Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

W co zainwestować oszczędności?!

W co zainwestować oszczędności?!

Nestor12 / 2012-05-31 13:09
Posiadam oszczędności , z jakieś 30 tysięcy złotych. W co najlepiej zainwestować te pieniądze? Boje się inwestować je w akcje , bowiem podobno jest to najgorszy okres na inwestowanie pieniędzy na GPW!! Jakie macie opinie?
Wyświetlaj:
Falker / 89.76.150.* / 2012-06-02 00:48
Dopóki sytuacja finansowa na świecie jest jaka jest, to akcje możesz sobie odpuścić... Zawsze możesz spróbować zainwestować w coś co jednocześnie jest inwestycją i ubezpieczeniem, jakiś program w rodzaju Beneficio np.
Ciułacz / 2012-06-03 03:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nestor witaj !
Nie komplikuj sobie życia i wal na lokatę i chwal ciułacza po wszystkich jarmarkach ;-))
A Ivestycja z ubezpieczeniem to zazwyczaj bywają z nazwy, bo ja tam jeszcze w tym inwestycji nie widziałem ale raczej ubezpieczenie.
Może nie wszystkie bo bywają takie co jak sobie dobrze radzisz to możesz spekulować, ale zaznaczam spekulować, ale jak pozostawisz na lasce losu to jedynie w czasie boomu tam zarobisz.
Sorry dla wszystkich agentów ubezpieczeń że jestem nie przychylnie nastawiony, ale jak ktoś ma dobry produkt a nie taki co o nim myślę to zawsze można podać linka.
Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy