Forum Polityka, aktualnościGospodarka

W Grecji rozpoczął się strajk generalny przeciwko polityce cięć budżetowych

W Grecji rozpoczął się strajk generalny przeciwko polityce cięć budżetowych

Wyświetlaj:
Johnny B / 2012-10-18 12:36
Kryzys kryzysem ale grekom to sie mocno w dupach poprzewracalo!
Latwo przywyknac do dobrobytu, zycia na kredyt, przywileji i obijania się. A teraz gdy trzeba powiedziec sobie dość to protestują... bo nie potrafia zrozumiec swojej ulomnosci.
Ich poziom życia w kryzysie i tak jest wyzszy niz u nas na 'zielonej wyspie'.
Dla mnie juz dawno powinni zbankrutować!
A tak to mamy ciaglą reanimacje trupa!
aaddaamm / 146.124.141.* / 2012-10-18 14:48
latwo jest wypisywac takie bzdury z pozycji fotela, najprawdopodobniej nigdy nie bedac w Grecji i nie znajac ani jednego Greka.
Dlug publiczny jaki dzisiaj doskwiera Grecji nie ma nic wspolnego z ich wygodnictwem, bogactwem, zyciem w przepychu czy na kredyt. Ten dlug zostal zaciagniety przez skorumpowanych politykow od skorumpowanych miedzynarodowych koncernow (takich jak Siemens), na cele nie zwiazane z dobrem publicznym i bez wiedzy narodu. I wlasnie przeciwko temu protestuja dzis Grecy. Bo interes jednostki przynosi dzisiaj konsekwencje dla calego narodu. Johny B, ciekaw jestem jaki Ty bylbys chetny do splacania takiego dlugu? Nie oceniaj pochopnie spraw ktorych gruntu nie znasz! To media, kierowane przez te same koncerny, kreuja taki wizerunek Grecji, ale Ty dostales w prezencie rozum, zebys mogl troche pomyslec nad tym co Ci te media wciskaja do glowy!
olgierd 007 / 91.140.93.* / 2012-11-05 07:43
od 60 lat w grecji rzadza cztery mafijne rodziny. one to za utrzymaniu sie przy zlobie obdarowali budzetowke przywilejami tworzac ogromna grupe obijakow, darmozjadow i arogantow. to dzisiaj oni glownie strajkuja. ich stac na strajkowanie. mnie nie choc zyje tu i pracuje (jeszcze)ale nie wywiozlem do szwajcarii milionow pochodzacych z korupcji i dla mnie kazdy cent ma duza wartosc. tu teraz potrzebny jest papadopulos i obozy pracy dla pasozytniczych politukow i bankierow. calkowita konfiskata mienie i odzyskanie miliardow z tajnych kont za granica nawet przy pomocy tortur jako przestroga dla innych nieuczciwych. grecja to cudowny kraj dobrych ludzi ktorzy w koncu powinni zorganizowac sie i wytepic polityczno bankowe wszy opijajace sie bezkarnie krwia uczciwych grekow dajac w zamian tylko pogarde i strach przed jutrem...
SENIOR0621 / 37.190.148.* / 2012-10-18 16:51
do-aaddaamm -dyżurny PO agitator. Powiedz Łysemu i jego szefowi by nie ratował Grecko-germańskich bez konsultacji sejmem i seanatem.RP.
Eurosceptyk / 2012-10-18 15:36
My Polacy powinniśmy brać przytkład z Greków i w końcu wyjsc na ulicę... porównowywując Grecję do nas , to im żyje się o wiele lepiej...
Hanibal12 / 2012-10-18 15:49
Któ¶y to już z kolei strajk generalny w Grecji? Czy któryś przyniósł pożądane skutki...nie!! To po co robić kolejne strajkI?!
michau120 / 83.20.209.* / 2012-10-18 12:10
Powinni przyjechać do nas i nauczyć się jak żyć za śmieszne pieniądze i niskie emerytury, jakby się od ans nauczyli to by tak nie wychodzili i się nie rzucali tylko za robotę się wzięli

Najnowsze wpisy