w co inwestować????

aneta30 / 81.190.180.* / 2008-08-22 13:49
mam pytanie do doświadczonych w biznesie. W co inwestować, czy teraz jest dobry czas do kupowania np akcji, czy może lepiej jakąś dobrą lokatę założyć . mam pieniądze w dolarach i w złotówkach. większość w dolarach. może ktoś by polecił jakieś dobre spółki by akcje kupić albo obligacje , nie wiem jak to zainwestować. Piękne dzięki za odpowiedz
Wyświetlaj:
Julia551 / 176.227.160.* / 2018-11-12 11:37
Jeśli interesuje cię alternatywa, warto przyjrzeć się giełdzie kryptowalut. Rynek cały czas się rozwija. Najbardziej znane waluty już długo utrzymają się na giełdzie jak BitCoin. Ale warto zainteresować się też tymi mniej popularnymi jak np. FuturoCoin. Pozdrawiam!
pammmkos / 188.147.43.* / 2019-06-25 23:08
Jesli mam być szczera to zdecydowanie polecam https://www.prudential.pl/kapital-na-przyszlosc/klienci-indywidualni
Sprawdzony i pewny bank, któremu naprawdę mozna zaufac.
Mirek127 / 2018-10-03 10:56
Najpopularniejsze, stosunkowo proste w sprzedaży monety złote masz na http://mennica24.pl/. Właściwie, czego byś nie wziął to można długo trzymać i z dużym prawdopodobieństwem się zarobi. U mnie inwestycja w złoto trwa ok. roku, a później sprzedaję naturalnie w dobrym skupie i mam całkiem niezłe zwroty. Siedzę tylko w złocie inwestycyjnym.
kati / 91.94.75.* / 2008-09-11 12:32
Ja swoje dolary za pomocą www.dtsfinance.pl zainwestowałam na stabilne 5,4% a część złotówek na rozwiązanie dające 12%. Analizując oferty lokat bankowych ( z bacznym uwzględnieniem GWIAZDEK) nie znalazłam dających lepszy zysk. Oczywiście część gotówki ulokowałam w funduszach inwestycyjnych. Luknij na www.dtsfinance.pl zapewne znajdziesz ciekawe info.
inwestor_online / 2008-09-02 01:23
zredukuj zlotowki do zera i zainwestuj w zloza bananow na grenlandii
Balrog1 / 2008-08-29 11:29 / Bywalec forum
A o jakiej kwocie mówimy. Jeśli nie masz doświadczenia to samemu np przez emaklera w mBanku lub fundusze, oraz poprzez Unisieć.

Tylko musisz sobie ustawić cel i do niego zmierzac.
Balrog1 / 2008-08-29 11:31 / Bywalec forum
Nie licz że uzyskasz odpowiedź jak to zrobić. Najlepiej poczytaj właśnie na takich stronach jak money czy bankier albo fundi lub unionklub i parkiet. Tam jest wiele wątków na takie tematy.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy