w co zainwestowac?

Robert345 / 2012-08-27 13:43
Dzięki dobrej lokacie w Alior banku udało mi się oszczędzić trochę pieniędzy i dodatkowo jeszcze na tym zarobić. Zamierzam teraz te pieniądze w coś zainwestować... w co mogę zainwestować 50 tysięcy złotych?
Wyświetlaj:
Weronika240 / 31.182.150.* / 2013-08-08 12:00
Idź do Open Finance. Tam dobrze Ci doradzą w co dobrze jest zainwestować. Polecam, bo sama się ich radziłam 3 lata temu, jak miałam do zainwestowania 75 tysięcy. Jestem zadowolona z tego, że się do nich zgłosiłam. Ich doradca bardzo mi pomógł.
chwok / 89.76.55.* / 2013-08-14 20:50
Ciekawe co proponują, jak się przyjdzie z taką konkretną sumką... ;)
Ciułacz / 2013-08-15 02:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Chwok witaj !
Pytasz
Ciekawe co proponują, jak się przyjdzie z taką konkretną sumką

Hmm... sumka to nie jest taka duża bo jest daleko aby mieć serwis VIPa.
Generalnie to powinno się zrobić profil klienta i według tego mu doradzić w co zainwestować.
Co doradca to inne podejście ale panuje przekonanie że wciskają na co mają plan aby wyrobić miesięczna normę.
Ja osobiście miałem szczęście do doradcy jak w 2005 zawitałem do oddziału ,ale ja już wiedziałem co chciałem tylko chodziło o podpisanie papierków.
Generalnie to doradcy mają sporą wiedzę i chętnie podejmują temat ale jak trafią na klienta co tylko zna lokaty to oni nie rozwijają tematu tylko robią co uważają że jest dobre dla banku i po drodze dla inwestora.
kapryśny-cham / 89.76.150.* / 2012-09-09 18:53
Beneficio? Systematyczny Plan Emerytalno-Inwestycyjny? Na giełdę ani w nieruchomości póki co nie masz co się pchać.
kazumi / 2012-08-29 21:47 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Witam
A tak z Polskiego na nasze to Ci powiem że nie licz na cuda i pozostań na lokatach .

to bardzo dobra sugestia..poszukaj kolejnej dobrej lokaty dla swoich oszczędności..
Ewentualnie jak dodał Ciułacz..
jak masz czas i predyspozycje do handlu to możesz stopniowo się przyuczać do giełdy.
w takim przypadku możesz zrobić w ten sposób, że większość posiadanej kwoty włożyć na lokatę a pozostałą część na konto oszczędnościowe z którego zazwyczaj w każdej chwili można pobrać środki bez utraty wypracowanych odsetek..i po ,,zapoznaniu się" z giełdą zdecydujesz czy będziesz chciał zainwestować jakieś środki w akcje lub w fundusze inwestycyjne z części będącej na koncie oszczędnościowym czy jednak nie będziesz chciał podejmować takiego ryzyka..

Niestety tak już jest że jeśli chciałbyś wyższych ,,procentów" z inwestycji niż na lokacie będziesz zmuszony poddać oszczędności ryzyku, które może się skończyć utratą części kapitału..,,pewne" kilkunastoprocentowe zyski oferował min. Amber Gold czy Finroyal - teraz ludzie którzy powierzyli im swoje oszczędności bluźnią na dzień w którym przekroczyli próg tych firm..
Pozdraiwam
aaaa51 / 193.111.166.* / 2012-08-29 08:01
w rozum !!!!!!
Gosc1001 / 86.0.146.* / 2012-08-29 10:26
aaaa51. najlepsza porada jaką tu znalazłem. Ale nie licz na to, że wielu jej posłucha o ile jakiś się trafi.
Pozdrawiam.
Ciułacz / 2012-08-29 13:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Robert witaj !
pytasz :
w co mogę zainwestować 50 tysięcy

Hm... chyba się troszkę spóźniłeś bo jakoś ostatnio niewidzie intratnych inwestycji w złoto ;-)
A tak z Polskiego na nasze to Ci powiem że nie licz na cuda i pozostań na lokatach .
Ale jak masz czas i predyspozycje do handlu to możesz stopniowo się przyuczać do giełdy.
Jak by to miało być na 25 lat to weź szeroki wachlarz z WIG20 i cały czas dobieraj nie wypłacając.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy