Forum Polityka, aktualnościGospodarka

W JSW pewnie wynegocjują podwyżki

W JSW pewnie wynegocjują podwyżki

Money.pl / 2011-06-03 12:10
Komentarze do wiadomości: W JSW pewnie wynegocjują podwyżki.
Wyświetlaj:
poprzecie / 81.190.136.* / 2011-06-03 18:25
Związki mają robić dobrze związkowcom a nie dygnitarzom rządowym
Kondominiumejczyk / 62.61.40.* / 2011-06-03 14:34
35 lat byłem sam dla siebie sterem, żeglarzem i okrętem. Jedyne związki jakie miałem to z moją żoną. Na innych związkach przeważnie żle się wychodzi. NIE - dla związków destrukcyjnych ! ,które zwane są zawodowymi ?
PiiKooN / 92.25.22.* / 2011-06-03 14:15
ZZ to najwieksza zgroza rozwoju strategicznych firm i to na calym swiecie. Zdaje im sie, ze sa bezkarni i czesto doprowadzaja do strat, za ktore moga i powinni byc postawieni do odpowiedzialnosci. Wszystko ma swoje granice a samowolne strajki niczym nieuzasadnione (w takich instytucjach na calym siwecie zarabia sie duzo powyzej srednich krajowych) powoduja przestoje a co za tym idzie moga powodowac tez spadki na gieldach. Przedstawiciele ZZ zapominaja, ze ponosza odpowiedzialnosc nie tylko za pracownikow... Mozna z nimi wygrac jesli gruntownie spowalniaja i prowadza do strat szczegolnie pieniedzy PUBLICZNYCH, czyli tych kotre naleza do NAS wszystkich!!!
pomo dore / 2011-06-03 12:10 / Tysiącznik na forum
czyli prywatyzacja bez podwyżek płac to byłaby wg związkowców zdradą interesów Polski, wyprzedażą za bezcen majątku narodowego itp itd ale jak dostaną kasę to nagle już zdradą nie jest???? szmaciarze. wycierają sobie tą Polską mordy ile wlezie a tak naprawdę chodzi o kasę

Najnowsze wpisy