Forum Polityka, aktualnościKraj

W Senacie spór między PiS a PO, przerwano obrady

W Senacie spór między PiS a PO, przerwano obrady

Wyświetlaj:
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-05-26 16:00
Żadnych informacji RZETELNYCH nie będzie ! ,bo nie ma skrzynek! nie ma nawet kopii, a na ile kopie są wiarygodne??? Płatni pachołkowie Rosji powiedzą, że nie ma powodu aby nie wierzyć Putinowi, A ja się pytam : CZY MOŻNA MU WIERZYĆ?? Jak to Polacy czują??
poloczek / 80.153.27.* / 2010-05-26 15:49
do roboty pis, a nie ciagle o tym samym
yuki / 150.254.212.* / 2010-05-26 15:18
Ale ja chcę! Ale ja chcę! Ale ja chcę! Ale ja chcę! Jak nie to się nie bawię, zabieram zabawki i idę do domu!
@@@ / 89.74.168.* / 2010-05-26 15:31
Naucz sie czytac ze zrozumieniem albo wogole czytaj teksty ktore komentujesz.

...zgodnie z regulaminem Senatu, aby jakiś punkt mógł być rozpatrywany na posiedzeniu plenarnym, trzy dni wcześniej musi być gotowe sprawozdanie komisji (senacka komisja zaopiniowała sprawozdanie KRRiT we wtorek, rekomenduje odrzucenie) chyba, że zgodę na skrócenie procedury wyrazi marszałek Senatu. Ten zaś - według PiS - odrzucił wniosek szefa senackiej komisji kultury Piotra Andrzejewskiego o skrócenie tej procedury, więc sprawozdanie KRRiT może być rozpatrywane dopiero na kolejnym posiedzeniu Senatu.
yuki / 77.65.44.* / 2010-05-26 21:03

według PiS

I wszystko jasne.
@@@ / 89.74.168.* / 2010-05-26 21:06
A slyszales ze marszalek Senatu zaprzeczyl ze odrzucil ten wniosek?
rembert2 / 2010-05-26 15:05 / Tysiącznik na forum
Bo jak sie odrzuci po kolei sprawozdanie KRRiT PO polozy lape i na tym ,a Smolensk-tamci nie zyja,trzeba dogadywac sie z Rosjanami,zalosne
dsad / 199.67.203.* / 2010-05-26 14:47
A mowilem? zlozyc ten wniosek - PO odrzuci. Zrobi sie glosno, ze PO chce odlozyc temat katastrofy na pozniej i bedziemy miec ich w garsci :)) A zawsze te 0,004% w sondazach do gory bedzie ...
arch / 2010-05-26 15:00 / Tysiącznik na forum
Wszystko przez te kobiety !
Komorowski publicznie o kobietach:--- To były... kaszaloty!---relacja za "Gazetą Wyborczą"

www.pardon.pl/artykul/11587/komorowski_publicznie_o_kobietach_to_byly_kaszaloty
Rossi / 91.189.73.* / 2010-05-26 14:09
W sprawie katastrofy pod Smoleńskiem rzad prowadzi POlitykę dezinformacji by przykryć sprawę.
Oszołomowaty / 212.14.45.* / 2010-05-26 14:47
Jakiej dezinformacji. Informacje pewne i sprawdzone były juz gotowe w kilka godzin po katastrofie na pewno. Tylko trzeba było je odpowiednio "wymasować" (rola TVN-u i GW) i znależć niePOdważalne dowody. I tak na dzień dzisiejszy mamy tak:
- winni piloci - ponoć najlepsi (tylko tacy pilotuja samoloty z rządem RP) choć z drugiej strony młodzi , niewyszkoleni i w ogóle nie wiadomo jakim cudem pilotowali samolot rządowy;
- winni piloci - bo po uświadomineiu sobie, że wiozą "szychy", ręce im sie trzęsły i popełnili tyle błędów podczas lądowania, ze laik by ich nie popełnił. A stresa mieli bo wieżli Kaczyńskiego i jeszcze Błasik im do kabiny wszedł. To ich tak właśnie spięlo, że chcieli lądować na autopilocie nawet. A w ogóle to oni rządowym samolotem to zawsze wozili ziemnikai jakieś, a nie VIP-y, dlatego akurta tym razem tacy byli zestresowani ...
- winni piloci - bo ich tam w ogóle za dużo w kabinie było ponoć;
- winni piloci bo lądowali tam już szósty raz więc kompletnie nie znali lotniska w Smoleńsku;
- winny Kaczyński bo sobie prywatną wycieczkę robił ( o tym, że pierwotnie chciał jechcac pociągiem z rodzinami katyńskimi nikt jakoś nie wspomina);
- winny Kaczyński bo przez niego samolot sie spóżnił i akurat trafił w dwugodzinny okres największych mgieł;
- winny PIS, bo .... no bo winny i tyle;

Nie winni:
- obsługa lotniska - poza wszelkimi podejrzeniami. Wszystko było super, łącznie z tym że wychodki na okolicznych poach posprzątano;
- rząd PO - nawet mowy nie ma o jakijkolwiek winie. MSZ, MON, BOR czy Arabski ? Wszystko było dopięte na ostatni guziczek - nawet 2 ludzi z BOR na lotnisku było a MSZ tak przygotowywało przyjazd prezydenta, że miesiąc przed tym opisywała to GW ... Poza tym państwo pod egidą PO zdało egzamin zabijając część watachy w tak spektakularny sposób.
- rząd ROsji - tutaj nawet nie wolno pytać się. Jakiekolwiek sugestie nawet są wykluczone - przecież sam premier Putin jest przewodniczącym, wziął całą sprawę (dosłownie) w swoje ręce a "miedzynarodowa" (nikt nawet nie pyta dlaczego jest ona nazywana międzynarodową) komisja MAK zrobiła wszystko aby ją odpowiednio wyjaśnić;

A na potwierdzenia tych słów, Rosja prześle nam czarne skrzynki ... kiedyś.
Dalej szkoda pisać - prawda jest jedna - nigdy nie dowiemy sie prawdy o tym wypadku.Nigdy. Za póżno na jakiekolwiek działania dla Polski. Pozostaje tylko usiąść i pogodzić zie z faktem, że mamy najgorszych pilotów na świecie a nasze służby to mogą co najwyżej zająć się organizacja odpustów w Pcimiu POśrednim. I żeby było jasne - wszytskiemu winny Szczygło i PIS ....
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-05-26 16:04
Putin obiecał kopie ale nie oryginały czarnych skrzynek!!
Nie mówił, że orginalne odda...
Natter / 2010-05-26 16:01 / Tysiącznik na forum
Oczywiście winien jest Putin i rosjanie .Dla mnie sprawa jest oczywista - winien był pośpiech dlatego ,że start był opóżniony.Reszta jest tyko pochodną opóżnionego startu . nie było już czasu na wariant awaryjny mimo gęstej mgły.Rosjanie nie mogli odmówić lądowania a pilot wyboru nie miał.
Oszołomowaty / 89.229.95.* / 2010-05-26 21:29
To czy jest winien Putin osadzać powinien nie Putin (jak teraz sie dzieje), a ktoś z zewnątrz. Nie wydaje Ci sie tak...?
@@@ / 89.74.168.* / 2010-05-26 16:15

....a pilot wyboru nie miał.

Dlatego tez do samego konca lecial na autopilocie.
yuki / 150.254.212.* / 2010-05-26 15:17
Słyszałeś kiedyś aby w miesiąc ogłoszono wyniki dochodzenia w sprawie katastrofy lotniczej?
Kiedykolwiek?
Oszołomowaty / 212.14.45.* / 2010-05-26 15:58
Nie. Nie słyszałem. Ale czytałem jak się takie dochodzenia robi .... Nie słyszałem też aby jakikolwiek rząd w tak kompromituajcy sposób podchodził do sprawy dochodzenia rozbicia się własnego samolotu rządowego, z całym dowódctwem sił zbrojnych i częścia rządu. Nigdy o czyms takim nawet nie słyszałem. Rozbija sie samolot cywilny w Afryce - dochodzenia prowadzą eksperci z 5 państw europejskich. Rozbija się samolot / smigłowiec amerykański na ziemi nie amerykańskiej - nawet nie ma mowy aby ktokolwiek tam się zbliżył. Tusk za poklepanie się po plecach zgiął sie do kopa, pozwolił wziąść wszystko i robić naszemu "przyjacielowi" co mu sie żywnie podoba. Gdyby Putin był OK, pozwoliłby zabezpieczyc teren i zostawiłby wszystko do wyjaśnienia nam, ewenetualnie jakiejś komisji międzynarodowej (nie smiesznemu MAK-owi) i przy współudziale obserwatorów z Rosji. Wtedy dla mnie byłoby oczywistym, że nic nie chcą kryć. Ale tak sie nie stało. Stało sie standardowo - zostaliśmy rozegrani przez Rosjan jak dzieci ..... Przy żywym współudziale naszych POmedii i tego pseudorządu.

Najnowsze wpisy