Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

W kwietniu ceny mieszkań najbardziej spadły we Wrocławiu

W kwietniu ceny mieszkań najbardziej spadły we Wrocławiu

Wyświetlaj:
Aminoksw / 81.190.222.* / 2015-05-30 17:03
Zielona klecina fajna jest :) przede wszytskim fajnie zaprojektowana- zadbano też zresztą o zieleń.
krystyna.el / 83.10.84.* / 2014-11-25 16:10
Zielona Klecina też ma fajne mieszkania i rzeczywiście, niedrogie a ładne i w fajnej okolicy.
whannas / 83.5.109.* / 2015-04-23 13:08
oni chyba juz beda niedlugo konczyc ta inwestycje nie?
nałęczowianka / 83.27.20.* / 2015-05-22 16:05
No jakoś tak będzie. Sporo mieszkań już sprzedali z tego co się orientowałam (nie dziwię się), ale kilka naprawde fajnych zostało.
nałęczowianka / 83.27.20.* / 2015-05-22 16:04
No jakoś tak będzie. Sporo mieszkań już sprzedali z tego co się orientowałam (nie dziwię się), ale kilka naprawde fajnych zostało.
grzesiek 445 / 89.72.52.* / 2014-12-10 16:13
No nie powiem, wizualizacjach to osiedle wygląda nieźle. Na Klecinie jeden z fajniejszych projektów teraz i masz racje ze cenowo też dobrze stoją z perspektywy nabywcy. W ogóle mnie bardziej podoba się takie niższe budownictwo - jakieś to jest bardziej przytulne. Dla rodiznki w sam raz
orestes702 / 83.5.186.* / 2015-05-20 16:16
Zgadzam się :) i jeszcze ta zieleń - tez dla mnie jest to ważne - teraz wynajmuje mieszkanie w centrum i dosłownie sie duszę. Nie mogę doczekac się swojego mieszkania - w spokojnej okolicy. Zielona Klecina byłaby w sam raz...
a.m865 / 89.78.215.* / 2014-12-11 09:23
Zakup nieruchomości, nie zależnie czy jest to mała kawalerka, dom czy działka na wsi to jedna z najważniejszych decyzji w życiu człowieka. Zazwyczaj miesiącami przeglądamy oferty i szukamy nieruchomości, która najbardziej będzie nam odpowiadała. Patrzymy na lokalizację, cenę i powierzchnię. Oglądamy standard wykończenia, podłogi i kuchnię. Bardzo często podejmujemy decyzję na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela mieszkania.
Miałem tak samo. Przez wiele miesięcy szukaliśmy z żoną najlepszej oferty. Mieszkanie miało mieć minimum 50 metrów i być blisko centrum. Przejrzeliśmy setki a może nawet tysiące ofert mieszkań. W końcu znaleźliśmy wymarzone mieszkanie w Grudziądzu. Dowiedz się kto jest właścicielem, jaka jest powierzchnia mieszkania jaka jest wycena i czy nie ma żadnych zagrożeń prawnych. Lekceważenie zapisów w księdze wieczystej to największy błąd jaki popełniają osoby kupujące mieszkania. Często jest tak że jesteśmy tak pochłonięci negocjacjami, że niesprawdzamy najważniejszego - czyli stanu prawnego nieruchomości. . Super! Nawet nie wyobrażacie sobie jak bardzo się cieszyliśmy. W końcu! Znaleźliśmy to czego tak długo szukaliśmy. Prawie straciłem robotę przez te wyjścia w trakcie pracy w celu obejrzenia kolejnych nieruchomości. To strasznie żmudny proces te szukanie mieszkania.
Ale jest! W końcu pojawiła się oferta mieszkania na które czekaliśmy. Na osiedlu, na którym zawsze chcieliśmy mieszkać. Właściciel był mniej więcej przed trzydziestą. Pięknie opowiadał nam o nieruchomości. Długo mówił o nowej kuchni i dębowych podłogach. Chwalił się łazienką i płytkami. Mieszkanie nas zachwyciło. Było tym czego szukaliśmy.
Po szczegółowym zbadaniu każdego pokoju przeszliśmy do negocjacji. Negocjacje trwały długo. Właściciel z początku niechętny w końcu przystał na naszą propozycję ceny. Żona była przeszczęśliwa. Po negocjacji poprosiłem właściciela o księgę wieczystą. I tu się zaczęły schody... Według właściciela nieruchomości ta nie miała założonej księgi wieczystej. Właściciel zaczął bagatelizować znaczenie księgi wieczystej mówiąc ze to dokument, który nic nie wnosi. Zaniepokoiło mnie to. Po powrocie do domu zacząłem szukać informacji w internecie. Znalazłem stronę http://przyjaznenieruchomosci.pl na której po wpisaniu adresu ustaliłem numer księgi wieczystej. Okazało się ze księga jednak jest! Mając numer księgi wieczystej sprawdziłem jej zapisy na stronie ministerstwa (bez numeru księgi wieczystej tego nie można zrobić). W księdze w dziale II okazało się okazało się ze właścicieli mieszkania jest trzech. Oczywiście podczas wizytacji nie było o tym mowy. Nieruchomość wcale nie ma 59 metrów jak to oświadczył właściciel a niespełna 52 m2. Na mieszkanie się nie zdecydowaliśmy. Właściciel tak naprawdę nie mógł samodzielnie sprzedać tego mieszkania. Pamiętajcie, że zanim podejmiecie decyzję o zakupie nieruchomości - sprawdźcie księgę wieczystą.
lovercraft / 193.239.56.* / 2014-11-21 16:28
Fakt, we Wro jest wybór jak się patrzy :) Archicom ma też sporo mega atrakcyjnych inwestycji, w dodatku w MdMie. W dodatku jest kilka ciekawych opcji: jak umowa wykończeniowa albo opcja mieszkanie za mieszkanie. Z
makiełko / 83.27.17.* / 2014-09-22 15:47
no i jest naprawdę spory wybór mieszkań, teraz na Jagodnie Cztery Pory Roku się rozbudowują, wszędzie coś nowego, jest w czym wybierać i jeszcze z MdM można skorzystać :)
jezebel / 83.8.114.* / 2014-12-04 16:26
ooo są w MdMie? Super :) Bardzo mi się Jagodna i ta inwestycja podobają - zdecydowanie mam już dość życia w centrum :/
Hanibal / 178.43.81.* / 2013-07-17 18:01
Rzeczywiście.
Moje poszukiwania mieszkania trwają już pół roku. Odwiedzam inwestycje, analizuję ceny, układ mieszkań, lokalizację. No i się mocno zastanawiam....
A teraz żałuję, że się nie zdecydowałem kupić mieszkania właśnie w kwietniu. Bo rzeczywiście w dobrej cenie, w dobrej lokalizacji było, a teraz....
to które mi się podobało - wykupione.
Nic to, poszukiwałem dalej.
I znalazłem w bardzo dobrej lokalizacji blisko centrum dwie opcje: Kurkowa 14 i City Island. Dobre okazje/promocje daje Kurkowa, zaś City Island ma pakiet wykończenia mieszkania w cenie wraz z pełnym wyposażeniem kuchni.
Szkoda tylko, że w opcji pierwszej (Kurkowa 14) nie realizują założeń ustawy deweloperskiej w związku z otwarciem zamkniętego rachunku powierniczego. Nie da to spokojnie spać klientom, aż do momentu wybudowania/wykończenia budynku.
vasil87 / 2013-05-22 21:03
Mnie akurat cieszy, że ceny spadają, bo zamierzam w niedługim czasie kupić mieszkanie lub dom we Wrocławiu. Ciekawe są apartamenty Patrycice Park przy ul Malowniczej. To w okolicach torów wyścigów konnych.
ambraa / 83.26.156.* / 2013-06-01 22:02
A kto to buduje? okolice kojarzę, ładna, spokojna i zielona , dojazdem do centrum też chyba nie ma problemu - fajne mniejce na mieszkanko
Normalny2 / 89.70.86.* / 2013-05-21 22:59
Ceny transakcyjne oczywiście mają się nijak do tych wypocin o cenach ofertowych (czytaj: marzeń i manipulacji pośredników). Kto che sprzedać, to daje ofertę 25% niższą niż te 'średnie'. Każdy dzień niesprzedania to strata wartości nieruchomości od kilkudziesięciu zł do kilku tysięcy zł (DZIENNIE)... Po co sprzedajacy się oszukują już 2-3 lata?
NIż demograficzny nadchodzi i to dopiero będzie tornado zarówno w cenach, jak i obrocie na rynku.. Czekajcie dalej z obniżakmi :-) (chyb ajuż tylko skończeni frajerzy czekają).
dr5 / 89.74.231.* / 2013-05-22 16:32
O widzę jakiś bystrzacha.
Jeżeli wierzysz w ten bełkot to z pewnością sprzedaż mi swoja chawirę.
Płacę gotówką - kupie za 50% ceny ofertowej w twojej miejscowości.
Oczywiście wiem, że nic nie zaproponujesz, bo na bank jesteś sfrustrowanym golasem dymającym za 1600 brutto. Buachchchhca.

Jeżeli masz trochę honoru to dawaj namiary. hahahaha

PS. Zarabiam dobrze ponad milion USD rocznie, także daj sobie siana z jakimiś wycieczkami "zakredytowany" itd.
Marek_1315 / 87.207.224.* / 2013-05-21 18:15
Raport na podstawie cen ofert :)
Obserwuję różne oferty w Warszawie. Mieszkania w "średnich" cenach ofertowych praktycznie się nie sprzedają. Oferty na duże mieszkania potrafią zjechać z ceną o 30%. Część ofert wisi od 2 lat.
kokochanel / 89.76.12.* / 2013-05-21 17:55
A niedawno czytałem że średnia cena metra w Warszawie to 7300 zł, teraz czytam, że jednak open finance wyliczył 8355 zł. Tak więc prawda jest że średnia metra wynosi 6300 zł, ale takie to finansiści zawyżają ceny bo mają z tego kasę. A ja mam w nosie mieszkanie za takie pieniądze. W warszawie mogę kupić ale za max 4300 zł za m2. i tyle
dr5 / 89.74.231.* / 2013-05-22 16:37
ja natomiast mogę cię zatrudnić do pracy przy sprzątaniu jednej z moich kamienic. Praca 12h/dobę. Płacę 500 PLN miesięcznie na zlecenie.
Bierzesz bo zaraz oferta będzie nieaktualna. Jak widać po forum sfrustrowanej biedy coraz więcej. Hahahaha

Najnowsze wpisy