Forum Polityka, aktualnościPolityka

W poszukiwaniu straconej większości

W poszukiwaniu straconej większości

Money.pl / 2006-09-24 10:52
Komentarze do wiadomości: W poszukiwaniu straconej większości.
Wyświetlaj:
maa / 2006-09-24 18:16 / Tysiącznik na forum
oni zawalą wszystko, własą matkę na kiełbasę wyborczą zmielą, aby tylko polatać helikopterami,pojeździć limuzynami i popleść dyrdymały przed kamerami.
Jeśli nawet nic nie wezmą, to z głupoty zmarnują więcej niż złodzieje zdołają nakraść. Jak - tak jak robił to PZPR i teraz robi PiS: nomenklatura partyjna.

Włoska chadecja 30 lat kradła , ale też i dbała, by kraj się rozwijał. PiS kraść może i nie będzie, ale kadry ma na intelektualnum poziomie wszechpolaków i po prostu będzie wszystko marnował.


L
marek1953 / 83.24.25.* / 2006-09-25 00:18
Myślę, że równie złe są komentarze .....ów.

Zaślepienie czy nienawiść nie są dobrymi doradcami.

P.S. uporczywe porównywanie PiS-u do PZPR, stalinizmu, KGB i czort wie jeszcze czego jest świadectwem ignorancji i bezmyślnego, propagandowego, powtarzania idiotyzmów medialnych. Świadczy o kompletnej indoktrynacji i wypraniu mózgu.

Z wypowiedzi dotarło jedno, jasne przesłanie. Kraść wolno, a nawet jest dobrze, gdy dba się o okradanego. To nawet w miarę logiczne. Bo nędzarzowi trudno coś ukraść.
A PiS to banda idiotów. Kraść może - ale nie będzie - bo są na mizernym poziomie intelektualnym.

Zatem od dzisiaj będę głosował zawsze na ludzi na niskim poziomie.

Gratuluję specyficznej moralności, wręcz jestem pod wrażeniem.

Sam nie wiem, co mnie powstrzymuje od komentarza dosadnego. Np. takiego: "bydła o takiej mentalności nie mam ochoty oglądać, słuchać, to s..syny, swołocz...itd."

Z całkowitym wyrazem braku szacunku,
M.Ś
maa / 2006-09-25 20:38 / Tysiącznik na forum
Napisałem, że boję się PiS-u bo to partia głupców.
Głupek przeważnie więcej niechcący zmarnuje niż najgorszy złodziej zdoła nakraść.
Czy teraz Pan zrozumiał?

A a propos porównań. Czy nie zastanowiło Pana dlaczego za komuny Bender, strary Giertych byli tam gdzie byli?
Czy był Pan dorosły, gdy tow. Wiesław wygłaszał swoje mowy? Gdy za Gierka każdy dziennik TVP zaczynał się tak , jak zaczynał?

Słuchał Pan Lorentza, potem Urbana i porównywał z Gosiewski, ZIobrą i Kaczyńskim?

Zastanawił się Pan, dlaczego L. Kaczyński umieścił inwokację do Lenina w swojej pracy doktorskiej?

Widzi Pan różnicę między "solidarnością społeczną" PiS-u a "sprawiedliwością społeczną" PZPR-u?


Jeśli nie, to proszę sobie darować takie egzaltowane, pensjonarskie komentarze, monsieur Robespierre.
keskese / 2006-09-24 15:22 / Reprezentacja Polski
fantazjuje:
wygrywa PO a do sejmu wchodzi też PIS, SO i skorumpowana lewica. w takiej dokładnie kolejności. Stworzenie większości bedzie bardzo trudne gdyż PO obrażona jest na wszystkich a jesli przezwycięzy niechęć to większość bedzie nikła...
wygrywa PIS a wchodzi również PO, SO i lewacia. klimat porozumienia się nie zmienia. jest sytuacja jaka była.

Pytam - czy znajdzie się ktoś kto powie mi żę nastąpi zmiana jakościowa ?? wybory należy organizować gdy ZMIENIĄ one sytuację polityczną. A teraz co ?
wojcher / 2006-09-24 21:50 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jedyna szansa na "normalny" rząd to koalicja SLD i PO chociaż trudno to sobie wyobrazić. SLD to nie to samo SLD co za Millera. Stary beton nie ma nic do powiedzenia a Olejniczak widać że ma w bani poukładane. Może to Tusk zauważy bo inaczej czeka nas powtórka z TKMu jaki się teraz odbywa. Chociaż wciąż nie jestem przekonany to chyba wybory będą najlepsze w tej sytuacji
marek1953 / 83.24.25.* / 2006-09-24 23:53
Jeżeli sądzi Pan po zmianie fasady, to ma Pan rację.
Proszę jednak poskrobać nieco głębiej. Zajrzeć za fasadę. SLD porozumiało się niedawno z Ordynacką. I okaże się, że jest Pan naiwny.
Olejniczak jest egzemplarzem na pokaz, a stara gwardia mocno trzyma go za 'czułe miejsce'. Chłoptaś wyżej nerek nie podskoczy. To właśnie Olejniczak nie ma nic do powiedzenia. Stary beton trzyma wszystko w garści, tylko się z tym nie afiszuje. Naiwnością jest twierdzenie, że ci , którzy zagarneli niezły kawałek władzy (kasy) pozwolą rządzić szczeniakowi.
szkoda... / 212.244.61.* / 2006-09-25 09:49
I zna Pan to od podszewki zapewne. To już teraz rozumiem to pańskie "chadzanie" - pokuta.
waldek / 212.244.141.* / 2006-09-24 17:35
Myślę,że ten sejm już niczego dobrego nie wymyśli,trudno jest budować IV RP w takim składzie /z posłami dietetycznymi/ i z taką małą przewagą ilościową,uważam,że przyśpieszone wybory dają szansę zmiany sytuacji.Wygrywa PO no i jeżeli jeszcze z wyraźną przewagą to wtedy do niej należy incjatywa czy wtedy się dogada z PIS-em jest to mozliwe choc chyba dzisiaj trudne do uwierzenia,ale uważam,że i z SLD rząd będzie lepszy niż obecny.Szkoda,że ten rząd nie podjął przez ten rok żadnych niepopularnych,a koniecznych decyzcji gospodarczych.Po wyborach będziemy ciosać kołki na głowach PO.Oby!
tomeks / 2006-09-24 16:25 / Bywalec forum
jestem wstanie uwierzyć w koalicję PO z SLD po wyborach
marek1953 / 83.24.25.* / 2006-09-24 23:57
Ja też w to wierzę. Jest im blisko. Ale jestem przerażony.
tatko / 2006-09-24 18:14 / Tysiącznik na forum
Na dzisiaj najlepsza koalicja to PO i SLD. Bo SLD odmłodzone jest o wiele,wiele lepsze od PiS-u. I proszę nie wypisywać dyrdymałek w stylu,że to komuchy. Oni mają olej we łbach a nie sieczkę ...
marek1953 / 83.24.25.* / 2006-09-24 23:58
By ć może mają olej. Do załatwiania własnych interesów.

Ale co Pan ma? Chyba nie to co komuchy.
tatko / 2006-09-24 18:17 / Tysiącznik na forum
Przynajmniej ci najmłodsi,bo o starych nawet nie myślałem.A PiS to już nawet do remontu kapitalnego się nie nadaje...
keskese / 2006-09-28 18:39 / Reprezentacja Polski
najlepszy rząd to samodzielny rząd PIS. PO z SLD ?? musiałyby komuchy pokonać barierę 8 % czego im nie wróżę... SLD Olejniczaka to nie ta sama organizacja co kiedyś ?? nie skomentuje tego bo ze śmiechu rozbolał mnie brzuch i nie mogę pisać...
wojcher / 2006-09-24 12:10 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
To że Jarek przekombinował to już pisałem rok temu po wyborach. Ale teraz to przekombinował podwójnie. Nowe wybory będą, ale co z nich wyniknie? Jeszcze rok temy PO i PIS mogli się dogadać a teraz to ja szansy nie widzę, Tym bardziej że nadal PO będzie skazany na PIS i vice versa. A miało być tak ładnie (...przyjaciele z PIS...,... przyjaciele z PO...- to były ciepłe słówka które kawaler składa pannie gdy czyje zew natury)
sabek / 83.8.60.* / 2006-09-24 12:22
co tu komentować każdy ma swoją cene a znów okazuję sie zę politycy to tylko darmozjady walczące o stołki za wszelką cene. Łapią sięwięc czego popadnie.... po trupach do celu
a przecież to my jesteśmy ich pracodawcami tylko jakoś sie to o drodze pogubiło
Maciej Mazurek / 85.128.9.* / 2006-09-25 20:39
Mam nadzieję, że PSL nie wejdzie w koalicję z PIS-em i dojdzie do przedterminowych wyborów.
JEDNEGO ROLNIKA JUż Z RZąDU WYRZUCILI, TERAZ CZAS NA MINISTRA EDUKACJI

Najnowsze wpisy