w co zainwestować 150k

wojtas_b / 2009-12-20 18:46
Witam!
Doradźcie proszę, w co zainwestować obecnie 150tys. PLN - w jakie nieruchomości?
Lepiej kilka małych mieszkań (oczywiście korzystając z kredytu hip. jako lewara) w dużym mieście, czy działki (jeśli tak, to budowlane, czy rolne do przekształcenia)?
235mada / 2010-01-10 09:18
Wiele Osób ma z tym dylemat.
Zależy gdzie chcesz zainwestować. Ja jako mieszkaniec Warszawy , myślę o dużej aglomeracji warszawskiej. Duże możliwosci rozwoju Warszawy są znane. Gdzie nabyc działki ?
Za 150 tys.zł możliwosci sa ograniczone.
Ja bym inwestował i posiadam działki ( gospodarstwo rolne , które częściowo sprzedaję ) w rejonie przywiślanym ( tereny niezalewowe ) okolic Zakroczymia - Modlina na skarpie wiślanej. Od strony Warszawy rejon Puszczy Kampinoskiej, jest osłonięty wałami przciwpowodziowymi i jest tam wysoki poziom wód gruntowych . Spróbuj znależc na portlach szybko lub Gumtree lub INFO Łomanki - ogłoszenia tanie działki. Łomianki są bardzo drogie od 600-1000 zł/m2 . Można już znależć w cenach od 20 zł/m2 działki bez planu a budowlane od 100 zł/m2 w rejonie Zakroczymia, Nasielska ( powiat Nowy Dwór Maz. ) i Płońska gminy Załuski , Joniec n/ Wkrą lub gminy Naruszewo - wszystko powiat Płońsk. W Nowym Dworze Maz. brakuje już gruntów , dlatego ,że NDM jest ściśnięty dwoma rzekami. Przymierzają się deweloperzy do budowy bloków w Zakroczymiu 2-3 km od lotniska Modlin. Piękny malowniczy rejon Smoszewa n/ Wisłą. od 40 zł/m2, Trębek Nowych lub Starych. Kroczewo przy trasie gdańskiej - 7 km od lotniska Modlin przezywa boom mieszkalny, brakuje w tej miejscowości działek jakichkolwiek, domów w budowie i na wynajem a 220 ha ze stawami i pięknym parkiem podworskim zostało już wykupione.

Ale mozna inwestować pod Warszawą wszędzie . Miasto rozwija się dynamicznie. Ja z Warszawy przeprowadzam się w rejon Zakroczymsko- Płoński. Za 2 lata po uruchomieniu lotniska ma też jeżdzić SKM-ka z bocznicy kolejowej z lotniska Modlin do centrum Warszawy i dalej do Lotniska Okęcie , łącznie 50 " na bilet miejski.
Nie nudze dalej pzdr i zycze powodzenia.
Poszperajcie na forum Kroczewo- Zakroczym, Smoszewo- Trębki- Czerwińsk n/ Wisłą, Załuski - Joniec, Złotopolice, Płońsk, Łomianki, Palmiry - gmina Czosnów. Wskazówek wystarczy.

Najnowsze wpisy