VENO

Money.pl / 2008-06-13 16:14
Komentarze do spółki: VENO.
Wyświetlaj:
BILILU-SB / 83.12.116.* / 2010-10-21 11:14
NIE JEST TAK ZILE JAK WSKAZUJE NA TO KURS WALORU,VENO MA KILKU SPÓŁKACH UDZIAŁY -SPORE UDZIAŁY
piespawlowa / 83.4.138.* / 2011-04-20 21:21
Raport za ostatni kwartał pokazał, że nie jest tak źle. Myśle, że akcje skoczą w górę niebawem, bo spółka zapowiedziała oczekiwany długo pokaz prototypu supercara.
cherub / 62.148.81.* / 2010-10-21 20:19
Przestań, jeszcze nie dawno też byłem optymistą, sprzedałem śnieci ze stratą i już dawno to odrobiłem z zarobkiem. Daj sobie spokój z tym dziadostwem. Jeszcze trochę i będą mieć więcej akcji niż DAM !
BILILU-SB / 83.12.116.* / 2010-10-18 16:29
KTOŚ PRZEJMUJĄ TĄ SPÓŁKĘ I WRESZCIE ZROBI PORZĄDEK !!!
BILILU-SB / 83.12.116.* / 2010-10-18 16:25
CO TO ZA DRUGI DUŻY RZUT PAPIERAMI PRZEMIELIŁO SIĘ DRUGI RAZ Z RZĘDU ?!?!?!?!?
BILILU-SB / 83.12.116.* / 2010-10-17 14:22
SKOŚNI WCHODZĄ W VENO !!!!
VenoWatch / 79.162.96.* / 2010-05-11 18:18
www.venowatch.blogspot.com
bin_laden / 2010-05-11 20:58 / -
Siejesz zamęt na wszystkich forach. Po co Tobie to? Nie masz innego zajęcia? jak spółka jest taka zła to po co się nią interesujesz? Szkoda czasu, lepiej spożytkować go na przeczytanie byle jakiej książki! Będziesz mądrzejszy!
Goldi / 199.89.212.* / 2009-04-16 11:42
Czy ktoś się orientuje co się dzieje z VENO??
Kilka miesięcy NIC i nagle tranzakcje przeprowadzane w setkach tysięcy sztuk??
NCinfo.pl / 83.18.177.* / 2008-07-03 14:54
http://www.ncinfo.pl
jk3179 / 2008-09-09 09:06 / Tysiącznik na forum
Sporo kasy umoczyłem na starcie tej spółki.Posiadam PP i nie bardo wiem kiedy zamienią je w akcje.Najpierw pewnie zwalą kurs do tych 4 groszy a pózniej macie i róbcie co chcecie.Nie podoba mi sie takie podejście ,tym bardziej ,że jak podano w informacjach Pan Prezes otrzymał juz akcje serii E.
nowy jelonek / 193.111.166.* / 2008-09-11 14:04
wg info na www, pda będą w drugiej połowie września - a pod koniec października akcje. Jeśli uda sięutrzymać poziom 10 gr - pda mogą byćnotowane po 7 - 8 gr. Średnia cena zakupu wraz z pp wynosi 56 gr, czyli może byc jakiś zarobek. Spóła wijęsięaby dobrze wyglądać, ale obawiam się, że stoi na glinianych nogach. Warto obserwować, bo ma potencjał, ale jeszcze nie czas by wchodzić dużą kasą... pzdr
Bawarczyk / 2008-06-13 16:14
Pozwole sobie na wyrazenie paru mysli, co do jakosci i sposobu zarzadzania ta spolka !
Ciekaw jestem co sadzicie na temat mojego listu do Zarzadu spolki wyslanego dzisiaj tzn.
13.06.2008 ?
Ponizej oto on :
"Szanowni Panstwo,

zaczne swoje uwagi od cytatu. I tak ...
"Zarząd spółki VENO S.A. informuje, że w dniu 10 czerwca 2008 roku otrzymał od Pana Marka
Tomkiewicza pisemną rezygnację z pełnienia przez niego funkcji przewodnicząceg Rady
Nadzorczej spółki VENO S.A.".
Wedlug mnie, Veno powinien tego pana po prostu wyrzucic i bezposrednio obarczyc go
odpowiedzialnoscia za doprowadzenie waszego przedsiebiorstwa do prawie bankructwa !
Co to ma znaczyc, iz tak niekompetentny czlowiek sam rezygnuje ze stanowiska i ...tu znowu
cytat: "Pan Tomkiewicz wskazał na zamiar powołania go do Zarządu spółki zależnej VENO S.A.
...."! Wyglada na to, iz cwaniacy i ludzie bez moralnosci, etyki i kultury zawodowej, jak
te przyslowiowe szczury uciekaja z tonacego okretu! Ten osobnik Tomkiewicz prawdopodobnie
nie wiedzial, nie wie i nie bedzie wiedziec co to znaczy slowo nadzorowac ! TYLKO dlaczego
byl przewodniczacym Rady Nadzorczej ? Zamiast byc pociagnietym do odpowiedzialnosci i zostac
wciagnietym na jakas "czarna liste", jako nieudacznik-manager,
proponuje sie mu, zreszta ze spolki wam podleglej, kierownicze stanowisko
!!!!!!!!!!!??????????
Ja tego faktu nie potrafie zrozumiec !

Nie mam zamiaru komentowac niekompetencji ludzi odpowiedzialnych za np. zakup
niejakosciowych obrabiarek (pewnie ktos chcial zaoszczedzic na cenie - a nie pomyslal, iz
stosunek jakosc/cena jest najwazniejsza), czy podjecia decyzji o tzw. "rozwodnieniu
kapitalu" i dokonaniu dodatkowej emisji akcji (efekt jest natychmiastowy - cena jednostkowa
samych akcji spadla do 0,12 zl, a praw poboru do 0,02 zl : stan z 12.06.2008 roku) !
Wedlug mnie panstwa homepage (co prawda w wersji jezykowej, lecz tylko w konwecji flash - w
zwiazku z tym nie wszyscy moga ja zobaczyc ) sama w sobie jest wizualnie zadawalajaca, ale
bez wymaganego profesjonalizmu ! A podobno World Wide Web jest rowniez obszarem waszego
dzialania!
Poprzestane na jednym przykladzie - na stronie http://www.veno-sa.pl/index_pl.html "Spolki
Zalezne" nie ma zadnych konkretow! Samo przedstawienie filozofi i celow dzialania spolki
jest oczywiscie trafne, ale nie moze byc tak,iz inwestor potyka sie tylko o ogolnikowy punkt
ciezkosci przedstawianych przez was informacji, z ktorych tak naprawde nic nie wynika !
Prosze przyjac moja krytyke pozytywnie! Ja zycze panstwu i wszystkim inwestorom wszystkiego
najlepszego, ale sam jako akcjonariusz jestem wysoce zaniepokojony amatorskim i
niekompetentnym podejsciem do elementarnych, wydawalo sie podstawowych spraw !

Janusz Stepien - akcjonariusz ".
Koniec listu.

Ciekaw jestem, czy zarzad spolki sie w ogole odezwie i ogolnie,czy to jest pierwszy kandydat
do upadlosci na New Connect? Moze chodzi tutaj o jeszcze inne sprawy, o ktorych nie mam
pojecia? Moze jakies wyrafinowane cwaniactwo?
Mam nadzieje, ze sie myle !

Ps.Robie wakacje - nie bedzie mnie do 24.06.2008 !
Bawarczyk / 2008-07-17 11:31
Ok ! W zwiazku z brakiem zainteresowania "Forumowiczow", pomimo uzyskanej odpowiedzi na moj, w/w list ze strony zarzadu VENO S.A. - niniejszym zamykam temat !

Bawarczyk
Ps. Wakacje sie udaly !
@blondyn / 2008-09-05 10:00
Jak dostałeś odpowiedź to podziel sie prosze, nim pojedziesz na kolejne wakacje;)
Bawarczyk / 2008-09-08 22:19
Hi @blondyn,

nie moge tobie bezposrednio przedstawic kopii odpowiedzi zarzadu VENO S.A. na moje krytyczne uwagi, gdyz byloby to naruszenie tajemnicy korespondencji !
Co moge ogolnie napisac to to, ze wedlug Adama Nowaka(Biuro Zarządu)
pan Tomkiewicz nie ucieka, lecz zgodzil sie objac (jako bardzo doswiadczona osoba) odpowiedzialne stanowisko w spolce zaleznej a laczenie stanowisk nie pozwala mu na wykonywanie dotychczasowych funkcji !
Pozniej mozna bylo dowiedziec sie, co oznacza slowo „manager”, ze maszyny byly tak nowe, ze oprogramowanie nie zadzialalo, ze do kazdej spolki zaleznej sa (na stronie internetowej) odnosniki i ze tak naprawde, to dziekuja za slowa nieuzasadnionej krytyki !
Reasumujac:
a) jestem zadowolony, gdyz mnie nie zignorowano (odpowiedz w koncu otrzymalem),
b) wezma pod uwage, ze na stronie powinno się pojawić więcej informacji o spolkach zaleznych (do dzisiaj tj, 08.09.2008 nic na ich homepage sie nie zmienilo ),
c) moje uwagi zostana przekazane zarzadowi,
d) zadnej samokrytyki i co wazniejsze zadnych konkretow, co mogloby swiadczyc o bardzo wysokim poziomie managmentu tej spolki akcyjnej !

Mysle jednak, ze „po czynach ich poznamy” ! Nie wiem dlaczego, ale cos mnie podpowiada, ze warto w nich teraz inwestowac! Jezeli porownam polityke informacyjna tej „firmy” z innymi, to musze stwierdzic, ze jest rzetelna i pomimo negatywnych danych szybka i bezposrednia! Ten fakt, pomimo niedoskonalosci i moze jeszcze troche niedojrzalym stylu w zarzadzaniu, dobrze swiadczy o nalezytych tzn. prawidlowych mozliwosciach rozwoju w dluzszej perspektywie !
A co ty sadzisz na temat VENO S.A. ? Czy masz wyrobione zdanie ? A moze tylko zadajesz pytania ?
W kazdym badz razie pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego !
@blondyn / 2008-09-09 23:21
dzięki że jednak Ci się chciało napisać co mogłeś.
Nie mama wyrobionego zdania na temat spółki. Jedynie przeczucie, ale na tym ciężko się oprzeć. Podoba mi sie czym się chcieli zająć choć powiem że projekt nie wzbudził mojego zachwytu. Choć z drugiej strony kopiowanie i modyfikacja niesie ze sobą mniejsze ryzyko porażki niż stworzenie czegoś zupełnie od podstaw. Więc może to i lepiej. Mam wrażenie że chcą zrobić coś konkretnego ale nie dają się ponieść fantazji nim naprawde uwierzą w sukces. A to nie wróży błysku ale pozwala powoli przygotować się do powżniejszych kroków. Jednak czy rynek zaakceptuje to ubezpieczenie na wypadek porażki to się okaże. Póki co życze Im, Tobie i Sobie jak najlepiej ale to może być dłuuugi horyzont. Pożyjemy zobaczymy.
Trzymaj sie!
Der masło / 217.116.102.* / 2008-11-18 13:22
Od niedawna jestem posiadaczem akcji Veno właśnie daltego zdecydwoałem sie na nich ponieważ inwestują w ciekawe choć ryzykowne tematy.
Jeśli sie im uda to jazda w górę pewna.
Nawet jesli się im uda choc jeden projekt np www.Oponix.pl lub ten samochód.
Kurcze naprawdę trzymam za nich kciuki.
onehappyman / 194.7.233.* / 2008-11-25 12:44
zastanawiam sie kto inwestuję w tą spółkę???? Nie mają nawet prototypu samochodu, nie zarabiają kasy, NAPEWNO ODNIOSĄ SUKCES hahah, mają 150 firm ( ciekawe po co?>). nie inwestujecie w tę firme, to bubel.
b-b / 83.30.176.* / 2008-12-12 08:45
veno-szmal
Bawarczyk / 2008-12-19 11:49
List otwarty do Zarzadu
Ok - pare slow komentarza do Zarzadu, Rady Nadzorczej i wszyskich osob z managementu (m.in pana prezesa Kuicha) co do jakosci strategii, zachowania sie i odpowiedzialnosci za Veno w dobie kryzysu.
Piewsze a zarazem ostatnie wrazenie, ktore odnosze to paraliz w poczynaniach calego teamu odpowiedzialnego za firme !
Szanowni panowie „dyrektorzy”, wyglada na to, iz nie macie zielonego pojecia o dobrym zarzadzaniu !!!!!
Wizerunek Veno wraz z uplywem czasu, zamiast sie polepszac, nabierac konkretnych rysow (profilu) i niezbednego profesjonalizmu (chociazby na tak krytykowanej stronie internetowej) poprzez wasze amatorskie dzialanie osiagnal maximum negatywnej oceny rynku !!!!
Ja nie majac zamiaru wytykac wam nastepnych nieudolnych poczynan (od mojego pierwszego listu nic sie u was nie zmienilo, no moze poza adresem), chcialem tylko poinformowac, iz swoj udzial w formie kilkuset tysiecy akcji wlasnie dzisiaj sprzedalem i nie mam zamiaru, przyjemnosci „wiazac” sie ani z plagiatem waszego niedoszlego super auta, ani z tuningami samochodowymi, ani z internetowymi oponami.....z rowerami rowniez nie !!!


W ciezkich czasach sito jakosci gospodarczej oddziela „ziarno“ od „plew” – ocencie sami do jakiej kategorii nalezaloby zaliczyc firme Veno ?
Oj chyba dla Waszego Zarzadu „gwiazdka” skonczy sie na zacisnietych posladkach !!!

„Po czynach ich poznacie” – tak kiedys napisalem na forum dyskusyjnym (http://www.money.pl/gielda/spolki_gpw/veno;sa,VEN,informacje.html), majac nadzieje, iz Veno bedziecie w stanie cokolwiek pozytywnego inwestorom przadstawic !!! Teraz wiem, ze sie mylilem !

Bawarczyk ()
1 2 3 4 5 6
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy