Forum Polityka, aktualnościGospodarka

W całym kraju strajkują lekarze

W całym kraju strajkują lekarze

Money.pl / 2006-04-07 13:13
Komentarze do wiadomości: W całym kraju strajkują lekarze.
Wyświetlaj:
shub / 83.16.173.* / 2006-04-07 14:41
ile miliardów poszło już na oddłużenie służby zdrowia?? pewnie pis zapowie podniesienie składki zdrowotnej i zapowie podwyżki dla lekarzy...:)
jliber / 212.180.147.* / 2006-04-07 13:13
Hehe, ale sie ponizaja, zamiast wyjechac z tego kraju. Trzeba sie bylo uczyc angielskiego, a nie obijac sie na dyzurach.
Bernard / 83.30.57.* / 2006-04-07 18:36
Mam biedną Lekarkę za sąsiadkę w klatce schodowej mieszka piętro niżej jest pediatrą i tyra po 10 godzin dziennie w przychodni za 1600 złotych brutto, choć do najmłodszych już nie należy. Wychowuje samotnie córkę uczącą się w liceum. Jeździ 6 letnim Seicento. A po drugiej stronie mieszka 40 letni emerytowany elektryk górnik z emeryturą 2600zł brutto, który dorabia w niepełnym wymiarze jako zaopatrzeniowiec w prywatnej hurtowni elektrycznej 70% średniej krajowej na 1/2 etatu, czyli 1750zł i jeździ nowiutkim, Peugeotem 307. Więc coś nie jest w porządku w tym naszym kraju z płaceniem sprawiedliwie wg wartości wykonywanej pracy. Raczej władza przepłaca tych, których się boi a olewa tych, którzy są grzeczni i kulturalni i uczciwie pracując stale podnoszą swoje kwalifikacje a jak więcej zarobią to podwyższa się im podatki i składki, aby dopłacać to tych, którzy pozwalają sobie na pokojowe manifestacje, po których kilkudziesięciu policjantów musi leczyć rany w szpitalach. Jeżeli nie powróci mówienie prawdy publicznie z tryby sejmowej a polityk złapany na kłamstwie nie będzie przegrany w wyborach to nigdy nie będzie lepiej w Polsce.
W dzisiejszym serwisie Min. Finansów jest informacja o wykonaniu budżetu państwa za 2 m-ce br. Poczytajcie, do kogo się dopłaca i komu umarza długi podatkowe a zrozumiecie, dlaczego nie ma pieniędzy na to, co jest społecznie niezbędne, mimo że budżet jest, co roku większy a nie mniejszy
Wycyckany przez laryngologa / 83.21.76.* / 2006-04-09 07:25
Widzisz Bernard, nic nie napisałeś o swoim zawodzie i o swoim zarobku. Jesteś typowym plotkarzem, aż wstyd mi, że jesteś mężczyzną. Wiesz kto ile ma emerytury, ile zarabia, ale o sobie nie napisałeś nic. Pomóż tej biednej lekarce. Ta biedna lekarka mogłą przecież zostać górnikiem. Skoro została z dzieckiem sama, pewnie ma coś z feministki, a feministkom droga do każdego zawodu otwarta. Jeśli zawód lakarza jest tak pokrzywdzony, powiedż mi, dlaczego uczelnie medyczne są tak oblegane?
Czy uważasz, że ci wszyscy kandydaci na lekarzy, to ludzie chcący nieść pomoć biednym chorym? Jeśli tak, i wybrali zawód w celach niesienia miłosierdzia to dlaczego strajkują, przyjmując w tym czasie chorych w gabimetach prywatnych - bo co? mogą więcej uskubnąć tego bogatego,
zarabiającego 5oo złotych robola. Ja sądzę, że jesteś też lekarzem, może kochankiem tej biednej lekarki, jeździsz, jak większość lakarzy wspaniały samochodem, a tym komentarzem popierasz własny strajk, za który, ja, gdybym
był ministrem zdrowia, w bardzo skuteczny sposób umiał wam podziękować i "poprosić" o powrót do pracy i to biegiem!
George / 83.25.220.* / 2006-04-08 08:58
Święte słowa. Nie tylko górnicy mają u nas jak u Pana Boga za piecem. Dla tych równiejszych pieniądz musi się oczywiście znaleźć, ale dla lekarzy? Niech tyrają od rana do wieczora za 1600, a jak im się coś nie uda, media pokażą jak traktowany jest obywatel przez tych ... tfu.. medyków.

Najnowsze wpisy