Forum Polityka, aktualnościGospodarka

W Sejmie kręcą bat na osoby niepłacące alimentów

W Sejmie kręcą bat na osoby niepłacące alimentów

samotna matka / .* / 2005-03-02 13:17
Wyświetlaj:
samotna matka / .* / 2005-03-02 13:17
Banda naciągaczy wyciąga teraz pieniądze. A tym, którzy potrzebują nic się nie daje. To granda. Ludzie specjalnie biorą rozwody.
Kana / .* / 2005-03-19 19:30
To się rozwiedz zobaczysz czy drugi raz byś to zrobił
BS / .* / 2005-03-03 09:18
Z tymi rozwodami, to też bym nie przesadzała. Nie po to się ludzie rozwodzą, żeby wyciągnąć z funduszu alimentacyjnego te marne grosze. W dodatku, żeby je dostać trzeba zarabiać też marne grosze. Rozwodzą się ludzie o wysokich dochodach, dla korzyści podatkowych. Ja z tego samego powodu nie wychodzę za mąż. Żyję w stałym związku już 12-ty rok i mamy dwoje dzieci. Mam dość wysokie zarobki i zwrot podatku jaki dostaję co roku to ok 7,2 tys. PLN. Nie opłaca się wychodzić za mąż póki co....
black angel / 85.237.173.* / 2007-06-12 18:18
niechciałbym urazic dumy żadnej z matek,w większości wypowiedzi faktycznie macie rację ale spójrzcie na ten przykład: BYŁEM Z KOBIETĄ PRZEZ OKRES 3 LAT PO CZYM DOSZŁO DO ŚLUBU ,URODZIŁ SIĘ NAM SYN I OD TEGO MOMENTU ZACZĄŁ SIĘ HORROR.JA PRACUJĄC PRZYNOSIŁEM PENSJĘ DO DOMU,STARAŁEM JAK MOGŁEM WIADOMO IDEAŁEM NIEBYŁEM BO TAKICH TO RACZEJ BRAK.NO I CO SIĘ OKAZUJE W DOMKU WIECZNIE BRAK ŻONY ALBO CHATA PEŁNA KOLEŻANEK LODÓWA PUSTA BRAK OBIADU ALE MIEJ CHŁOPIE MOTYWACJĘ!!!!!!!.SZUKANIE ŻONY PO NOCY, OCZYWIŚCIE Z 4 MIESIĘCZNYM SYNEM TEŻ TRZEBABYŁO SIĘ ZAJĄĆ.NO I W KOŃCU ZNAJDUJE ŻONE W ŁÓZKU INNEGO FACETA,A NAJLEPSZE W TYM WSZYSTKIM TO ŻE PRZY DZWIACH O 2 W NOCY PO DZWONKU DO JEGO DZWI SCHODZI ONA I Z PRETENSJAMI DO MNIE (P*****.....CIĘ O TEJ POŻE BUDZISZ LUDZI) I CO WY NA TO MOJE PANIE WYDAJE MI SIĘ ŻE W TAKICH WYPADKACH POWINNYŚCIE MIEĆ TROCHĘ HONORU I GODNOŚCI BO NIKT WAS Z DOMU NIEWYŻUCIŁ ANI NIESKRZYWDZIŁ A JUŻ NAPEWNO NIEPATRZAŁYŚCIE NA DOBRO DZIECKA TYLKO NA WŁASNĄ PRZYJEMNOŚĆ Z KOCHASIA I MOŻE JEGO KASIORKI.Z POWYŻSZYM NIEPŁACZCIE CO NIEKTÓRE MAMUŚKI . NIEWSZYSTKIE MATKI SĄ TAKIE LUB PODOBNE DO OPISYWANEJ PRZEZEMNIE KOBIETY ALE JEST TAKICH WIELE.PÓŻNIEJ SPRAWY O ALIMENTA ,JAKI TO MĄŻ NIEDOBRY HAM I ŚWINIA A WY ANIOŁY,DO PRACY PO CO PRZECIEŻ DOSTANĘ ALIMENTA......... ps:NASZE PRAWO JEST CHORE-niespotkałem sędziego lub sędziny którzy by kiedykolwiek dogłębnie analizowali sprawy rozwodowe czy alimentacyjne - FACET JEST ZAWSZE WINNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!
yoleck38 / 89.107.158.* / 2008-10-20 13:24
nie nie zawsze facet jest winny!znam dwoch facetow wsrod moich znajomych ktorych zoneczki poszly w dluuga jedna z cyganem zostawiajac 1 roczne dziecko 2 6 letnie!ojciec zapieprzal na kopalni a ta sie puszczala sorki za wyrazenie ale ja jako kobieta i matka nie mam slow....2 znajomy siedzial w pracy gdy tymczasem jego kobietka zostawiala 2 malutkich dzieci ze starsza corka i znikala z domu...szkoda slow i wiem ze sa przypadki kiedy ojcowie sa gora!ja natomiast naleze do matek ktore tez zapieprzaly przy lopacie gdy tymczasem moj byly na szczescie maz spraszal sobie na noc kochanki gdzie obok w pokoju spalo 2 malych dzieci on nie pracowal a gdzy wracalam znajdowalam dziwki w moim lozku a gdy zapytalam co to ma byc dostawalam po dziobie i teraz taki gnoj wplaca po 10 zl na komornika zeby go nie zamkneli a ja zeby uzyskac po 200 zl alimentow na dziecko jestem tak przeswietlana jakbym chciala okrasc panstwo...gdzie tu ochrona samotnych rodzicow juz nie powiem matek!darmozjadom anuluja alimenty bo to uslyszalam od komornika i to niemale kwoty bo rzedu 30tys. a ja nie moge dochodem przekroczyc 7zl bo mi odbiora zasilek rodzinny jak tez sie stalo!gdzie tu jest prawo?!!!ja chcialabym zeby mi panstwo anulowalo kredyt na taka kwote bo ja jesli nie zapalce raty w banku w terminie to mnie zamkna!!!jasna dupa a tu na sprawie gdzie przyprowadzaja takiego zasranego ojca w kajdankach zamiast sad udzielac samotnej matce porady co zrobic zeby odzyskac pieniazki na dzieci pani sedzina mowi oskarzonemu co ma zrobic zeby uniknac wiezienia!!!to przezylam i wiem co pisze!pozdrawiam tym akcentem wszystkich NIEWINNYCH TATUSKOW!!!!
Giantak / 88.156.117.* / 2008-08-27 18:37
Masz racje, przeszedlem przez to samo tyle ze dluzej trwalo i dwojke w tym czasie zdazylem zrobic zanim sie zorientowalem. A Sady nie chca sie mieszac - skoro pracowalem 12 godzin na dobe to stwierdzily ze to obopolna wina, z mojej strony zaniedbanie a z jej zdrada - szkoda ze tylko ja pracowalem na 4 osoby bo moze znalazlbym czas na zorientowanie sie wczesniej ze jestem rogaczem. A dzieci oczywiscie Sad przyznal matce - poj.... kraj!
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy