Forum Polityka, aktualnościGospodarka

W mgławicy tematów zastępczych wyborcy jak zawsze nie będą mieli okazji dowiedzieć się, co tak naprawdę mają do zaoferowania kandydaci na urząd prezydenta. Poza tym, że wszyscy chcą walczyć z bezrobociem i przeprowadzać staruszki przez jezdnię.

W mgławicy tematów zastępczych wyborcy jak zawsze nie będą mieli okazji dowiedzieć się, co tak naprawdę mają do zaoferowania kandydaci na urząd prezydenta. Poza tym, że wszyscy chcą walczyć z bezrobociem i przeprowadzać staruszki przez jezdnię.

Wyświetlaj:
tomek / .* / 2005-08-17 09:18
Zalozenie, ze oswiadczenie jest wierna kopia poniewaz zapisano je w formacie pdf jest bledne.
gladiator / .* / 2005-08-12 23:01
Tak to prawda, że młode demokracje pragną robić same świnśtwa czyli jak pisze autor:"..walczyć z bezrobociem, dbać o wykształcenie młodzieży i przeprowadzać staruszki przez jezdnię". Szczególnie to przeprowadzanie staruszek przez jezdnie jest bardzo bulwersujące. Z utęskneniem czekam na dalsze zarzuty i mam nadzieję, że będą nie mniej bulwersujące.
dzeku / .* / 2005-08-12 23:00
Pytanie. Czy Gier..,Was..,Macia... itd są głupsi od średno zdolnego internauty ( wolałbym być przekonany, że to tłuki skończone ), czy po prostu nieodrodne dzieci polskiej "elyty" politycznej ( nie ważne, czy z lewa, środka, czy z prawa-niestety zawsze z rynsztoka ) na którą szkoda śliny i papieru toaletowego.
zenek / .* / 2005-08-12 13:31
A Giertych to drugi Lepper.
~~Zbig / .* / 2005-08-12 08:58
Nie mam nic do Cimoszewicza, bo on już się dorobił i nie będzie myślał tylko o pieniądzach. Ale FORMAT PDF MOŻE BYĆ MODYFIKOWANY (jestem informatykiem). Więc nie wierzmy ślepo w papier, ksero, fax, pdf itp.
Zdebal / .* / 2005-08-12 12:43
Polemizował bym ze stwierdzeniem "już się dorobił" i zmodyfikował do "już się obłowił". A co do pieniędzy to, apetyt rośnie w miare jedzenia.Oświadczenia majątkowe (pdf) na oficcjalnych stronach Sejmu RP modyfikowane ? Chyba żarty się Zbig'a trzymają.

Najnowsze wpisy