Forum Polityka, aktualnościGospodarka

W Polsce jest już lepiej niż we Francji

W Polsce jest już lepiej niż we Francji

Money.pl / 2008-05-02 13:47
Komentarze do wiadomości: W Polsce jest już lepiej niż we Francji.
Wyświetlaj:
co dalej / 83.18.122.* / 2010-11-10 16:01
Do wiadomości publicznej podaje się same herezje.
Sam teraz szukam pracy, sytuacja losowo-życiowa pozbawiła mnie firmy.
Mam wyższe wykształcenie i nie widzę przyszłości jako pracobiorca, podaje się do wiadomości, że jest 7,7% bezrobocia w Polsce. Taki wynik mógł powstać na zlecenie czynników rządowych, bo na pewno nie jest to sytuacja rzeczywista. Nawet statystyki, badania można tak konstruować, aby sprostały one oczekiwaniom pewnych czynników.
iga / 129.35.231.* / 2008-05-30 15:02
Oczywiście, że bezrobocie spada jak na siłę pozbywają się ludzi zarejestrowanych w urzędach pracy i wciskają wykształconym ludziom pracę za 600 zł
mskiba / 2008-05-04 18:22
gdybym miał takie możliwości rozwoju, pracy i zarobków jak Francuzi to też bym już nie chciał pracować albo wyjeżdzać do UK i rypać na budowie. do tego GUS kłamie i prawdą jest że propaganda w Polsce żyje
:-(((((( / 83.28.235.* / 2008-05-14 11:04
BYłAM WE FRANCJI ROK CZASU PRACOWAłAM TAM NIELEGALNIE I ZARABIAłAM TAK SOBIE A żYłAM TAM NA DOSć DOBRYM POZIOMIE.ZACHCIAłO MI SI E POWRóTU DO POLSKI I OD DWóCH LAT JESTEM BEZROBOTNą , BO NIE NALEżE DO żADNEGO UKłADU!BEZNADZIEJNY KRAJ. ZAłUJE ZE W NIM żYJę!
Ksenofob / 87.96.11.* / 2008-06-20 16:00
To wracaj do Francji robić dobrze Arabom.
mkg / 2008-05-03 07:37 / Bywalec forum
I to kolejny cud. Ci biedni Francuzi muszą placic za autostrady, jezdzic supeszybkimi pociagami i nie maja czasu wziac sie do pracy.
Kowalski2 / 85.222.28.* / 2008-05-02 20:56
Cytując ten artykuł portal Money.pl skompromitował się ! Po pierwsze GUS jest najbardziej kłamliwą instytucją w Polsce, znaną z falszowania danych ststystycznych, które niekiedy wzajemnie sobie przeczą. Po drugie bezrobocie spada /być może tak jest, chociaż dane GUS akurat nie są wiarygodnym tego dowodem/, lecz dzieje się tak wskutek masowej emigracji wykwalifikowanej młodzieży za chlebem, o czym wiedzą nawet przedszkolaki. Nie wiadomo więć, co jest większym nieszczęściem dla Polski: spadek bezrobocia, czy upływ młodej krwi. Niewątpliwie tekst powstał na zamówienie propogandowe /ja pamiętam podobne teksty z czasow Gierka :)/. Oczywiście Polsce daleko do Francji, a nawwet do Hiszpanii, chociaż to nie są akurat kraje moich marzeń. Sądzę też, że Polski nie można porównywać z żadnym krajem, ponieważ została wyprzedana obcemu kapitałowi, a nad tym co pozostało nikt tak po prawdzie nie panuje. Rządzący szarpią w swoją stronę, gangi w swoją, pojedynczy ludzie też starają się coś ukraść. Po prostu ten kraj przestał de facto istniec.
marter / 193.40.244.* / 2008-05-04 18:13
7.7 to akurat wynik eurostatu... GUS podaje 14.4 :)
(co zresztą można przeczytać w pierwszym akapicie...)
I kto tu sie kompromituje :D
Arah / 195.205.100.* / 2008-05-06 18:07
Moze i statystyczne wyniki z GUS są prawdziwe, ale nie wmówisz mi, że Francuzi maja gorzej od polaków, że Niemcom żyje się na podobnym poziomie, że skala bezrobocia w tak rozwiniętych krajach jest większa niż w Polsce? A kto wziął pod uwagę emigrantów? Kto policzył, ile ich jest na obczyźnie, co się stanie jeśli zechcą wrócić? Dlaczego brakuje nam specjalistów? Jest wiele pytań bez odpowiedzi... Bezrobocie na pewno nie spadło do takiego poziomu, spadła statystyczna próbka pomniejszona o zdolną młodzież przez co wynik jest również zniekształcony.
tubyleccc / 83.29.126.* / 2008-05-04 15:02
a co w Polsce jest wiarygodne ?
prezydent który uprawia turystykę jak posłowie
na koszt podatnika ?
czy też wiarygodny jest NIK który Ukrywa Przestępstwa ?
lekarze którzy żerują na chorych ?
księża którzy Zbija kase na śmierci tubylców Polski ?
to jedno bagno >......
taki tam / 213.238.105.* / 2008-06-02 17:46
Z tą turystyką, to miałeś chyba na myśli premiera?
RODZINA TORRTUROWANA ZABIJANA PRZEZ ADMINISTRACJE FRANCUSKIE / 80.185.182.* / 2008-05-03 15:27
BYLEM I JESTEM ZASTRASZANY I POWIEDZIELI ZE JAK SIE NIE ZAMKNE TO MNIE I MOJA RODZINE WYKONCZA....
TO TYLKO MALY PROMIL WYCINEK PRZESTEPSTW RASISTOW KRYMINALISTOW KTORZY TO ZE STRASZNYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA ZADAJAC STRASZNE CIERPIENIE DYSKRYMINUJA WYKANCZAJA ZABIJAJA I.T.P. ZA TO ZE SIE JEST POLAKIEM KATOLIKIEM INWALIDA KOBIETA DZIECIA...
JEST ICH CALY LANCUCH I JEDEN Z POSLOW DO SEJMU FRANCUSKIEGO KTORY JUZ PONAD 3 LATA UKRYWA PRZESTEPSTWA PRZEKRETY I ZABIJAJA NAS I NIE TYLKO W BIALYCH REKAWICZKACH PONIEWAZ NIE UDALO IM SIE NAS NASTRASZYC TO SA TERAZ W STANIE ZABIC I ZABIJAJA MYSLAC ZE MAJA DO TEGO PRAWO..
TO JEST GORSZE OD EUTANAZJI.....
JESTESMY NA SKRAJU WYTRZYMAKOSCI ZE WZGLEDUNA CHOROBE I CIERPIENIE KTORE MUSIMY JUZ OD WIELU LAT ZNOSIC PONIEWAZ CALY LANCUCH CHCE UKRYC SPRAWY KRYMINALNE....
POSEL DO SEJMU FRANCUSKIEGO I MAIRE W MIEJSCOWOSCI W KTOREJ MIESZKAM I
KAZDY INNY MA
OBOWIAZEK SCIGANIA RASIZM DYSKRYMINACJE KRYMINALISTOW I OTRZYMAL TAKI LIST Z ZAWIADOMIENIEM I BYL TOLIST POLECONY Z POTWIERDZENIEM ODBIORU KTORY OTRZYMAL......
MOZNA DLUGO PISAC ALE STRASZNE CIERPIENIE NIE POZWALA JUZ MI PISAC I PISZE NIESKLADNIE PONIEWAZ JEST TAKI OGROMNY BOL I NAWET MORFINA NIE STEPIA GO NIERAZ NIE LAGODZI A JAK TAK TO NIEDLUGO DZIALA.....

OTO MALY PROMIL WYCINEK ZA CO NAS WYKANCZAJA ZADAJA CIERPIENIE I W KAZDEJ CHWILI MOZE NASTAPIC ZGON.....ZA CO SA TE ADMINISTRACJE I WSPOLPRACUJACY PRZESTEPCY ODPOWIEDZIALINII........

RASIZM TORRTURY ZABIJANIE POLAKOW INWALIDOW KOBIETY DZIECI ZE STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA PRZEZ NIEKTORE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE ....
BRAK DEMOKRACJI I NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI......

RATUNKU RATUNKU RATUNKU ....

TORTURY RASIZM....WE FRANCJI > > >> WE FRANCJI .......MIESZKAMY JUZ OKOLO 25 LAT JA JESTEM INWALIDA 80% >> UTRATY ZDROWI >> > ZDROWIE UTRACILEM ZA TO ZE JESTEM POLAKIEM > ZONA PRACOWALA W SZPITALU JAKO OPIEKUNKA DO CHORYCH A Z > >> ZAWODU JEST KINEZYKOTERAPEUTA TO DYREKCJA ZMUSZALA JA TEZ DO TEJ PRACY >> MUSIALA PRACOWAC JEDNOCZESNIE JESZCZE JAKO SPRZATACZKA I.T.P. NIE >> PLACILI JEJ NADGODZIN WARUNKI BYLY TAKIE BASEN BYL W PIWNICY OKNA >> POZABIJANE MUSIALA NOSIC PACJENTOW 80-90 kg MARTWEJ WAGI(bezwladnych) >> WENTYLACJA ZLA I NIESPRAWNA PO PRAWIE 12 LATACH STRACILA ZDROWIE I ZLOZYLA DEKLARACJE >> CHOROBY ZAWODOWEJ I OD TEJ PORY DYREKCJA ZE SWOIMI PRZYDUPASAMI ROWNIEZ >> Z POLSKI Z KASAMI -CPAM- -CAF- I.T.D...ZACZELA WSZYSTKO ROBIC ZEBY SIE SAMA ZWOLNILA I CORAZ WIECEJ >> DOKUCZALA ALE NIE UDALO IM SIE ZASTRASZYC WYMUSIC NICZEGO I DOPROWADZILI >> JA DO TAKIEGO STANU ZDROWIA ZE MOGLA UMRZEC NA STANOWISKU PRACY WIDZAC >> ZE NIE UDA IM SIE POZBYC JEJ A STALO SIE TO GROZNE DLA NICH POSTANOWILI >> ZWOLNIC JA DYSCYPLINARNIE ZA OPUSZCZENIE NIBY STANOWISKA PRACY DUZO >> MOZNA BY BYLO PISAC O TYM.. JAK PRACOWALA TO OSTATNIO NIE PLACILI JEJ >> CHOROBOWEGO JAK DO TEGO CZASU A CHORUJE JUZ PRAWIE TRZY LATA KASA >> CHORYCH-CPAM- A KASA RODZINNA- CAF - PRZESTALA PLACIC NAM POMOCY NA >> MIESZKANIE-APL- ZEBY NAS NASTRASZYC WYSYLALI POLICE- BEZ ZADNYCH POWODOW >> KTORA BEZ ZADNEGO POWODU NAKAZU WLAMALA SIE DO MOJEGO DOMU POWYKRECALI >> MI RECE ZALOZYLI KAJDANKI DO TYLU ZEBY MNIE JESZCZE WIECEJ BOLALO(jestem >> inwalida 80% utraty zdrowia )JESTEM PO OPERACJINA SERCE MUSZE BRAC MORFINE BOL JEST NIE DO WYTRZYMANIA ALE TO JUZ INNA CHOROBA LUDZIE DZIWIA SIE ZE JESZCZE ZYJE PO TYM WSZYSTKIM CO CI PRZESTEPCY WYPRAWIAJA NIE POZWOLILI >> WZJAZC MI LEKARSTWA NA SERCE Z NIKIM SIE SKATAKTOWAC ZACHOWALI SIE JAK >> BYM BYL TERORYSTA A JESTEM BARDZO CHORYM CZLOWIEKIEM TO ONI ZROBILI >> GORZEJ OD TERORYSTOW ASYSTENTKI SOCJALNE NIE INTERWENIUJA A JESZCZE >> DEZIMFORMUJA... MAIRE GDZIE MIESZKAM TEZ UDAJE ZE O NICZYM NIE WIE >> ADMINISTRACJE PANSTWOWE NIE WYPLACAJA NALEZNYCH PRESTACJI I BLOKUJA >> SPECJALNIE ...ZEBY ZABIC CZLOWIEKA NIE TRZEBA STRZELIC KULKI W GLOWE ANI >> WLOZYC NOZ W PLECY A MOZNA ZABIC TORTURAMI MORALNYMI PSYCHICZNYMI >> FIZYCZNYMI.... A ROBIA TO Z PREMEDYTACJA KOMORNIKA WYSLALI PROBOWALI WYRZUCIC >> NAS Z MIESZKANIA ZA TO ZE KASA -(CAF) NIE PLACILA MI NALEZNEGO DODATKU-APL- DO BATIGER A >> TEN SFALSZOWAL KONTRAKT ..TAK SOBIE WSZYSTKO CALY LANCUCH USTALIL PONIEWAZ NAROBIL PRZEKRETOW I >> MYSLELI ZE NAS NASTRASZA A POPROSTU STRACILISMY ZDROWIE STAN ZDROWIA >> POWAZNIE SIE POGORSZYL Z MOZLIWOSCIA ZGONU W KAZDEJ CHWILI.... JEST TO >> RASIZM NIE PRZESTRZEGANIE PRAW CZLOWIEKA SPRAWY KRYMINALNE NADAJACE SIE >> DO PROKURATURY ALE OSOBY KTORE POWINNY TO ZROBIC UKRYWAJA WSZYSTKO CZYM >> STAJA SIE TAK SAMO PRZESTEPCAMI...ROBIA TO ZEBY ZABIC..MOZNA DLUGO PISAC TAKA JEST CZESC >> FRANCUZOW TAKIE TU JEST LIBERTE EGALITE FRATERNITE......... >> TAK PRZESTRZEGAJA PRAWA CZLOWIEKA W UNII EUROPEJSKIEJ W TYM WYPADKU >> CHODZI O FRANCJE.... >>

BRAK DEMOKRACJI ISA NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI PRZEZ
NIEKTORE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE TO GORZEJ NIZ MAFIA...
TORRTURUJA I ZABIJAJA ZA TO ZE SIE JEST POLAKIEM INWALIDA TORRTURUJA KOBIETY
DZIECI I.T.PO.
ZEBY UKRYC SWOJE PRZEKRENTY I SPRAWY KRYMINALNE ZEBY NIE WYSZLY NA JAW
WYMYSLAJA SPRAWY SADOWE O KTORYCH NIE POWIADAMIAJA I POZNIEJ WYDAJA WYROKI BEZ
PRAWA OBRONY I W JEDNYM WYROKU SA DWA SKAZANIA
1 ZA NIE STAWIENIE SIE NA SPRAWIE I 2 KARA WYROK WYSSANY Z PALCA ...
TEN NIBY WYROK NIE PRZYSYLAJA DO NIBY SKAZANEGO CO JEST NIE PRZESTRZEGANE
PRAWO DO OBRONY...
NASTEMPNY PRZYKLAD SAD PRACY POWINIENL PRZRESLAC WSZYSTKIE DOWODY DO
PROKURATURY PONIEWAZA ZOSTALO POPELNIONE PRZESTEMPSTWO ALE KOMBINUJA Z
DYREKCJA SZPITALA KTORY POPELNIL PRZESTEMPSTWO ZE SWOJA SWITA KTORA ZASIADA W
DYREKCJI A DYREKTORKA JEST ZWYKLA PIELEGNIARKA DYREKTOREM NORMALNY PRZESTEMPCA
WYSZKOLONY W SPECJALNEJ SZKOLE M......KTORZY RAZEM Z SADEM PRACY I OBRONCAMI
POSZKODOWANEGO KRENCA I TO JUZ PONAD 2 LATA A WYDANIE WYROKOW JUZ BYLO WIELE
RAZY DO KTORYCH NIGDY NIE DOSZLO NIE PRZESYLALI POWIADOMIENIA ZE WYDANIE
WYROKU NIE ODBEDZIE SIE I NIE PODAWALI POWODU.....
DZISIAJ MIAL SAD PRACY MIAL KOLEJNY RAZ WYDAC WYROK I PO STAWIENIU SIE W
SADZIE SPRAWY NIE BYLO NAWET NA WOKANDZIE A POINFORMOWALI ZE WYROK BEDZIE
WYSTAWIONY ZAOCZNIE I PRZESLANY DO DOMU....
WYROKU SADOW SA WYDAWANE W PANSTWACH DEMOKRATYCZNYCH PUBLUCZNIE I W
IMIENIU
REPUBLIKI FRANCUSKIEJ ....JEST TO NIE PRZESTRZEGANIE PROCEDURY BRAK
DEMOKRACJI I METODY MAFIJNE KRYMINALNE LAMANE JEST PRAWO CZLOWIEKA
I.T.P...........
MAJA SIE CZEGO BAC PONIEWAZ NAROBILI TYLE PRZESTEMPSTW SJEST W TYM DUZO SPRAW
KRYMINALNYCH TORRTURUJA ZABIJAJA ZE STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA
POLAKOW INWALIDOW KOBIET DZIECI ZWYKLI ZBRODNIARZE KTORZY POWINLI BYC
SCIGANIE PRZEZ PROKURATURE I TO Z URZEDU ....
W TYM TEZ SA UMACZANE SADY SEDZIOWIE URZEDNICY PAN STWOWI NIERAZ NA
WYSOKIM
STANOWISKU I MYSLA ZE IM WOLNO TORRTUROWAC FIZYCZNIE PSYCHICZNIE
MORALNIE....POMYLILI SIE A TO POPROSTU NAZYWA SIE MAFIA.....
OTO LIBERTE FRATERNITE EGALITE NIEKTORYCH ADMINISTRACJI FRANCUSKICH I ICH
PRACOWNIKOW.....
SWIAT SIE MUSI DOWIEDZIEC O TYM CI LUDZIE I ADMINISTRACJE PRZYNOSZA WSTYD
FRANCJI .............

ESZCZE JEDEN MALY WYCINEK...
JAK SIE DOMAGA SWOJEGO PRAWA TO ADMINISTRACJE I ICH PRACOWNICY WYSYLAJA POLICJE
KTORA BEZ NAKAZU WYLAMUJE DZWI WYKRECA RECE ZAKLADA KAJDANKI I TO INWALIDZIE Z
UTRATA 80% ZDROWIA ZADAJAC TORRTURY Z MIESZKANIA ZNIKA PIEC TYSIECY EURO
2
BUTELKI WODKI DOKUMENTY POLSKIE KTORE PO KILKU MIESIACACH PODRZUCAJA DO SKRZYNKI
NA LISTY ....POLICJANT W CYWILU JEST PIJANY ZE LEDWO STOI NA NOGACH BYLI NASLANI
ZEBY ZABIC I TE NIEKTORE ADMINISTRACJE ROBIA ZEBY ZABIC PONIEWAZ MYSLA ZE UDA IM
SIE UKRYC SPRAWY KRYMINALNE PRZEKRENTY RASIZM....
JESTESMY MORALNIE FIZYCZNIE PSYCHICZNIE WYKONCZENI Z MOZLIWOSCIA NAGLEGO I W
KAZDEJ CHWILI ZGONU....
auroplot / 83.29.126.* / 2008-05-04 15:16
adminstracja Barbarzyńskiej UE
niczym nie odbiega od sytemu Trzeciej Rzeszy
na całym terenie UE sa rozmieszczone Obzy Pracy /Zagłady /
a ludzie są pozbawieni dostępu do świadczeń zdrowotnych itd.
Czy to Francja lub Gracja po polske jest tak samo
ZBRODNIA .....po cichu ...
ludzie nie dożywają wieku emerytalnego
a kolesie i klany w Korycie
wydają kasę na prawo i lewo .
np. Kamiński z KP lata z Gruchą we fotelu samolotu rządowego do Gruzji
okrężną drogą !!!
gdyż Rosja nie zezwoliła na zatruwanie przestrzeni powietrznej przez pracownika prezydenta z Warszawy .
excalibur / 83.13.125.* / 2008-05-03 13:51
prawda św prawda Polska sprzedana to fakt w Anglii Polacy pracuja po 100h tygodniowo wstydu nie mają za marne pieniądze przyjeżdzją tu i mówią jak tam jest cudownie WSTYD WSTYD
ekkkk / 91.85.184.* / 2008-07-03 00:58
O czym Ty mowisz!!!??? Moze Ty tak pracowales??? Wiec nie mow, ze wszyscy !!!!
zdziś / 149.254.200.* / 2008-05-07 17:09
fakt praca ciężka.. aż 37,5 h na tydzień.. kilkakrotnie mnie poproszono na kilk godzin nad to.. no to zdarzyło mi się zostać.. jestem zwykłym robolem fizycznym wyrobnikiem.. ale nie narzekam.. zarabiam tyle co i tubylcy pomimo tego, że oni w mojej firmie są od kilkunasty nawet lat, a ja nawet dobrze języka nie znam, wszyscy są mili, uśmiechają się, szef powoli literując słowa, żebym mógł zrozumieć co jakiś czas się pyta czy może czegoś nie potrzebuję, bo z dala od rodziny jestem.. - faktycznie niewolnicza praca, samochód kupiłem po miesiącu, bo taniej jak autobus, komputer, żeby mieć kontakt z rodziną, i odkładam, za rok kupię pewnie dom, taki ze mnie niewolnik, i moi znajomi tu też tacy niewolnicy - WSTYD mi, że stać mnie na życie
londynczyk / 87.194.57.* / 2008-05-06 14:05
2008-05-03 13:51:58 | 83.13.125.* | excalibur

prawda św prawda Polska sprzedana to fakt w Anglii Polacy
pracuja po 100h tygodniowo wstydu nie mają za marne pieniądze
przyjeżdzją tu i mówią jak tam jest cudownie WSTYD WSTYD

no ja nie powiem kto nie ma wstydu. spojz na tytul artykulu dla mnie to bezwstydnosc takie bzdury pisac... dla polski daleko jeszcze do Francji jak i Anglii. moge podac wiele przykladow ludzi pracujacych w polsce po 100 godzin i dluzej. kolegi syn na budowie za marne pieniadze lub moj kolega na 2 etaty w szpitalu i pogotowiu zeby bylo stac go na godne zyce ale ile tego zycia jest jak sie caly czas w pracy siedzi. a ja bezwstydnik wyjechalem kilka lat temu do anglii i nie pracuje drogi excaliburze po 100h. pracuje w normalnym wymiarze godzin stac mnie na to zeby zona nie pracowala tylko zajmowala sie w domu naszym synem ktory nam sie tez tu urodzil. stac mnie na samochod mieszkanie i wiekszosc zeczy jakie mi sie zasnia. a w twojej kochanej polsce pracowalem studiujac na czarno w restauracji za 3.5zl za godzine. a co do tych co pracuja po 100h to zastanawia mnie jak cudownie zyje sie w twojej polsce np. hindusom przyjezdzajacym nie znajac jezyka i bez zadnych kwalifikacji do pracy. napewno pracuja w mniejszym wymiarze godzinnym i zarabiaja kosmiczne pieniadze. nic tylko wracac do polski:)
ohyes / 2008-05-03 08:22 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Po prostu ten kraj
przestał de facto istniec.

wiec w jakim kraju to piszesz idioto
Greeder / 213.199.198.* / 2008-05-03 10:21
W kraju który de facto nie istnieje. Kłopoty ze zrozumieniem czytanego tekstu?
kukoz / 2008-05-02 17:27 / portfel
Czyli jezeli za rok spadnie o 1% to za 7lat nie bedzie w ogole bezrobocia super:) hehehehehehehehhe
Jurek2008 / 87.113.73.* / 2008-05-02 15:34
Podajac dane na temat stopy bezrobocia
nalezy rownolegle podawac dane na temat tzw. stopy zatrudnienia. Wtedy dopiero mozna obiektywnie oceniac sytuacje na rznku pracy. Nalezy rownie podawc dane dotyczace zasilkow.
Jaki procent zarejestrowanych bezrobotnych dostaje zasilek ? Gdyby bezrobotgni otrzymywali zasilek na pewno byloby ich znacznie wiecej.
Piotr 23 / 83.10.130.* / 2008-05-02 15:26
G..o prawda. Czysta manipulacja liczbami. Jak chcą podnieść wiek emerytalny, to odsetek pracujących w Polsce jest najniższy w europie.
Trzeźwo myślący ;] / 83.6.247.* / 2008-05-02 14:13
Cudownie, jestem tak dobry, że bym się zamienił z tymi biednymi Francuzami, żeby oni też mogli pożyć trochę w takim dobrobycie :)
man13 / 2008-05-02 13:47 / Tysiącznik na forum
Chba że zaczną wracać "wygnańcy",
yo / 84.201.210.* / 2008-05-02 14:54
'wygnańcy' hehe dobre..jakby nie wyjechali to byśmy mieli 15% bezrobocia..:/ cóż, jakby nie było jest źle:P

Najnowsze wpisy