Forum Polityka, aktualnościGospodarka

W tym roku rząd znów nas złupi. Rodzina zapłaci o 730 zł więcej

W tym roku rząd znów nas złupi. Rodzina zapłaci o 730 zł więcej

Wyświetlaj:
kapral1985 / 2011-01-09 12:08
Wiele osob naprawde madrze wypowiada sie na tym forum. Zapraszam do przeczytania mojej wczesniejszej wypowiedzi w tym temacie. Powiem szczerze ze gdyby nastapil jakis zryw ludzi ktory zaprowadzilby wreszcie porzadek i lad w naszym kraju to bylbym pierwszy ktory by dolaczyl do niego apropo Janusza Korwina Mikke bo taka wypowiedz padla w temacie to nikt inny jak Ozjasz Goldberg wiec prosze jeszcze raz przemyslec ewentualny wybor tego pana na jakiekolwiek stanowisko.
D84 / 89.74.136.* / 2011-01-06 22:27
Nic tylko znaleźć sobie jakiś ciepły kraj i nigdy więcej nie przekroczyć granicy tego k*********. amen
nts / 82.145.211.* / 2011-01-05 19:04
Polak i Grek dwa bratanki. Jak socjalisci kase rozdawali, to ciemniaki sie cieszyli. Jak dlugi trzeba splacac, to ciemniaki placza i mowia, ze rzad jest be, bo reformy bolesne. Komu becikowe? Komu ulga na internet? A moze ulga prorodzinna?
ahmed abdullah / 83.29.208.* / 2011-01-05 14:51
w tym kraju szary obywatel nie ma już praktycznie życia!!!!!!!!!!!
yorick / 213.25.153.* / 2011-01-04 11:58
Ucho się urwało - nie po to na nich głosowałem, żeby podnosili podatki!! Od tego mam SLD i innych czerwonych, różowych i czarnych, z państwem solidarnym i opiekuńczym (czyli złodziejskim). Nic mnie nie obchodzą bzdury o SD, SS i NKWD, ale to już jak dla mnie za dużo. Tylko na kogo mam głosować w przyszłych wyborach?????
iguana1313 / 91.192.57.* / 2011-01-04 19:03
nie ma na kogo głosować!!!!!!
skłaniam się w stronę Korwina M.....
coraz więcej moich znajomych myśli tak samo.
arch / 2011-01-04 12:13 / Tysiącznik na forum

nie po to na nich głosowałem, żeby podnosili podatki!


Nie tylko podatki kolego ! -Tusk przestrzegał wczioraj , że alternatywą dla rządowej pseudo reformy systemu emerytur jest likwidacja zasiłków chorobowych i ulgi prorodzinnej, zniesienie waloryzacji rent i emerytur oraz być może ich obniżenie .
antypolszewik / 178.235.210.* / 2011-01-04 10:15
Tak było poprzednio kiedy rządzili pod szyldem KL-D, tak było kiedy rządzili pod szyldem UW czyli AWS więc dlaczego teraz miało by być inaczej? Jedyne co im wyszło to "Nocna zmiana" i Smoleńsk.
Ale jak się wybiera wnuczka ochotnika SD agendy SS i wnuczka NKWD-isty Szczynukowa do tego córkę pracowników UB to mamy takie kwiatki. Jedynie słuszna partia skupia więcej esbeków i TW niż SLD
http://wzzw.wordpress.com/2010/06/29/dziadek-hrabiego-bronislawa-komorowskiego/
http://niezalezna.pl/artykul/rodzina_prezydentowej_w_aktach_ipn/42191/1
mś / 78.156.162.* / 2011-01-04 08:58
I o to chodzi. To nie wina ludzi, ale systemu świetnie przygotowanego przez pazerne na władze, flesze aparatów i drogie garnitury, grupy ludzi chcących zrobić biznes prywatny za środki publiczne. Ktoś kto odrobinę ma wyobraźni i zdrowego rozsądku nigdy nie uwierzy w to "beło" pseudodemokratyczne. Robi się biznes prywatny inspirując pracę na rzecz kraju i narodu. Zadam pytanie : dlaczego nie robi się "pod górkę" adwokatom, sędziom,prokuratorom, a pozwy składane w Strasburgu będą odpłatne, Dlaczego ? Proszę sobie odpowiedzieć na to pytanie i nigdy nie zarzucać ludziom, którzy mają odmienne zadanie, brak patriotyzmu i odpowiedzialności za losy kraju. Los kraju mieliśmy już za nami, te nieszczęsne dwadzieścia lat, w których wyssano wszelkie soki Polski, wyceniono za miarę centymetru oraz wyprowadzono wszystkie pieniądze, które były w zasięgu ręki. I ci którzy mieli w tym udział niech sobie radzą ale posługując się własną kieszeniom. Ja twierdzę, że to czyste złodziejstwo, łamanie wszelkich praw człowieka, których nie doszukujmy się poza granicami, ale na własnym podwórku. Bandytyzm i tyle.
tu.sik tu.sik / 81.219.84.* / 2011-01-04 00:53
POczuje się wielki smrodek w tym roku.POkazali naprawdę na co stać nasz rząd. Pięknie rozegrane I Prezydenckie i Samorządowe.
Nie głosowałem na nikogo ale po tym zwale to zacznę, już wolałem aferzystów z Pisu tam bynajmniej wiedziałem czego się spodziewać. Nie lubię jak ktoś debila zemnie robi.
Alex303 / 83.24.121.* / 2011-01-04 23:25
A jakie to niby miałeś wielkie afery za PiS-u? Niezapłacony Dorsz? Daj Pan spokój. Agentura z TVN-u i Wyborczej szukała długo haka na PiS, nagłaśniała każdą najmniejszą rzecz do rozmiarów niebotycznych, a ciemny lud to kupił. A prawda taka, że za PiS-u było całkiem nieźle. Obniżyli podatki, uchwalili budżet z małym deficytem. Ale to trzeba użyć własnego mózgu, a nie oglądać i czytać komusze media...
musasfcbh / 79.185.154.* / 2011-01-03 22:42
Polacy sami sie łupią tylko do nich to nie dociera. W latach 90. mistrzem sie bylo jak sie oszukalo Panstwo lub zagarnbelo sie cos, wyludzilo sie rente czy podobne temu rzeczy zreszta tak jest do dzis. Ilu ludzi waluje falszywe faktury? Ulgi na paliwo, ilu z nas Polakow bralo faktory na paliwo dla zaprzyjaznionych firm ile temu podobnych rzeczy. Kto moze to kradnie a pozniej wszyscy sa oburzeni ze kasy nie ma lub podatki rosna to jest efekt tych wszytskich lat.
zbyszek 58 / 188.33.81.* / 2011-01-04 08:43
A jak posluchasz albo poczytasz to sami uczciwi. Na tym forum też.
arch / 2011-01-04 10:35 / Tysiącznik na forum
"" Rząd nic nie robi, a przedsiębiorcy chcą reform "

www.bankier.pl/wiadomosc/Rzad-nic-nie-robi-a-przedsiebiorcy-chca-reform-2266755.html
rocaille'rr / 94.42.56.* / 2011-01-03 22:30
Ja się pytam, dlaczego oni tak namiętnie chcą wciskać kase do tego ZUSu?! przecież to dziura bez dna! zamknijcie zus i ile się da kasy dajcie ludziom, niech sobie nawet przepijają to co idzie do zusu. łatwiej nauczyć czlowieka inwestować niż czerpać pożytek z karmienia zusu! paranoja...
jjjjjjjjjjj / 213.146.39.* / 2011-01-03 22:30
PO oszukało społeczeństwo, dlaczego tego pomysłu i ustaw nie forsowano przed wyborami samorządowymi. $ lata zmarnowane, Tusk nie wprowadził żadnej długoterminowej refomy, tylko populizm .Totalna porażka. Obecnie najbiedniesi będą łatać dziurę budżetową, to dopiero rząd. Mgr Rostowski dalej wciska ciemnotę ludowi.
ślązaczka / 87.205.142.* / 2011-01-03 21:38
...JA TO MAM W D...E I TYLE,NIECH SIĘ MARTWIĄ CI KTÓRZY TAK ZACNIE NA pło GŁOSOWALI....NIE BĘDĘ PŁACIŁA PODATKÓW I JUŻ!!!! Z KOŃCEM GRUDNIA , PO 19-LATACH - ZAMKNĘŁAM OFICJALNIE SWOJĄ FIRMĘ I BĘDĘ DALEJ JA PROWADZIŁA,ALE W CZARNEJ STREFIE....DZISAJ ZAREJESTROWALAM SIĘ W PUP I 6-MIESIĘCY BĘDĘ POBIERAŁA ZASIŁEK DLA BEZROBOTNYCH.OD DZISAJ PRZESTAJĘ BYĆ UCZCIWA,TEGO NAUCZYLI MNIE POLITYCY
tom lbn / 87.207.12.* / 2011-01-04 00:02
Popieram w 100% niech jeleni szukaj gdzie indziej albo skasują senat i polowe sejmu wtedy będzie więcej kasy zostawało w budżecie.
marek też ze Śląska / 83.5.100.* / 2011-01-03 21:58
zrobiłem to samo, bardzo mi żal moich pracowników, niektórym pozostało kilka lat do emerytury, ale zgodzili się ze mną, tak dalej nie da się, zresztą z żadnym się nie rozstaję, wszyscy będziemy pracujący bezrobotni, kilku pomogłem znaleźć pracę w Niemczech, a potem coś wykombinuję
Chris69 / 82.3.83.* / 2011-01-03 20:47
okej ze strony rządu wygląda to tak:
-mamy problem, za mało kasy a nikogo nie chcemy zwolnić
=okej vat idzie w gore
-no to problem rozwiązany ;]
ze strony społeczeństwa:
jak wiadomo ludzie oszukują żeby przeżyć w tym państwie, jak obejść jak przeskoczyć zus i nie zapłąciś 22%, teraz będzie trzeba bardziej oszukiwać żeby nie tracić więcej(tak myśli przedsiębiorca), znowu ludzie pokroju małżeństwo dzieci i szara praca np sprzedawca zawsze będzie płacił więcej, choć teraz patrzmy z punktu założenia:
"przedsiębiorcy" pewnie już oszukują to odprowadzają z prawdziwego towaru np połowe oprocentowania bo reszte towaru nie księguje,
teraz te osoby będą zapewne więcej towaru nie wpisywać ;]

-ze strony "małżeństwa" ceny towarów pójdą do góry to będziemy oglądać tańsze towary, a za tym płacić mniej vatu, czyli nasz głupi kraj podnosząć vat jeszcze więcej traci, czy to kur... nie jest logiczne dla tych pijanych matołów w rządzie?
suwerenny / 95.41.102.* / 2011-01-03 19:16
To do Was wyborcy cudownego PO i najjasniejszego Donka.
Macie co wybraliście .Wiemy ,ze jest kryzys ,ale ten "subtelny" plan poprawienia kondycji naszego państwa powalił mnie na kolana.Trzeba zacisnać pasa, trzeba wziąść sie do roboty.Niestety nasi POpaprańcy wybrali najprostszą droge -siegnąć do mojej kieszeni... Zgodziłbym sie na to w wypadku ,żebym widziła sens-długoterminowy pakiet reform, sensownie przemyslany ... Pozostała wielka kupa i niesmak
tom lbn / 87.207.12.* / 2011-01-04 00:13
Jezu człowieku PO wygrało wtedy tylko dla tego ze było mniejszym złem. Przecież jak by wybory wygrały nawiedzone kaczki to by tu już nic nie było :/. Ale PO nie ukrywajmy daje ciała zrobiło obywateli w h... i do tego juz wszyscy w tym kraju przywykli ze przed wyborami maja byc złote góry a na koniec kadencji jest gora ale gow.. do posprzątania. W TYM KRAJU NIE MA NA KOGO GLOSOWAC
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy