Forum Forum finansoweKredyty

W 2012 r. będzie mniej kredytów hipotecznych. "To dobrze"

W 2012 r. będzie mniej kredytów hipotecznych. "To dobrze"

Wyświetlaj:
Marymont1789 / 2012-01-16 15:14
Jak myślicie, czy wydłużenie czasu kredytowania to rzeczywiście sposób na "lepszy kredyt"? Tutaj o tym piszą:
http://rynekpierwotny.com/articles/article/331/
kajja / 83.4.134.* / 2012-01-10 01:12
Dla kogo dobrze dla tego dobrze. JA mma nadzieję i mam nadzieję, ze nie będzie ona płonna, że z openem uda mi się znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla mojej rodziny. Wynajmować wiecznie przecież się nie da.
K7 / 159.205.127.* / 2012-01-07 22:20
Mieszkania są tak przewartościowane jak 3 lata temu banki. Tylko czekam aż to runie.
MarKust71 / 2012-01-07 14:47
"Trudniej będzie dostać kredyt, co być może uchroni..." - gratuluje wypowiedzi panu Dyrektorowi. Idąc dalej tym tokiem rozumowania wystarczy zlikwidować możliwość udzielania kredytów w ogóle, co całkowicie "uchroni" kredytobiorców od problemów z ich spłatą. Ciekawe ile lat jeszcze zabierze, żeby do tych bankowych tumanów dotarło, że problemy ze spłatą kredytów wszelkiego rodzaju wynikają w co najmniej 80% z ich ignorancji, braku wiedzy o finansach oraz totalnej nieumiejętności oceny zdolności kredytowej klientów teraz i w przyszłości. Przecież w banku liczy się tylko osiąganie wyśrubowanych limitów sprzedaży kredytów, produktów inwestycyjnych itp. Trochę więcej pokory, panowie bankowcy, kiedy wiedzy, umiejętności i doświadczenia nie starcza...
aśka d. / 83.27.122.* / 2012-03-06 12:22
Zgadzam się, bankom zależy tylko na tym, żeby zarobić w każdy możliwy sposób, wcisnąć ludziom swoje produkty, a przy kredycie walutowym dołożyć duży spread. Sama mam kredyt na karku, spłacam regularnie, a prawie nic mi nie ubywa. Zaczęłam teraz wymieniać waluty w kantorze internetowym fritz exchange żeby zaoszczędzić na wymianie, bo bank mnie drogo liczył przeliczając pln na chf. Dopiero parę razy wymieniałam, ale już widzę pozytywne efekty wymiany online i zdecydowanie polecam
romek22 / 83.243.36.* / 2012-01-07 12:21
Czyli wreszcie mieszkania stanieją o 40%...to było oczywiste.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: