Forum Polityka, aktualnościGospodarka

W niedzielę e-sklepy jednak zamknięte? Zakaz handlu objąć ma także ecommerce

W niedzielę e-sklepy jednak zamknięte? Zakaz handlu objąć ma także ecommerce

Wyświetlaj:
Bartek870 / 5.172.232.* / 2016-04-29 23:53
a szpitale też zamkną w niedzielę?
iiiiiiiii / 89.75.170.* / 2016-04-30 00:03
Chyba wyraźnie chodzi o handel i produkcje. A czy firmy które korzystają z luki wprawie pracy i stosują system czterobrygadowy to jest w porządku? Przeczytaj definicje pracy w systemie czterobrygadowym i kogo on powinien dotyczyć - jeżeli taka firma musi mieć włączone wtryskarki bo misek albo zbiorników do chłodnic może zabraknąć - to jest nic innego jak naginanie prawa.
q-bass / 91.233.112.* / 2016-04-29 23:51
Może tak jeszcze, zakazać pracy elektrowniom, stacjom benzynowym, kolej i telewizja bez prądu też zostanie wyłączona! I strażakom, lekarzom, policji, wojsku.... Zamknijmy kina, hotele, restauracje, szpitale, lotniska, porty. Wyłączny transport publiczny, sieci telefoniczne i Internet. Wtedy będzie super! Rozrywki jak podczas chrztu Polski!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
IŚl / 91.215.0.* / 2016-04-29 23:50
Co za bzdura .Na pewno nie chodzi o życie rodzinne pracowników.Niektórym się ono nawet pogorszy bo albo stracą pracę podczas redukcji etatów albo stracą finansowo bo mniej zarobią. Czy w trosce o życie rodzinne pracowników komunikacji miejskiej zamkniemy ją w niedzielę? Czy przestaną jeździć pociągi,nie będziemy mieć dostaw prądu i gazu? Zamknie się kina i teatry?Nie będzie kawiarni ,pubów ,restauracji?Zamknie się na niedzielę szpitale? No chyba wiadomo,że wykonując pewne zawody trzeba pracować w niedzielę.Czy prześwietna Solidarność a właściwie jej członkowie z choinki się urwali?To co się ostatnio dzieje w tym kraju absurd goniący absurd to woła o pomstę do nieba.
xyaa / 31.174.41.* / 2016-04-30 00:02
HIPOKRYZJA walczących o zakaz handlu w niedzielę pod PŁASZCZYKIEM TROSKI O RODZINĘ pracowników handlu..... Gdyby CHODZIŁO O RODZINĘ to nie byłoby walki z handlem, tylko walka o wolne DLA WSZYSTKICH pracowników w tym pracowników gastronomii, kultury, sportu itp.. Itd..…….. A ty hipokryto i hipokryto dlaczego ZMUSZASZ KELNERKĘ by obsługiwała twoje dzieciaki w restauracji W NIEDZIELĘ z powodu twojego LENISTWA ????????..............
Sławek1074 / 83.30.143.* / 2016-04-29 23:49
A co ze strefą przygraniczną(nie tylko ) gdzie Niemcy czy Rosjanie masowo przyjeżdżają w niedzielę na zakupy?
hggg / 80.51.66.* / 2016-04-29 23:56
To kupią w sobotę
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
hggg / 80.51.66.* / 2016-04-29 23:56
To kupią w sobotę
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Boleslaw W. / 216.221.51.* / 2016-04-29 23:48
Za chwile ziemia w Polsce zacznie sie obracac w druga strone ? Podobno PiS tak chce i juz nad tym pracuja . Wszystko to prawda . Slyszalem na wlasne uszy i nawet oczy . Niczego nie bedzie , niczego . Nawet tych zamknietych w niedziele sklepow nie bedzie i internetu w niedziele tez nie bedzie . Ludzie , na co to nam przyszlo i do czego dojdzie jeszcze . Bojmy sie , bojmy .....
Sylwia838 / 37.130.41.* / 2016-04-29 23:46

Zakaz handlu

W przypadku naszego biednego kraju to dodatkowy gwóźdź do trumny.
Kler jeśli marzy o większych dochodach z tacy to się też myli
babcia68 / 84.10.124.* / 2016-04-29 23:43
Ale ciemnota! To może z internetu w niedzielę tez nie będzie można korzystać? To jest ta "dobra zmiana" ha, ha ha ! Korea już blisko, na razie w niedzielę a potem na zawsze wyłączą. Cieszcie się wyznawcy pisu, bo wy i tak nie korzystacie. Prezio nie umie posługiwać się komputerem i innymi urządzeniami to i wam nie wypada.
grace / 95.90.253.* / 2016-04-29 23:41
...jestem Za!!!...DUZYM MOLOCHOM!!!...ale pozwolcie tym malym polskim sklepikom jakos dzialac i zarabiac na utrzymanie,a to juz nasz czas i nasze zycie!?
xyaa / 31.174.41.* / 2016-04-29 23:43
I wyszło szydło z worka…… NIE O RODZINĘ więc chodzi, tylko JAK ZWYKLE O KASĘ……… obłudni HIPOKRYCI !!!!!!@
Siara369 / 81.109.133.* / 2016-04-29 23:40
he he he czy tobie sie Wąski aby sufit na glowe nie spadl?
bxbu / 87.205.234.* / 2016-04-29 23:40
rządy czerwonej sotni tak mają, chcieliście rządów socjalistów utopijnych z pisu to macie zwanych niestety przez durnowate media prawica
polak zwykły / 31.174.41.* / 2016-04-29 23:38
czyli analogicznie, w dbałości o "życie rodzinne" wielu setek tysięcy pracowników, obowiązkowo zakazać pracy dla: KIN..... TELEWIZJI.... RESTAURACJI....... BASENÓW I KĄPIELISK..... CUKIERNI…. wszelakich INFOLINI… CYRKÓW.......HOTELI……… WESOŁYCH MIASTECZEK....... TEATRÓW.... KAWIARNI...... TAKSÓWEK...... PUBÓW....... MUZEÓW...... WYCIĄGÓW NARCIARSKICH…….. KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ...... RADIA……. STACJI BENZYNOWYCH……. STADIONÓW I OBIEKTÓW SPORTOWYCH........ SKLEPIKÓW OSIEDLOWYCH………... Czy też hipokryci wciskający kit o życiu rodzinnym wymyślą wymówkę by tą bardzo liczną grupę pracowników dyskryminować w niedzielę? Tam według nich nie pracują ludzie? TAM GORSI LUDZIE PRACUJĄ????….. i nie zasługują na wolną niedzielę???
polak zwykły / 31.174.41.* / 2016-04-29 23:36
..pracowałem w niedziele w handlu... pracowałem w niedziele w gastronomi.... pracowałem w niedziele na kopalni... pracowałem w niedziele na budowie... pracowałem w niedziele w administracji.... pracowałem w niedziele w radio...... Teraz też pracuję w niedziele i NIE ŻYCZĘ SOBIE uszczęśliwiania NA SIŁĘ. Wolne za niedzielę mam we wtorki - niektórzy nawet wolą taki układ, bo mogą coś spokojnie załatwić w urzędzie, robić remont bez utyskiwań sąsiadów-dewotów, pójść do kina w południe bez hałastry na seansie.... W czym gorszy niby jest barman, górnik, bileterka w kinie, kierowca autobusu PKS czy szatniarka na basenie, że TYLKO sprzedawcy was HIPOKRYTÓW "obchodzą" ?????
malgoskamowiami / 94.254.241.* / 2016-04-29 23:36
ZAMKNAC ZAMKNAC ZAMKNAC I BEZ DYSKUSJI JAK NIE KUPISZ SWOJEJ ULUBIONEJ SZYNECZKI W NIEDZIELE KUPISZ JA W SOBOTE ALBO W PONIEDZIAKEK GOSPODARKA NIE UCIERPI NO BO KIEDYS PO NIA PRZYJDZIESZ A I LUDZIE BEDA MIELI PRACE BO TAKICH JAK TY JEST NA PECZKI I W TYGODNIU NASTEPNA PARA RAK BEDZIE POTRZEBNA DO OBSLUZENIA BANDY BIEDAKOW CO IM W NIEDZIELE SKLEPY CHCA POZAMYKAC
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
polak zwykły / 31.174.41.* / 2016-04-29 23:38
Wodę też możesz do wanny nalać w sobotę, więc np. wodociągi też mogą przestać pracować w niedzielę...

Najnowsze wpisy