VENO

fibonacci / 83.11.60.* / 2008-02-08 11:05
Wydaje mi się że to może być ciekawa spółka. Na debiucie 630% , dzisiaj leci w dół na jakies 30% ale po stronie popytu widać że ktoś kupuje duze pakiety akcji tej spółki. Ciekawe perspektywy rozwoju , planowany w niedługim czasie debiut na gpw (informacje na stronie newconect) . Jak myślicie warto w to wejść?
Wyświetlaj:
Bawarczyk / 2008-06-13 13:26
Pozwole sobie na wyrazenie paru mysli, co do jakosci i sposobu zarzadzania ta spolka !
Ciekaw jestem co sadzicie na temat mojego listu do Zarzadu spolki wyslanego dzisiaj tzn. 13.06.2008 ?
Ponizej oto on :
"Szanowni Panstwo,

zaczne swoje uwagi od cytatu. I tak ...
"Zarząd spółki VENO S.A. informuje, że w dniu 10 czerwca 2008 roku otrzymał od Pana Marka Tomkiewicza pisemną rezygnację z pełnienia przez niego funkcji przewodnicząceg Rady Nadzorczej spółki VENO S.A.".
Wedlug mnie, Veno powinien tego pana po prostu wyrzucic i bezposrednio obarczyc go odpowiedzialnoscia za doprowadzenie waszego przedsiebiorstwa do prawie bankructwa !
Co to ma znaczyc, iz tak niekompetentny czlowiek sam rezygnuje ze stanowiska i ...tu znowu cytat: "Pan Tomkiewicz wskazał na zamiar powołania go do Zarządu spółki zależnej VENO S.A. ...."! Wyglada na to, iz cwaniacy i ludzie bez moralnosci, etyki i kultury zawodowej, jak te przyslowiowe szczury uciekaja z tonacego okretu! Ten osobnik Tomkiewicz prawdopodobnie nie wiedzial, nie wie i nie bedzie wiedziec co to znaczy slowo nadzorowac ! TYLKO dlaczego byl przewodniczacym Rady Nadzorczej ? Zamiast byc pociagnietym do odpowiedzialnosci i zostac wciagnietym na jakas "czarna liste", jako nieudacznik-manager,
proponuje sie mu, zreszta ze spolki wam podleglej, kierownicze stanowisko !!!!!!!!!!!??????????
Ja tego faktu nie potrafie zrozumiec !

Nie mam zamiaru komentowac niekompetencji ludzi odpowiedzialnych za np. zakup niejakosciowych obrabiarek (pewnie ktos chcial zaoszczedzic na cenie - a nie pomyslal, iz stosunek jakosc/cena jest najwazniejsza), czy podjecia decyzji o tzw. "rozwodnieniu kapitalu" i dokonaniu dodatkowej emisji akcji (efekt jest natychmiastowy - cena jednostkowa samych akcji spadla do 0,12 zl, a praw poboru do 0,02 zl : stan z 12.06.2008 roku) !
Wedlug mnie panstwa homepage (co prawda w wersji jezykowej, lecz tylko w konwecji flash - w zwiazku z tym nie wszyscy moga ja zobaczyc ) sama w sobie jest wizualnie zadawalajaca, ale bez wymaganego profesjonalizmu ! A podobno World Wide Web jest rowniez obszarem waszego dzialania!
Poprzestane na jednym przykladzie - na stronie http://www.veno-sa.pl/index_pl.html "Spolki Zalezne" nie ma zadnych konkretow! Samo przedstawienie filozofi i celow dzialania spolki jest oczywiscie trafne, ale nie moze byc tak,iz inwestor potyka sie tylko o ogolnikowy punkt ciezkosci przedstawianych przez was informacji, z ktorych tak naprawde nic nie wynika !
Prosze przyjac moja krytyke pozytywnie! Ja zycze panstwu i wszystkim inwestorom wszystkiego najlepszego, ale sam jako akcjonariusz jestem wysoce zaniepokojony amatorskim i niekompetentnym podejsciem do elementarnych, wydawalo sie podstawowych spraw !

Janusz Stepien - akcjonariusz ".
Koniec listu.

Ciekaw jestem, czy zarzad spolki sie w ogole odezwie i ogolnie,czy to jest pierwszy kandydat do upadlosci na New Connect? Moze chodzi tutaj o jeszcze inne sprawy, o ktorych nie mam pojecia? Moze jakies wyrafinowane cwaniactwo?
Mam nadzieje, ze sie myle !

Ps.Robie wakacje - nie bedzie mnie do 24.06.2008 !
kiepski / 2008-02-20 17:07 / portfel / Tysiącznik na forum
balon ze hej
makler786 / 83.11.29.* / 2008-02-20 13:00
Kupilem troche tego po 0,95 zl ale jak widac sporo sprzedających (moim zdaniem nierozsądnych) sprzedaje i kurs leci w dół. Ale jak przegladam pelne arkusze zlecen to widze ze wolumeny sprzedających są coraz mniejsze - smiesznie male , a te po stronie kupna są dosyc duze. Jeszcze paru leszczy sprzeda i kurs odbije w góre ... w krótkim okresie do 1,08 zl , opór na jakichs 1,1 zl
jarek79 / 2008-02-20 13:19 / Bywalec forum
Myslę , że to bardzo dobra mała spółka , ale raczej warto ją kupić zdecydowanie taniej i potrzymać dłuższy czas.
O ile dobrze kojarze sprzedawana była po 0,40 zł. Wiec zastanowię się nad jej kupieniem przy niższych poziomach. Chociaż przyzanje spólka naprawdę ciekawa i wyniki powinna poprawiać z kwartału na kwartał
luki32 / 83.29.181.* / 2008-02-15 16:50
http://www.newconnect.pl/nr/detB.php?id=660

O co w tym chodzi? To dobrze czy źle?
Pares / 83.29.132.* / 2008-02-10 11:26
Jak zwykle wszystko zależy od sprzedających. Nie dajcie się sprowokować to wejdziemy nawet na 2zł. Aktualnie jest dobra okazja do wybicia ponieważ sytuacja w ameryce dalej jest niepewna zatem inwestorzy szukają innej okazji do zarobienia niż rynek regulowany. Każdy z nas poniósł straty zatem nie dajmy okazji aby je pogłębiać a raczej szukajmy sposobności by je odrobić. Zapraszam wszystkich w poniedziałek na Veno, pokażmy że da się zarobić na giełdzie. Recepta jest prosta: Wystarczy w ciągu pierwszych 2h doprowadzić do sytuacji, że Veno będzie miało największy wzrost na giełdzie oraz obrót w okolicach 2mln, reszta potoczy się sama.
Pares / 83.29.158.* / 2008-02-12 17:02
Zapomnijcie o tym co mówiłem :( Ja sie już papierka pozbyłem tracąc 40%...największa moja pomyłka na giełdzie. Papier ruszy dopiero w górę po osiągnięciu dołka tj. tak myślę w granicy 0,5-0,6 zł.
Marins / 2008-02-12 18:20 / portfel / Tysiącznik na forum
ja dzisiaj wypchnałem po 0,84pln
Marins / 2008-02-09 21:17 / portfel / Tysiącznik na forum
czyzby miało spadac na poziomy ponizej 1,00pln?
dodge / 2008-02-09 22:01 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
prawdopodobne i normalne - na NC takie cuda się już przecież zdarzały
Sundich / 89.200.145.* / 2008-02-08 14:43
Witam. Kupiłem trochę akcji po 1,13. Być może jeszcze dzisiaj kurs wróci do 1,40. Pozdrawiam
Marins / 2008-02-08 15:57 / portfel / Tysiącznik na forum
ładny obrót na tym papierku...
NCinfo.pl / 89.200.144.* / 2008-02-08 14:17
http://ncinfo.pl/index.php?sw=13&id=111
Marins / 2008-02-08 14:17 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam troszke kupiłem tego Veno ale myślałem ze ma szanse odbic w granice 1,80...w dłuższej perspektywie moze byc ciekawie...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy