Forum Polityka, aktualnościPolityka

W PO trzeszczy z powodu reformy OFE

W PO trzeszczy z powodu reformy OFE

Money.pl / 2013-10-10 13:00
Komentarze do wiadomości: W PO trzeszczy z powodu reformy OFE.
Wyświetlaj:
amelie2 / 81.219.62.* / 2013-10-10 15:27
Poparcie dla Buzka było, kiedyś. Gdy ludzie się zorientowali co ten polityczny aktor zrobił Polakom swoimi reformami - to otrzeźwieli. Zmuszenie ludzi aby oddawali swoje pieniądze obcemu, żydowskiemu kapitałowi, który za te pieniądze kupuje wysokooprocentowane obligacje państwa polskiego - to przekręt na miarę tysiąclecia.
Ostatnio słuchałem w Gliwicach jak ten kabotyn przechwalał sie ile to on zrobił dla Polski w PE, aby zmniejszyć negatywne dla gospodarki skutki pakietu klimatycznego. I w ogóle jaki to on jest wspaniały. Był żałosny, a teraz jeszcze bruździ, broniąc szwindla pogrążającego nas wszystkich.
byrcyn / 78.10.85.* / 2013-10-10 17:05
To trzeba było wybrać Polski fundusz np. PKO BP Bankowy, Polsat, albo PZU. Wtedy wzbogacałbyś polskiego żyda, a nie obcego ;) - ja tak zrobiłem.
P.S. Możesz w każdej chwili przenieść się za pomocą internetu !
rene2 / 213.186.79.* / 2013-10-10 16:55
Szfindel to robi Rostowski. Już nie może powiększać długu publicznego (awanturnictwo nie może trwać wiecznie) bo konstytucyjny próg 60% długu do PKB jest już tuż, tuż, więc chce ukraść 150 mld z OFE aby miec co trwonić przynajmniej do najbliższych wyborów. Posiedzi, jeśli mu nikt nie przeszkodzi, na stołku ministra przez kolejne lata, pobawi się we wielkiego fachowca i światowego finansistę a następnie wyjedzie do Anglii na normalną emeryturę a ty będziesz się musiała najeść jego obietnicami bo z ZUS dostaniesz tylko marne grosze. Gdy przejdziesz na emeryturę i ze zdiwienia zapytasz dlaczego tak mało, ten kto będzie ministrem finansów powie: "nie mam pieniędzy, idzcie do Rostowskiego, on je roztrwonił" i tyle będzie z twojej emerytury. A Rostowski w hamaku na Bermudach będzie się dobrze bawił za angielską emeryturę i miał ciebie w nosie.
rywert / 83.4.242.* / 2013-10-10 15:22
posłuchaj rady Wałęsy i rób tak dalej, Mamy wybór byc w Rosji lub Niemczech. - Dzieki tobie sie to zbliza, aczkolwiek wolno.
Rostowski wynocha / 213.186.79.* / 2013-10-10 14:24
Obowiązkiem posłów, również tych z PO jest bronić interesów obywateli (w tym przyszłych emerytów) a nie kosztem obywateli (i często wbrew sobie!) wspierać nieudolne ministrowanie i fanaberie pana Rostowskiego.
Jeśli o tym zapomną przy najbliższych wyborach nadejdzie czas rozliczenia.
Rostowski wynocha / 213.186.79.* / 2013-10-10 13:00
To nie reforma tylko bolszewicki złodziejstwo. Rostowski aby chronić swoją du.. (bo narobił bigosu w finansach publicznych) postanowił okraść przyszłych emerytów. A pomysł o zakazie inwestowania w obligacje skarbowe innych krajów świadczy o bolszewickiej złośliwości.
[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]

Najnowsze wpisy