Forum Forum finansoweKredyty

w którym banku najlepszy kredyt mieszkaniowy

w którym banku najlepszy kredyt mieszkaniowy

nanka / 2011-05-26 08:48
witam,
zastanawiam się nad wyborem banku, w którym zaciągnęłabym kredyt mieszkaniowy, interesuje mnie gdzie mogę dostać kredyt na 40 lat, które banki mają tak wysoki okres spłaty, gdzie będę mieć najlepsze warunki?
Wyświetlaj:
Ganesa / 2011-06-02 00:36
Na takie pytanie jest tylko odpowiedź taka jaką udzielił Michał223. Trzeba uda si do fachowca, który będzie w stanie ci pomóc.
Wszystko zależy przede wszystkim od zdolności kredytowej. Mogę powiedzieć Ci jaki bank ma najlepszą ofertę, ale bez zdolności kredytowej i tak tam kredytu nie dostaniesz. Następnie musisz zdecydować się czy chcesz kredyt w złotówce, walucie czy rodzinie na swoim. Następnie jak długo zamierzasz tam mieszkać, czy zamierzasz nadpłacać kredyt czynie, na czym Ci bardziej zależy na niskich kosztach początkowych czy niższej racie itp. Dopiero wtedy jak pozna się całość Twoich potrzeb można zacząć rozmawiać o konkretnych ofertach konkretnych banków.
nanka / 2011-06-02 11:37
a w jakiej walucie najlepiej zaciągnąć obecnie zobowiązanie? czy frank szwajcarski jest dobrą decyzją
Ganesa / 2011-06-02 11:58
Zależy do czego. To jaki kredyt wybrać zależy od wielu czynników. Masz do wyboru:
- PLN
- Rodzina na Swoim
- EUR
- CHF
Jeżeli się kwalifikujesz to Rodzina na Swoim jest najlepsza.
Jeśli nie to przede wszystkim musisz rozważyć czy PLN czy waluta. Tu oprócz raty musisz brać pod uwagę ryzyko kursowe, które ma kilka aspektów (nie tylko rata).
O tym pisałem w innym temacie:
http://www.money.pl/forum/temat,14,2763550,2763550,15,0,kredyt;hipoteczny-w;jakiej;walucie.html

Znajdziesz tam również moje wskazówki dlaczego obecnie lepiej jest zaciągnąć kredyt w CHF niż w EUR. Jeśli miałbyś jakieś dodatkowe pytania albo potrzebowałbyś pomocy przy uzyskaniu kredytu to pisz.
Michał223 / 87.206.200.* / 2011-05-26 09:47
Hej, z takimi pytaniami najlepiej zgłosić się do doradcy który pomoże wybrać Ci odpowiedni kredyt. Ja korzystałem z usług doradcy z portalu finansosfera.pl/ Dobrali oni kredyt pasujący do moich możliwości i teraz spokojnie spłacam Wystarczy im podać swój numer kontaktowi sami oddzwonią.
marek8382 / 2011-06-01 10:47
ja mam taki kredyt w alior banku wiec jego polecam

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: