Forum Forum finansoweInne

W co polecacie zainwestować pieniądze ?

W co polecacie zainwestować pieniądze ?

Oszukany12 / 2012-08-06 13:22
Udało mi się odłożyć na lokacie około dwudziestu tysięcy złotych. Chciałbym coś dalej z tymi pieniędzmi zrobić. Myślałem o zakupie złota, albo zakupie obligacji prywatnych spółek. W co jeszcze polecacie zainwestować pieniądze?
Wyświetlaj:
Henryk S / 78.133.161.* / 2012-12-17 09:30
Słyszeliście już o PayTrade? To system, w którym wszyscy partnerzy zarabiają bez wyjątków i zarabiasz za sprzedaż całej firmy, a nie tylko za swoją. Brak wysokich kosztów prowadzenia jak w innych systemach. Po miesiącu miałem 300 euro zarobku.
luka313 / 89.72.201.* / 2012-11-08 10:58
Pomyśl o udziałach w Elektrowni Wiatrowej, będziesz otrzymywać stabilne dywidendy przez ok 25 lat na poziomie ok 17% rocznie. Zobacz sobie np. firmę Energy Invest Group
Ciułacz / 2012-08-07 03:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Oszukany witaj!
Pozostań przy lokatach i miej satysfakcję że Ci np 6% rocznie rośnie a inni maja straty na złocie,albo złodzieje ukradli czy spółki splajtowały i pozostali z obligacjami.
Ale jak Ci się nudzi i szukasz emocji to możesz kupić spółki co płacą co roku dywidendę i idą zgodnie z indeksem , to nawet jak by jeszcze trochę spadły to i tak po 10-15 latach będziesz je miał za darmo a one dalej ci będą płacić dywidendę. Jeśli to konto maklerskie będzie prowadzone w ramach IKE to od dywidend nie płacisz podatku , aż do czasu jak to zlikwidujesz.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: