Forum Polityka, aktualnościKraj

W Biegu Cafe: Polski Starbucks, tylko z piwem

W Biegu Cafe: Polski Starbucks, tylko z piwem

Money.pl / 2011-09-02 10:02
Komentarze do wiadomości: W Biegu Cafe: Polski Starbucks, tylko z piwem.
Wyświetlaj:
aaagi / 94.75.121.* / 2011-09-02 10:16
Jak Cię tak krew zalewa, to nie marudź, tylko zrób sobie pyszną kawkę w domu i wszyscy będą zadowoleni.

Przecież to oczywiste, że w tego typu lokalu nie płacisz za samą kawę - płacisz również za to, że masz gdzie usiąść, za obsługę, za kubek, za rozpoznawalność marki itp. Akurat W Biegu Cafe i tak nie ma aż tak wysokich cen, szczególnie jeśli chodzi o kawę na wynos, której jestem fanką - 6 zł za którąkolwiek, co 10 gratis, jeśli zbierasz pieczątki. Poza tym z kartą stałego klienta też są bodajże jakieś zniżki.

Oczywiście, że kawa w domu z bardzo dobrej mieszanki kosztowałaby mnie mniej, ale jakoś nie mam ochoty śmigać z termosem w torbie, jeśli mam ochotę napić się kawy (nawet gorszej, trudno) w ciągu dnia.
lolo ferari / 83.6.104.* / 2011-09-02 10:02
Krew mnie zalewa, że ONI chcą za kawę po 10-15 zł. Nie chodzi o szmal ale o to, że ta kawa nie jest warta nawet 2 zł. Kompletnie nie rozumiem, że ludzie dają się dymać na takich absurdalnych marżach.
Bart. / 83.26.234.* / 2011-09-02 12:19
A mnie krew zalewa że kawa działa dla mnie strasznie udrożniająco ;). Bardzo lubię mocną, gorzką, czarną ;) ale tylko w domu ;).
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy