiast reklamacje składacie później, bo najprawdopodobniej na zgłoszona usterkę nikt nie zareaguje. ruszą tyłki dopiero, jak ich to będzie kosztować! maile o braku sygnału oczywiscie trzymamy, aby im udowodnić, iż zgłosiliśmy usterkę. reszta to już ich wina....
także jak wam się nie pali, zgłaszajcie tylko mailowo usterkę i czekajcie. nie pomoże, reklamacja - nie macie 2 tygodnie sygnału, oddają wam kasę za cały miesiąc (zwrot abonamentu za dwa tygodnie + odszkodowanie w tej samej wysokości). korzystajcie ze swoich praw umieszczonych w ICH regulaminie.
Pionki / 82.177.8.* / 2014-06-17 13:55
jak z wybrzeża to złodzieje Amber Goldy
Vito / 88.156.137.* / 2015-03-23 07:53
Albo POBIERACZKI...
doświadczony / 89.65.190.* / 2014-05-31 13:56
baju baju
bellaaga / 78.88.254.* / 2013-05-26 16:08
Ja też nie jestem zadowolona z firmy VECTRA! Mam tylko pakiet internetu (który niedziała tak jak powinien) umowa dawno mi się skończyła i była automatycznie przedłużana. Nie mogę teraz zrezygnować z umowy bo obowiązują mnie 6 miesięczne cykle (który 2 tygodnie temu się zaczęły) i rezygnację mogą przyjąć za 5 miesięcy, gdzie przez telefon zostałąm poinformowana, że przy automatycznym przedłużaniu umowy obowiązuje mnie miesięczny okres wypowiedzenia. Umowy pisane nieczytelnie. Oszuści i tyle! p.s. przede mną w kolejce było dużo starszych osób ze skargami pewnie wcisnęli im jakieś g... bez ich wiedzy i świadomości.
asas720 / 212.160.172.* / 2013-04-30 10:39
Przyniosłem pismo o rezygnacji do biura obsługi w Rzeszowie i go nie przyjęli. Każą wysyłać bo niby mają takie procedury bo muszą abonenta zweryfikować z Gdyni. Istotnie procedura jest raczej taka aby ostatniego dnia miesiąca spławić abonenta, bo przeciągnie się o co najmniej miesiąc. Zdaje się że jest obowiązek przyjęcia pisma niezależnie co ono zawiera. Co za kiła. Jak ktoś może to niech z dala ucieka i omija szerokim łukiem.
emeryt 9973 / 109.197.71.* / 2013-02-04 17:42
Dlaczego tak często występują przerwy w odbiorze internetu, telefonu a i telewizji np. 3.02. i 4.2 -16:20. Już będę rezygnował z telefony.Dotyczy Nowego Sącza.
śląsk / 95.160.253.* / 2013-02-04 19:10
Dzisiaj znowu nie mogę oglądać tv i miałam problemy z internetem ,ja również zamierzam złożyć rezygnację bo ciągle są wyświetlane błędy na dekoderze a nie po to płacę tyle kasy by nie móc oglądać telewizji .to są jakieś kpiny a i internet wiecznie się rozłancza mam tego już dosyć
MerlinM / 31.11.155.* / 2013-01-21 12:17
nie podpisuj żadnej umowy!!!! obciażaja opłatami o których wogóle nie ma mowy w umowie, na niewygodne meile nie odpowiadają, przy zmianie mieszkania nie moga swiadczyc uslugi to Cię obciążają po 700zł za zerwanie umowy, osobiście zgłaszam wniosek do rzecznika praw konsumentów
Krtstyna / 31.11.233.* / 2013-01-16 01:11
12ego grudnia podpisalam umowe z vectra na internet. Korzustam e-faktyry ale do tej pory faktura nie naliczona. Nikomu sie nie spieszy a nam potem przyjdzie placic dublowane rachynki.skad potem brac takie kwoty skoro sie jest na marnej emeryturze? Czytajac te komentarze obawiam sie ze sie wtopilam po uszy. Zobacze jak to bedzie potem tez cos zadecyduje.
Krtstyna / 31.11.233.* / 2013-01-16 01:09
12ego grudnia podpisalam umowe z vectra na internet. Korzustam e-faktyry ale do tej pory faktura nie naliczona. Nikomu sie nie spieszy a nam potem przyjdzie placic dublowane rachynki.skad potem brac takie kwoty skoro sie jest na marnej emeryturze? Czytajac te komentarze obawiam sie ze sie wtopilam po uszy. Zobacze jak to bedzie potem tez cos zadecyduje.
załamany / 5.173.19.* / 2013-01-08 16:07
omijajcie tę firmę z daleka,najgorsza firma internetowa w Polsce
Saoshianta / 77.252.125.* / 2013-01-22 15:17
napiszcie coś więcej, bo niedoczytanie umowy to problem osoby podpisującej, a nie nierzetelności firmy.
A własnie nosze sie z zamiarem wykupienia u nich pakietu net-tv-tel. Wszystko brzmi całkiem nieźle... aż zbyt dobrze, więc szukam info o tej firmie :)
Tomasz666 / 37.8.224.* / 2012-12-03 14:14
OSTRZEŻENIE !!! Vectra naciąga emerytów. 81-letniej samotnej staruszce wcisneli dodatkowo internet za 30zł. Podpisala umowę, której niestety nie czytała przy podpisywaniu. Zaufała. Nie przyjeli reklamacji po 12 dniach! Zasada widzialy gały co brały. W ten sposób mogą naciągnąć całą masę starszych osób. Umowy b. długie , pisane maczkiem. UWAŻAJCIE!
jerzy803 / 217.97.217.* / 2013-01-18 07:57
To niestety prawda. Oferta tej firmy to układna rozmowa z obietnicami wszelakimi.Kiedy przychodzi instalator, ma gotową umowę. Szybko instaluje i najczęściej ma bardzo mało czasu.My podpisujemy z myślą albo nawet z przekonaniem że w treści jest wszystko to co było przedmiotem umowy. Zostajemy najczęściej złapani bo umowę czytamy po jakim czasie i okazuje się że podpisaliśmy nie to.Ja zrobiłem podobnie. Te 10 dni zapisane maczkiem i kolejka w biurze wktórej nie zawsze mamy czas stanąć sprawia że firma nas łapie na 3 lata i zaciera ręce. Nigdy, nigdy nie dajcie się zwieść. Podpiszcie umowę kiedy ją dokładnie przeczytacie ,nawet gdyby to trwało 2godziny. Pozdrawiam
toja900 / 178.235.52.* / 2013-01-08 23:41
Zgadzam się z tym ostrzeżeniem.Naciąganie dotyczy nie tylko internetu, ale również rozmów
telefonicznych tzw.bez limitu - obniżają abonament o 5 zł,i naliczają ogromne sumy za rozmowy z tel.komórkowymi, które są w większości.
AMIS / 93.105.161.* / 2014-06-15 11:57
NIE DAJMY SIĘ WYKIWAĆ TO JEST FIRMA KANT ,DOKŁADNIE CZYTAJMY UMOWY , ZAKREŚLMY- ANULUJMY OKIENKA W UMOWIE GDZIE WPISZĄ NAM KWOTY NIE WIADOMO ZA CO .CZYTAJMY DOKŁADNIE UMOWE MAŁYM DRUCZKIEM ,PO ROKU OPŁATY WZROSNĄ O 100 PROCENT . TO JEST KANT. obsługa BĘDZIE ROBIĆ WSZYSTKO BY NAS WYKIWAĆ, PODPISAŁEM UMOWE NA 65ZŁ A WZROSŁA DO 110 ZŁ WQ INTERNECIE NALICZĄ ANTYWIRUSA MIMO ŻE KOŻYSTAM Z INNEGO ZABEZPIECZENIA WOINNO BYĆ 10 MG ZGODNIE Z UMOWĄ A JEST 5,2,LUB 5,4
Roman01 / 2012-12-03 15:38
A jak to jest jeżeli podpiszemy umowę na przykłąd o telefon ,albo o internet. Mamy póżniej prawo do zerwania umowy w przeciągu iluś tam dni , bez ryzyka kary?
Jerzy Jaszczak Belchatow / 88.156.239.* / 2012-10-05 15:36
Otrzymanie faktury przed wyznaczonym terminem graniczy z cudem.Nie pomagaja interwencje e-mailowe.Maja tylko jeno wytlumaczenie,ze firmy kurierskie zle pracuja.Rozliczyc tych firm jednak nie probuja albo nie chca,albo nie potrafia.
Ryszard1112 / 86.63.99.* / 2012-09-19 17:53
Vectra to dziadostwo.OMIJAJCIE TĘ FIRMĘ Z DALEKA.Przysyłają faktury z opóźnieniem-dzień przed terminem płatności.Raz termin płatności do 28 danego m-ca,a innym razem do 7 następnego m-ca.VECTRA TO OSZUŚCI !
Ryszard1112 / 78.88.241.* / 2012-10-25 20:44
Proszę przejść na e-fakturę. Nie ma żadnego problemu.
stan 43 / 95.160.201.* / 2012-09-14 20:57
jestem prawie od poczatku w vectrze pamietam 7zl placilem-a teraz 157.00-tel.pl.intrn.24mb.i tel.300rozm.i wcisneli mi mobilny co nie chcialem i nie urochomilem -nie uzywam -prosilem o zabranie mobilnego-i nic i nie uzywajac oplacam 14.99 co miesiac to jestbezczelnosc-co mam zrobic ,aby oddac mobilny?
mb754 / 78.88.241.* / 2012-10-25 21:00
Nie rozumiem. Jak to wcisnęli? Chyba zaproponowali. Każdy ma swój rozum - mobilnego Pan nie chciał, a wziął? To niby czym zmuszali? Kolejne pytanie: po co Pan brał, jak nie używa? Rada: lepsze warianty paczek można otrzymać targując się z BOK w Gdyni niż z miejscowymi przedstawicielami Vectry.
spbartek / 89.76.146.* / 2012-07-10 19:00
Mega dziady ta Vectra!! Mieszkam w Warszawie, przyszedł taki jeden i zaproponował mi całkiem niezłe warunki finansowe w stosunku do poprzedniego operatora. Podpisałem umowę i po półtora miesiącu okazało się, że nie maja przyłącza do mojego bloku!! Podłączają jednym słowem obietnice... W momencie podpisywania umowy, podpisałem też rezygnację z poprzednich usług. Teraz muszę się przeprosić ponownie z UPC. Jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Okazało się, że UPC ma w swojej ofercie pakiet (internet 10Mb + ponad sto kanałów) w cenie niższej niż 50 zł (czyli taniej niż to co mi zaproponowała vectra). Niestety nigdy mi UPC takiej oferty nie przedstawiła, dopiero gdy wpłynęła do nich moja rezygnacja :)) - a byłem ich (UPC) klientem przez ponad 4 lata. :/

Najnowsze wpisy