Forum Polityka, aktualnościKraj

w Tesco kampania cenowa

w Tesco kampania cenowa

sirinek / 2013-05-09 09:27
Tesco rzuca rękawicę Biedronce i Lidlowi. Już dzia rusza z nową kampanią cenową. W ramach promocji "Ciach" obniża ceny kilku tysięcy produktów. Produkty mogą być tańsze nawet o ponad 30 proc.
Wyświetlaj:
bez ściemy / 91.231.25.* / 2013-05-18 07:53
CIACH W TESCO - WIELKA ŚCIEMA ???
Opiszę co dzisiaj zauważyłem w Tesco. to był jakiś kosmetyk (dezodorant lub lakier do włosów), cena 10 zł na żółtej kartce (w całym sklepie ceny są na żółtych kartkach). Pani ekspedientka podmienia żółtą kartkę z ceną 10 zł na czerwoną, ku mojemu zdumieniu na czerwonej kartce jest cena 19,90 zł przekreślona na 10 zł (więc pytam jaka promocja), Pani odpowiada że cena 10 zł to już jest w promocji (rano wywiesiła) a teraz zamienia tylko na czerwoną bo lepiej widać (kierownictwo kazało). Więc Ciach to chyba tylko chwyt marketingowy i ściema, bo tłumaczenie ekspedientki jakoś mnie nie przekonało. Wioski z całej sytuacji każdy wyciągnie sam. Pozdrawiam bez ściemy :)
maxdt22 / 31.175.159.* / 2013-05-16 01:48
na pewno promocja jest zrobiona kosztem przewoznikow ,stawki poszly w dol pracy doszlo wiecej .jezeli nie wiecie to jezdzimy juz za darmo rozladowujemy towr nie spimy i traktuja nas jak sam juz ne wiem jak okreslic ,gratulacje przyznajcie im nagrode ciemizcy i milych zakupow rzycze
bartoo98 / 2013-05-09 10:29 / Bywalec forum
już widzę te tlumy meneli i innej tępoty, walące do sklepów "bo tanio". polacy zachowują się jak bydło, gdy im powiesz, że "jest promocja". żałosne......
airbusa330 / 2013-05-16 12:51
niestety ale musze sie zgodzic z tym co napisales ;/ polacy walsnie tak sie zachowuja, przyklad kazdego wiekszego sklepu ktory sie otwiera w jakims miescie czy wiosce.... ludzie sie bija i pchaja zeby tylko zdarzyc wejsc i kupic taniej
zabolek883 / 2013-05-09 10:27
pracowałam w tesco i wiem, jakie to szalone promocje. Dzień wcześniej cena skacze do górnej możliwej granicy by następnie spaść 30% w dół.
dredzia / 2013-05-09 10:27
patrzylam wlasnie na oferte w gazetce i wcale te ceny niektorych produktow nie sa takie niskie, filet z kurczaka kilogram 15 cos zl, kiedy ja w lewiatanie za 12zl za kilogram zaplace

Najnowsze wpisy