Forum Polityka, aktualnościPolityka

W polskich sądach kwitnie korupcja

W polskich sądach kwitnie korupcja

Money.pl / 2007-06-06 11:56
Komentarze do wiadomości: W polskich sądach kwitnie korupcja .
Wyświetlaj:
mś / 85.89.162.* / 2010-10-19 19:17
Faktycznie odkrywcza rzecz = sąd+kancelarie prawnicze+kancelarie komornicze
Kółko wzajemnej adoracji
Wapniak / 2010-10-18 15:00 / Tysiącznik na forum
U ha... ha... ha.... Odkryto Amerykę po raz drugi...
Kiedyś mój Św. P. dziadek mówiał; "Masz kasę, masz prawo"... I tyle.
kpiarz / 195.205.100.* / 2007-06-06 12:39
Ja w to nie wierzę przy PiSuarowym rządzie takie rzeczy i pod nosem Ziobry?!
pokrzywdzony / 88.156.253.* / 2007-06-07 12:43
Pan Ziobro daleko ,i wszystkim zająć się nie może.
A korupcja w sadach rejonowych ,okręgowych ma się bardzo
dobrze kto ma kasę ten wygrywa.
Obywatel dochodzący swoich praw jest traktowany jak zło
konieczne,mimo dowodów to i tak przegra,bo zawsze wygra
ten kto ma kasę.Układy układziki .
I nie są to fakty wyssane z palca,ale smutna rzeczywistość,
z którą walczę,ale bez skutku złodzieje w białych kołnierzykach wygrywają ,mam nadzieję,że przyjdzie taki
czas.że sprawiedliwość będzie znaczyła sprawiedliwość a nie układy.
wanda / 83.17.92.* / 2007-06-06 12:45
co ty bredzisz , przecież korporacja jest pod ochroną Trybunału Kostytucyjnego, a ostatnia sprawa z odebraniem immunitetu sędziemu trwała 7 miesięcy. Stępień nie da skrzywdzic swoich !
blond'asek / 212.244.61.* / 2007-06-06 14:20
Toć to on miał, z polecenia prezydenta, "odzyskać" TK. Choć ma Pani też troszkę racji - jakby w TK zasiadały same "zera"* to byłoby super - te nawiedzone i zionące "miłością bliźniego" typy robiłyby takie rzeczy, że nawet nie potrafię sobie tego wyobrazic.
* - to od ministra
pacjent / 88.207.143.* / 2007-06-06 17:07
POmyje do rynsztoka ! Gdybym z falą wszechnawiedzonej zajadłej opozycji przyłączył się do drwin i szykan pod adresem rządu, to nie dowiedziałbym się jak bardzo trafna była diagnoza o tych tak wyśmiewanych niby-układach, Ale coraz więcej ludzi przegląda na oczy i rozumie dlaczego TK, środkowisko prawników, obok lekarze tak desperacko zwalczają ten rząd i utrudniają reformy. Sądziów i wszelkie inne zawody tak licencjonowane jak i tzw. 'zaufania społecznego' pod lupę ! Tak dzieje się na całym świecie ... i nie krzyczą, nie płaczą, nie lamentują, nie drwią, nie karykaturyzują, nie demonizują i nie szykanują własnych rządów, bo narazili by się na lincz społeczny. Nasze społeczeństwo jak te baranki jeszcze nie wie, że jest manipulowane przez układy, ale otwiera oczy i uczy się oddzielać ziarna od plew.
outlook / 2007-06-09 07:22
Sorry " pacjent", ale chyba powinieneś się leczyć. Zaczynasz zbyt serio brać słowa Panów Braci i wszędzie widzisz układ. To nie układ tylko źle zorganizowane państwo. TK jest po to aby byle gnojki z jakiejkolwiek partii nie robiły z Rzeczypospolitej koryta dla swoich popleczników. Jeżeli komuś nie podobaja się wyroki TK to niech nie likwiduje TK tylko zmieni Konstytucję. Nie ma mojej zgody na to by byle dupki dowolnie "gmerały przy prawnie" tylko dlatego ,iż "wiedzą lepiej ", co jest dla mnie dobre. A konkret jak PiS'owi nie podoba się Konstytucja to niech ja zmieni , albo spada na drzewo "banany prostować". I niech przestanie chrzanić o wszystko - psujących układach. Nie je zmienia [ bez psucia prawa] , a nie opowiada narodkowi, że wiedzą co trzeba, ale im układy przeszkadzają. Układ nie przeszkodził w budowie dworca we Włoszczowy ani temu podobnych genialnych pomysłów.
emigrant2 / 188.47.119.* / 2010-10-10 18:32
Nieprawda, państwo organizują LUDZIE! a wiec do rządzenia wybiera się porządnych ludzi , a nie gangsterów. I nie chrzań tu głodnych kawałków.Jakby Polacy pozwolili rządzić PIS owi to w 5 lat byłoby po gangsterach. A to prawie połowa tego narodu niestety,.
T34 / 83.17.92.* / 2007-06-06 12:47
czy piszecie o piłce nożnej, bo jakoś ta sprawa przycichła, co Listkiewicz wniósł w wianie Euro 2012 ?
MarioWac / 217.97.229.* / 2007-06-06 12:27
Wydawało mi się, że sędzia to człowiek inteligentny, wyważony , zdecydowany dopóki sam nie złożyłem sprawy w Sądzie Pracy (jako pracownik). Sprawa twała 4,5 roku (1 rozprawa na rok) a pani Sędzia zwykła niedouczona dzimdzia a to tego swiadka słuchała a to tamtego, zleciła jedna ekspertyzę biegłego która nie dotyczyła sprawy więc nic nie wniosła i dalej .... "w koło Macieju" tym razem pracodawca zgłaszał świadków, którzy sie nie zgłaszali i rozprawy odraczane a sprawa prosta jak drut... I pracodawca mi mówi: "wygra pan tę sprawę ale widzi pan jaka niezdecydowana Sędzia za rok, półtora wyrok, my się odwołamy i jeszcze rok". I co miałem robić??? Zawarłem ugodę .... Zweryfikujcie sędziów ale pod względem inteligencji i zdolności podejmowania decyzji!!! a nie podwyżki dla tych nieuków
T34 / 83.17.92.* / 2007-06-06 12:05
w III RP korupcja niemozlziwe, przecież kwasniewski z millerem walczyli z nią, ba nawet cimoszewicz zainspirował akcję czyste ręce. No po prostu sama uczciwość A te światowe sondaże, o tym że jesteśmy w czołowce, korupcji to jakieś niezasłużone opinie Lewica z UW i KLD to same kryształy !
pacjent / 88.207.143.* / 2007-06-06 17:14
hahaha ! dobre ! Azeby dodac pikanterii sprawie dodam, że Kwasniewski statystycznie ułaskawiał 3 przestepców dziennie w czasie swojej kadencji, czyli z samego rana, przy sniadanku codziennnie między jajeczkiem a kakaem składał podpis na ułaskawieniu, ciekawe kiedy składał podpisy na czekach in blanco od oswobodzonych ??
rycerz / 83.17.92.* / 2007-06-06 11:56
przecież korporacja broniona jest przez Trybunał Konstytucyjny. podobno niezależny trybunał.
Jak do tej pory dobrze sie spisuje, wszystkie palny salonu realizuje. zastanawiam sie po co nam sejm skoro mamy Stępnia i jego ludzi.

Najnowsze wpisy