Forum Forum inwestycyjneFundusze

W co zainwestować/konwertować w obecnej chwili

W co zainwestować/konwertować w obecnej chwili

maciejk / 62.121.71.* / 2008-10-07 21:42
Poproszę o wasze propozycje :) ML5...a może coś innego...a może dalej cierpliwie czekać w obligacyjnych ?
Wyświetlaj:
max1224 / 2008-10-08 00:15 / Tysiącznik na forum
ja czekam i to bardzo cierpliwie coś mi mówi że to się dopiero zaczyna powtarzam zaczyna nie zatrzyma
Paweł Paolo / 83.25.120.* / 2008-10-09 15:18
A ja sie też mocno głowie co robic...
Równo rok temu włożyłem 10.000zł do funduszy. Podzieliłem 25% pieniężne ( Legg Mason i PZU) 35% Akcyjne ( Legg Mason Uni Nowa Europa i Uni Akcja) oraz 40% Hybrydowe (All. Aktywnej Alokacji oraz Skarbiec Ochr. Kapitału). Dzis proporcje wyglądają następująco: 31% - 21% - 48%.
Plan finansowy przewiduje 3-5 lat z możliwością dokupienia w pewnych przypadkach. Dziś jednak w chwili zwątpienia zastanawiam sie nad konwersją do obligacji lub pieniężnych funduszy. Oczy mi wychodzą na widok spadków All. Aktywnej Alokacji oraz Nowej Europu Unikorony. Czy uważacie, że w tym momencie jakiekolwiek ruchy w funduszach mają jeszcze sens? Straciłem już prawie 19% inwestycji, wiec jeszcze 6% do mojej maksymalnie akceptowalnej straty. Mam jeszcze ulokowane 1/3 sumy na lokacie oraz 1/3 na innym instrumencie finansowym.
Sam chciałem to wewnątrz mnie przemyśleć ale poważnie nie wiem jak sie z tym "zrozumieć"...

Pozdrawiam,
Paweł
kubuś-pikuś / 84.10.8.* / 2008-10-09 17:53
Teraz konwersja to takie przelewanie z jednego sita do drugiego , zewsząd wypływają pieniądze. Trzeba czekać i NIE MYŚLEĆ bez przerwy o stracie. Jednostki ci nie wyparowały. Czekaj na hossę.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy