Forum Forum inwestycyjneFundusze

W dół i tak bez końca!

W dół i tak bez końca!

Nathann / 2008-10-27 10:05
witam.
w weekend cechował mnie optymizm. dziś już pesymizm i coraz większy ból głowy.
niestety jestem/będę zmuszony do wypłaty do końca listopada z AIG Stabilnego Wzrostu lub Allianz Aktywnej Alokacji kwoty około 25 tyś zł. każdego dnia tracę i sam nie wiem czy jeszcze czekać czy już dać sobie spokój?
na dodatek gdy patrzę na cenę franka to poprotu krew mnie zalewa!
najgorsze, że akurat teraz gotówka mi potrzebna! co czynić?
pozdrawiam choć mało optymistycznie!
Wyświetlaj:
mac78 / 79.97.90.* / 2008-10-27 13:56
Spadliśmy z jednej skrajności w drugą skrajność Wartością zerową dla mnie był wig20 na 2700 Wszystko co poniżej to nasz dodatkowy bonus dla chcących extra zarobić Nie wiadomo tylko ile ten sztorm potrwa
Fahrenheit / 2008-10-27 11:23 / Bywalec forum
cholernie ciężka decyzja. powiem, że z rozmów z ludźmi z branży - znajomymi - wynika, że nic nie zapowiada zmiany w tak krótkim terminie. z drugiej strony ich analizy za kilka(naście) tys. zł/m-c są mniej warte niż lukasza19, czy Zeusa52, maxa1224...
Gdyby-podkreślam GDYBY to były moje pieniądze to bym wypłacił, ale nie sugeruj się. Co będzie jeśli w najbliższych dniach odbije 3-6%? To dużo.
Na przyszłość: teraz widać jak wazny był plan inwestycyjny, określenie granicy strat, od której bezwzględnie wycofujemy, określenie granicy zysków, od których również kończymy zabawę...
Poczekaj na jakąś wypowiedź w/w doświadczonych bardziej od nas...
Nathann / 2008-10-27 11:51
Fahrenheit - jasne, że plan jest najważniejszy tylko że fundusze te trafiły do mnie w spadku! zaskoczny i bez planu - zgadza się! a co do wypłaty - to nie zawsze można wszystko przewidzieć niestety!
Fahrenheit / 2008-10-27 12:19 / Bywalec forum
o kurczę. No to faktycznie. Nathann, nie udzielę Ci żadnej rady. Ja zacząłem regularne wpłaty 6 m-cy temu, więc mało mnie to rusza, w perspektywie 8-10 lat wyjdę na swoje. Ale u Ciebie jest faktycznie nieciekawie. Moje zdanie znasz. Poczekaj do wieczora - dyskusja się na pewno rozwinie i poznasz bardziej profesjnalne opinie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy