Forum Forum inwestycyjneFundusze

W co najlepiej zainwestować ok 2000 zł ??

W co najlepiej zainwestować ok 2000 zł ??

rafik99 / 83.144.91.* / 2007-10-18 19:02
Witam !!!

Mam pytanko, a mianowicie w co najlepiej zainwestować ok 2000 zł tak aby mieć jak największy zysk. Chodzi mi o jakąś krótkoterminową inwestycje ok 6 miesięcy. A może zamiast funduszy giełda ?
Większość tutaj podobnych postów wspomina o sumach rzędu kilkudziesięciu-kilkuset tys. zł i wiem że to moje pyt. jest może troszkę śmieszne ale proszę o pomoc.

Z góry dziękuję za odpowiedzi !!!
Wyświetlaj:
prezesbit. / 5.172.235.* / 2019-10-12 12:11
ja na swoim przykładzie przy malutkiej inwestycji 250euro w bitcoina na stronie http://zarobmilion.pl zarabiam od 3 miesięcy około 17.000zł,, podobno biznes długoterminowy wiec naprawdę warto dla początkujących. wystarczy sie bezpłatnie zapisać i oddzwaniają co i jak robić,w ogóle prosty sposób zarabiania!,
Jodanna / 104.156.206.* / 2019-05-25 11:48
Co prawda nie jest to duża suma, ale na pewno możesz ją jakoś powiększyć. Ja mam do zainwestowania 55 000 zł i myślę, że inwestując w pożyczki społecznościowe uda mi się najwięcej zarobić. Żadna lokata, czy fundusz nie dadzą mi takiego oprocentowania, jak portal Europpe na przykład. Muszę tylko poznać szczegóły, co w sytuacji, kiedy dłużnik nie spłaci..
olesh / 176.103.166.* / 2019-05-26 19:16

Ja mam do zainwestowania 55 000 zł i myślę, że inwestując w pożyczki społecznościowe uda mi się najwięcej zarobić.

Zgodzę się, przy takiej sumie kwota zwrotu może być już satysfakcjonująca. Lecz z tą jaką autor tematu wychodzi ugra może 200-300 złotych w skali roku.
prezesbit. / 5.172.234.* / 2019-01-15 11:50
Mi kumpel ze studiów polecił strone http://systemzarabiania.pl
jakieś 2 tygodnie temu, zapisałem się wpłaciłem depozyt 250usd pobrało z karty jakies 740zł
i tego samego dnia przy pomocy dostępnych narzedzi zarobiłem około 1900zł, brakowąło do 2tysków.
na dzień dzsijszy moge zarobić do 3000zł dziennie zalezy ile siedze przed komputerem.
wiekszość programów to syf, ale ten jest dla mnie super dodatkwoym zrodlem
pisac do mnie na priv jak ktos chce wiecej info lub zobaczyc narzedzie od srodka i moje przelewy bankowe
cfff
robert895 / 94.254.213.* / 2019-02-14 10:34
Czy ta strona jest jeszcze aktualna ?
Zysk z Forex / 62.87.136.* / 2011-02-08 11:36
Ja, ale widzę że 6 innych osób także rozpoczęliśmy inwestycje korzystając z serwisu:

www.artofforex.zulutrade.com

5 osób już zarobiło, 2 bez zysku ale i bez straty.

Nie trzeba się w ogóle znać na giełdzie, walutach itd. Wystarczy spośród rankingu setek traderów wybrać tych, którzy będą handlować na naszych kontach za nas. Zamiast się uczyć zasad, trzeba sprawdzać wyniki i pilnować jak im idzie.

Często słyszę, że niemożliwy jest tak prosty sposób ale ja potwierdzam - działa bo to robię. Zatem wystarczy spróbować (choćby na demo).

pozdrawiam.
robertkajzer / 2011-01-11 15:37 / Bywalec forum
Jezeli jestes poczatkujacy to w tak krotkim okresie Twoj zysk nie bedzie zbyt duzy ( o ile w ogole go wypracujesz). Inwestowanie to nie jest cos czego mozna sie nauczyc w 2 godziny. Na to musisz przeznaczyc wiecej czasu. Tak naprawde nauka inwestowania nigdy sie nie konczy.

Jezeli myslisz powaznie o inwestowaniu na gieldzie zacznij czytac o zasadach jej funkcjonowaniu, a takze o strategia kupna i sprzedazy akcji. potem bedzie mogl wejsc na parkiet bo dopiero na gieldzie zaczyna sie prawdziwa nauka. W inwestowaniu nie jest wazna wiedza teoretyczna, ale to jak ja bedziesz potrafil wykorzystac w praktyce.


http://www.growandgo.pl ---> DARMOWY kurs: Jak skutecznie inwestować na giełdzie?
http://abcinwestowania.wordpress.com ---> blog o inwestowaniu
pbozek1 / 178.235.211.* / 2011-01-05 00:10
Jeśli to jeszcze aktualne napisz do mnie na maila pbozek1@gmail.com
Daxik / 83.11.142.* / 2009-09-25 23:50
Kup sobie rower. Jak nie starczy na nowy to niech bedzie uzywany. Jazda na rowerze jest zdrowa.
jezu / 94.75.87.* / 2009-09-18 17:26
Najlepiej zainwestuj w siebie ;)
rearmirror / 82.160.33.* / 2009-09-28 17:12
Te porady były tak pełne optymizmu, a było to już po pierwszej zapaści w lecie 07.
Ciułacz / 2009-09-20 18:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jezu, coś sie obudził ? facet pytał o poradę 2 lata temu. Jak na dzisiaj to wypadało by zapatać jak mu poszło ?
hannibal / 2007-10-23 20:25 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Petrolinvest....chociaż chyba trochę jest późno....ale perspektywy dobre.....to oczywiście spółka na GPW.....fundusze na 6 mies-to pomyłka
loleksy / 89.174.34.* / 2007-10-23 20:20
Kup sobie jakies ksiazki i sie ucz :)
Visions of Future / 2007-10-21 13:46
Jeśli nie masz - załóż rachunek inwestycyjny w biurze maklerskim. Internetowy. Najtańszy i bardzo dobry jest bossa. Jednocześnie zapoznaj się ze spółkami. Po pobieżnym zapoznaniu wybierz do dwudziestu i nimi się zajmij na poważnie. Mając na inwestycje 2k powinieneś wbrew wszystkim strategiom mówiącym o dywersyfikacji portfela zainwestować w jedną spółkę. Sam ją musisz wybrać i ten wybór zdecyduje o tym czy zarobisz więcej niż w funduszach. Albo mniej stracisz.
rafik99 / 83.144.91.* / 2007-10-20 14:35
Dzięki za propozycje, ale pieniądze mam już ulokowane długoterminowo w jednym z funduszy akcji, a teraz chciałbym pomyśleć o czymś dodatkowym i dlatego pytam :)
new_rejs / 2007-10-21 00:03 / portfel / Dajcie mi jakąś rangę
długoterminowo ???
pisałeś o 6 miesiącach;
mam nadzieję, że nie dałeś się naciągnąć na Skandię, Aegona, AXA, Xeliona itp?
rafik99 / 83.144.91.* / 2007-10-21 15:33
Nie, nie . A czemu mówisz naciągnąć ?? Napisz coś o tym jeśli możesz . Słyszałem, że skandia jest całkiem całkiem, tylko tam inwestuje sie min. 10 000 zł . Słyszałem też, że jest to
platforma finansowa tzn. za kasę jaką zainwestuje moge kupić udziały w różnych funduszach i dowolnie nimi manipulować (konwertować) coś na wzór gry na giełdzie. Jest to prawda ??
new_rejs / 2007-10-19 22:45 / portfel / Dajcie mi jakąś rangę
moja rada - zacznij naprawdę inwestować, trochę poczytaj i zaczynaj,
a wierzę, że inwestowanie wciągnie Cię już na zawsze,
za kilkanaście tygodni już nie będziesz mówił o inwestycji na 6 miesięcy lecz zajmiesz sie gromadzeniem swojego kapitału
i będziesz ustalał swoją taktykęinwestowania i przebierał w spółkach giełdowych i funduszach zagranicznych.
tego Ci życzę,
pozdrawiam
TaS / 2007-10-19 15:26 / Tysiącznik na forum
Suma którą dysponujesz nie jest śmieszna. Nie ważne jest jakimi pieniędzmi obektywnie dysponujesz, ale jak duzo sa warte dla Ciebie.
Dla jednych to resztki, bo marynarka ponizej 3000 zł i krawat za mniej niz 200 ich nie interesuja..
dla innych to ful kasy,bo to miesieczne wydatki na utrzymanie rodziny...
a dla dzieciaków pieniądz gigant - można PS3 kupić :)

ad rem.

śmieszne w pytaniu wydaje mi sie tylko to:

jak największy
zysk.

oraz

krótkoterminową inwestycje ok 6 miesięcy.


smieszne to jest dlatego,ze tak wszyscy nowicjusze zaczynaja... szybki, łatwy pieniadz... wchodze zarabiam wychodze...
i wiesz co?
wiekszosc na dzien dobry faktycznie zarabia!
ale potem traci jeszcze szybciej...

w moim pierwszym kontakcie z "czystą giełdą" tzn. nei z fundammi tylko z rynkiem akcji zarobilem w 3 dni prawie 60%...
fajnie prawda? byłem lepszy od wszystkich znanych mi funduszy...
seria szybkich i efektownych błędów sprowadziła mnie do punktu wyjscia. Od tego czasu zarabiam mniej ale pewniej :)

czego i Tobie zycze.

te 2000zł zainwestuj w siebie - tzn. kup fundusze, baaa wejdz na giełde (polecam BDM, a jesli jestes studentem to ING sec) ale rob to po to by sie czegos nauczyc (moze szkola gieldowa gpw), by walczyc z własnymi słabościami...

a nie po to by zarobić dużo i szybko... bo skończysz z tysiącem w kieszeni...
max1224 / 195.117.209.* / 2007-10-19 15:12
cokolowiek co daje większe zyski niż banki pracowałeś na pieniądze niech będzie to pierwszy dzień w którym pieniądze zaczną pracować na Ciebie na początek chyba jednak jakieś TFI ja zaczynałem od pierwszego polskiego funduszu Pioneer gdzieś w połowie lat 90-tych od ok. równowartości 1000 zl Powodzenia i cierpliwości
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy