Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

W co inwestować z zyskiem ?

W co inwestować z zyskiem ?

Emil.k / 156.17.118.* / 2013-07-29 13:04
Witam, chciałbym wysłuchać Państwa opinii na temat inwestycji. Otóż mam wolnej gotówki 27.000 zł i chciałbym ją zainwestować, tak aby po roku/ półroku zgarnąć dodatkowe pieniądze. W co warto zainwestować? Z góry powiem, że jestem zupełnie zielony w temacie.
Wyświetlaj:
Mieszko691 / 149.156.124.* / 2019-03-06 09:23
tak jak powyżej ktoś już napisał: Future Capital zdecydowanie! Bardzo na czasie i rzetelny portal, mogę polecić
borys_90 / 95.155.85.* / 2019-02-25 21:25
Polecam sprawdzić aukcje na portalu Future Capital, ja zainwestowałem i zgodnie z umową co miesiąc raty wpływają mi na konto. A nie powiem, zysk ładny ;)
Już Niedarczyńca / 37.47.111.* / 2019-03-08 19:05
Zdecydowanie stanowczo i szczerze odradzam,daleko od Future Capital i Capital Club, pozbędziecie się pieniędzy, pożyczkobiorcy to zdesperowani bankowi recydywiści, mający nóż na gardle, zrobią wszystko żeby zdobyć pożyczkę, później nie spłacają, nie mają pieniędzy,.Ja też byłem zielony i dałem się naciągnąć,na 11 udzielonych pożyczek tylko 2 są spłacane, robią taki wałek,że jak nie mogą sprzedać swojej nieruchomości na wolnym rynku jest nieatrakcyjna, pozbywają się nieruchomości jako hipoteki zabezpieczenie pożyczki,i kasę zdobywają, naiwnych ludzi nie sieją, rodzą się sami,.Przestrzegam wszystko to jest duże BAGNO, mają długi z rzędu 70 tyś zł,do miliona dwieście tyś zł,nie bądźcie frajerami!żadne banki im nie dadzą,nie mają zdolności kredytowej, zadłużeni w urzędach skarbowych ZUS wszędzie,to jest ich ostatnia deska ratunku.posrednik z góry kasuje pożyczkobiorcow na 10 do15% od udzielonej pożyczki i resztę ma wszystko w nosie.
Już Niedarczyńca / 37.47.111.* / 2019-03-08 19:13
Poczytajcie opinii na Capital Club-lichwiarze i Future Capital,DOWIECIE SIĘ PRAWDY.
Kika135 / 37.30.19.* / 2019-03-22 20:44
no to jaka jest prawda? ze jedni mieli farta i zarobili a inni pecha? hmm bo tyle przeciwnikow co sympatykow widze. JA jestem zadowolona...
zadowolona100 / 95.155.85.* / 2019-03-23 21:36
Ja też jestem bardzo zadowolona z Future Capital!
Naiwny inwestor / 193.200.133.* / 2019-02-28 23:17
Szczerze odradzam bawiłem się w to CC jako inwestor na początku owszem spłacali po parę rat a potem nagle bajka się kończyła, zostałem z kilkunastoma pożyczkami nie spłaconymi później dochodzą jeszcze koszty sądowe a jak co do czego przyjdzie to komornik i tak nie da rady ściągnąć z danego delikwenta bo okazuje się "goły i wesoły". Piszę o tym bo osoby które założyły Future Capital pracowały w Capital club i tak sprawdzali pożyczkobiorców bo byli opiekunami aukcji i należało to do ich obowiązków, a że wokół CC narobiła się zła opinia to postanowili założyć sobie nowy stronę i wyszukiwać nowych naiwniaków. Nie wierzysz moim słowom to poczytaj sobie opinie na innych forach o CC ( i zobacz kto był kiedyś tam prezesem i kto założył sobie FC)
inwestor009 / 217.96.146.* / 2019-03-22 08:30
inwestowałam u nich w trzy aukcje i każda została spłacona, kontakt był na prawdę świetny więc nie rozumiem Twoich zarzutów. ja jestem pewna, ze jeśli znów będę mieć wolne środki to z pewnością raz jeszcze je zainwestuję- w future capital!
Hubercik715 / 78.31.89.* / 2019-01-04 17:37
Ja zaczynam inwestować z future capital. Są dosyć nowi ale sprawa wygląda w porządku. Na ten moment jestem zadowolony.
maja 89 / 85.14.81.* / 2023-09-12 20:39
a na jakim etacie pracujesz?
Nikt poza osobami związanymi z FC nie powie dobrego słowa o FC
Zaraza / 37.47.111.* / 2019-03-08 21:03
To się wycofaj jak najszybciej,na początku płacą 3-4raty, napewno za doradztwem pośrednika żeby na początku było wiarygodnie i inwestor dalej żeby się pruł z kasy, później wszystko się urywa, pożyczkobiorcy zrywają kontakty, wyjeżdżają za granicę, wszystko obłuda i fikcja.Na ogół inwestorzy wycofują się po 3-5 miesiącach.Po nas łapią się nowi swieżaki naiwniaki.itp itd.
zaciekawiony / 89.68.229.* / 2019-01-22 14:57
kurcze też się zastanawiam nad Future Capital , obiecują bezpieczeństwo inwestycji, czy ktoś jeszcze z nimi współpracuje ?
Kika135 / 37.30.19.* / 2019-03-22 20:41
ja zainwestowalam u nich w jedna aukcje narazie noi wszystko bylo ok...hmmm
Mirek127 / 2018-09-23 13:24
Jak zaczniesz przeglądać miejsca, w których kupić ostatecznie złoto inwestycyjne to i tak wrócisz ostatecznie do http://mennica24.pl/. Wszystko przejrzałem, co jest w kraju. Trochę ubogo ogólnie, ale dobrze, że taki portal jest, bo bezproblemowo absolutnie współpraca się odbywa.
katore / 159.8.56.* / 2018-09-18 10:21
Też pracuję na systemie XTB. Od 2 lat waluty, a teraz również kryptowaluty, ale z symbolicznym udziałem w całym portfelu. Na razie głównie inwestowałem na koncie testowym - teraz przeznaczyłem część kapitału w ten temat. Sam jestem bardzo ciekawy wyników. Na pewno widzę w tym potencjał.
traktoro / 185.113.224.* / 2018-09-12 10:34
W surowce. W XTB na koncie basic masz gwarantowany stop loss, niskie sperady i sensowny system do dyspozycji. Ja inwestuję w pochodne oparte na złocie i ropie. Naprawdę to się nam sprawdza. Ryzyko? Oni zawsze wiąże się z inwestycją, ale wszystko przecież zależy od wiedzy i przygotowania do tego inwestowania.
Darek F. / 80.52.207.* / 2018-08-13 10:50
Zainwestuj głównie w swoją wiedzę ekonomiczną. To się napewno zwróci z największym zyskiem. Kup i przeczytaj parę książek. Fajny wykaz lektur jest w bibliotece powiernika : https://powiernik.net/2017/05/11/biblioteka-powiernika-musisz-przeczytac/
Bez podstawowej wiedzy możesz być tylko dawcą kapitału.
polkk / 94.254.150.* / 2018-08-13 10:29
Przez lata inwestuję w złoto. Zaczynałem od banków, ale teraz kupuję głównie przez mennica24.pl, bo jest przede wszystkim taniej i do tego w miarę szybkie, bezpieczne dostawy. Wszystko się załatwia online. Sporo wskazówek masz na ich FB, więc warto na początek zajrzeć, czy się skonsultować, jak przebiega transakcja. Tam ci już wszystko w szczegółach wyjaśnią.
prekor / 212.96.244.* / 2018-07-23 10:22
Załóż konto na XTB. Tam masz dostęp do akcji, obligacji, również do forexa. Są również i kryptowaluty. Poświęć czas na poznanie tych rynków, inwestuj na koncie testowym, bez wydawania gotówki. Wszystko będzie jasne. Przynajmniej w naszym przypadku to była taka furtka do rozpoczęcia inwestowania na poważnie.
bednarczyk / 81.190.144.* / 2013-09-26 12:43
Odradzam lokaty, przy obecnym spadku stóp procentowych zyski na nich są praktycznie żadne. Jeśli dysponujesz takim kapitałem, o którym wspominasz to przede wszystkim dywersyfikuj! Ulokuj pieniądze w różnych źródłach. Głupotą byłoby całą kwotę włożyć np. na lokatę, czy w akcje. Obligacje są stabilniejsze, akcje - obarczone wyższym ryzykiem. Fundusze parasolowe pozwalają Ci reagować na to, co dzieje się na rynku i przenosić pieniądze z jednego na drugi. Warto część pieniędzy ulokować w inwestycje alternatywne - nieruchomości przy takim małym kapitale raczej nie wchodzą w grę, ale za to już np. metale szlachetne tak. Polecam złote sztabki, ale tylko od licencjonowanych dealerów z certyfikatem. Kupuj w bezpiecznych źródłach. Zajrzyj na http://www.mrcfinance.org/ mają naprawdę dobrą ofertę. No i część pieniędzy może warto "odłożyć na czarną godzinę" gdzieś, gdzie będą nie do ruszenia :) np. na lokacie, ale tutaj radzę już nie liczyć na zysk.
moja.rada / 83.22.231.* / 2013-08-06 11:13
Już zostało powiedziane ,jeżeli jesteś zielony pozostaje ci tylko lokata bankowa , bo w to co inwestujesz powinieneś rozumieć i tego pilnować .
Gold Coins / 2013-07-31 09:21
Fundusze, lokaty, akcje, obligacje, weksle, waluta obca, nieruchomości (mała nieco kwota). Lecz jeśli się za bardzo nie znasz, to tutaj nie pchałbym się w nic innego jak tylko lokaty bankowe. Procent nie będzie jakiś zawrotny, ale pozwoli zarobić, no i pewna inwestycja. Na Twoim miejscu podpytałbym się konkretnie co wybrać na jakich zasadach.Na forum zostały poruszone podobne tematy

http://www.kredytforum.pl/forum/20/inwestycje-oszczednosci/
Emil.k / 90.156.21.* / 2013-08-01 11:38

Na forum zostały poruszone podobne tematy

http://www.kredytforum.pl/forum/20/inwestycje-oszczednosci/


Sprawdzę w wolnym momencie. Dziękuje za informację. Z tego co się wypowiadają to dobrą inwestucją oprócz gruntu, nieruchomości jest złoto.
usd / 84.10.139.* / 2013-07-30 09:20
Jest trochę opcji. Znam dwie, które być może mogłby Cię zainteresować. Mianowicie giełda, chociaż wymaga znajomości, dużej wiedzy ekonomicznej. Jeśli przysiadłbyś przez 2,3 miesiące mógłbyś coś ogarnąć. Druga opcja to kupno USD, EUR tylko trochę niepewna.
powesd / 62.87.242.* / 2013-08-01 17:48
No zależy jeszcze c. Ja teraz wkręcam się w letnią ligę go4x. Wiedzy jako takiej nie trzeba mieć za wiele, próg wejścia to tylko 100 zł a fajne pieniądze można zgarnąć. Adrenalina też jest spora a to ważne.
Stary Ciułacz / 96.23.54.* / 2013-07-30 13:15
Emil.K witaj !
Powiadasz
mam wolnej gotówki 27.000 zł


po roku/ półroku zgarnąć dodatkowe pieniądze


jestem zupełnie zielony w temacie

Lokata i tylko lokata.
Jak byśmy byli w czasie wstępu do hossy , (możne jesteś my tylko nie wiemy)to fundusze akcji.
Wcześniej sprawdź w kilku bankach co mają .
zacznij przez internet np tu:
http://www.lokaty.portal-bankowy.pl/
http://www.najlepszelokaty.pl/
http://oszczedzajbezpiecznie.pl/
i jeszcze wiele innych.
Jak byś pół roku temu tu zawitał i zainwestował na giełdzie to byś z tych 27tys miał 22-25tys zł.
Bądź ostrożny i nie daj się namówić na partnerstwo w inwestycjach na zasadzie : ja mam dobrą wiedzę a Ty masz kapitał i inwestujemy razem i dzielimy się zyskami a jak straty to tylko Twoje straty, a jak Ci ktoś powie że zyski gwarantowane to się zapytaj czym są gwarantowane bo dobrym słowem to nie wystarczy.
Giełda to też może być dobrą alternatywą ale to zabiera sporo czasu aby ja mieć w jednym paluszku, chyba że jest hossa to wszyscy na prawie wszystkim zarabiają.
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy