Forum Forum finansoweBanki

W 2013 r. łatwiej o własne mieszkanie

W 2013 r. łatwiej o własne mieszkanie

arkzawiercie / 2012-09-16 15:11
W 2013 r. łatwiej o własne mieszkanie
Mimo spadku cen nieruchomości wielu Polaków nadal nie ma możliwości sfinansowania zakup własnego mieszkania. Z wyliczeń wynika, że od początku 2011 r. zdolność kredytowa części z nich spadła aż o 20%. Przyszły rok może jednak przynieść korzystne zmiany. Oczekiwane obniżenie stóp procentowych może wreszcie podwyższyć dostępną kwotę kredytów... czytaj dalej:
http://ulinks.net/8497
Wyświetlaj:
Zenofog / 83.26.5.* / 2012-09-24 14:30
To w sumie dobra wiadomość dla mnie. Kupiliśmy z żoną mieszkanie w Krakowie na osiedlu Fajny Dom i wzięliśmy kredyt w kwocie 350tyś. Szczerze mówiąc szukamy możliwości spłaty kredytu biorąc kredyt w innym banku na lepszych warunkach, bo ING kiedyś ok a teraz nie jest w pierwszej czołówce kredytów z dobrymi warunkami.
Więc w obliczu tych informacji chyba lepiej poczekać do początku roku. z kupnem mieszkania nie czekałam, bo teraz można bardzo dobre ceny sobie wynegocjować, no i już mieszkamy w swoim mieszkanku. A teraz będziemy polować na lepsze warunki kredytu w innym banku.
validejtor / 83.9.166.* / 2012-09-27 17:11
W PKO już dwie promocje były w tym roku. Zresztą oni chyba nawet w plebiscycie Bankiera wygrali.
Baryłka12 / 2012-09-24 15:21 / Bywalec forum
Mam nadzieję ze te analizy się sprawdzą i naporawdę mieszkania spadną z cenami w przysżłym roku... teraz mało kogo stać na własne mieszkanie...

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: